» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... > »

Autor Treść
k-2
Gość
właśnie wróciłam z Turcji - gorąco polecam ten hotel,bardzo miła obsługa.animatorzy i świetne położenie hotelu,jeżeli ktos chce wiedziec coś więcej podaję mój nr gg9974093
IP: 212.244.241.20
Domin
Gość
Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. Odczucia raczej kiepskie, może nie tyle do samego hotelu co całej wycieczki.
Plusy:
- hotel blisko plaży
- czysto, zarówno na terenie hotelu jak i w wewnątrz
- pokoje duże, ładne, dobrze wyposażone
- polecam arbuzy - naprawdę zaj....ste.
I to by było na tyle. Teraz minusy:
- plaża zasyfiona, kamienista. W wodzie trzeba uważać na ostre kamienie.
- jedzenie monotonne
- obsługa denerwująca. Czytałem na forum że szybko zabierają tależe, to prawda ale jeżeli biorą sobie telefony, aparaty foto i przeglądają zdjęcia to już lekka przesada. Sami częstują się fajkami jeżeli leżą na stole.
- obsługa baru niemiła. Kilka razy się zdarzyło, że chcieliśmy zamówić drinka Sex on the beach, niestety bez skutku bo podobno nie ma tego w menu hotelu. Więc zamawiało się zwykłego drina. Jeszcze nie zdążyło odejść od baru tu już się robi drink Sex on the beach, ale dla ruskich. Alko niby do godz 23 ale ok 22 więcej jak 1 drink/piwo już się nie dostało. Zdarzało się że wogóle nie chcieli podać nam alkoholu. Po awanturze z szefem dostaliśmy w ramach przeprosin Absoluta 1L i jeszcze jakąś inną wódkę i nagle drinki mogliśmy dostawać. Wódkę na drugi dzień oddaliśmy.
- połżenie hotelu - może blisko plaży ale, jadąc na jakąś wycieczkę tragiczne. Sea Sight jest pierwszym hotelem z którego zabierają turystów. Byliśmy na 4 wycieczkach i za każdym razem było tak samo.
Aquapark - położony 35km od hotelu - tam jechaliśmy prawie 2 godziny
Pamukkale - ok 9 godz w jedną stronę - wyjazd o 3 w nocy, a ostata osoba wsiadła do autobusu ok 6. Więc 3 godz zbiranie ludzi.
- Animacje - animator kiepski, niby aerobik w basenie robi na odwal się. Wieczorami dla dzieci non stop 3-4 te same piosenki. Dla dorosłych trochę ciekawiej.
- Uwaga na animatora - goli turystów po 5euro na głowę za wyjazd na dyskotekę. Mówi że załatwi wejście, ale wejściówki na dyskoteki są darmowe. Przejazd busem nr 1 do centrum 1.25TL, czyli nie całe 1 euro a nie 5.
- Biuro Regesta naprzeciw hotelu, nie mówią całej prawy o wycieczkach. Kupiliśmy Green Canyon. Miało być łowienie ryb i pływanie kajakami. Niestety nie było. Pytałem przewodnika na statku dlaczego tego nie było, to odpowiedział że na łowienie musi być specjalne pozwolenie i że w biurze podróży nas oszukali.
- Ciasnota, leżąc na leżaku trzeba obserwować czy ktoś z hotelu obok nie pluje nam na czoło. Oczywiście to przenośnia, ale pokazuje jak jest mało przestrzeni. Typowe mrówkowce, hotel na hotelu.
- Basen rozmiarowo nawet wystarczający ale leżaków jak na lekarstwo przy hotelu 6-cio piętrowym. Przed śniadaniem trzeba rzucić ręczik żeby zająć sobie miejsce.
- Zjeżdżalnia jest - uruchamiana 3 razy dziennie po godzinie. Jeżeli ktoś planuje jechać z dzieckiem to sobie za bardzo nie pozjeżdża

Jeszcze by się kilka rzeczy znalazło.

Teraz wycieczki. Byliśmy na 4.
- Green Canyon, pomimo że nas oszukali z łowieniem ryb i kajakami, chyba najciekawsza. Ładne widoki, moża przekompać się w słodkiej wodzie. Polecam wykupienie robionych zdjęć przez fotografa na statku. Są naprawdę ładne. Tylko nie dajcie się naciągnąć na cenę 3euro za zdjęcie. Przed samym końcem idzie się do niego i targuje. Jak kupiłem 4 zdjęcia za 5 euro. Wycieczka kupiona z Regesta Tour.
Pamukkale - na ok 15godz spędzonych w autobusie a na miejscu 2.5 szału nie ma. Owszem, widoki ładne, ale trafiliśmy na przewodniczkę, która po dojechaniu na miejsce odrazu zniknęła Tylko podała godzinę i miejsce spotkania przed powrotem. W trakcie wycieczki jak coś zaczęła opowiadać, nigdy nie kończyła opowieści bo po chwili zmieniała temat rozmowy. Dla mnie wycieczka słaba, może przez przewodniczkę. Widoki na miejscu OK. Wycieczka kupiona z Regesta Tour.
Rafting - totalna porażka. Spływ (przebywanie w pontonie, bo te pojęcia trzeba rozróżniać) trwa ok 3godz, przy czym ciekawszych miejsc jest 3-4 gdzie rzuci pontonem. Tak, to zwykłe płynięcie rzeczką. Ogranizacja też beznadziejna. Ubrali nas w kapoki i kaski i tak staliśmy prawe godzinę zanim wsiedliśmy do pontomu. Po przepłynięciu może ze 100m wysiedliśmy na brzeg i zaciągnęli nas pod jakąś górę żeby przejść sobie przez rzeczkę. Grubo ponad godzina zmarnowana. Po powrocie do pontonu zaczęliśmy płynąć, ale co chwile trzeba się zatrzymać bo gdzieś na górze stoi koleś z kamerą i filmuje. Ujęcia na filmie oczywiście tylko w najciekawszych miejscach. Po spływie pokazują film na TV który jest do kupienia. Strata kasy, bo flimują tylko ruskich. No i rodzynek na koniec: dają jedzenie, szkoda tylko że z robakami. Żona znalazła robaki w sałatce. Wycieczka kupiona z Regesta Tour.
Aquapark - położony ok 35km od hotelu. Rozrywka fajna, ale ciut za długo. Na miejscu jest się od 10 do 16. Wystarczająco by było do 14. Po kilku zjazdach z kamikadze (biała zjeżdżalnia) flaki w brzuchu się obrywają. Nie można zabrać ze sobą picia. Zabierają na wejściu. Można kupić wodę 0,5L za 1euro. Wycieczka kupiona u Asi.

Podsumowując moje wywody, pewnie sporo osób będzie miał wrażenie że jestem wybredny. Jednak swoje odczucia porównuję z zeszłorocznym pobytem w Egipcie, gdzie mimo hotelu *** było o wiele lepiej. Nie przeszkadzało mi że hotel lata swojej świetności miał już za sobą, że drzwi na balkon się nie domykały, że klimatyzacja chodziła jak młot udarowy, że na ulicach był większy syf (byłem w starej części Hurghady) Przede wszystkim wielki plus na korzyść Egiptu to przestrzeń na terenie hotelu, dużo zieleni, palmy, kwiaty. Jeżeli ktoś jest zainteresowany dalszymi informacjami, piszcie. Jak chcecie mogę wrzucić parę zdjęć.
IP: 77.237.7.153
lukas
Gość
Domin jak możesz to wrzuć jakieś fotki lub wyślij na sloowik6@wp.pl :)

Byłęś choc raz na plaży Kleopatry?
czy na tej plaży najbliżej hotelu są jakieś skutery wodne lub tego typu rozrywki?Jeśli tak to jak
wygląda to cenowo?


Z góry dziękuje za informacje :)
IP: 83.19.193.194
iza
Gość
Może leci ktoś 22.09 do Alanyi z Gdańska?
IP: 89.206.2.157
lukas
Gość
My lecimy z Wrocławia 22.09 :)
IP: 83.19.193.194
iza
Gość
A do jakiego hotelu lecicie?
IP: 89.206.2.157
lukas
Gość
No do tego o którym jest mowa od 32 stron czyli Sea sight. :)
IP: 83.19.193.194
waldi
Gość
właśnie wróciłem z wakacji jesli ma ktoś jakieś pytania co do hotelu to zapraszam 5066728 gg
IP: 78.8.49.248
Użytkownik
Posty: 13
waldi napisał
właśnie wróciłem z wakacji jesli ma ktoś jakieś pytania co do hotelu to zapraszam 5066728 gg


Lecę tam we środę, opisz może swoje wrażenia i coś na temat hotelu. :)
IP: 79.186.162.214
Lestek
Gość
Mogę wam powiedzieć że 22 leci ekipa 71 osób ;p Do zobaczenia
IP: 95.49.162.252
Użytkownik
Posty: 26
fajny hotel i okolica. polecam
IP: 84.10.136.26
lukas
Gość
Lestek a skąd będzie lecieć ta ekipa?
IP: 83.19.193.194
Użytkownik
Posty: 13
Mam pytanko, czy w okolicy hotelu jest bankomat. Bardzo proszę o szybką odpowiedź gdyż jutro wylatuję :)
IP: 79.186.138.117
Użytkownik
Posty: 13
Właśnie kilka godzin temu wróciłem zainteresowanym mogę odpowiedzieć na pytania
IP: 79.186.141.5
Aleksandra
Gość
Napisz :)
Ja byłam w lipcu dwa tygodnie z mężem i 2 dzieci - byliśmy zadowoleni, choć malutkie minusy były, ale naprawdę małe. Jestem ciekawa opinii innych, choć pewnie tam nie wróce (wolę jechać gdzie indziej za rok). Hotel polecam :)
IP: 188.33.156.51
łukasz
Gość
cześć cto ja łukasz czy masz komórke bo ja chce sobie zapisać twój numer
czekam odpisz tylko nie zapomni
IP: 109.196.122.102
Ally
Gość
Szykam czegoś na ten rok:) Sea Sight wysoko zawiesil poprzeczke;) coś polecacie innego, nowego?? Planujemy wyjazd z synem 5 lat ...
IP: 95.160.56.182
kasiaj
Gość
mam pytanie,czy korzystaliscie z internetu?jest wifi albo cafejka?pozdrawiam wszystkich
IP: 83.21.102.176
ikar
Gość
Nie ma wifi
Ale z tego co kojarzę była kafejka na przeciwko hotelu
IP: 79.110.195.37
tomek
Gość
Czy wybiera się ktoś w okolicach 20.07.2011r do Sea Sight z Poznania
IP: 46.113.26.120
@rek
Gość
Nasza rodzinka leci 17.08 2011 z Katowic na 2 tygodnie.--Łodzaki
IP: 217.113.225.107
mac
Gość
czy ktoś sie wybiera do sea sight 10.08.2011
IP: 77.89.88.144
kasiaklaudia
Gość
jadę z córką 8 czerwca czy ktos jedzie w tym terminie?kasia
IP: 83.23.16.253
Jaro
Gość
Witam. Ja też lecę z rodzinką 8 czerwca z Katowic i z tego co ludzie piszą mam zmieszane uczucia co do wyboru hotelu, jedni zachwalają a drudzy krytykują. Wiadomo że każdy ma jakieś swoje wymagania. Pozdrawiam
IP: 81.210.63.246
Elka
Gość
Obawy zostaną rozwiane na miejscu... i to ekspresowo... zobaczycie...w czerwcu jest duuuuużo lepiej niż w samym sezonie
Pozdrawiam i zyczę miłego wypoczynku...
IP: 77.255.97.40

Strona: « < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij