» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
mala
Gość
oszustka jak taka ma prawo nadal proponować wakacje kiedy oszukała tylu ludzi.Ukradła tyle pieniędzy i ma czelność kłamać i pisać ,że to nie prawda.Ludzie nie dajcie się oszukiwać ona tylko czeka na naiwnych i smieje się jakich to frajerów znalazła.NIE DAJCIE SIE...
IP: 83.10.179.131
Ewa ze Słupska
Gość
Panie Mmj sądzę, że nie ma co tracić czasu na spotkania . Z tego co wiem jesteśmy z róznych części kraju. DAnych mamy już wystarczająco dużo i obawiam sie, że więcej nie pozyskamy. Czekam z niecierpliwością na męża , który wraca z Poznanie i dla komfortu jego podrózy o niczym jeszcze nie wie. Ale jestem pewna ,ze decyzja będzie jedna - jutro zawiadamiamy stosowne organy ścigania.
Jak dzieci daliśmy się zrobić a wszyscy pewnie zęby zjedliśmy i na podróżach i na biznesach. Aż wstyd i boli! Jedno zatem planuję zrobić profesjonalnie i z maksymalnym wykorzystaniem wszystkich przysługujących mi jako poszkodowanej praw i metod udręczenia tej oszustki. Bez wzgledu na Państwa plany planuje dziełać natychmiast !Ale zgłaszam swój akces jeśli tylko będziecie Państwo chcieli działać zbiorowo !
e.koch@vigormultimedia.com
IP: 87.250.178.231
jjmm
Gość
Ciekawa jestem czy te biuro nadal sprzedaje atrakcyjne oferty do egzotycznych miejsc,przeciez nie kazdy czyta forum internetowe!Trzeba sprawę nagłośnić w mediach,żeby uchronić innych.
IP: 80.54.68.125
Dorota
Gość
Proszę Państwa, ja również uważam, że absolutnie nie ma na co czekać i trzeba jak najszybciej zgłosić sprawę do prokuratury, jeszcze w tym tygodniu. Proponuje połączyć siły i zrobić to razem. Jeśli ktoś z Warszawy ma zamiar zrobić to jutro lub w piątek, to proszę o informacje na forum. Dorota Anioł
IP: 85.222.86.163
jjmm
Gość
Czy ktoś otrzymał dzisiaj pisemną informację o odwolanym locie na Malediwy? Pytam osoby z Warszawy bo najszybciej powinni otrzymać list.
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
pisemna w sensie na maila - czyli dokladnie tej samej tresci co wpis pani M. na forum
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
wlasnie zauwazylem, ze co przyszlo na maila to jednak nie od pani M. tylko od osoby reprezentujacej nasza grupe skopiowane oswiadczenie z forum
IP: 89.74.170.177
jjmm
Gość
potrzebuje dokładny adres prokuratury,któremu podlega Zielonka.Pilne!!!
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
prokuratura wolomin ul.pradzynskiego 3
IP: 89.74.170.177
jjmm
Gość
jeszcze kod pocztowy
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
ja obecnie czekam na ostateczna reakcje p.M. - dzisiaj w biurze happy travel zostalo zlozone ostateczne wezwanie do zaplaty i wyznaczony termin dalszych moich reakcji - jako, ze lubie byc slownym, jestem zmuszony poczekac do 3.11
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
05-200 wolomin
nie mam polskiej trzcionki wiec lepjej jak zwerifikujecie adres ;)

w w w.warszawapraga.po.gov.pl/151.html
IP: 89.74.170.177
Bogda
Gość
Prosimy o cierpliwość do rana ,warszawska grupa już się organizuje.
IP: 83.31.59.77
Bogda
Gość
Kontaktujmy się e-mailowo lub telefonicznie
IP: 83.31.59.77
jjmm
Gość
proszę podac kod ,bo ja już na nic nie liczę ze strony P.Magdy.Nie odpowiada na e-mail ,nie odbiera telefonów,nie dotrzymuje obietnic jeżeli chodzi o deklaracje ze strony 5,więc na co ja mam czekac! CHYBA NA OKLASKI!!!!!!!
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
prosze spojrzec 5 postow wyzej - tam jest kod - nikogo do niczego nie namawiam i zapewniam, ze w pelni rozumiem.
IP: 89.74.170.177
Bogda
Gość
05-200 Wolomin
IP: 83.31.59.77
Rozsądni z Poznania
Gość
Pękamy ze śmiechu ze wszystkich uczestników pseudo wyjazdu na MALE ... Pozdrawiamy :) I życzymy następnych udanych wyjazdów z P. Magdą
IP: 83.238.212.189
jaja
Gość
Rozsądni z Poznania napisał
Pękamy ze śmiechu ze wszystkich uczestników pseudo wyjazdu na MALE ... Pozdrawiamy :) I życzymy następnych udanych wyjazdów z P. Magdą


niestety zbyt dlugo trawilem wszystkie inforacje i zbyt pozno zdecydowalem sie na rezygnacje - wierzylem tez w dobre intencje i zwlekalem z podejmowaniem zdecydowanych dzialan - coz podobno jak sie ma miekkie serce to trzeba miec twarda dupe
IP: 89.74.170.177
jjmm
Gość
Osoby,które w sierpniu zrezygnowaly do dzisiaj nie dostały pieniędzy.Już wtedy powinien być podniesiony alarm ale kazdy jest zabiegany i nie przykładał do tego wagi a to byl już sygnał,ze jest kant.Pani Magda za każdym razem twierdzila ,że przelew już poszedł. Poszedł ale chyba w las........
IP: 80.54.68.125
jaja
Gość
interesujaca informacje - nie wiedzialem o tym
IP: 89.74.170.177
jjmm
Gość
A to spotkanie w związku z czym? Nagle Pani znalazla czas? Niestety ja już tego czasu nie posiadam i proszę o zwrot pieniędzy na konto.
IP: 80.54.68.125
Ewa ze Słupska
Gość
Mimo, że nadmienia Pani , że to nie żart - to jednak inaczej nie mogę tego nazwać !
Żarty sobie PAni robi z dorosłych ludzi ? czy zabezpiecza sobie Pani teraz tyły.
Ewentualne , planowane na piątek spotkanie nie powstrzyma nas przed uruchomieniem procedur, o których wspominaliśmy. Planujemy również równolegle wykorzystać fakt naszego wieloletniego funkcjonowania w mediach, w celu celniejszego zainteresowania najpopularniejszych mediów taką "spacjalną" działalnością Pani biura.
A swoją drogą to bardzo dziwię sie, że posiadając adresy mailowe wszystkich swoich klientów (malediwskich) wykorzystuje PAnie takie narzędzie do komunikacji z nami. W naszej ostatniej rozmowie telefonicznej suchej nitki Pani na tym forum nie zostawiła i niewybrednie wypowiadała sie również o jego uczestnikach.
IP: 87.250.178.231
jjmm
Gość
Jeżeli chce Pani wyjśc z twarzą to proszę uregulować płatności i będzie po krzyku!
IP: 80.54.68.125
Magdalena Winiarska-
Gość
Decyzja należy do Państwa, kilkoro osób prosiło mnie o spotkanie, Państwa postępowanie i działania są Państwa decyzjami i nie będzie to celem spotkania, dążę do porozumnienia a nie walki z Państwem!
IP: 87.96.67.28

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij