» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Nei Pori z Beskid tour

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Treść
koniu
Gość
o madziac i nicole nawet sie wypowiadziały no proszę
pozdrawiam was
IP: 83.4.100.215
Nicole i Madzia
Gość
No a jak nas mogło tu zabraknąć ? ^^
Nie kojarzymy cie z ksywy kim jestes :P ?
IP: 80.54.10.253
Rodzice obozowicza
Gość
Na początku mieliśmy wątpliwości czy posłać naszego (dopiero 8 letniego) syna na obóz. Dziś wiemy, że była to jedna z najlepszych decyzji tego lata. Cieszymy się, że wybraliśmy właśnie biuro podróży Beskid - Tour, które w 100% wywiązało się ze swojej oferty! Chcieliśmy również podziękować wychowawcom (turnus 6-17 lipiec)! Ich fachowa opieka, pogoda ducha oraz ciekawy program sprawiły, że my - tu w Polsce - byliśmy spokojni a nasza pociecha - tam w Grecji - spędziła niezapomniane wakacje! Pozdrawiamy Beskid Tour oraz Wychowawców!
IP: 87.105.112.139
Patryk
Gość
Byłem uczestnikiem akurat tego turnusu który stał w Krakowie około 10 godzin... Na żądanie Wzorka zrobili kontrole.. która moim zdaniem nie była potrzebna, straciliśmy tylko cenny czas. Apropo "przygarnięcia dzieci w Krakowie"- śmiech na sali, jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś w ogóle mi takie coś zaproponował. W Grecji byłem już 2 raz z tym biurem i polecam go każdej osobie która chce spędzic niez apomniane wakacje ;)
IP: 83.15.135.122
zdziwiony
Gość
tak czytam te Wasze wypowiedzi ogladam ta kronike z linku i mysle, czy Wy rozumu nie macie? gdyby biuro troszczylo sie zycie i zdrowie podroznych wypuscilo by takich kierowcow w trase? malo to katastrof z udzialem autokarow? zastanowcie sie czy kontrola byla niesluszna i niepotrzebna. spieszyc sie kosztem swojego zdrowia i zycia gratuluje podejscia. Ale jestem jednego pewny nigdy niepojade autokarem skoro tak duze biuro ma gdzies bezpieczenstwo.
IP: 83.15.128.42
koniu
Gość
lekko przy sobie i w okularkach ja tam was pamiętam takich dziewczyn sie nie zapomina :mrgreen:
IP: 83.30.210.35
Kasia
Gość
Witam serdecznie!!!
Wakacje spędzone w greckim Nei Pori były naprawdę świetne!!!Hotel położony był niedaleko morza w atrakcyjnym miejscu z okien rozpościerał się piękny widok na plaże!!1Wraz ze mną podróżowały dzieci,którym opiekunowie zapewniali wszelakie atrakcje:rejs statkiem,zawody karate,zabawy na plaży(gra w siatkówkę,piłkę nożną,rugby) itd.W przeddzień wyjazdu trenerzy zorganizowali zawody,w których brał udział każdy uczestnik obozu,nawet ten który nie ćwiczy na co dzień sztuk walki.Żadne dziecko nie zostało pominięte,każde zostało wyróżnione i docenione dyplomem uczestnictwa w obozie.A zarzuty,że jakoby dzieci nie miały całodobowej opieki są bezzasadne!!!
Podróż do i z Grecji nie była męcząca mimo tego że odbywała się autokarem,który wyposażony był w barek,klimatyzację,wc,oraz telewizor.Czas podróży upływał szybko,gdyż w jej trakcie oglądaliśmy filmy.Jechało z nami trzech kierowców,tak więc biuro Beskid Tour zadbało o nasze bezpieczeństwo!!!
Pokoje hotelowe były czyste,była w nich ciepła woda!!!
W przyszłym roku na pewno pojadę do Nei Pori z biura Beskid Tour z Bielska Białej!!!
Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację obozu karate w Nei Pori za wspaniały czas spędzony w Grecji!!!:))))))Pozdrawiam!!!
IP: 90.129.105.71
Marcina:*
Gość
Wakacje z pewnościa jedne z najwspanialszych:* miejscowosc super, mieszkalismy w centrum i praktycznie mielismy wszędzie blisko:P:P do Marabu przede wszystkim:D:D super lokal...fajny ochroniarz i oczywiscie kelnerzy:P:P:P
wcale nie było tak jak mowia w tv!! media kłamią:*:* przez pewne osoby straciliśmy tylko dzien w tym super miejscu...:( tego własnie jednego dnia najbardziej nam żal...;)
hmmm nie wiem tylko gdzie ja i moi znajomi bylismy jak rodzice z Krakowa nas przygarniali... bo jakos tego w dziwny sposob nie pamietamy...:P :mrgreen:
za rok i tak pojade:*:* polecam wszystkim:D
IP: 83.29.55.25
Agnieszka i Rafał
Gość
Witamy:)
W tym roku byliśmy na cudownych wczasach w greckiej miejscowości Nei Pori. Było (niestety) trzeba napisać było, ponieważ te wakacje minęły już bezpowrotnie. Wakacje były bardzo udane, kadra która opiekowała się dziećmi wywiązywała sie jak najbardziej ze swoich obowiązków.
Podobno doszły nas takie słuchy że jacyś rodzice uważają że ich dzieci miały mało zajęć rekreacyjnych, co jest absolutną bzdura wyssaną z palca jak można tak uważać i wystawiać takie opinie nie będąc samemu na miejscu WSTYD!!!!!! GRRR
Jeżeli ma ktoś wątpliwości bardzo proszę sie z nami kontaktować nr gg303798. Miałem ze soba kamere i wszystko jest nagrane tzn. WIĘKSZOŚĆ nawet treningi, zabawy i ostatni dzień gdzie odbyły sie zawody karate na plaży.

PS RODZICU ZANIM WYSTAWISZ OPINIE DOBRZE SIĘ NAD TYM ZASTANÓW.
Takimi pochopnymi stwierdzeniami możesz wyrządzić komuś bardzo dużą krzywdę.

My z wczasów w NEI PORI jesteśmy bardzo zadowoleni, jeżeli nam tylko zdrowie dopisze to w przyszłym roku znowu wybierzemy sie w przecudną podróż wraz z BESKID TOUREM do pięknej greckiej miejscowości.
Pozdrawiamy tych bardzo zadowolonych a tych mniej zapraszam o kontakt wtedy będą mogli na swoje oczy zobaczyć jak było cudownie :)
IP: 90.129.78.99
Trina
Gość
No nie wiem, ja się nie spotkałam z żadnymi problemami ani w drodze na miejsce, ani z powrotem. Ani na żadnej z wycieczek - ale tam byli kierowcy z grecji. Na zakwaterowanie trochę czekaliśmy - chyba od 12, ale przecież nie da się nigdy wyecelować z przyjazdem dokładnie na 14. Po wykwaterowaniu w ostatni dzień tez czekaliśmy caaaaały dzień aż do 18, bo kierowcy mieli przerwe. Spędziliśmy go jednak na plazy więc nikt nie narzekał:D

P.S. Koniu , wiesz już co to za piosenka???;) Bo ja ją też pamietam, ale tytułu nie znam:P
IP: 91.193.208.104
Trina
Gość
Ach, napisałam - a nie zauważyłam ze tu już są trzy strony postów;D No prosze, jak się mój temat rozrósł:PP
Widze że trochę tu osób z mojego turnusu 6-17 Lipiec 08 - POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH ;D I od reszty dziewczyn tez ( Karolina, Madzia, Agata, Kasia). To był naprawde udany obóz, wspomnienia zostana jeszcze dłuuuuuuuugo^^

A wszyscy którzy narzekają, po co w ogóle się wybierają do kraju w którym wiadomo że trochę inaczej się żyje - woda ciepła z baterii słonecznych, papier toaletowy do smieci, brak zasłonek z prysznicu itp. Ehhh... szkoda nerwów:P
IP: 91.193.208.104
Magdalena
Gość
Trina - my dream is to fly :)

Marcina, Patryk - ja również nie pamiętam, żeby ktokolwiek nas 'przygarnął' w Krakowie. hm :)
Wakacje wspaniałe. Żal mi troszkę tego jednego dnia, którego mogliśmy spędzić na plaży w Nei Pori zamiast w mc donaldzie przy stacji benzynowej... Chociaż jeżeli mieliby dołożyć nam dzień, to i jedną nocą bym nie pogardziła. Marabu :) Można się nieźle bawić nawet mimo natrętnych Greków! hiehie

Gdyby ktoś z odwiedzających forum miał jeszcze jakieś greckie przeboje to prosze dajcie znać :)
Pozdrawiam i liczę na kolejne wakacje w Nei Pori! (oczywiście z Beskid Tourem)
IP: 83.29.46.9
koniu
Gość
to znaczy mam już sporo piosenek bo ktos tu mam fajny link na jutuba
PS.kto tu jest z turnusu 17-27 ?? czy jakos tak :P
IP: 83.30.235.5
OLA
Gość
Pierwszy raz(i myślę,że nie ostatni ) byliśmy w Nei Pori i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni i szczęśliwi, że mogliśmy spędzić tak wspaniałe wakacje!
Fajny hotel, duża plaża na "wyciągnięcie ręki",cudowna kąpiel w morzu,fajne ludziska,super dyskoteka, bezpiecznie,słonecznie, bosko!!!
Czy coś więcej trzeba?
Ogromne podziękowania dla organizatorów, dla BESKID TOUR
za fachową i sympatyczną obsługę.
Gorąco pozdrawiamy!!!! Ola, Daniel i Konrad
IP: 83.22.80.87
jaaaa
Gość
koniu napisał
koniu napisał
dzięki wielki
no co do greków to straszne świnie ale cóż oni wiedzą, my wiemy że polki są najpiekniejsze

pl.youtube.com/watch?v=pvNFMupMaM8&feature=related
szukam tytułu tej piosenki mógłby mi ktoś pomóc? ;) ;)



ta piosenka to rise up - jaba
IP: 83.4.55.229
jaaaa
Gość
ja jestem z turnusu 17-27 ;d
IP: 83.4.55.229
koniu
Gość
jaaaa?? czyli kto
PS: już wiem
IP: 83.30.200.112
jaaaa
Gość
a ty z ktorego turnusu?:P
IP: 83.4.52.214
kasia
Gość
Już drugi raz skorzystałam z oferty Beskid Touru i za każdym razem wróciłam bardzo zadowolona.Hotelik bardzo fajnya plaża jak i całe miasteczko przepiękne no i super dyskoteka.Dzieciaki z turnusu 24.07-04.08.-bardzo fajne pozdrawiam!.Gorąco polecam wszystkim rodzicom wyjazd ich pociech z tego biura.Serdeczne podziękowania należą się całej obsłudze biura podróży Beskid Touru za wspaniałe wakacje(myśle że nie ostatnie).Pozdrawiam Kasia i Matuś.
IP: 78.8.107.243
maxmen
Gość
Witam.
bylem w tym roku na obozie byl to najcudowniejszy obóz w moim zyciu:) było pieknie:) na nic nie narzekam a panie wspaniale sie o nas troszczyły:) kocham wszystkich ktorzy byli na oboziku:) buziammmmmmmm
IP: 83.238.136.170
koinu
Gość
jaaaa napisał
a ty z ktorego turnusu?:P






ja z 16-25 chyba bonie pamiętam :mrgreen:
IP: 83.30.215.182
MIKI
Gość
Zdziwoiny - ty nie wiesz ze media to najwieksza dzwika na swiecie.
media rzadko kiedy podaja prawde!!!
jak wierzysz mediom to daleko nie zajedziesz
IP: 85.73.171.208
W Grecji jest super !
Gość
Byłam dwa razy w tym samyym miejscu, ja jestem osobą z grupy, która niby nie dojechala a pozniej dojechała. To mysmy mieli problemy z policją i ten link jest teoretycznie o mnie bo też tam byłam. To wszystko pic na wodę! Nie było źle jechalismy z tymi samymi kierowcami co rok temu i było jak zwykle zajebiscie :)
IP: 83.29.6.58
Gosiaa
Gość
MArtyna własnie to wszstko pic na wode tam jest super. :)
JEstem z turnusu ktory czekal 10 godzin, kobieta ktora komentowała ze nas przygarna (pzrepraszam oni chcieli przygarniac dzieci z bielska ktorych tam nie bylo my jestesmy z bukowna :P) chciala dac temat swojej corce dziennikarce z radia jakiegos i potem wszystko jakos poszlo. Nic nie jest prawda. Rok temu bylam z tymi samymi kierowcami, jakos sie nie obawialam poniewaz to co zostalo podane w telewizji bylo klamstwem, i rodzice rowniez nie wiedzieli o co chodzi. Na pytanie kierowcow ( i moje i Magdy) czy chcą obejrzeć raport, Wzorek (dupa wołowa) i ta dupa jakaś odpowiedzieli, że nie nie muszą, a późnie takie głupoty pierdolą w tv jak nie wiedzą o co kaman . Szmata :P W każdym razie ciocia Basia się spisałą i to sa najlepsze wakacje w zyciu, za rok powtórka (to juz bedzie 3 raz)
IP: 83.29.6.58
Sprawiedliwy
Gość
Byłem tam i miejsce jest naprawde cudowne lecz profesjonalizm tego biura jest do dupy dużo obiecują a mało robią. I oczywiście nieliczy się dla nich kolonista tylko kasa którą on płaci. To moja opinia Pozdrawiam decyzje wy podejmniecie:)
IP: 95.160.244.72

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij