» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Oriental Rivoli w egipcie

Hotel Oriental Rivoli w egipcie

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
xdd
Gość
Dobry plan :)
IP: 78.8.77.9
Moniś
Gość
plaże tam są 'chronione' :P każdy hotel ma własną plażę i o którejś tam godzinie je zamykają i przed każdą stoi ochrona. Tak przynajmniej było 2 lata temu ;D ale my i tak na plażę przez krzaki wbijaliśmy wtedy ^^
IP: 77.65.108.198
xdd
Gość
aaa a o której zamykali?
IP: 78.8.77.9
xdd
Gość
Jeszcze mam pytanie, jak byłaś w Egipcie to na pewno się orientujesz
czy są tam jeżowce, ( chodzi mi w morzu) słyszałam, że jak się na niego nadepnie to wakacje są d d...
IP: 78.8.77.9
Moniś
Gość
nie mam pojęcia o której zamykali, szczerze mówiąc to ja za wiele czasu w godzinach wieczornych na plaży jednak nie spędzałam :P
Jeżowce? przy hotelowej plaży ich nie spotkałam , może tam bardziej w głębi gdzie rafy koralowe, ale przy brzegu nie było :)
IP: 77.65.108.198
Gabi
Gość
ludzie ludzie, nie martwcie sie tam jezowcami, czy zamykanymi plazami a bawcie sie tam :D mnie z okeja sie baaardzo podobało :) jedyny minus to taki, ze napic sie w klubie nie mozna, bo drogo, wodka z colą jakieś 10 dolców najtanszy driniacz, wiec jak chcecie sie nastawic, to bierzcie cos ze sobą, albo od razu po przylocie w strefie bezcłowej sie zaopatrzcie. Aa ... no i piwa oni nie maja, ew. male heinekeny :P dla tych ktorzy lubia wysoka temp. to bedzie raj, bo tam kolo 50 jest na bank :D gorzej beda mieli ci, co znoszą gorzej trochę takie upały. I dajcie znac, jakiego mieliscie barmana w hotelu! :) bo rok temu mielismy takiego przefantastycznego, fakt ze ciagle zajarany chodzil, ale byl super :FD
IP: 77.255.242.186
Moniś
Gość
Jak to nie ma piwa?:P a stella? XD
ja ze sobą biorę jakiś trunek i pewnie coś na bezcłowej w PL kupię :P
IP: 77.65.108.198

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Oriental Rivoli w egipcie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij