» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Autor Treść
@rek
Gość
Jeżeli chodzi o hotel to np. ja potrzebuję w miarę zjadliwego jedzenia i klimy bo czasem trzeba odetchnąć - no łazienka rzecz jasna.Reszta to pogoda,morze,basen dla córki ,wycieczki,bazarki-no przecież nie jadę siedzieć w hotelu.Myślę ,że nie ma co gdybać-będzie OK--pozdro
IP: 217.113.225.107
Użytkownik
Posty: 13
Hotel jest OK byłem tam we wrześniu ubiegłego roku. Fajne biuro podróży naprzeciwko hotelu prowadzi je Turek mówiący po polsku a nawet w ub. roku pracowała tam Polka P. Urszula. W każdy poniedziałek bazarek, po wyjściu z hotelu w prawo prosto przez skrzyżowanie takie malutkie rondo i do końca ulicy. Raj dla kobiet. Dla mnie jedzenie było dobre. Trochę narzekałem na klimę bo dmuchała prosto na łózko i musiałem łykać aspirynę. Kaucja za pilota od klimy 10 euro )do zwrotu przy wyjeździe0 sejf 10 euro na tydzień. Panie sprzątające trochę późno przychodzą a zdarzało się, że w ogóle nie przyszły. Jednak podsumowując to jest OK !!! :)
IP: 79.186.131.161
kasiaklaudia
Gość
Jaro napisał
Witam. Ja też lecę z rodzinką 8 czerwca z Katowic i z tego co ludzie piszą mam zmieszane uczucia co do wyboru hotelu, jedni zachwalają a drudzy krytykują. Wiadomo że każdy ma jakieś swoje wymagania. Pozdrawiam


super Jaro to się spotkamy na miejscu :) jedziesz z dziecmi ,ile mają lat ?szukam towarzystwa dla córki :) ma 18 lat .Ja się nie przejmuję opiniami ,klimat tworzą ludzie a większosc jedzie tam z dobrym nastawieniem :)
IP: 83.23.21.112
MONIA
Gość
Witam! Lecę do tego hotelu z Gdańska 10.08.2011 :)
IP: 95.50.139.146
mac
Gość
witam! też tam lecę 10.08 ale z wa-wy. może się spotkamy ;)
IP: 77.89.88.144
evi
Gość
hej!wie ktoś może jak nazywa sie ten nowy hotel budowany na wprost naszego baseny?Ten ze złotymi kopułami? podobno już prosperuje.
IP: 83.22.34.170
kasiaklaudia
Gość
witajcie
właśnie wróciłam z sea sight jesli macie jakieś pytania to piszcie ,postaram się codziennie tu zajrzeć i odpowiedzieć jeśli będę potrafiła:)
IP: 83.23.5.188
kasiaklaudia
Gość
evi napisał
hej!wie ktoś może jak nazywa sie ten nowy hotel budowany na wprost naszego baseny?Ten ze złotymi kopułami? podobno już prosperuje.




oj prosperuje i to jak !byłam w środku....luksus przed duże L.Nazywa się White Gold,pozdrawiam
IP: 83.23.5.188
Ineska
Gość
cześć! my wylatujemy z Wrocławia 27.07.2011 do sea sight.Jesteśmy z Legnicy. Kto wylatuje w tym terminie?? pozdrowionka. Mam nadzieję, że będzie suuuper.
IP: 95.50.28.18
@rek
Gość
kasiaklaudia-napisz coś o wycieczkach -z jakiego biura,jakie ,za ile.Napisz czy liry tureckie wypłacałaś z bankomatu czy wymianka np:euro na liry?,czy leżaki na plaży płatne,czy jedzonko dają git--tak żeby było na bieżąco--pozdro
IP: 217.113.225.107
@nk@
Gość
my wylatujemy 31.08 z wrocławia do Alanya hotel club sidar. Leci ktoś jeszcze?
IP: 31.174.202.117
evi
Gość
kasiaklaudia napisał
evi napisał
hej!wie ktoś może jak nazywa sie ten nowy hotel budowany na wprost naszego baseny?Ten ze złotymi kopułami? podobno już prosperuje.




oj prosperuje i to jak !byłam w środku....luksus przed duże L.Nazywa się White Gold,pozdrawiam


dziekuje
IP: 83.22.25.113
Tomek z Jarocina
Gość
Hej. czy ktoś wybiera sie do Sea Sight ,wylot z Poznania 20.07 ? kasiaklaudia jak tam było ?
IP: 188.33.192.90
kasiaklaudia
Gość
oj było wspaniale :)odpowiem najpierw na pytania @arka.
Na wycieczce byłysmy tylko jednej,z biura naprzeciwko.Miła polska obsługa,wszystko było zgodne z obietnicami.Pojechałysmy na jednodniową wycieczke do starozytnego miasta Side,po drodze odwiedzilysmy jedyny na swiecie zachowany w calosci amfiteatr z czasow Marka Aureliusza,oraz park a Antalayi z cudownymi wodospadami.Taka wyciczka kosztowala nas 72 dolary za dwie osoby.Oczywiscie skorzystalysmy równiez z łaźni tureckiej.Polecam wszystkim!rewelacja ,relaks nie do opisania,a jaka potem opalenizna ...mmm:)35 dolarów za dwie osoby!w polsce nawet masarzu wam za to nie zrobią a tam są dwa:).
pieniądze z bankomatu mozna wypłacac normalnie,bankomat wydaje liry tureckie.Za 50lirów bank zaksiegowal mi 89 zl i 2,50 za przewalutowanie,wiec nie jest zle.Wystrzegajcie sie jedynie niemieckich bankomatow,nie pamietam banku,ale jest caly zołty.wciągneło mi karte i gdyby nie pomoc Turków chyba bym tam stała do nocy,Turcy pomogą Wam wszędzie i we wszystkim ,a do tego panie obdarują kwiatuszkami zerwanymi z klombu :) i miłym słowem.Wymiana euro lub dolarów na liry w kazdym punkcie pocztowym,kantorku i innych miejscach .łatwo je znajdziecie.Co do lezaków na plazy to za dwa lezaki z parasolem i stolikiem płaci się 3 euro na cały dzien.plaza nie zachwyca,ale nad mozem duzo bardziej opala słonko.Bez klapek do wody nawet sie nie wybierajcie.Zejscie do morza kamieniste i mozna niezle poranic stopy.poza tym piasek bardzo gorący więc buty plazowe obowiazkowo zabierzcie ze sobą.
Jedzonko jest pyszne lecz ciągle to samo.Zmieniają się tylko dania gorące,poza tym, wszystko jest zblizone.Nie ma mozliwosci przejedzenia wszystkiego.posiłki sa co kilka godzin ,łącznie jest ich 6 na dobe :)Jedyny minus to całkowity brak animacji.Nikt sie nie zajmie waszymi dziecmi a tym bardziej Wami :)liczcie na siebie i sami sie bawcie co przy pysznych drinkach i koktailach nie bedzie trudne :) pozdrawiam
ps napewno tam jeszcze wróce !
IP: 78.8.59.225
Tomek z jarocina
Gość
Kasiaklaudia a jak tam z napiwkami ? słyszałem że są problemy gdy dolary są zniszczone. Jak przebiega odbiór przez rezydenta na lotnisku ? O której wyjeżdżałyście z Alanya na lotnisko , bo to jest jakieś 130 km.;)
IP: 31.175.236.221
@rek
Gość
kasiaklaudia-dzięki bardzo za info -wypowiedź bardzo pomocna-pozdro
IP: 217.113.225.107
ewi
Gość
kasiaklaudia .a co robili animatorzy?
IP: 83.22.27.25
kasiaklaudia
Gość
nie było wogóle animatorów:)Byli tylko kelnerzy ,oni tez dostarczali nam rozrywki ,zartowali i wygłupiali się z nami .Baaardzo miło ich wspominam,szczególnie Cengiza:)
Tomku z napiwkami jest tak ,ze nie trzeba ich dawać ale są bardzo miło przyjmowane,i nikt nie zwraca uwagi na banknoty,to nie Egipt.Warto dać barmanowi napiwek bo drinki będą mocniejsze,ale kelnerowi też mozna dać,potem sam przyniesie Ci wymyślnego drinka:)Pani sprzątająca obdarowana jednym dolarem wyczynia cuda z ręczników :)Naprawde zachęcam do dawania napiwków ,bo dla nas to tyle co nic a dla nich naprawdę dużo.
Opieka rezydenta przebiega następująco
Wychodzisz z samolotu i przy wyjściu czeka na Ciebie osoba z tabliczką z Twojego biura.Wskazuje Ci bramkę do której masz podejsć i tam czeka rezydentka/rezydent.Ona kieruje Cię do autobusu i jedzie z Wami przez całą drogę az do hotelu.Ja jechałam z Alfa Star i jestem bardzo mile zaskoczona opieką rezydencką.Mieliśmy cały czas kontakt,numer telefonu,wszystko wyjaśnione,poprostu rewelacja.Do hotelu jechaliśmy 3,5 godziny ale to dlatego,że rezydentka wchodziła z każdym do recepcji każdego hotelu aby dopilnowac formalności meldunkowych.Spowrotem jadąc na lotnisko ,wyruszyliśmy 4 godziny wcześniej.Dwie godziny licząc na drogę na lotnisko i dwie oczywiście na odprawę.
Aha jeszcze jedno,nie warto dawać pieniędzy w paszporcie przy meldunku.Moja koleżanka dała 5$ i dostała pokój z widokiem na basen,a ja nie dałam i dostałam widok na góry i morze :)
Pilot do klimy jest w pokoju i nie biora za niego kaucji.
co jeszcze chcecie wiedzieć ? :)
IP: 83.21.57.209
justynka15912
Gość
a powiedz jak basen? caly czas mnie zastanawia jego rozmiar nie jest zbyt maly? na zdjeciach wydaje sie jakby ludzie sie tam gniezdzili w ogole tam jest chyba tak malo miejsca wszedzie co? czy to zdjecia sprawiaja tylko takie wrazenie?
IP: 31.63.213.240
kasiaklaudia
Gość
basen jest wystarczający,fakt nie największy ale taki akurat,widziałam duuuzo mniejsze w innych hotelach.miejsca tez nie jest mało,nie wiem jak przy większej ilości gości,bo u nas nie było aż tak wielu,więc nie było tłoku.częśc tez chodzi na plaze więc nie siedzą codziennie na basenie.Polecam plaże bo jest chłodniej i opalenizna lepsza :)Napewno zdjęcia nie oddają rzeczywistosci i sama zobaczysz że nie jest źle :)
IP: 83.21.57.209
@rek
Gość
kasiaklaudia z Twoich wypowiedzi wynika ,że wszystko jest EXtra no i napiwki -dobrze ,że wspomniałaś to też mnie interesowało jak to właściwie jest.Ja już nie mogę się doczekać (17.08) dopiero lecimy-hm pogoda,morze,wycieczki...
IP: 217.113.225.107
kasiaklaudia
Gość
oj jak ja Ci zazdroszcze .... na ile jedziesz?
nie było wszystko tak cudnie,lot był straszny ,bujało okropnie w obie strony brrrrr
IP: 83.21.57.209
@rek
Gość
no też się boję samolotu-chyba setkę walnę przed lotem-hi hi-lecimy na dwa tygodnie-będzie spoko-pozdro :mrgreen:
IP: 217.113.225.107
kasiaklaudia
Gość
walnij nawet dwie :)bedziesz spokojniejszy,tylko nie pij swojego alkoholu w samolocie bo karają grzywną za to ,podczas naszego lotu tak było,a stewardesy widzą wszystko nie wim jak:)Dobrze ze lecicie na dwa tygodnie bo tydzien to za mało ,pozdrawiam
IP: 83.21.58.50
@rek
Gość
kasiaklaudia-takie pytanko-mamy zamiar wybrać się do kapadocji i gdzieś czytałem ,żeby tam zabrać coś cieplejszego do ubrania ze względu na różnicę temperatur między wybrzeżem ,a kapadocją.Czy wiesz coś na ten temat ? pozdro..
IP: 212.160.100.2

Strona: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij