» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » EGIPT Z BIUREM SUN&FUN

EGIPT Z BIUREM SUN&FUN

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witam:) mam pytanie czy był ktoś w Egipcie w Hurghadzie z tym biurem podróży? Ja mam do wyboru kilka hoteli w tej miejscowości i nie wiem na który się zdecydować. Mam do wyboru Palma De Mirette, Sultan Beach, Royal Palace lub Magawish Swiss. Jeżeli ktoś był w tych hotelach to proszę o opinie ;)
IP: 83.4.170.108
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
leć śmiało, nic się nie bój, biuro ok, rezydentka również. Ja z nimi byłem dwa lata temu w el Palacio. Nic złego Ci nie grozi :) polecam
IP: 83.12.206.134
czerwony baron
Gość
hm
magawish-najstarszy hootel w hurghadzie, podchodzi pod 40 lat, pokoje to bungalowy, generalnie w wiekszosci do remontu,ale hotel nadrabia jedna z najladniejszych plaz i niedaleko raf kralowych-wnioske spedzasz caly dzien na plazy, malo czasu w pkoju-wybieraj
royal palace-kolejna jedna z fajniejszych plaz, pokoje jak sie trafi-bungalowy ok, pokoje w budynku glownym spoko, w nowej czesci najfajniejsze ale ciezko sie zalapac-jedzenie moze byc, fajny 3km dewptak przy hotelu-wniosek spacerek mozna zrobic, do mista za pare groszy dojechac
sultan beach-2 rodzje pokoi od razu w polsce wykuuijesz albo back (widok sciana/ulica/hotel obok/jak trafisz do przezucia) froont0od wewnetrzej czesci-ogrod , baseny,ale nie to samo co seaview-to jak sie trafi lub opcja wykupienia z doplata dopiero na mijescu/ plaza-najgorsza ze wszystkioch 4 hoteli, ale nie az tak tragiczna-zaraz przy niej mala przystan-czyli "plaza zatokowa" , kawalek dalej za roula palace, przy tym samym deptaku
palma de mirette-standardetm pokoi najlepszy z tych 4, jedzenie spoko, plaza-kameralna, piaszczysta ale lepsza niz sutan, za to podobno w sul;tan wczesnie rano podwodne widoki gratyfikuja sama plaze, polozenie ok 4km od centrum, dookola nic poza hotelami ale mozna za groze podjechac tyaxi lub busem zarowno do centrum nturystycznego jak i arabskjiej czesci
gdybym mial wybierac patrzac na wypoczynek -palma de mirette plaza -magawish
pozdrawiam
asiafufik napisał
Witam:) mam pytanie czy był ktoś w Egipcie w Hurghadzie z tym biurem podróży? Ja mam do wyboru kilka hoteli w tej miejscowości i nie wiem na który się zdecydować. Mam do wyboru Palma De Mirette, Sultan Beach, Royal Palace lub Magawish Swiss. Jeżeli ktoś był w tych hotelach to proszę o opinie ;)
IP: 83.4.205.225
bilbao
Gość
O BP poczytaj tu http://forum.travelway.pl/topic-438.html
Z wyjątkiem Royala zna wszystkie. Z wymienionych i znanych mi najlepszy jest Magawish.
Jeśli jednak mogę radzić, zmień BP, hotel a najlepiej i miejscowość. Pomyśl o dobrych 4* a najlepiej o 5. O hotelu z piękną rafą. w/w mają martwe i bardzo zniszczone rafy, a z wyjątkiem Magawish tragiczne plaże.
Trudno coś doradzać bo za mało piszesz co jest dla ciebie priorytetem. Czego oczekujesz na co liczysz. Czy jest to twój pierwszy wyjazd do Egiptu czy nie. Czy w planach masz zwiedzanie a jeśli tak to co?
pozdrawiam
IP: 87.205.249.17

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » EGIPT Z BIUREM SUN&FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij