» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... > »

Autor Treść
hetek
Gość
Witam!
Jak głeboki jest jest basen w hotelu?
IP: 88.156.78.140
kinia
Gość
kto będzie 8 lipca?
IP: 188.165.225.112
agata
Gość
ja będę ale z mama:) hehe ale fajna mama :P ja mam 20 lat;p
IP: 83.28.208.120
gość
Gość
@hetek, bsen ma o 130cm do 160cm.
IP: 94.251.249.127
a-j-p
Gość
Kinia , Agata ja będę z rodzinką i znajomymi łącznie 9 osób.
Przedział wiekowy : 4-50 :)
IP: 91.193.160.245
gość
Gość
ależ to forum zrobiło sę nudne.zero ploteczek.
IP: 83.5.236.243
Mia-Poznan
Gość
no, rzeczywiście jak czytam teraz co tutaj nowego slychac to nie ciekawie sie zrbilo =D xD
IP: 31.63.231.55
tomek
Gość
:P witam kto leci do el palaco hurgada 14.lipca 2011 prosze o kontakt na meil najlepiej dow1@wp.pl pozdrawiam tomek
IP: 83.21.55.202
marek
Gość
:P czesc ja przylatuje 14 lipca jak jeszcze bedziecie to mamusia moge sie zaintresować...
IP: 83.21.55.202
Adam
Gość
Witam, będę w el palacio drugi raz z kolei, wraz z rodziną, mój wiek to 18 lat.
Jeżeli ktoś szuka towarzystwa to odzywać się na gg -6022898 ;)
IP: 31.175.6.176
agata
Gość
haha:) wlasnie bede wyjezdzac;p
IP: 79.191.21.79
Adam
Gość
Ja zapomniałem dodać ze będę 8 lipca ;)
IP: 188.33.60.201
moniaaa
Gość
Wczoraj wróciłam z Hurghady z tego właśnie hotelu. Pojechałam z Vivy Club i niestety jeżeli chodzi o te biuro to się zawiodłam. Przyjechaliśmy około 3 nad ranem. Dotarliśmy do hotelu pan z którym przyjechaliśmy Mohamed zabrał nam wałczery i przepadł bez wieści. Siedzieliśmy na walizkach w recepcji od godziny 3 do godziny 6 niewiedząc co jest grane. Panowie z rezydencji nie wykazali żadnego zainteresowania. W końcu musieliśmy zadzwonić z naszych telefonów to pani rezydentki co jest grane i dlaczego nie dostajemy kluczy od pokoju. Okazało się ze hotel nie dostał potwierdzenia przelewu! Ale dostaliśmy w końcu pokój tyle ze bez balkonu ;( ale za to chyba największy jaki jest (4214). Jeżeli chodzi o hotel to strasznie mim się podobało. Duży, piękny i czysty. Gdy byliśmy w mieście to przeraziłam się an widok hotelu Sea Gul ponieważ był tam straszny hałas. Zdecydowanie polecam ten hotel ale radze z innego biura niż z Vivy Club ponieważ biuro jest niezorganizowane.
IP: 91.195.159.100
raf
Gość
cześć,

jakie jest obecnie obłożenie hotelu? Straszne tłoki?
IP: 88.156.78.140
Użytkownik
Posty: 39
moniaaa napisał
...ale radze z innego biura niż z Vivy Club ponieważ biuro jest niezorganizowane.


Moniaa,
upss, jadę z nim w sierpniu. No cóż, to już po ptokach, zmian nie będzie :|
Skąd i jakimi liniami leciałaś do Hurghady? Czy wszystko w miarę o czasie - na ile to możliwe w czarterach? :)
IP: 160.83.30.182
Użytkownik
Posty: 39
dorota_wwa napisał
moniaaa napisał
...ale radze z innego biura niż z Vivy Club ponieważ biuro jest niezorganizowane.


Moniaa,
upss, jadę z nim w sierpniu. No cóż, to już po ptokach, zmian nie będzie :|
Skąd i jakimi liniami leciałaś do Hurghady? Czy wszystko w miarę o czasie - na ile to możliwe w czarterach? :)


Dopatrzyłam się w rozkładach, że chyba z Katowic. Ja lecę z Wawki więc inne linie.
IP: 95.49.239.80
Artur
Gość
Cześć!!!
Może ktoś się wybiera do SD el Palaco z Wawy 31.07?? Jadę ze swoją narzeczoną na 14 dni:) wiek 25lat
Lecimy z biurem Sun&Fun. Może ktoś ma jakieś negatywne, albo pozytywne wrażenia po wyjazdach z tym biurem??
Jedziemy na tego typu wycieczkę pierwszy raz a tym bardziej do Egiptu i mam kilka pytań:
1) Czytałem na wcześniejszych wpisach że niektórzy dają dolary do paszportu żeby dostać lepszy pokój, ale chodzi mi o to czy wypada prosić publicznie recepcjonistę o "lepszy pokój" czy tak jak ktoś pisał wsadzić karteczkę do paszportu razem z dolarami?? i o jaki pokój jest najlepiej poprosić??
2) czy wycieczki fakultatywne najlepiej kupować u rezydenta czy może ktoś ma jakieś inne opcje warte polecenia. wiem że u rezydenrta jest drożej, ale wiadomo chodzi o bezpieczeństwo;)?? i tutaj też pytanie czy może ktoś jeździł ostatnio do kairu bo nie ukrywam że piramidy w Gizie to moje marzenie, ale chodzi mi tutaj o bezpieczeństwo, bo jednak te całe rozruby z początku roku głównie tam się odbywały
4) co z waszego doświadczenia warto jeszcze zobaczyć będąc w Egipcie??
5) Na co uważać i i czego ewentualnie nie robić bo jednak w Egipcie jest zupełnie inna kultura(ubiur, zachowanie itd.), i jak to wygląda w przypadku płci pięknej, chodzi mi o dziewczynę, a nie ukrywam że jest urodziwą blondynką:D
6) tutaj pytanie do tych osób które już wiele razy odwiedzały SD el palacio. pisaliście że mogą być problemy z kolejkami w restauracjach, z leżakami na plażach itd.Mamy opcje all inclusive i tutaj pytanie w jakich godzinach warto iść na śniadanie, obiad, kolację żeby nie stać w długich kolejkach, do kogo warto się uśmiechnąć zielonym dolarem żeby mieć leżaczek na plaży i czy trzeba codziennie rezerwować czy wystarczy raz dobrze zagadać....
7) i na koniec wiem że może trywialne i milion razy zadawane pytanie na różnych forach co jeszcze warto wiedzieć o egipcie i o tym hotelu??
Z góry dziękuje wszystkim osobom które zechcą odpowiedzieć chociaż na jedno pytanie;)
Jeżeli ktoś też się wybiera 31.07 to piszcie;) przyda się fajne towarzystwo;)
Pozdrawiam
IP: 77.254.50.200
ajp
Gość
El Palacio - 8 lipca z Łodzi - jedziemy w 9 osób jak coś :)
IP: 91.193.160.245
Adam
Gość
ajp napisał
El Palacio - 8 lipca z Łodzi - jedziemy w 9 osób jak coś :)



My jedziemy w 5 osób ja mam 18 lat , para 25 lat i para 40 lat;P
wyjazd 8 lipca z katowic.
IP: 46.112.178.235
Andrzej
Gość
Artur napisał
Cześć!!!
Może ktoś się wybiera do SD el Palaco z Wawy 31.07?? Jadę ze swoją narzeczoną na 14 dni:) wiek 25lat
Lecimy z biurem Sun&Fun. Może ktoś ma jakieś negatywne, albo pozytywne wrażenia po wyjazdach z tym biurem??
Jedziemy na tego typu wycieczkę pierwszy raz a tym bardziej do Egiptu i mam kilka pytań:
1) Czytałem na wcześniejszych wpisach że niektórzy dają dolary do paszportu żeby dostać lepszy pokój, ale chodzi mi o to czy wypada prosić publicznie recepcjonistę o "lepszy pokój" czy tak jak ktoś pisał wsadzić karteczkę do paszportu razem z dolarami?? i o jaki pokój jest najlepiej poprosić??
2) czy wycieczki fakultatywne najlepiej kupować u rezydenta czy może ktoś ma jakieś inne opcje warte polecenia. wiem że u rezydenrta jest drożej, ale wiadomo chodzi o bezpieczeństwo;)?? i tutaj też pytanie czy może ktoś jeździł ostatnio do kairu bo nie ukrywam że piramidy w Gizie to moje marzenie, ale chodzi mi tutaj o bezpieczeństwo, bo jednak te całe rozruby z początku roku głównie tam się odbywały
4) co z waszego doświadczenia warto jeszcze zobaczyć będąc w Egipcie??
5) Na co uważać i i czego ewentualnie nie robić bo jednak w Egipcie jest zupełnie inna kultura(ubiur, zachowanie itd.), i jak to wygląda w przypadku płci pięknej, chodzi mi o dziewczynę, a nie ukrywam że jest urodziwą blondynką:D
6) tutaj pytanie do tych osób które już wiele razy odwiedzały SD el palacio. pisaliście że mogą być problemy z kolejkami w restauracjach, z leżakami na plażach itd.Mamy opcje all inclusive i tutaj pytanie w jakich godzinach warto iść na śniadanie, obiad, kolację żeby nie stać w długich kolejkach, do kogo warto się uśmiechnąć zielonym dolarem żeby mieć leżaczek na plaży i czy trzeba codziennie rezerwować czy wystarczy raz dobrze zagadać....
7) i na koniec wiem że może trywialne i milion razy zadawane pytanie na różnych forach co jeszcze warto wiedzieć o egipcie i o tym hotelu??
Z góry dziękuje wszystkim osobom które zechcą odpowiedzieć chociaż na jedno pytanie;)
Jeżeli ktoś też się wybiera 31.07 to piszcie;) przyda się fajne towarzystwo;)
Pozdrawiam


Ja z żona też właśnie lecę w podroż ślubną. Akurat nie z Wawy a z Katowic. Wiek ten sam 25 lat. Zapewne się trafimy. Co do dolarów i karteczki w paszporcie to my n ie dajemy mamy zaznaczone w biurze że to podróż poślubna i ma być niby specjalny pokój zobaczymy... Pozdrawiam
IP: 79.191.87.249
ajp
Gość
Adam u nas przedział wiekowy: 4-18-23-23-29-41-43-50-52
To może nasza grupa i Wasza grupa widzi się na miejscu jak coś to pisz na maila: a-j-p@o2.pl
IP: 91.193.160.242
tomek
Gość
witam ja lece z zonką i znajomymi na 2 tyg do el palaco termin od 14 lipca z poznania kto jeszce moze leci...dow1@wp.pl
IP: 83.8.164.224
maciek
Gość
przeciez do egiptu głównie lata sie z el cairo tylko i wyłacznie nie ma mowy o innych przewożnikach w egipcie byłem juz 5 razy i nigdy nie było inaczej teraz tez sie wybieram 14 lipca lece na 2 tyg
IP: 83.8.164.224
Użytkownik
Posty: 39
Maćku,
jak dla mnie to raczej Air Cairo. I fakt, że obsługują dużo lotów, ale poza tym mamy całe stado czarterów m.in. AIR MEMPHIS, AIR POLAND, ENTER AIR...
« Ostatnio edytowane przez dorota_wwa, 08:15, 05.07.2011. »
IP: 160.83.30.183
cobra
Gość
Cytat z artykułu:
''Na 8 lipca planowana jest ogromna demonstracja, w której udział ma wziąć ok. miliona osób. ''
Cały artykuł znajduje się pod tym likiem:
www.
wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/344223,sad-potraktal-brutalnych-policjantow-ulgowo-wybuchly-zamieszki.html
IP: 94.12.68.89

Strona: « < ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij