» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » OK TOURS EGIPT - OBÓZ W SHARM EL SHEIKH

OK TOURS EGIPT - OBÓZ W SHARM EL SHEIKH

Strona: « < ... 5 6 7 8 9

Autor Treść
Monisia
Gość
Dzieki za info :* :D
IP: 83.28.102.29
xyz
Gość
a nie ma sprawy, moge opowiadac o egipcie i opowiadac ;p
IP: 81.190.45.47
Wiolaaa93
Gość
Ja też się wybieram na ostatni turnus. Co do opiekunów, to podobno luz. Na pewno będzie super.
IP: 212.244.248.2
Gabi
Gość
no zobaczymy, ponoć na 1 turnusie grupa młodzieżowa nie miała za kolorowo ( surowi opiekunowie :| )
IP: 83.19.178.59
Wiolaaa93
Gość
No miejmy nadzieję, że nam się lepiej trafi, jeśli o opiekunów chodzi. Bądźmy dobrej myśli xD
IP: 212.244.248.2
Gabi
Gość
mam pytanie do osób, które już były w Eg :P szczególnie do grupy studenckiej. Z papierów jakie trzeba ze sobą wziąć to tylko to co dostaliśmy w biurze, tak? czyli umowa zgłoszenie, i ew. umowa gwarancji zwrotu kosztów?wiem, że jest jeszcze karta uczestnika, ale mi powiedziano, że dla studenta jest ona nie potrzebna ...
IP: 83.19.178.59
Wiolaaa93
Gość
A ja mam pytanie jeśli chodzi o wycieczki ? Czy realna jest możliwość wykupienia ich na miejscu w tych polskich biurach podróży ? czy wtedy trzeba je wpisywać na kartę uczestnika, jeżeli chce się je wykupić tam na miejscu? :]
IP: 212.244.248.2
Roksana
Gość
to czy realne to zależy od opiekunów xD
IP: 79.186.74.130
Użytkownik
Posty: 17
SHARM EL SHEIKH jest godne polecenia! Naprawdę warto tam jechać. Nawet miałam przyjemność nurkować tam :)) Co do Ok Tours - to polecam, byłam z nimi na wielu obozach i naprawdę nic nie żałuję! Było wspaniale. Opiekunowie rewelacyjni.
IP: 213.134.184.199
xyz
Gość
wiola93, jezeli jedziesz na mlodziezowy to cie opiekunowie nie puszcza na te wycieczki z polskich biur, jestes skazana na 2 razy wieksza cene ;p co do dokumentow..w sumie to nic nie jest potrzebne oprocz paszportu, a potem biletow ;p ale wez wszystko, schowasz do sejfu. ale wam zazdroszcze!!!
IP: 81.190.45.47
Roksana
Gość
to wszystko zalezy jacy opiekunowie sie trafią xpp
także jeszcze wszystko możliwe xDDDD
IP: 79.186.74.130
Wiolaaa93
Gość
Aha. No dzięki za informację ;]
IP: 212.244.248.2
xyz
Gość
jaki opiekun pusci niepelnoletnia osobe sama na wycieczke? chyba jakis nieodpowiedzialny idiota.. co do wycieczek to nie ma szans...chyba ze ich namowicie i z grupa pojedziecie ;d ale u mnie byla taka sytuacja i pisali do kierowniczki okeja chyba i powiedziala definitywnie nie...zreszta nie ma sie co dziwic...nie zarobilaby kasy :D
IP: 81.190.45.47
Wiolaaa93
Gość
A co z wodą ? Czy jadąc do Egiptu lepiej wziąć swoją wodę do walizki ? :p bo podobno nie wpuszczają do hotelu ze swoją wodą?
IP: 212.244.248.2
xyz
Gość
ja mialam w walizce butelke wody ;p w sumie przydala sie...nawet zeby umyc zeby...ale masz market obok wiec zawsze mzoesz wyjsc i isc i kupic (schowasz do torby i nikt nie sprawdzi)
IP: 81.190.45.47
Wiolaaa93
Gość
Aha. Dzięki.
IP: 212.244.248.2

Strona: « < ... 5 6 7 8 9

Forum turystyczne » Egipt » OK TOURS EGIPT - OBÓZ W SHARM EL SHEIKH

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij