» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » STEJA Cesenatico ktoś się wybiera?

STEJA Cesenatico ktoś się wybiera?

Strona: « < 1 2 3 4 5 >

Autor Treść
Karr
Gość
ja około 1,5 zł haha
IP: 80.51.121.130
Marta
Gość
łee, tak dużo ja biorę aż 80 gr, hah ; d
IP: 80.51.64.223
weronika
Gość
Noo to tak jak myslałam ze w granicach 1zł mi wystarczy:D
IP: 83.23.205.232
Karr
Gość
taaak na pewno ;D
IP: 80.51.121.130
:))
Gość
Ja dopiero pierwszy raz na obóz za granicę jadę. Mam 14 lat. Jak myślicie do której grupy mnie przydzielą??? Jedzie ktoś na turnus od 18.07??? :D
IP: 83.22.113.182
:))
Gość
jakby co to pisac na gg:)) 3171226 ;)
IP: 83.22.113.182
Natalia
Gość
Ja byłam w tamtym roku z tym biurem tez w cesenatico i było bardzo fajnie :) miasteczko piękne i tetniace życiem i ogólnie luz był. Jedyny minus to ze mieliśmy jechać na dyskotekę do Rimini ale na miejscu jednak się okazało ze nie możemy :/ opiekunowie byli wyluzowani i śmieszni a to ważne dla udanej koloni
IP: 83.13.254.205
Użytkownik
Posty: 19
Jeszcze ktoś jedzie ze Steją 18 .07 do Cesenatico? :P
IP: 89.73.149.53
ev .
Gość
oczywiście, że tak . ; d
ja np jadę w niedzielę. ; D
IP: 89.79.89.239
Użytkownik
Posty: 19
A Ciebie już znam ;D
ha :P
IP: 89.73.149.53
ev .
Gość
ah, skąd wiedziałeś, ze to ja. ? ; o
idiota.! nie jadę nigdzie z Tobą.! ;d
IP: 89.79.89.239
Użytkownik
Posty: 7
ja tez z wami nie jadę! ;>
IP: 212.106.20.198
Użytkownik
Posty: 19
pfff To ja mam was obie w dupie łahaah ;D
i pojadę Sobie sam ! phi ;D :P
IP: 89.73.149.53
Użytkownik
Posty: 7
:< nie mów tak bzydko xD
IP: 212.106.20.198
Kam.
Gość
a czy jedzie ktoś z was 27 lipca ;)? Ja dzisiaj natrafiłam na ofertę i własnie powaznie sie nad nia zastanawiam ;d
IP: 193.200.133.98
Użytkownik
Posty: 19
"Bzydko" no dobra ;D więc poprawie Się ;D - to ja mam was obie w " W dupeczce " ! I jadę Sam !
ha ! pfff .
IP: 89.73.149.53
Użytkownik
Posty: 7
dalej jest bzydko! :<
pff, to ja nie jadę. ;>
IP: 212.106.20.198
:))
Gość
jedzie ktoś do Wenecji???
IP: 83.22.128.55
Użytkownik
Posty: 19
No do wenecij jadę naprzykład Ja bo czemu nie :p
Animacja nie jedzie i Ev. też, więc zostaję sam Jupii ;D Pff :P :P :P
IP: 89.73.149.53
Użytkownik
Posty: 7
:( zraniłeś mnie!
IP: 212.106.20.198
:))
Gość
Ciekawe czy zbierze się 10 osób?
IP: 83.4.23.40
Użytkownik
Posty: 19
Nie ma takiej opcji że 10 się nie zbierze ;D Po to się do Włoch jedzie żeby tam byc i gondolą przepłynąć pod mostem westchnień i już!
Oj Animacja zbieraj się tam już do wyjazdu ! poza tym wynagrodzę Ci to We Włoszech :p ! :?
IP: 89.73.149.53
ev .
Gość
Animacja nie przejmuj się. on już tak ma że jest cholerną swinią i bardzo brzydko się o wszystkich wyraża. ;d
haha. ! Wiesz co panie G. naprawdę masz bardzo bujną wyobraźnię jeśli myślisz, że będziesz sam, kochany .

Ey. ! czuję się pominięta przez Ciebie.! wiesz, że nie dam Ci żyć.! :3 hahahah.xD
IP: 89.79.89.239
obozowicz
Gość
Polecam ten obóz ludziom, którzy jadą do Włoch tylko po to, żeby się opalić albo powłóczyć się po Cesenatico do 1 w nocy. Tak ogólnie to jest straszny luuuz, czasem aż za bardzo, bo w drugim tygodniu po prostu nie ma co robić. Jedzenie jest ohydne i każdy kto był w hotelu Majestic może to potwierdzić. Nie podobało mi się też to, że po ponad 19 godzinnej jeździe autokarem od razu zwiedzaliśmy Rzym: Nikt nam nic nie opowiadał o zabytkach, ponieważ nie mieliśmy przewodnika. Pilotka co jakiś czas mówiła nam, że mamy 10 minut na robienie zdjęć jakiejś budowli, która wyglądała na dość starą :)) ale tak naprawdę niewiele osób wiedziało co to za budynek był;/ Jeśli ktoś spodziewa się czystego morza i równie czystej plaży to niech się lepiej przygotuje na to, że takowych warunków w Cesenatico nie znajdziexD Obóz w rzeczywistości nie jest taki tani jak pisze, bo trzeba wziąć ze sobą przynajmniej 100 euro na dodatkowe jedzenie i jakieś pamiątki... plus kase na wycieczki fakultatywne, bo bez nich to zostaje tylko codzienne plażownie(koszt całego obozu to ponad 2200zł). Polecam największy park rozrywki we Włoszech Mirabilandię. Jest tam naprawdę wiele atrakcji, np. rollcastery Katun i Ispeed, kino 4D, spływ pontonami i naprawdę wiele wiele innych:))) Odniosłam wrażenie, żę do San Marino jechaliśmy tylko po to, żeby kupić alkohole, a nie żeby zwiedzać.Gdybym miała ocenić ten obóz to postawiłabym jakieś 6/10 nie było najgorzej, ale wiele można by zmienić:>
IP: 83.22.127.33
malgorzata
Gość
Fajnie, że napisałaś co i jak. Mam kilka pytań co konkretnie było w tym hotelu do jedzenia, to prawda że non stop jest makaron? Jak wyglądały pokoje? Dało się w nich przeżyć jako tako?? Gdzie polecasz stołować się w mieście, by ceny nie zabiły mnie na wejściu. I jak ogólnie wyglądają tam sklepy cenowo? Jest jakiś tanszy market czy w małych sklepikach jest taka sama cena?
A jak kadra?

Co do ceny to 100euro kieszonkowego to jest standard że się bierze. Plus dodatkową kwotę na wycieczki fakultatywne. także niczego tu nie odkryłas nowego. a i czy alkohol kupiony w San Marino zbierali wychowawcy?
IP: 87.99.51.80

Strona: « < 1 2 3 4 5 >

Forum turystyczne » Włochy » STEJA Cesenatico ktoś się wybiera?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij