» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Najgorszy urlop z SUN&FUN w Egipcie w maju 2010r.

Najgorszy urlop z SUN&FUN w Egipcie w maju 2010r.

Strona: 1

Autor Treść
Turystka.
Gość
Pobyt w hotelu Magawish to najgorsze moje wczasy w życiu. Poza usytuowaniem hotelu nad piękną dużą plażą jego zalety się kończą. Na plaży 1,5 km długości 1 prysznic 1 ubikacja 1bar 1 restauracja ulokowane na początku plaży, brak leżaków na taką ilość gości jaką przyjmuje. O godz. 6 rano trzeba było biegać zajmować leżak, tak jakby nie było się na urlopie. Basen płytki, ale duży, niestety bez leżaków, bo było ich tam może 20 na 800 osób gości.Wszędzie brud, w pokojach robactwo (karaluchy) w pościeli nie wiem co było, ale wstawaliśmy rano pogryzieni z czerwonymi bąblami. "Oriental caf fe"serwująca drinki posiadała kilka gatunków alkoholu, ale każdy smakował tak samo jak - nasz denaturat, nie dało się tego pić. Po wypiciu napoju kubki " jednorazowe" wybierane były z koszy na śmieci i ponownie używane (ślady szminki na kubkach). Hotel 4-ro gwiazdkowy a powinien mieć 2.
Byłam w Egipcie 3 razy, ale pierwszy tak fatalny. W dzień odlotu zawieźli nas na lotnisko o 3,30,bo w/g rezydenta mieliśmy wylecieć do kraju o 6,00, a wylot samolotu był zaplanowany na 7.30, taka informacja była na tablicach lotniskowych, cztery godziny i zero informacji na ten temat. Nikt nie pofatygował się,żeby użyć prostego słowa przepraszam. Po powrocie zadzwoniłam do organizatora z Katowic pod nr 205-43-90 rozmawiałam z Panią, która nie dosyć, że nie wyjaśniła dlaczego tak się stało, to jeszcze usiłowała mi wcisnąć, że samolot odleciał o 6.00, też nie było jej stać na zwykłe przeprosiny :mrgreen:NIGDY WIĘCEJ. :( Z sun&fun
IP: 83.22.136.108
???
Gość
A powiedz co ma S&F do hotelu jaki sobie wybrałeś?? a już tym bardziej czy był tam syf czy nie!!!! S&F przecież nie bedzie trawy malował na zielono i sprzątał plaże i budował bary - miej problem do hotelu i organizacji hotelu!!!
IP: 83.8.6.24
Jędrek
Gość
Po co mieszać do tego BP. Skoro miało być tanio to ....było
IP: 87.205.157.196
availableredsea
Gość
z tego co wiem, magawish jest dokladnie opisany w katalogu "hotel dla malo wymagajacych" i jest to jeden z pierwszych hoteli w hurghadzie, jeden z pirwszyhc wiec najstarszy. info o wylocie umieszczane jest najczesciej dzien przed wylotem zgodnie z godzinami potwierdzonymi przez linie lotnicze, jesli wyszlo,ze samolot byl opozniony, takie rzeczy sie zdarzaja, jak widac podroze ksztalca. ale rzeczywiscie mozna przeprosic za to,ze sie trafilo do hotelu, ktory samemu sie wybralo bnuiahahaa
IP: 41.153.61.45

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Najgorszy urlop z SUN&FUN w Egipcie w maju 2010r.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij