» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Nei Pori z Beskid tour

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Trina
Gość
Razem z koleżankami wybieramy się na obóz młodzieżowy do Nei Pori ( 6-17 lipiec 08) z biurem Beskid Tour;)) Czy ktoś mógłby napisać nam jak to wszystko tam wygląda, czy jesteście zadowoleni czy przeciwnie?;D A może ktoś też się tam wybiera w tym terminie?? xD
Odp. 8)
IP: 91.193.208.104
vica
Gość
Byłam tam w maju. Jest naprawdę spoko. Domki z bezpośrenim widokiem na morze, dobre wyżywienie, zwiedzanie szło nam bardzo sprawnie. :D
IP: 82.160.216.3
Trina
Gość
Thx;))
A poza wycieczkami fakultatywnymi i zwykłym plażowaniem całą grupą czas jest całkowicie zorganizowany czy pozwalają np na chodzenie sobie swobodnie po tym miasteczku czy siedzenie w jakiejś tawernie/ na plaży?
Wiem, że to tez zależy od tego na jakich opiekunów się trafi, ale tak ogólnie.
IP: 91.193.208.104
TRina
Gość
haaaaalo, jest tu kto??? ;P
IP: 91.193.208.104
MINKA
Gość
Ja tez byłam w Nei Pori z Beskid-Tour juz dwa razy. Tam jest SUUUUUPPPERRR
Hotelik prawie na plazy, plaza piekna, morze czyste, jedzenie w tawernie - hmm, da sie zniesc, a raczej zjesc ;) wycieczki fajne, szkoda ze w tym roku nie dam rady pojechac...
IP: 83.30.190.25
MINKA
Gość
Ja jestem super zadowolona ;)
IP: 83.30.190.25
zuza
Gość
Nei pori polecam ze wzgledu na plaze. hotel jak pisze minka prawie na samej plazy, co jest super bo jak upal nie trzeba daleko isc. chodzi sie na posilki, ale posilki nie sa za dobre wiec mozna sobie odpuscic, ale ogolnie jest gicior!!!
IP: 81.168.222.208
Trina
Gość
To super;) Już się nie mogę doczekać! Jedno co mnie zastanawia, to że rezerwowałyśmy miejsce już w marcu, a do teraz nie dostałyśmy umów i reszty dot. zaliczek.... choć dzwoniłyśmy tam nie raz im przypominać:/
IP: 91.193.208.104
zuza
Gość
Spokojnie na pewno dostaniecie. z tego co wiem to dosc solidne biuro, prowadzone przez rodzine wiec chyba godne zaufania. ja przynajmniej mam mile wspomnienia ;)
pozdr i baw sie dobrze a i pozdrow nei pori
IP: 81.168.222.208
Trina
Gość
Tak zrobię;*
IP: 91.193.208.104
Paulinka
Gość
Ja tez w tym roku jade z kolezanka tyle ze od 27.06 . MAm nadzieje ze bedzie fajnne:)
IP: 83.27.208.18
Agatka
Gość
Byłam tam rok temu, na początku wakacji, jest tam świetnie, najlepsze wakacje w moim życiu. :)
IP: 83.18.162.227
AGROMET-Chybie
Gość
Mamy jeszcze 2-3 wolne miejsca, wyjazd z Beskid Tourem do Nei Pori 15 lipca z Chybia
prosze o kontakt Beskid T.
IP: 83.30.143.32
Nika
Gość
Ja byłam na koloniach w Nei Pori na przełomie czerwca i lipca i musze przyznać, ze bardzo mi się tam podobało. Może dlatego że byłam tam ze wspaniałymi osobami. Podróż do Nei Pori trwała ok 32h, zaś z Nei Pori ok 28h. Zwiedziłam miasteczko Litochoro, musze przyznać, że nie jest zaspecjalnie interesujące, ale warto przespaterować sie w nim po zboczu Riwiery Olimpijskiej i zobaczyć coś podobnego do wodospadu.Następnie dotarłam do samego miasteczka Nei Pori i siędzilam w nim kilka pięknych dni. Zakwaterowana byłam w hotelu Elizabeth i bardzo mi sie podobało. Apartamenty skladały sie z dwóch pokoi, łazienki, korytarza, kuchni i dwoch balkonów. Posiłki serwowane w hotelu są bardzo dobre, robione przez polskich kucharzy, co nie oznacza oczywieście, że nie podają innych dań niż w Polsce :) Miasteczko miłe i przyjemne...kilka sklepów, apteka, bary, kawiarnie...fajną rzeczą jet tam to że cisza nocna jest od 24 do 6 rano. W czasie sjesty (od 15 do 17) wszystkie sklepy są zamknięte i plaże pustoszeją, ponieważ wtedy jest największe słońce i trzeba przed nim się chować... naszą najlepszą rozrywką były dwa kluby Marabu i bar przy plazy. Mieliśmy przyjemność być też dwa razy na dyskotece za miastem (trzeba przejechać autostrade). Dyskoteka nawet udana. Osobiście muzyka na dyskotece uważam że była taka sobie, ponieważ nie jestem zwolenniczką techna, ale i tak sie wybawiłam ;) Rozrywką są tez skutery które można wynając i na nich jeżdżić wszędzie grdzie się da :P Radze nie przejmować sie zabardzo przepisami ruchu rogowego w tym miasteczku, poniewaz tam każdy jeżdzi, chodzi jak sam chce. Ludzie widząc znak 'zakaz postoju lub parkowania' tam stają i parkują. W ciągu całego 2tygodniowego pobytu nie widzialam policji ;) Brałam udział w wycieczce na Meteora gdzie zwiedziłam Klasztor Metamorfozy - Wielki meteor i widziałam inne klasztory.Widoki bardzo ładne i ciekawe. Polecam wycieczke na wyspy :D w wyjeździe do Aten nie brałąm udziału, ponieważ doszłam do wniosku, że jest zbyt męcząca i za daleko na taki upał (do Aten z Nei Pori jest 600km). Plaże są czyste, ładne, szerokie. Piasek ciepły i czsty. Woda cieplutka i bardzo słona :D wzdłuż plazy rozciąga sie promenada ;) na plazy sa lezaki z parazolami, mozna śmiałao na nich siadać pod warunkiem że zamówi się coś do picia lub jedzenia.Przy plazy są prysznice. Polecam kożystanie z nich po każdym wejściu do wody, ponieważ niemiłe jest uczucie kiedy sól się osadza na ciele. Najbardziej mi się podobało to że jednocześnie widać plaże, morze i góry. Widok niesamowity 8) Oj...ale się napisałam, chyba czas kończyć ta wypowiedź, bo już pewnie zaczynam przynudzac, ale polecam bardzo tą miejscowośc :) :) Pozdrawiam i życze miłego wypoczynku
IP: 79.163.99.240
Trina
Gość
Byłam, zobaczyłam, przeżyłam, wróciłam^^ To był jeden z najbardziej udanych obozów w moim życiu:))
Nei Pori to w sumie małe, ale przyjemne miasteczko. Piękna szeroka plaża i krystaliczne morze - a opisane wyżej leżaki to błogosławieństwo. Sami turyści, no i przystojni Grecy ;D W dzień ok 40'C, w nocy niewiele mniej. Byłam w Meteorach i Atenach - naprawdę polecam. Siesta to czas święty, życie zaczyna się tu po 21 i dopiero wtedy widać ile tu ludzi. A że mieszkałyśmy nad dyskoteką Marabu to muzyka zapewniona do conajmniej 3 w nocy;) W ogóle jeśli chodzi o Marabu to polecam - zabawa zaczyna się gdzieś ok 24 i wtedy schodzi się cała młodzież - miejscowa i przyjezdna, muzyka nawet ok, jedyna nieprzyjemna rzecz to tabuny napalonych Greków i Rumunów. Podczas mojego pobytu tylko Polacy rozkręcali imprezę, a oni siedzieli i obleśnie gapili się na tyłki wszystkich dziewczyn. Na pytanie 'dance together?' radzę odpowiadać natychmast NO, no chyba że chcecie się same przekonać jak to się później kończy;P
Jedzienie do zniesienia, a system rano śniadanie, o 13.00 zupa, duża kolacja o 19.00 sprawdza się idealnie.
Ogólnie SUUUUUPER!!! Może w przyszłym roku zrobimy powtórkę;)
IP: 91.193.208.104
Nei Pori Girl
Gość
Tydzień temu wróciłam z Nei Pori. Jest tam cudownie!!
Pomimo nachalnych Greków da się przezyć
samo to - plaża, palmy, imprezy :D
w sumie to każdą impreze musiałyśmy z dziewczynami rozkręcić bo
Ci grecy jacys nie ruchliwi :d tylko patrz się na polskie dziewczyny. a szczegolnie w klubie Marabu. tam ostrzegam. jak bede prosic do tanca to mowcie stanowczo nie. bo to sa lovelasy straszne. najlepszy beach bar to AVALON .. najlepsze drinki, milkshake'i i chocolate ;D xD .. i nawet polska Kelnerka i Kelner są, a tak to 3 sympatycznych greków - Stelios, Harry i jeden którego imienia niestety nie pamietam :). Pozdrawiam
IP: 213.134.160.226
koniu
Gość
witam
mam takie pytanie co do marabu czy zna ktoś jakies utwory z tej cudnej dyskoteki jesli tak to bardzo bym prosił
IP: 83.30.242.110
koniu
Gość
Nei pori girl jak masz na imie ?
bo może bylismy w tym samym czasie na obozie??
IP: 83.30.242.110
Trina
Gość
Ja najbardziej zapamiętałam z Marabu: Geo da Silva - I'll do you like a truck, Madonna - Give it to me, i jeszcze jedna która miała w refrenie 'I like the way you move... ble ble' ale nie mogę jej znaleźć:P Nei Pori Girl - Napisałam prawie to samo o Grekach i Marabu - patrz wyżej <lol2>
Kurdeee, już tęsknie bo tam było suuuper;))
IP: 91.193.208.104
koniu
Gość
dzięki wielki
no co do greków to straszne świnie ale cóż oni wiedzą, my wiemy że polki są najpiekniejsze
IP: 83.30.212.239
koniu
Gość
koniu napisał
dzięki wielki
no co do greków to straszne świnie ale cóż oni wiedzą, my wiemy że polki są najpiekniejsze

pl.youtube.com/watch?v=pvNFMupMaM8&feature=related
szukam tytułu tej piosenki mógłby mi ktoś pomóc? ;) ;)
IP: 83.30.212.239
rodzic
Gość
oto jak ta firma zadbała o bezpieczeństwo dzieci----PARANOJA
ww6.tvp.pl/6272,20080802764484.strona
IP: 91.142.204.67
koniu
Gość
no tak ale z nami nie było problemów to sa ci sami kierwcy co nas wieźli chyba
IP: 83.30.203.55
Bee
Gość
Wróciłam dzisiaj w nocy z Grecji. Ten link który podano, był o grupie która teraz jest w Grecji, ci kierowcy turnus 24.07-04.08 wieźli do Polski. Warto dodać że w Grecji przed hotelem przez 10 godzin koczowaliśmy jak bezdomni bo zostaliśmy wykwaterowani o 12 w południe, a autokar przyjechał w 23. Oprócz tego Nei Pori jest ślicznie, Marabu to chyba najbardziej rozpoznawalne miejsce w tym miasteczku. Mimo że było fantastycznie (mimo różnych ekscesów) już nie pojadę do Grecji z tego biura.
IP: 89.174.213.181
rodzic
Gość
widzę że dbają nie tylko o transport, ale też troszczą się na miejscu. Mam nadzieję że moja córka wróci normalnie. Co i jak opiszę później.
IP: 91.142.204.67

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij