» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
BASIA BASIA
Gość
Witam
Prosze o opinie co do w/w biura i pobytuu w Nei Pori. My wybieramy się we wrześniu.
IP: 83.22.114.105
Basia Basia
Gość
Czy Ktoś był z tym biurem w Nei Pori ????
IP: 83.238.5.206
gość
Gość
a kto pojedzie z biurem o tak symbolicznej i jednoznacznej nazwie? :)
IP: 95.158.99.152
Grecja
Gość
Biuro jak biuro ha ha nazwa nie wiele wnosi ;)) TĘCZA jest z Bielska Białej
IP: 83.238.5.206
tomex
Gość
byłem z tego biura i jestem zadowolony miła obsługa pani rezydentki i całkiem dobrze wyposażone pokoje polecam
IP: 109.95.144.37
Oszukany
Gość
Dziś wróciłem z pięknej miejscowości Nei Pori. Miejscowości, restauracje, morze są wspaniałe, ale Willa? Filio? to jest tragedia. Przygoda z Willa Filio zaczęła się od mydlenia oczu przez kiepsko kłamiącą i sztuczną Basie.. tyle superlatyw w tak krótkim czasie, można pomyśleć, że przyjechało się do 5-cio gwiazdkowego hotelu. Rzeczywistość jest niestety inna, pokoje to okropny brud i smród, dostaliśmy nieposprzątany pokój. Piasek, robaki, pajęczyny, włosy w łazience, brudne naczynia i przede wszystkim okropny i nieustający smród w łazience. Szafki kuchenne oraz szafy w pokojach wypełnione zapachem stęchlizny, niedziałająca telewizja, kilkugodzinne braki w dostawie padu spowodowane wadliwą instalacją elektryczną, grzyb na całym obwodzie brodzika, cuchnące poduszki, nie dające się zamknąć okno w kuchni, obrzydliwe koce. Kupuje się pokój z klimatyzacją, a na miejscu okazuje się, że jednak jej nie ma, a jak jest to i tak niesprawna! "Panie" rezydentki oszukują, używają dziecinnych wymówek, uciekają od odpowiedzialności. Nikomu nie polecam tego budynku i takich obłudnych rezydentek.
IP: 83.3.96.234
Basia Basia
Gość
To co piszesz jest po prostu odrażające..i przykro że tak się dzieje.. a więc pozostaje unikać Filio :((
IP: 83.238.5.206
Luca
Gość
Witam, byłem z rodziną w Nei Pori willa Maria z Tęczą.
Pokoje czyste duże i przestronne wielki balkon na którym jadaliśmy śniadanka.
Gorąco polecam ;) Miasto nie za duże ale świetne restauracje - polecam tą z białym rowerem przy stolikach. Po obiedzie dostawaliśmy darmowy deser. Woda bezpłatna i czysta - można pić z kranu bo jest doprowadzana z ujęć z masywu Olimp. Minus komary ale wystarczy Mugga i moskitiery. Bardzo bezpiecznie. Jeśli macie więcej pytań zapraszam. fakcy@op.pl
IP: 83.19.48.26
Barbara
Gość
Witam,bylismy z Mezem w Nei Pori w wili Filio( od 6 czerwca) i czytajac poprzednia opinie to tak wyglada jak bysmy Panie mieszkali w innym zupelnie domku.My mielismy bardzo ladny apartament z niewielka kuchnia ,ale zupelnie wystarczajaca, czyste naczynia, toaleta jak na Grecje i ta kategorie to niezla. Widzielismy w Filio jeszcze pare pokoi bo zaprzyjaznilismy sie z sasiadami i wszystkie byly bardzo ladne i Wszyscy byli zadowoleni. Mankamentem byly komary,ktorych jest pelno w calej miejscowosci. Panie Rezydentki Asia i Barbara bardo mile i uczynne- pozdrowienia i podziekowania dla Nich. Mieszkalismy w Apartamencie 5 osobowym na samej gorze- przepiekny widok. Podziekowania rowniez dla kierowcow-mimo tak dalekiej drogi zawsze usmiechnieci, autokary dosyc wygodne (siedzielismy przedostatnim miejscu z tylu, ale nie bylo zle. W przyszlym roku obowiazkowo jedziemy do Grecji z Tecza. Pozdrawiamy naszych znajomych poznanych na Wakacjach Barbare i Zygmunta( Zygmunt jak Twoje golebie czy dowiozlez piasek morski dla nich?
IP: 79.163.206.140
Grzesia
Gość
A gdzie willa Filio jest polozona? /np w stosunku do Marii/ Czy jest to podobny dystans do plazy?
Czy ten aparatment 5 os. posiada markizy albo rolety?


Bylismy w zeszlym roku w Marii i bylismy prawie w 100% zadowoleni.
Jedynie lazienka pozostawiala wiele do zyczenia. Ale z kolei nasi sasiedzi mieli lazienke w porzadku.
IP: 80.50.23.146
agat
Gość
Ja niestety musze przylaczyc sie do tej zlej opinii o Fillio w Nei Pori. Wrocilam tydzien temu, wlascicielka okropna, niemila, bezczelna, nawyzywala nas na koniec od polskich mafii i "malak" co po grecku znaczy k... Panie rezydentki faktycznie bardzo mile, ale kompletnie niepomocne w razie problemow, miedzy innymi z wlascicielka, z ktora kompletnie nie dalo sie porozumiec, mimo checi i staran. Pani Basia i Asia tylko obiecywaly, ze zalatwia sprawe i ...... nic. Po 4 dniach prosb o interwencje nie pozostaje mile wrazenie, czlowiek zaczyna sie czuc jak intruz i w cudownej willi i u rezydentek. A jesli pokoje ktos mial czyste, to moze dlatego ze poprzednicy posprzatali, bo na wlasne oczy widzialam jak wlascicielka z pomoca 6 apartamentow posprzatala w ciagu 30 minut - chyba to o czyms swiadczy.
IP: 150.127.225.248
alex
Gość
A co powiecie Państwo o apartamentach Katerina? Byliśmy z żoną w zeszłym roku w Chrisa - całkiem przyzwoicie to wyglądało. Ciekawi nas jak będzie wyglądała Katerina? Pył ktoś z Państwa we wspomnianym apartamentowcu? Pozdrawiam
IP: 83.30.72.80
Zdziwiona
Gość
Tyle ludzi narzeka, że Nei Pori to taki " betonowy twór" że nie ma zieleni itp.
Tymczasem , w Parali jest o wiele więcej zabudowy i bazy dla turystów (hoteli, apartamentów, sklepów itp.) więc nie wiem skąd ktoś wysówa takie opinie.
Dziwi mnie fakt, że ludzie wydając 800 zł na przejazd i pobyt mają żal, że biuro ich nie zabiera do miejsc z widokiem jak na Florydzie ;)) palmami i móstwem zieleni.
Logiczne jest że jak jest miejscowość turystyczna to na pewno będzie dużo budynków.
Gdzies tych turystów trzeba pomieścić.
Moi drodzy jeśli marzy wam się coś na prawdę z widoczkiem to wybierajcie oferty za 3 tyś i więcej !!!!

Nei Pori ma jedną z najpiękniejszych plaż. Byłam na niej 2 razy w życiu i strasznie mi się podobało. Nei Pori posiada bardzo dobrą baze wypadową do zwiedzania na własną rękę. Jest nowoczesny choć malutki dworzec kolejowy. Pociągni mkną 180 km/h.
Są autobusy. Można pojechać w różne miejsca.
Nie wiem jak jest ze sklaepami i tawernami, bo az tak dobrze się nie oriętuję. Byłam w Paralii i Leptokarii a w Nei Pori tylko na wycieczki.
W każdym bądż razie plaża tam jest najładniejsza. Woda najczystsza. Dla mnie supwer.
IP: 83.22.88.22
Barbara
Gość
Witam ponownie.Pisalam juz poprzednio, ze w wili Filio nie mielismy zadnych problemow. Wyjezdzajac wynieslismy smieci, umylismy wszystkie naczynia, staralismy sie po sobie zostawic porzadek. Wiem ze bylismy na wczasach, ale korona z glowy nam nie spadla.Mysle ze tak krytyczne zachowanie Wlascicielki bylo odreagowaniem na zachowanie ludzi w pokojach. Przykro powiedziec ale sa ludzie ktorzy maja ta mentalnosc ze jezeli to nie moje mieszkanie to moge tam robic co mi sie podoba- lacznie z dewastacja. Do tego dochodzi picie alkoholu i imprezki do bialego rana , nie baczac czy przeszkadza to sasiadom. Zycze Wszystkim milego urlopu, wspanialego morza ale najbardziej milych sasiadow.
IP: 79.163.187.165
gosc
Gość
Witam jadę do Nei Pori we wrześniu i jestem przerazona tymi opiniami ,w biurze powiedziano mi ze willa Filio jest po remoncie.Czy naprawdę jest tam tak okropnie?
IP: 83.30.48.74
BASIA
Gość
A którego wrzześnia się wybierasz ? My 10.09.2010 mój mail: bkmt@op.pl
IP: 83.22.99.254
kasia
Gość
Byłam w Nei Pori dwa razy, nie znam wilii FIlo ale poniekąd muszę zgodzic się z Barbarą.Chodzi mi o Krytyczne zachowanie właścicielki.W zeszłym roku byliśmy w wili Chrisa,dojechalismy z samego rana koło 6,o godzinie 8 rano z pokoi wysypali sie poprzedni wczasowicze,przyszli właściciele i zaczęli sprz atac.Ludzie gdybyscie widzieli co po sobie zostawiły trzy młodziutkie dziewczyny-to aż strach pisac.Właścicielka wyniosła trzy duże worki pustych butelek po alkoholu -z niektórych z nich -uwaga -rozleawał się mocz po podłodze:(Pokój był brudny ,zasikany i zalany wóda.Kobieta sprzątała kilka godzin.Ludzie niedziwcie sie czasem właścicielom-ja sama widząc cos takiego dostałabym szału,jak pewnie wiekszośc z Was,gdybysmy mieli sprzatac po takich ludziach.
IP: 195.114.177.150
gosc
Gość
My jedziemy 04.09.2010 do wili Filio moze ktos jedzie w tym terminie
IP: 83.26.45.254
:) :) ;)
Gość
10 września albo Maria albo Filio gg 7906414
IP: 83.22.103.182
Stokrotka 27
Gość
Kto wybier aię z Nami, a kto właśnie wrócił ?? Jakie wrażenia ???

Impreza pobytowo -objazdowa z Tęczą
IP: 83.22.104.201
wczasowicz
Gość
Wróciłem 21.08. z Nei Pori. Biuro "Tęcza"-ok, wszystko było w porządku, wg oferty.
Pobyt w willi Maria też ok, pokoje czyste, wyposażenie skromne, ale wystarczające. Właściciele mówią po niemiecku, więc można było pogadać, życzliwi. Reagują na zakłócanie ciszy nocnej (24 - 8) i sjesty (14:30-17:30) dość ostro. To dobrze, bo młode towarzystwo sąsiadujące z nami nie respektowało ciszy i właścicielka wyręczała nas interweniując.
Jedyny mankament pobytu to BRUDNA PLAŻA. Nie sprzątają jej, pełno niedopałków, właściwie siedzi się na petowisku. Ale może - wspaniałe.
Rezydentki: Asia - przemiła, życzliwa, rozmowna. Basia - oschła, zasadnicza.
IP: 195.225.248.238
kkk
Gość
Właśnie wróciłam z Nei Pori z willi Filio i bardzo sobie chwalę ten pobyt. Pokój dostaliśmy od razu po przyjeździe (a czas odbioru pokoju zależy od życzliwości poprzednich lokatorów, nie ma co się oszukiwac... My posprzątaliśmy nasz pokój najbardziej jak się dało i po 20 minutach następni lokatorzy byli już w swoim nowym lokum, podobnie zachowali się nasi poprzednicy i bardzo im za to dziękujemy)
Łóżka duże,wygodne, aneks w zupełności wystarczający-lodówka z zamrażarką,naczynia,sztucce,kuchenka elektryczna. Łazienka czysta, żadne luksusy ale naprawdę w porządku. Nasza była z okienkiem więc nie było "zapachów", ale wiem że łazienki bez okienka trochę cuchną, ale czemu się dziwicie - to jest Grecja, duszno i gorąco, trzeba wyrzucac zawartośc śmietnika częściej.
Właściciele bardzo sympatyczni, raz nawet w czasie siesty byliśmy zmuszeni do nich zapukac, bo zostawiliśmy klucz w drzwiach. Otworzył zaspany właściciel, ale nie był na nas zły, otworzył nam pokój :)
Z willi do plaży dosłownie 3 minuty, jest położona praktycznie na końcu miasteczka, nie od strony Platamon tylko od tej drugiej. Plaża czysta, najładniejsza w okolicy(najbardziej piaszczysta i najszersza) wszędzie pełno niedopałków ale to wina turystów którzy nie widzą doniczek z piaskiem , które stoją przy KAŻDYM stoliku... to do kogo macie pretensje...
Jedyne , co było dramatyczne w tej miejscowości to komary, ale trzeba miec cały czas zasunięte moskitiery i zabrac ze sobą muchozol i rozpylac przed każdym wyjściem z pokoju, to powinno załatwic sprawę.
Jeśli ktoś chce trochę zwiedzic a nie wydawac za wiele kasy to polecam zamek w Platamon(na piechotę, wstęp 2 euro, studenci za darmo), oraz pociągiem do Thessalonik (ulgowy w jedną stronę 6 euro, nie wiem jak normalny;czas jazdy 1h) My byliśmy też w Larissie (1.5 euro ulgowy, czas jazdy 20-30 min) ale szczerze mówiąc nic ciekawego tam nie spotkaliśmy, jedynie Carrefour , jest też Lidl gdzie można się taniej zaopatrzyc.
No i jeszcze jedno-brak życia nocnego. Dla jednych to plus, dla innych minus.
IP: 188.33.225.200
Alien
Gość
Polecam willę Antonis w Nei Pori (BP Tęcza),jest na końcu miejscowości( ok. 1 km do centrum),ładny park,spokój i co najważniejsze o niebo mnie ludzi na plaży niż w centrum Nei Pori. Warunki jak za kasę z BP Tęcza, ok. Warto przed wyjazdem w biurze zarezerwować pokoje narożne,jest podwójny balkon.
IP: 83.29.232.101
Aro
Gość
Witam.Mam zamiar w tym roku wybrać się z Nimi do Marii w Nei Pori czy warto i jak tam jest...
IP: 89.25.132.241
Beata
Gość
Aro napisał
Witam.Mam zamiar w tym roku wybrać się z Nimi do Marii w Nei Pori czy warto i jak tam jest...


też się wybieram z Tęczą do Nei Pori, dużo czytałam o Tęczy i widzę w miarę ok opinie klienów
IP: 46.112.140.235

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij