» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
Ewa ze Słupska
Gość
Po krzyku ? Zwrot pieniędzy to oczywistość ! Sądzę, że wszyscy z nas ponieśli i poniosą wiele strat innego rodzaju, niewymiernych związanych z faktem nie wyjechania na te wakacje - straty moralne to się nazywa i sąd jednak może to zmierzyć !
IP: 87.250.178.231
Dorota
Gość
Ciekawa jestem, ile osób będzie mogło przyjść na to spotkanie - ja w tym czasie jestem w pracy. Może p. Magda zmieniłaby godzinę?
IP: 85.222.86.163
jjmm
Gość
Każdy z nas chce porozumienia .Pani składa deklaracje, których nie realizuje.Proszę o odpowiedz na e-mail ,które do Pani wysłaliśmy.
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
Pani Magdo szkoda, ze pani nie znalazla wolnej chwili jak mielismy pytania - teraz jest juz raczej wszystko jasne - przynajmniej dla mnie - moze poza pytaniem kiedy otrzymam pieniadze ? oraz w jaki sposob mnie pani przekona, ze tym razem fakycznie otrzymam pieniadze - do zobaczenia w piatek
IP: 89.74.170.177
T.Kopczyk
Gość
Spotkanie w piątek potrzebne, lecz sądzę, że mało osób będzie w nim uczestniczyło. Niezależnie, czy dojdzie do skutku czy nie, powinno się zawiadomić prokuraturę, ponieważ my oszukani jesteśmy tylko przejściowym etapem gospodarczej działalności pani Magdy. Po nas będą inni, w tej chwili Happy Travel proponuje wycieczki emerytom. T.Kopczyk
IP: 193.106.79.179
JJMM
Gość
JEŻLI CHCE PANI POROZUMIENIA TO DLACZEGO MA PANI WYŁĄCZONY TELEFON?
IP: 80.54.68.125
B&J
Gość
Ja będę i lepiej , żeby te Pani Magdy propozycje były rozsadne raczej , bo inaczej nie tylko do ugody nie dojdzie ale bedzie niezłe zamieszanie! Niech Happy Travel przygotuje się na natychmiastowy zwrot wszystkim Poszkodowanym. Wtedy można rzeczywiście rozmawiać o jakimś zadośćuczynieniu!
Do zobaczenia w Zielonce :evil:
IP: 83.143.44.55
jjj
Gość
Również się zjawię, acz po telefonicznym "to wszystko co mam panu do powiedzenia" jakoś nie nastawiam się na wymierne rezultaty spotkania. Zgłoszenie do prokuratury oczywiście musi biec swoim biegiem, wysłałem stosownego maila do Pani zajmującej się organizacją "grupy warszawskiej". Jednocześnie sprawdzam inne możliwości windykacyjne - bo mam wstręt do złodziejstwa, szczególnie wymierzonego we mnie :)
IP: 77.115.146.28
JJMM
Gość
DO JAJA:na stronie 3 albo 4 były napisane numery do Izby Turystycznej, UOKIK i do Marszałka Mazowieckiego a teraz tego nie ma ,zostało wymazane a moze ja już nie widzę! Prosze podać jeszcze raz. Z góry bardzo dziękuje.
IP: 80.54.68.125
jjj
Gość
JJMM napisał
DO JAJA:na stronie 3 albo 4 były napisane numery do Izby Turystycznej, UOKIK i do Marszałka Mazowieckiego a teraz tego nie ma ,zostało wymazane a moze ja już nie widzę! Prosze podać jeszcze raz. Z góry bardzo dziękuje.


znajdziesz w internecie...use google.
IP: 77.115.146.28
Ewa ze Słupska
Gość
My z mężem nie planujemy zjawić sie na spotkaniu. Zrywanie się w nocy żeby dojechać na 10 do W-wy lub przyjazd wczesniejszy z noclegiem w W-wie w bilansie zysków i strat - zupełnie bezsensowny. Bowiem raczej nie spodziewamy się , że Pani Magda otworzy szufladę z gotówką i na spotkaniu będzie wypłacać pieniądze. A kolejne przepraszam połączone z impertynencjami ,ze i tak jesteśmy sobie winni sami bądż kolejne obietnice i tak zwane słodkie p... nas juz nie interesuje.
Niezależnie od tego jeśli Pani MAgda ma dla nas jakieś hiobowe wieści to mam nadzieję , że choćby drogą mailową przekaże je również osobom , które na spotkanie nie przybyły ???
Jeśli jednak sie mylę, bardzo proszę uczestników spotkania o przekazanie nam tych wieści
Będę wdzięczna jeśli sie z nami skontaktujecie : e.koch@vigormultimedia.com
IP: 87.250.178.231
Zawiedziona
Gość
Ja rowniez razem z chlopakiem i przyjaciolmi wykupilam ferelny wyjazd na Malediwy... Zrobilismy wszystkie szczpionki za ponad 600 zl, zyjemy tym wyjazdem od lipca kiedy to wplacilismy pelna kwote za wyjazd i taka niespodzianka. Dostalam info z biura podrozy, zebym podala nr rachunku na ktory ma byc przelana kasa, wiec licze na zwrot, ale teraz szukam czegos w tej cenie i jest kiepsko...
IP: 160.83.42.130
gość
Gość
Przypatruję się tym wpisom na forum i patrzę jak się ludzie nakręcają negatywnie...Chciałabym państwa poinformować, że wyjazd do Dubaju rzeczywiście się nie odbył ale w zamian była wycieczka do Maroko w atrakcyjnej cenie w hotelu wysokiej klasy i niektóre osoby (3 rodziny) z grupy Dubaj skorzystały z niego i są bardzo zadowolone, część osób która zrezygnowała z zamiany ma już zwrócone pieniadze a dwie rodziny czejkają jeszcze na zwrot. Więc może warto chwilę poczekć a nie się nakręcać. Ja z tym biurem p. Magdy jeżdzę już kilka lat i nigdy nie miałam żadnych problemów- pierwszy raz ten Dubaj nie doszedł do skutku.
IP: 195.189.79.197
Ewa ze Słupska
Gość
Drodzy Koledzy z planowanych wakacji na Malediwach,
wszyscy mamy wysłać pani Magdzie numery kont na które ma zwracać nasze pieniądze.
Zwracam uwagę aby nie popełnić pewnego błędu, który może dla nas żle skutkować.
Pisma z kontem wszyscy albo napisali albo właśnie piszą i jest tam zapewne zdanie : pieniadze proszę zwrówcić na konto :xxx. NIE MOZE TAK BYĆ !
To brzmi jak wycofanie się z imprezy przed jej rozpoczęciem. Bo czy ktokolwiek dostał poważną informację na piśmie,że impreza odwołana ? Newsy z tego hyde parku nie są oficjalną informacją strony umowy.
Ja napisałam tak, a moze ktoś jeszcze lepiej to ujmie:
"do planowanego wyjazdu na Malediwy 6.11.2010 r. zostało dziewięć dni a my nadal nie mamy biletów podróżnych ani żadnego konkretu o wylocie, choć wspólnie z prawnikiem "zarządziła" Pani , że ostateczny termin dostarczenia nam tych danych upływa 25 pażdziernika 2010 r.! - dzisiaj jest 28 października.
Mamy poważne podejrzenia, że do wyjazdu w uzgodnionym terminie, z Pani winy może nie dojść. Gdyby tak się stało, prosimy niezwłocznie w dniu planowanego wyjazdu tj. 6.11.2010 lub wcześniej jeśli ma Pani taką wiedzę, że do wyjazdu w terminie uzgodnionym w umowie nie dojdzie, zwrócić nam pełną wpłaconą przez nas kwotę w wysokości ....Nasze pieniądze proszę zwrócić na konto ....)"
IP: 87.250.178.231
AAA
Gość
Malediwy: Tak, dostalismy oficjalna informacje, ze wyjazd sie nie odbedzie. I to po wielokrotnych monitach, zeby dowiedziec sie co sie dzieje i dlaczego jest cisza po wlaceniu pieniedzy od lipca! co nie zdarza sie w innych biurach.
IP: 85.222.17.76
Grupa poznańska
Gość
Drodzy Państwo, czy po spotkaniu w Zielonce możecie nas poinformować na forum, jakie stanowisko przedstawiła Pani Magda i jak oceniacie szanse na odzyskanie pieniędzy?
IP: 62.29.173.121
Boguslaw z Poznania
Gość
rację ma Pani Ewa ze Słupska . Trzeba najpierw mieć oryginalny dokument od organizatora ( Happy Travel ) o alulowaniu imprezy a dopiero później można żądać zwrotu pieniędzy !!!! Impreza miała się zacząć 5 listopada .Na dzien dzisiejszy (jesli ktoś nie dostał pisama o anulowaniu tej imprezy -tak jak JA ) jeszcze nic sie nie wydarzyło co mogłoby skutkować żądaniem zwrotu pieniędzy !!!! To FORUM nie jest miejscem na informowanie o anulowaniu imprezy !!!!!!!!!!!!!!!! Jesli ktoś zażąda wcześniej zwrotu kasy to sam rezygnuje a to już jest inna sytuacja i nie można żądać od Happy Travel naprawienia szkody ani nie doszło do popełnienia czynu zabronionego ! Wiecej nie pisze bo czytają nie tylko osoby które wpłaciły na wyjazd specjalny . OJ OJ będzie ON naprawdę SPECJALNY . Czekam na razie na oficjalne pismo !!
IP: 83.14.39.58
Ewa ze Słupska
Gość
Tuż po wysłaniu maila , który tu przytoczyłam wyżej, otrzymałam zeskanowane pismo zawiadamiajace o odwołaniu imprezy i podaniu konta. Suche , krótkie: niniejszym informuję.....ale jest pieczątka i podpis nawet. O terminie zwrotu pieniedzy Pani MAgda w nim nie informuje. Dowiedziałam się też , że niektóre osoby ze Słupska już trzy dni wczesniej złozyły rezygnację. Teraz to juz tylko wyscig po odzysk pieniedzy -smutne to wszystko...
IP: 87.250.178.231
jjmm
Gość
Na odwolaniu nie ma daty ,do którego wyjazdu to się tyczy.
IP: 80.54.68.125
Anna
Gość
Rozsądni z Poznania napisał
Pękamy ze śmiechu ze wszystkich uczestników pseudo wyjazdu na MALE ... Pozdrawiamy :) I życzymy następnych udanych wyjazdów z P. Magdą

Typowo po polsku! Lidzie maja problem a rozsadni z Poznania pekaja ze smiechu.Nie zycz drugiemu co Tobie nie miłe! Zapomniałam ,ze Poznaniacy to wybrancy i nigdy sie nie mylą. W ferworze walki z naszym kłopotem chyba nawet nikt tego nie zauwazył.
Nierozsądna ale z empatyczna z Anna z Warszawy.
I jak ten kraj mam byc normalny?
Pozdrawiam wszytkich prócz "rozsądnych ? z Poznania"
IP: 83.24.154.156
Rozsądni z Poznania
Gość
Bardzo gorąco pozdrawiam Panią Annę z Warszawy :) Zaproponowano mi ten wyjazd ale oferta za mniej niż 50 % wydała mi sie bardzo śmierdząca . Jeżeli nawet Pani Magda odda pieniądze to i tak miała ładą sumkę na pożyczoną od państwa bez oprocentowania . Nadal pękam ze śmiechu . i nie współczuje bo myślenie nie boli.
IP: 46.113.22.98
jaja
Gość
Widze, ze mimo rozsadku z matematyka jestescie na bakier - jakbym nie liczyl to 3100 zł + 320$ to nie wychodzi mi 50% z 5000zł.
IP: 89.74.170.177
Ewa ze Słupska
Gość
Święte słowa proszę Państwa Rozsądni z Poznania ! i mówię to bez cienia złośliwości !
Właśnie ta cena od początku wzbudzała moją nieufność i ta jakaś nieformalna strona ( jakieś szkolenia , brak jakiejkolwiek dokumentacji, itd.) Proszę jednak pamietać, ze wszystko zostało nam przedstawione jako łańcuszek bardzo zaprzyjaźnionych , wiarygodnych osób ! Niska cena również w miarę rozsadnie została wytłumaczona.
Biuro Pani Magdy rekomendował jej dobry znajomy, który skorzystał ponoć wielokrotnie z tego rodzaju imprez , następne ogniwa w łańcuszku to osoby, które znam i darzę zaufaniem. Nieufność i podejrzenia były jednak nadal więc byłam tą jedyną niepokorną , która "szukała dziury w całym" . To ja odnalazłam pierwszy wpis o Pani Magdzie na tym forum.
I pamiętam, że odsądzano mnie od czci i wiary za moją nieufną postawę. Nawet za tą moją nieufność ktoś z grupy Słupskiej przepraszał panią Magdę. A sama Pani Magda zadzwoniła do mnie z pretensjami i żalem ,że robię jakieś afery. (Aferą nazwano wielokrotne dopytywanie o numery lotów oraz przeszukiwaniu internetu w celu sprawdzenia wiarygodności tego biura).
Podkreślę też, że w zadnym momencie nie mam żalu do osób, które też nieświadome niczego w sposób łańcuszkowy zaporoponowały mi tą wycieczkę.
Jedynie wyrzucamy sobie teraz z mężem, że nie zaufaliśmy naszej intuicji !
Ale już tak nie pękajcie ze śmiechu Państwo z Poznania - zostawmy takie zachowania dla nieuczciwych !
IP: 87.250.178.231
gaoś
Gość
Wszyscy dowiedzieliśmy się w ten sam sposób o tej wycieczce tzn. od kogoś zaufanego. Cieszyliśmy się, że udało nam się. A teraz mimo, że Pani Magda nie ucieka od odpowiedzialności jest linczowana publicznie. Ja czekam spokojnie na zwrot pieniędzy bo wierzę, że taki będzie. Dodam tylko, że byliśmy na wyjeździe grupowym, który Pani Magda zorganizowała. Wyjazd mieliśmy wykupionym w biurze Pani Magdy, a organizatorem był Orbis i zbankrutował dzień przed naszym wyjazdem, a my i tak polecieliśmy tylko, że 2 dni później. Kobieta stawała na głowie aby wyjazd się odbył. Dlatego ufam, że cała spraw z tym wyjazdem na Meladiwy to jakieś nieporozumienie, a nie oszustwo i dostaniemy zwrot swoich pieniędzy.
IP: 77.253.208.31
jjmm
Gość
Do jaja: Cos mi znowu nie pasuje! Grupa z Poznania za 13 dni płaciła po 3620 zł za osobe a za dzieci 1800.
IP: 80.54.68.125

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij