» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Nei Pori z Beskid tour

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Treść
Sprawiedliwy
Gość
Gosiaa napisał
MArtyna własnie to wszstko pic na wode tam jest super. :)
JEstem z turnusu ktory czekal 10 godzin, kobieta ktora komentowała ze nas przygarna (pzrepraszam oni chcieli przygarniac dzieci z bielska ktorych tam nie bylo my jestesmy z bukowna :P) chciala dac temat swojej corce dziennikarce z radia jakiegos i potem wszystko jakos poszlo. Nic nie jest prawda. Rok temu bylam z tymi samymi kierowcami, jakos sie nie obawialam poniewaz to co zostalo podane w telewizji bylo klamstwem, i rodzice rowniez nie wiedzieli o co chodzi. Na pytanie kierowcow ( i moje i Magdy) czy chcą obejrzeć raport, Wzorek (dupa wołowa) i ta dupa jakaś odpowiedzieli, że nie nie muszą, a późnie takie głupoty pierdolą w tv jak nie wiedzą o co kaman . Szmata :P W każdym razie ciocia Basia się spisałą i to sa najlepsze wakacje w zyciu, za rok powtórka (to juz bedzie 3 raz)
Rzeczywiście jeśli niezależy Ci na bezpieczeństwie swoim i znajomych to masz racjhe nic się niestało, ale jeśli wszystko było dobrze to dlaczego policja zatrzymała autokar z moich źródeł wiem że beskid tour ma dochodzenie w sprawie oszustw jeśli chodzi autokary bo mojego ojca wzywali z Inspekcji Ruchu Drogowego.
IP: 95.160.244.72
Gosiaaa
Gość
Dlaczego zatrzymała?? Bo debile -rodzice z Krakowa poprosili o kontrole a później i tak wszystko się wyjaśniło. Straciliśmy AŻ jeden dzień na najlepszym obozie i w najlepszym miejscu na świecie, przez jakiegoś chuja skarpetę(swoją drogą skarpetki miał białe pod kolana a nie we WZORKI) więc... A o bezpieczeństwo się nie martwiłam ponieważ rok wcześniej jechałam z koleżanką z tymi SAMYMI kierowcami i jakoś wszystko było super. A najdziwniejsze było to że telewizja pokazała tylko momenty na której nie było mnie i moich koleżanek. Dlaczego ? Ponieważ głupie bachory z Krakowa płakały a my urządziłyśmy sobie najlepszy piknik na ziemi. I wyśmiewałyśmy się z nich...
IP: 83.29.37.149
zainteresowana
Gość
a jeśli chodzi o drinki to jakiś problem z opiekunami w związku z tym jest czy raczej nie ? pytam bo w tym roku sie tam wybieram i nie wiem na co można sobie pozwolić ;d
IP: 94.246.136.204
Gosiaaa
Gość
E tam... To znaczy zależy oczywiście z kim pojedziecie jeśli pojedziecie z kims kto Wam da wypic drinka to ok, ale dzieciaki z Krakowa ktore jechaly z nami w tym roku mialy przesrane (musialy PODOBNO nawet za przeklenstwa płacic), a jesli chodzi o to czy ktos o dowód zapyta to... No cóż... Raczej napewno nie! Jeśli jedziesz z beskid tourem i do nei pori to idź do klubu pod sobą MARABU i zrób ładne oczy do kelnera z czarnymi włosami jego dziewczyna/koleżanka mówi po polsku :) I możesz kupić sobie koszulke z marabu za 5 euro :D
IP: 83.29.52.151
zainteresowana
Gość
o kuuuuurde to nie za dobrze ..
jest ktoś tutaj może, kto w tym roku jedzie do nei pori ? ;>
IP: 94.246.136.204
madzia
Gość
jedzie tu ktos na turnus do nei pori od 8 do 19 lipca ??
IP: 213.17.152.100
Nei PORI girl
Gość
Witam jade do nei pori ale dopiero w sierpniu i z tego co wiem to i na turnusie 29 czerwiec i 08 lipiec jedzie fajna kadra.
bylam z nimi juz na zimowisku na slowacji i w nei pori 2 lata temu i moge powiedziec ze bylo super. wychowawcy bardzo fajni jak trafisz na pania monike boxik i pania dosie to jestes w domu ;)
tylko nie wolno przeginac - dopoki grupa jest ok to one tez sa super, konie z nimi mozna krasc.
baw sie dobrze
IP: 78.8.103.76
Majcysia
Gość
Bylam z nimi kiedys na obozie. bylo czadowo. zobacz sobie zdjecia na picasaweb.google.com/beskidtour
Miejsce czaderskie, no i w grecji masz gwarantowana pogode, a to chyba najwazniejsze na wakacjach!
szkoda ze juz wyroslam z obozow, bo chetnie znowu z nimi bym pojechala ;) pozdrofki
IP: 83.30.176.195
Majcysia
Gość
A jeden z kierowcow to niezle ciacho....
IP: 83.30.176.195
mika
Gość
Witam!
Czy mogłby ktoś napisac czy to prawda ze warunki w hotelu KIPOS są okropne ?
IP: 94.251.187.127
palcia
Gość
do madzia : no sa takie osoby ;d
Nei PORI girl : od 8 lipca do 19 fajna kadra ? na ile sobie można pozwolić ? ;>
IP: 94.246.136.204
poe
Gość
mika napisał
Witam!
Czy mogłby ktoś napisac czy to prawda ze warunki w hotelu KIPOS są okropne ?

Naprawdę? bo prawdopodobnie się wybieram ;) i jeśli aż tak źle jast, to się 2 razy zastanowię nad tym. hm?
IP: 83.238.175.193
gość
Gość
palcia napisał
do madzia : no sa takie osoby ;d
Nei PORI girl : od 8 lipca do 19 fajna kadra ? na ile sobie można pozwolić ? ;>


Sam jadę w tym samym terminie ze znajomymi i jeżeli jedzie p. Monika i p. Dosia to można pozwolić na dużo rzeczy, tylko po prostu to zależy od tego żeby znać granice i nie przegiąć
IP: 94.40.116.131
palcia
Gość
a skąd jedziesz ? tzn. katowice czy bielsko-biała ?
ale kurde nikt nie jest pewien czy one jadą ;D
IP: 94.246.136.204
.....
Gość
Z bielska, wrazie co to pisz na gg:8313463 a ja sie postaram dowiedziec
IP: 94.40.116.131
gosc
Gość
Hotel jest spoko. wlasnie tu jestem ;) Pokoje male, ale da sie przezyc, za to balkony ogromne. Pozdrofki z Grecji
IP: 94.67.216.130
Miśka
Gość
Właśnie wróciłam z Nei Pori i jestem załamana tym, że wróciłam! To była najlepsza kolonia w moim życiu. Mieszkałam w hotelu Sympozjum i jedynym minusem było to, że nie wolno było wyrzucać papieru toaletowego do WC. Plaża super, morze cieplutkie, żyjątka występują, Grecy przystojni,Rumuni natrętni, muzyka w Marabu ujdzie,ceny znośne, klimat niezapomniany! Każdemu polecam wyjazd do tego wspaniałego miasteczka! Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne to byłam na Skiathos. Nie żałuję żadnego euro wydanego na tę wycieczkę. Niesamowita sprawa z tym złotym piaskiem. A i ekipa super! Dobra, kończę, bo zaczynam przynudzać... :)
IP: 80.48.126.204
gośc
Gość
ja polecam nei pori z almaturu , było cudownie , wspaniali wychowawcy , wszystko super zorganizowane .. a co do greków to wszystko zalezy od naszego podejscia do nich , trzeba byc wyluzowanym to są przeciez wakacje , a oni są mili , tylko dajcie im do zrozumienia ze nic z tych rzeczy , i bedzie ok .. Ooo marabu cudowne wspomnienia !
IP: 80.51.196.94
Luna
Gość
Jeśli ktoś się wybiera w czerwcu 2010 to zapraszamy gg 7906414
IP: 213.238.84.159
Luna
Gość
Ewentualnie Platamonas, bo to zaraz obok Nei Pori :)
IP: 213.238.84.159
Zainteresowany
Gość
Ja mam nadzieję że beskid tour w tym roku także zorganizuje obóz do Nei Pori :)
Najlepiej do tego samego hotelu :)
IP: 78.8.247.252
Maxiu
Gość
hmm kto to jest bee?? ciekawy jestem bo ja bylem na tym samym turnusie i jakos nie narzekam a 3/4 obozu chcialo zostac i chociazby spac na chodniku zeby tylko przezyc ostatnia noc w marabu...:):) polecam wszystkim w tym roku tez jad:):)pozdro
IP: 79.162.117.91
Ilona
Gość
Mam pytanie odnośnie transportu z ateńskiego lotniska do Nei Pori? Czy ktoś zna jakieś połączenia? Jaka to jest odległość?
IP: 77.253.112.90
bela
Gość
hej, ja byc moze tez sie wybiore na ten obóz ale zanim podejme decyzje mam pare pytan. jaka jest granica wiekowa(jesli takowa jest) i ile maja srednio lat uczestnicy? co ze sportem na takim obozie, bo nie ukrywam ze zalezy mi na bardzo aktywnym wypoczynku? co ro bi uczestnik jesli nie jedzie na wyciczki fakultatywne? i czy mozna samemu wychodzic na plaze np rano i pobiegac lub co podobnego?
a jesli znacie moze jakis obóz koszykarski w grecji, bułgarii itp to dajcie znac. z gory dzieki :)
IP: 87.105.113.17
reklamiarz
Gość
ma ktoś zdjęcia z turnusu chyba 30.06-11.07 2009r.
jak coś to wyślijcie na ten email wdowik@interia.eu
IP: 83.31.111.240

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij