» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... > »

Autor Treść
marisa
Gość
@didi - Wielkie dzięki! ;-)
IP: 83.143.97.129
bombel
Gość
Byłam w Palacio 2 razy i niewyobrażałam sobie innego miejsca na spędzienie wakacji,ale w tym roku wybrałam Sunrise Holidays Resort i powiem Wam jedno jak dlamnie to Palacio może myć buciki tamtemu hotelowi, natomiast animatorzy i animacje z Palacio są niczym w porównaniu z tymi z Sunrise-ale to tylko moje zdanie a wiadomo ile ludzi tyle opini ja jednak już wiem,że do Palacio nigdy nie wrócę
IP: 62.21.38.155
megi
Gość
ja zawsze wkładam 10$ do paszportu i dostaję dokładnie taki pokój jak chcę.myślę,że z tego powodu nikt nie zbiednieje,ale to oczywiście indywidualna sprawa każdego.Juja prawdziwa miłośniczka el palacio i Hurghady wymieniła wszystkie miejsca warte zobaczenia.ja do tej listy dokładam Marinę(przystań jachtowa z wieloma restauracjami,kafejkami i dyskotekami) oraz przepiękne centrum handlowe Cleopatra Bazar.jest ono jednak oddalone ok 20km od el palacio,ale taxi z hotelu kosztuje 16$ w obie strony.
P.S. Didi nie mogę otworzyć tego linku i nie wiem o co kaman.napisz co tam jest bo umieram z ciekawości:-)
IP: 83.5.130.58
Juja
Gość
C.d. odp. dla Grega!!!Nie pamiętam dokładnie ile kosztują wycieczki, ale wydaje mi się, że Luksor ok. 75 dol. od osoby a Giftun ok. 40 dol. (dodatkowo podczas podróży statkiem są robione zdjęcia i osobom zainteresowanym sprzedaje się płyki - cena chyba ok. 20 dolców). Wg mnie nie ma znaczenia czy bierzesz dolary czy funty. Jeśli natomiast chodzi o napoje, to w barach na plaży podaje się je w plastikach, a w lobby barze obok recepcji w szklanych pojemnikach. Nie mogę się wypowiadać, jeśli chodzi o różnorodność drinków, bo w tym względzie jestem bardzo "monotematyczna" tj. pijam tylko gin z tonikiem i rum z colą :P . Pozdrawiam!!!!
IP: 80.239.242.174
Juja
Gość
Odp. dla Andrzeja!!! Jeśli chodzi o wyposażenie, to szczerze powiedziawszy, pokoje niewiele się różnią od siebie. Różnicę stanowi jedynie ich położenie. Tak jak wcześniej parę osób się wypowiadało, zresztą włącznie ze mną, najładniejsze widokowo są pokoje skierowane na morze. Poproś więc o taki pokój najlepiej po angielsku. Napisałam Ci tekst po angielsku, ale niestety musiałam go wykasować, bo pokazuje mi się komunikat "ze względu na dużą ilość spamu słowa w j. ang. są zabronione". Nic z tego nie rozumiem, może ktoś pomoże jak to napisać, żeby przeszło!!!. Pozdrawiam
IP: 80.239.242.174
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
@Juja pisz albo ze spacjami co literę, czyli c o ś w t y m s t y l u, albo z może z podkreślnikami, czyli c_o_ś t_a_k_i_e_g_o ;)
IP: 91.201.121.90
didi
Gość
H e l l o m y f r i e n d ! ! !
chyba działa :)
IP: 83.30.198.247
Juja
Gość
i / w o u l d / l i k e / t o / h a v e / a / r o o m / w i t h / a / v i e w / t o / t h e / s e a / a n d / a / w r a c k / o f / s h i p.
No zobaczymy czy teraz pójdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 195.39.216.146
Juja
Gość
No nareszcie przeszło!!!!!!!!!!!!!!. Niestety nie cały tekst, który chciałam przesłać, ale tyle też wystarczy. Pewno zrobiłam byki, niech mnie więc ktoś poprawi. Uho, z podkreślnikami też mi nie chciało przejść, dopiero musiałam napisać tak jak Didi - z przerwami. Andrzeju, nie musisz dawać karteczki do paszportu, wystarczy jak to powiesz. Najlepiej byłoby gdybyś powiedział to po arabsku, ale tego na pewno Ci tutaj nie napiszę, chociaż muszę się pochwalić, że napisałabym bez problemu ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 195.39.216.146
Alicja 86
Gość
Witam!
Czy ktoś wylatuje do Sunny days el palacio w terminie 24.07.2011 z Katowice?
Lecimy sami z chłopakiem i przydałoby się jakieś miłe towarzystwo :)
Jesteśmy w wieku 25 lat :)

Pozdrawiam
IP: 79.189.233.110
Alicja 86
Gość
Witam!
Czy ktoś wylatuje do Sunny days el palacio w terminie 24.07.2011 z Katowice?
Lecimy sami z chłopakiem i przydałoby się jakieś miłe towarzystwo
Jesteśmy w wieku 25 lat. Moje gg 9206620.

Pozdrawiam
IP: 79.189.233.110
megi
Gość
ja z moją ekipą wylatujemy z Wrocławia 29 lipca i chociaż jesteśmy trochę starsze (to babiniec) to towarzystwem jesteśmy wyborowym:-)
IP: 83.5.230.79
Monia ;)
Gość
Hej ;)
chciałam zapytać czy ktoś z tu obecnych będzie od 30.06 w el palacio ;)?
Najlepiej osoby w wieku zbliżonym do mojego (18) czekam ;)
Moje gg 7050304
IP: 83.28.6.198
Monia ;)
Gość
tam chodziło o 18 ;p
IP: 83.28.6.198
anna
Gość
8 lipca wylot do El Palacio na dwa tygodnie
IP: 91.193.160.245
marisa
Gość
Monia? ;)
Moja corka ma 17 lat wiec, moze sie zgadacie:)
rowniez lecimy 30.06
IP: 83.143.97.129
Monia :)
Gość
to jak ma ochote to niech napisze na gadu :p
IP: 212.2.96.15
greg
Gość
Dzięki za odpowiedz :)
Mam jeszcze kilka pytań :
-lepiej płacić dolarami czy raczej wymienić walute na funty ?
-jakie są ceny wycieczek na giftun i luksor? - lepiej wykupić u rezydenta czy u nagabywaczy?
-czy podczas przerw między powiedzmy obiadem a kolacją są jakieś przekąski ?
-Piwo również leją w plastik ?
Z góry dzięki pozdrawiam i do zobaczenia !!
IP: 31.174.2.101
Juja
Gość
Witaj Greg!!! Zwykle trochę dolarów wymieniam na funty, ale w większości płacę jednak dolcami. Pamiętaj kup dolary nie starsze niż z 2006 roku - nie chcą przyjmować starszych banknotów!!!O cenach wycieczek pisałam nieco wyżej. Luksor kup raczej u rezydenta, bo to jednak daleka eskapada (chodzi o ubezbieczenie - w razie czego, biuro podróży nie chce zwracać kosztów). Na wycieczki morskie jeżdżę zwykle z ekipami miejskimi - na nurkowanie intro ze sprawdzoną ekipą z Polski, a na Giftunie byłam z "hotelową ekipą". Bardzo dobrze była zorganizowana - też pisałam o tym wyżej. Niestety nie pamietam nazwy ekipy (bo są dwie). Pamiętam tylko, że sprzedawał mi ją Fadel. Coś tam dają do jedzenia między posiłkami, ale nie wiem dokładnie, bo nie korzystam. Piwo leją w plastik w barach na plaży, a do szklanek w lobby barze obok recepcji i w restauracji. Pozdrawiam
IP: 195.39.216.146
Użytkownik
Posty: 1
Witam:)
wylatuje ktoś do el palacio 19.06.2011?
moje gg 4060328.:)
IP: 77.252.185.90
damian
Gość
Czy może ktoś polecić biuro organizujące sandboarding w Hurghadzie?
Przy okazji mam pytanie odnośnie hotelu:
- w jakich godzinach jest dyskoteka?
- czy ktoś ostatnio wrócił z tego hotelu i może powiedzieć jakie jest obłożenie hotelu i jaka jest sytuacja w Egipcie?
- jakie są przekąski w ramach all inc w barach na plaży ?
IP: 91.193.160.245
Andrzej
Gość
Dziekuję za odpowiedz, myślę że będziemy mieli ładny pokój z widokiem i wakacje będą w 100% udane :) Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów :))
IP: 79.191.228.221
daga88
Gość
Kamill87 napisał
Witam:)
wylatuje ktoś do el palacio 19.06.2011?
moje gg 4060328.:)


ja również wylatuje 19.06.2011
;)
:mrgreen:
IP: 195.225.36.235
Andrzej
Gość
A może ktoś wylatuje 31.07 z Katowic?
IP: 83.29.78.137
monika
Gość
jest połowa hotelu jest spokojnie i bezpiecznie
IP: 88.156.140.76

Strona: « < ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij