» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Autor Treść
Aleksandra
Gość
misia napisał
przy basenie też są ręczniki (niebieskie) gratis tak jak leżaki


My byliśmy w lipcu i te niebieskie można było wypożyczyć za 4 euro za tydzień (1ręcznik).
Codziennie można było wymienić na czysty.
IP: 109.243.237.43
ewi
Gość
u nas też:-(.byle do środy :-)już nie mogę się doczekać
IP: 83.22.35.155
magda
Gość
Witam,
:) pytanie : wyjeżdżamy w sierpniu z koleżankami, czy są tam komary? :) bo nie wiem czy brać off'a :))
IP: 78.154.94.215
elka
Gość
W ciągu dnia komarów nie widać(jest po prostu za gorąco) ale w nocy niestety zdarzają się w pokojach...przynajmniej w czerwcu i lipcu tak było... we wrześniu natomiast nie spotkałam się z komarami

Może jeszcze ktoś inny wypowie się w tym temacie...
pozdrawiam...
IP: 77.255.105.165
Aleksandra
Gość
W lipcu komarów nie było.
IP: 109.243.239.196
gość.
Gość
Leci ktoś może 4 sierpnia do Sea Sight? :)

Chciałam się zapytać jaka jest mniej więcej odległość z hotelu na plaże Kleopatry?
IP: 83.5.192.162
Aleksandra
Gość
Blisko hotelu jest przystanek autobusowy. Dolmuszem to będzie około 10 minut, zależy ile razy się zatrzyma po drodze.
IP: 109.243.25.35
ania
Gość
a plaża kleopatry jest dokładnie w centrum czy jeszcze dalej?ile od hotelu plażą pieszo się idzie?szedł ktoś?
IP: 87.207.246.54
ania
Gość
I jeszcze pytanko co do euro czy trzeba brać czy wystarczą dolary?np.podobno za klimę się płaci 10 euro zaliczki
IP: 87.207.246.54
misia
Gość
plaża Klepoatry jest za centrum, najlepiej dojechać z przystanku przy SEA SIGHT autobusem miejskim (z napisem CITY BUS), kilkanaście minut za 1,25 TL ( cena za przejazd autobusami miejskimi i dolmuszami jest stała nie zależnie od tego gdzie wysiądziesz). dolmusze tam nie kursują - dojeżdżają tylko do centrum, kosztują 1 TL. plażą to kawał drogi.
nie ma znaczenia czy będziesz miała dolary czy euro, a co do klimy to nie zaliczka tylko kaucja za pilota 10 euro, zwrotna przy wyjeździe, po oddaniu pilota oczywiście :D
IP: 109.243.116.35
zielono_mi
Gość
Byliśmy w hotelu Sea Sight od 14 do 28 lipca 2010r. Hotel, kelnerzy, barmani, animatorzy ekstra. Wjeżdżaliśmy w 2 rodziny koszt sejfu 20 euro - bezzwrotnie. Tylko 1 lekarz w Alanii ma podpisaną umowę z biurem Alfa Star - wizyta kosztuje 30 euro. Namiary, nr telefonu są w umowie o imprezę turystyczną. Warto kupić kartę telefoniczną 40 impulsów za ok. 4 -5 euro. Wieczorna taryfa jest dużo tańsza i można śmiało dzwonić do Polski. Połączenia z komórki np. w mojej sieci PLUS 6,10 zł/min.
Wycieczki braliśmy z biura Minister Tour - obsługa doskonale mówi po polsku, ale przewodnicy po rosyjsku lub angielsku. Wycieczka po Alanii 0d 17 do 20-tej, Jeep Safari, Rafting. Mieliśmy zapłacić za 4 wycieczki 46 euro za osoby dorosłe, połowa ceny za dzieci do 12 roku życia, bezpłatnie dzieci do 6 lat. Z jednej wycieczki się wycofaliśmy, nie było problemu z oddaniem zaliczki. Korzystaliśmy również z łaźni tureckiej w hotelu 20 euro- sauna, peeling ciała, masaż pianą, maseczka z alg, masaż ciała oliwką. Wróciliśmy zadowoleni, dzieciaki rozbujane przez animatorów, polecam.
IP: 78.88.107.209
zieolno_mi
Gość
Na wycieczki trzeba zawsze brać ze sobą picie. Niby obiad w cenie wycieczki, ale za 2 puszki fanty do tegoż obiadu życzą sobie 5 euro i śmieją się że posiłek im się zwrócił.
IP: 78.88.107.209
Aleksandra
Gość
ania napisał
ile od hotelu plażą pieszo się idzie?szedł ktoś?


Nie szliśmy na plażę Kleopatry, jechaliśmy dolmuszem. Myślę, że z godzinę pieszo. Tam jest taki upał, że byłoby ciężko. My chodziliśmy na spacery po 21.00 i wciąż było upalnie (byłam w lipcu)
IP: 188.33.217.71
k-2
Gość
Domin napisał
k-2 napisał
my lecimy 18.08 na 1 tydzień ale z Katowic

może byśmy się zgadali przed wyjazdem. Moje gg: 2536194

napiasłam na gg bez odzweu
IP: 212.244.241.20
Użytkownik
Posty: 13
zielono_mi napisał
Byliśmy w hotelu Sea Sight od 14 do 28 lipca 2010r. Hotel, kelnerzy, barmani, animatorzy ekstra. Wjeżdżaliśmy w 2 rodziny koszt sejfu 20 euro - bezzwrotnie. .


20 euro to jest stała cena za wynajęcie czy może jest różnica pomiedzi 1 tygodniem a dwoma tygodniami ? 8)
IP: 79.186.152.38
zielono_mi
Gość
Tak 10 euro za tydzień. Gdyby nie mój przewrażliwiony mąż, który musi ulokować bezpiecznie bilety powrotne, paszporty i kieszonkowe pewnie nie przyszłoby mi do głowy aby brać sejf. Kilkakrotnie zostawiałam portfel w szafce przy łóżku nic nie zginęło. Nie słyszałam aby komukolwiek zniknęło cokolwiek z pokoju osobom , który były w tym czasie.
IP: 78.88.107.209
zielono_mi
Gość
filmiki z raftingu i jeep safari można obejrzeć na You Tube.
IP: 78.88.107.209
Aleksandra
Gość
My wszystko dosłownie zostawialiśmy w pokoju, gdy szliśmy na posiłki albo na basen. Gdy jechaliśmy dalej, braliśmy paszporty i pieniądze. Nic nigdy nie zginęło, nie wynajmowaliśmy sejfu.
IP: 109.243.0.69
Alle
Gość
My właśnie dziś wróciliśmy!! Bało super!! Całość oceniam na 4,8/5. Zawsze będą jakieś niedociągnięcia, ale tylko malutkie. Dolmusze kosztują 1 LT, morze od chotelu 1,5 min. marszu, plaża Kleopatra w zupełnie innej części miasta. Z buta się nie da:) Najbardziej mecząca to podróż autobusem z lotniska i na lotnisko, reszta REWELKA!! Jak coś pytajcie, zaglądam na forum co jakiś czas;)
IP: 95.160.56.182
Alle
Gość
Acha, ciuchy w Turasowie mega tanie ... jak się potarguje dobrze:D
IP: 95.160.56.182
kama
Gość
byłam w Sea Sigh pod koniec czerwca na 2 tyg, hotel bardzo fajny i czysty i obsługa ok, jedzonko przepyszne a szczególnie pizza przepyszna,alkohole ok czasami rozcieńczali ale to mały szczegół, jezeli hodzi o wycieczki z biura Regesta Tour polecam Kapadocja 2 dni, z Oktaylem szefem biura , a jezeli chodzi o Pamukkale gra nie warta świeczki jezdzie sie 9 godzin i na miejscu bylismy 3 h, polecem Jeep Safari super, a my dostalismy za wyczeczki z Regesta za darmo pobyt w Łazni Tireckej w Alanya super sprawa, wspaniałe wakacje i polecam Turcje i ALANYE
IP: 188.33.11.178
ewa
Gość
ile idzie sie pieszo do centrum z hotelu??
IP: 150.254.240.81
Aleksandra
Gość
Pieszo do centrum Alanyi? Nie wiem, był taki upał, że nie dałabym rady tam iść, chyba że po 21.00. To jest około 3-5 kilometrów (zależy do którego miejsca), dolmuszem dojedziesz w 10 minut.
IP: 94.254.255.161
Alle
Gość
Wybijcie sobie z głowy chodzenie na piechotę do Alanyi ... godzina marszu w tamtym klimacie to nie na nasze organizmy:) Ja polecam rejs po morzu (bralismy bezposrednio w porcie, a nie z biura), fajne jaskinie i super skakanie i pływanie w morzu oraz wycieczke jeepami po Alanyi (wjazd na gore zamkowa, przejazd ulicami, panorama miasta, jakas jaskinia do zwiedzania) - warto
IP: 95.160.56.182
Użytkownik
Posty: 13
kama napisał
jezeli hodzi o wycieczki z biura Regesta Tour polecam Kapadocja 2 dni, z Oktaylem szefem biura , a jezeli chodzi o Pamukkale gra nie warta świeczki jezdzie sie 9 godzin i na miejscu bylismy 3 h, polecem Jeep Safari super, a my dostalismy za wyczeczki z Regesta za darmo pobyt w Łazni Tireckej w Alanya super sprawa, wspaniałe wakacje i polecam Turcje i ALANYE


Możesz napisać coś o rzetelności tego biura i fachowości ich pilotów, czy są polskojęzyczni ? bo 15 września lecę do Turcji hotel Sea Sight i czytałem różne opinie na temat tego biura na różnych forach :)
IP: 79.186.137.238

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij