» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Włochy klasyczne - wycieczka objazdowa

Włochy klasyczne - wycieczka objazdowa

Strona: 1

Autor Treść
Marzena
Gość
Witam,
odsprzedam objazdową wycieczkę do Włoch (8dni). Wyjazd 02.10.2010 (sobota) powrót 10.10.2010r. Wycieczka wykupiona z biura ITAKA - Włochy klasyczne. Wyjazd z Warszawy z dworca zach - godz. 10:00. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Szczególowy plan wycieczki ze strony ITAKI zamieszczony poniżej. Cena: 1400zł/os.
Tel. 692-974-561. Możliwość zmiany osób wyjeżdżających - do czwartku 30.09 włącznie

WŁOCHY KLASYCZNE
1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

2. DZIEŃ
Przyjazd do SAN MARINO, spacer trasą turys­tyczną najstarszej na świecie republiki, zakup pamiątek. Przyjazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do ASYŻU. Zwiedzanie: bazylika św. Franciszka, Piazza Comune, kościół św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do WATYKANU, zwiedzanie: bazylika i plac św. Piotra, wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Następnie panoramiczne zwiedzanie historycznego centrum Wiecznego Miasta: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi, Fontanna di Trevi. Powrót do hotelu. Wieczorem fakultatywny wyjazd (za dodatkową opłatą na miejscu) do jednego z okolicznych średniowiecznych miasteczek. W ramach wyjazdu kolacja w restauracji z oryginalnym wystrojem, znakomitymi lokalnymi potrawami i winem oraz zabawa taneczna przy muzyce na żywo. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do WATYKANU na audiencję generalną (przy pobycie Ojca Świętego w Rzymie). W godzinach popołudniowych przejazd na MONTE CASSINO - chwila zadumy na polskim cmentarzu wojskowym. Następnie wizyta w Historiale di Cassino - multimedialnym muzeum historii Monte Cassino. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do FLORENCJI. Zwiedzanie stolicy Toskanii: kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, baptysterium, katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Piazza della Signoria, Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio. Przejazd do hotelu w okolicy Wenecji. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do WENECJI na parking Tronchetto. Przejazd słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Zwiedzanie panoramiczne: Most Westchnień, Pałac Dożów, bazylika i plac św. Marka. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto. Wyjazd do Polski.

8. DZIEŃ
Przyjazd do Polski.

5 noclegów w hotelach klasy turystycznej: 1 na Riwierze Adriatyckiej, 3 w okolicy Rzymu, 1 w okolicy Wenecji; 2-os. pokoje (możliwość dostawki) z łazienką: prysznic, wc; wyżywienie: 5 śniadań i 4 obiadokolacje zgodnie z programem, przejazd komfortowym autokarem,opieka pilota, ubezpieczenie KL i NW Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, inne opłaty: ok. 65 EUR.


UWAGI:

Zniżka za 1. dziecko do 6 lat: 250 PLN.
Zniżka za 1. dziecko 6-12 lat: 150 PLN.
Fakultatywny wyjazd do średniowiecznego miasteczka: 28 EUR/os. (obejmuje przejazd, kolację z winem, zabawę przy muzyce na żywo). Wymagane min. 35 osób chętnych.
W dniu wyjazdu na kolację regionalną w hotelu jest tylko śniadanie. Przejazdy po centrum Rzymu środkami komunikacji miejskiej.

IP: 80.55.170.235
seweryn.29
Gość
Przeglądałem kilka dni temu tą wycieczkę na stronie itaki. Muszę przyznać, że program objazdówki jest bardzo fajnie ułożony, sporo jest do zwiedzania i cenowo nie wychodzi to najdrożej.
IP: 77.112.124.7
Kalabria
Gość
Fajne objazdówki po Włoszech organizuje też Sopol. W cenie jest autokar, przewodnika, noclegi w trzygwiazdkowych hotelach, śniadania, obiadokolacje, ubezpieczenie. A w programie jest zwiedzanie Wenecji, Pizy, Neapolu, Sarrento, Capri, Pompeji, Monte Cassino, Rzymu, Watykanu i Florencji. Naprawdę bogaty program, myślę że warto.
IP: 83.7.208.219
Użytkownik
Posty: 21
W tamtym roku zaplanowałam sobie wycieczkę do Włoch od deski do deski. Miałam jedynie problem ze znalezieniem biletów lotniczych a koniecznie chciałam lecieć samolotem bo jeszcze nigdy nie miałam okazji. Idealną ofertę znalazłam na http://www.eloty.pl/wlochy/ Muszę przyznać, że byłam nowicjuszką w zamawianiu biletów przez interner ale dzięki ich przyjaznemu i latwemu menu na stronie poszlo jak po maśle
IP: 89.79.36.211

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Włochy klasyczne - wycieczka objazdowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij