» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » STEJA Cesenatico ktoś się wybiera?

STEJA Cesenatico ktoś się wybiera?

Strona: < 1 2 3 4 5 > »

Autor Treść
kawa66czekoladowa
Gość
no wiecie ja w zeszlym roku na obozie 15-18 mialam dwie 12sto latki, ale zajebiste były, takie do przodu nie ma co!:D
IP: 83.21.116.27
malgorzata
Gość
ja byłam na obozie w Ligiano Sabatori, czy jakos tak, i tam był niezły przekrój wiekowy od 9 do 18, najlepsze to było to ze bylismy w jednej grupie bo bylo nas w sumie 25 czy 26 osob i stwierdzili ze bedziemy jedna duża niz dwoma małymi :)
IP: 87.99.51.80
Marta
Gość
Aha, możliwe ; )
a co jeszcze wiesz na temat wycieczki ciekawego. A zapisujecie się na dodatkowe wycieczki.?
IP: 80.51.64.223
malgorzata
Gość
Mirabillandia jest OBOWIĄZKOWA!! Wenecje sobie odpuszczam bo już 2 razy widziałam, dlatego strasznie się ciesze, że Rzym jest w cenie, zastanawiam się nad San Marino i Delfinarium, zwłaszcza że to w sumie będą spore koszty, a słyszałam że za tanio tam nie jest, jedna gałka lodów kosztuje 2euro, tak samo zdzierają na zwykłej wodzie.
IP: 87.99.51.80
weronika
Gość
Ja jade do San marino i Mirabilandia:D Wenecji nie chce bo to podobno nie jest az tak ciekawe a cały dzień chodzenia w upale to juz wogule jest straszne;d No wiec mysle ze moj wiek nie bedzie mial za bardzo znaczenia a jak nie beda chcieli mnie gdzies puscic to ja tak łatwo nie odpuszcze zrobie im taka burde ze mnie puszcza:D
IP: 83.23.243.46
kawa66czekoladowa
Gość
nie no obowiązkowy to ujest chyba ten aqua oark czy coś, no chyba, że to jest jedno i to samo ja już nie wiem. na pewno jade na italie w miniaturze to jest taki park gdzie jest wszystko co mozna spotkac u Wlochow tylko chyba 5 razy mniejsze;p mysle, że to moze być ciekawe wiec jade na to tylko z tych co trzeba placic
IP: 83.23.123.163
weronika
Gość
No wiec zadzwonilam jeszcze raz do pani z biura:d zeby sie zapytac o te grupy wiekowe powiedziala ze to nie jest tak ze wszystko sie robi w tych grupach tylko ze to jest.. wsumie sama nie wiem ale mowila ze mam sie nie martwic i napewno nie bedzie tak ze bede caly czas siediala z młodsza grypa ani nawet pokoje nie musza byc według grup;D I sie jeszcze pytalam czy czasem nie odwolaja tego bo czasem tak bylo i powiedziala ze napewno nie bo jest ponad 30 uczestników:D
IP: 83.23.243.46
kawa66czekoladowa
Gość
cytuje Weronike:"nie bedzie tak ze bede caly czas siediala z młodsza grypa". no to słuchaj co my będziemy z tymi małymi w jednym hotelu? dziwne to jest, w ogole powiem Wam, że to biuro nie ma najlepszych opinii, piierwszy raz jade na wakacje ze stej(ą/om??) i mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje bo w zeszlym roku rozczarowalam sie... ale mile:D zapisana bylam do hotelu 2** a przydzielili mnie do 4**** więc luks!:D mam nadzieje, ze rozrywkowe dziewczyny jestescie bo obecnie przezywam ogromny stres zwiazany z obawa czy dostane sie do mojego wymarzonego LO:D a jak juz bedzie wszystko wiadomo to mam zamiar troche sie pobawic na obozie zeby odreagowac i wynagrodzic sobie ten rok ciezkiej pracy:D chyba wszyscy 16-latkowie mnie rozumieją:D
IP: 83.23.123.163
malgorzata
Gość
Ja też jade ze steją pierwszy raz, kurcze, szkoda że nie jedziemy w tym samym turnusie, ja dopiero 14.08. Ale mam nadzieje że napiszecie jak było :)
IP: 87.99.51.80
kawa66czekoladowa
Gość
napiszemy;p miejmy nadzieje, ze dobrze;D ale jak sie ma fajnych ludzi na obozie to połowa sukcesu jest:D a w miare czysta i schludna kwatera na miare XXI w i przymykajacy oko na "to i owo" opiekunowie w połaczeniu z fajnymi ludzmi to juz za*ebisty oboz gwarantowany!:D
IP: 83.23.123.163
Użytkownik
Posty: 7
ja jadę 18-30 lipca do włoch ;>
IP: 212.106.20.17
weronika
Gość
Ja jeszcze nigdy nie jechałam na zaden obóz zagranice a wiec dopiero sie denerwuje zawsze tylko w polsce:D No wiec ja stres mam za soba ale uwiez kawa66czekoladow ze cie rozumiem bo co roku mam takiego stresa zwazanego ze szkoła muzyczna czy wogule przejde do nastepnej klasy:d moze troche mniejszy niz twoj ale jest:D
IP: 83.23.246.60
weronika
Gość
Aha i jeszcze nie wiem jak to bedzie dokonca z ta młodsza grupa ale nie wydaje mi sie zeby bylo za duzo osób do młodszej grupy a wiec... jak dla mnie to bezsensu jest podzialka 12-14 i 15-18:D
IP: 83.23.246.60
kawa66czekoladowa
Gość
ehh mali beda czy nie beda... w sumie i tak nie bedziemy sie z nimi prowadzali wiec moga sobie jechac:D Weronika ja juz 4 raz jade na zagraniczny;p najgorzej jest jak jada jeszcze wczasowicze autobusem z nami i nie mozna horroru ob4ejrzec albo przyglupiej komedii bo zaraz sie czuja zniesmaczeni i kaza wylaczyc;p
IP: 83.23.123.163
Marta
Gość
Tak, tak ; d ja już wiem do jakiego Lo idę, więc mam to za sobą ; DD Będzie fajnie, bardzo fajnie. Hah, ja jestem bardzo rozrywkowa, aż za bardzo razem z Królikiem czyt`Karr` ; )) Jak będziemy w autobusie to machnijcie ręką, która to pisała tu na forum.
IP: 80.51.64.223
weronika
Gość
Ej a moze by tak jak sie do tych katowic wszystkie zjedziemy to sie w jakims miejscu spotkamy w sensie przed autokarem:d A mogłybyście powiedziec jak mniej wiecej wygladacie? zebysmy poznac sie mogly. Ja jestem dosyc niska bo mam 160 wzrostu i takie do ramion ciemno brązowe włosy czasami sie kręca ale to zalezy od dnia:D i niebieskie oczy;d nie wiem czy tak sie rozpoznamy ale chociaz sprobowac:D
IP: 83.23.246.246
Użytkownik
Posty: 19
- "Animacja" ;D w takim razie się spotkamy, bo ja także jadę 18 ;D skąd wsiadasz?
IP: 89.73.149.53
Karr
Gość
Dobra ja tu widze, że Wy się rozpisaliście ;d Maarta ja też mam Ci machać? ;< mnie nie poznasz?;c Może podajcie jakieś nk czy inny portalowy shit.. :mrgreen:
IP: 80.51.121.130
Marta
Gość
tak, Karr ma rację wyślijcie nk swoje ; ) bo chyba każdy ma z Was ; )
IP: 80.51.64.223
weronika
Gość
na nk nie mam zdjec wiec mnie nie zobaczycie:D
IP: 83.23.244.69
Karr
Gość
szkoda szkoda ;c
IP: 80.51.121.130
weronika
Gość
noo... ale ja juz wam mniej wiecej powiedzialam jak wygladam to teraz wy albo nk:D jak wstawie jakies zdjecie to dam wam znac:d
IP: 83.23.244.69
Marta
Gość
nie mogę wysyłać linków ; d to jest mój nr profilu 6238730. Wpisz początek swój tylko numer zmień
IP: 80.51.64.223
weronika
Gość
mmm... nie wiem co to jest numer profilu:D
IP: 83.23.244.69
Karr
Gość
nk.pl /profile/ 6238730 skopiuj i masz ;d
IP: 80.51.121.130

Strona: < 1 2 3 4 5 > »

Forum turystyczne » Włochy » STEJA Cesenatico ktoś się wybiera?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij