» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGARIA Hotel Andromeda

BUŁGARIA Hotel Andromeda

Dodaj opinię Opinie o hotelu Andromeda

Strona: « < 1 2 3 4

Autor Treść
ani
Gość
ja jade z Krakowa :)
IP: 77.65.128.250
Mychaaa
Gość
A w jakim jestescie wieku?
IP: 83.22.182.169
ani
Gość
23 lata a wy??
IP: 77.65.128.250
yar
Gość
wrocil ktos ostatnio? jak wrazenia?
IP: 87.101.32.140
macio
Gość
czy ktoś wybierał kasę z bankomatów, chodzi mi ile zwineli prowizji?
IP: 77.85.110.47
Mychaaa
Gość
Właśnie wróciłam z chłopakiem z Andromedy. Naczytałam się tyle przerażających opini o biurze OK Services a jestem bardzo, ale to bardzo mocno zaskoczona, oczywiscie pozytywnie ;) Bylo super, hotel swietny, obsluga tez, rezydentom tez nie moge niczego zarzucic...troche autokar niewygodny, ale da sie przezyc ;)
IP: 83.22.205.9
ani
Gość
tez wróciłam z andromedy ... wszystko oki, kase wybieraliśmy... najlepiej kolo marketu zora tam latwiej idzie zrozumieć bankomat, w lewach wypłaca... z karty holenderskiej nic nie pobrało, z polskiej nie wiem, siostra nic nie zauwazyła... powrót masakra 29 godzin :/ śmierdziało z kibla strasznie, siedzenia jak w autobusie szkolnym, wiekszy czlowiek musialby siedziec na ziemi... to byla moja ostatnia podroz autokarem... wole doplacic 500 zl i lecie do 2h samolotem :)
IP: 83.5.128.180
Mychaaa
Gość
Ten smród pamiętam, wychodzi na to, że jechałyśmy tym samym autokarem, zreszta chyba wczesniej rozmawialysmy na forum, ale jakos sie nie dogadalysmy ;)
IP: 83.22.187.142
ani
Gość
jechałas chyba za nami w autokarze o ile dobrze myśle :):) bo tylko chyba Ty byłas sama z chłopakiem he
IP: 77.65.128.250
Mychaaa
Gość
No jechałam za dwoma innymi parami, wiec chyba za wami ;) Tylko w autokarze dopiero skojarzyłam fakty ;P
IP: 83.22.225.165
ani
Gość
hehe tak to my... tzn siostra za mną siedziała a za nimi Wy hehe no ja nie mialam pojecia z kim rozmawialam na forum wiec nie wiedzialam kto to moze byc :) no to juz wiem
IP: 79.191.218.107
Mychaaa
Gość
No, to tam sie nie poznalysmy, wiec tutaj sie udalo ;P
IP: 83.22.205.232
ani
Gość
he no tak, to co za rok Grecja?? hhe
IP: 77.65.128.250
Mychaaa
Gość
A nie ma sprawy ;P W tym roku mielismy do Grecji jechać, ale wyszla Bulgaria, wiec moze byc ;D
IP: 83.22.226.92
ani
Gość
my sie zastanawiamy... zalezy od tego czy nie bedzie innych wydatków he :)
IP: 77.65.128.250
coconut
Gość
hotel naprawde super, nowy , ładne duże pokoje, trafiłam na pokój z balkonem z widokiem na góry, obsługa bardzo miła o pomocna, pokojówki przychodzą codziennie sprzątac, za tą cene jest naprawdę godny polecenia :)
IP: 88.156.90.175
Mychaaa
Gość
to sie zapewne ugadamy ;D
IP: 83.22.237.183
Mychaaa
Gość
A tak a propo to...widok na gory? chyba Gorki ;P
IP: 83.22.237.183
coconut
Gość
są to niskie góry, 'górki' czy góry to bez znaczenia ważne że są i urozmaicają krajoobraz :)
IP: 88.156.90.175
yar
Gość
witam,
bylismy w 4 osoby w Andromedzie od 29.08 do 12.09 (10 noclegow w kazdym razie) z biura OK Services. Po dotarciu na miejsce i zakwaterowaniu.. szok! hotel/apartamentowiec swietny, obsluga bardzo mila i pomocna, pokoje naprawde ogromne i bardzo komfortowe. Ja z dziewczyna dostalismy.. mieszkanie? mielismy duzy pokoj goscinny i osobna sypialnie prawie tej samej wielkosci.. oprocz tego dwie lazienki, aneks kuchenny dobrze wyposazony, dwa balkony i w kazdym pokoju klimatyzator.. za taka cene takie warunki to jest naprawde kosmos.. sprzatanie codziennie, wymiana recznikow 2 razy, chyba wszystko idealnie. Restauracja hotelowa naparwde wporzadku, ceny duzo nizsze niz na miescie. Drinki tez bardzo dobre i az 300 ml. Wlascicel hotel troche mowi po polsku i prowadzi swoj budynek naprawde dobrze. Basen dostepny caly czas, mimo ze nie jest za duzy to nie przyjechalismy tam po to zeby nad nim siedziec. Nadaje sie idealnie do wejscia na chwilke po powrocie z plazy. Generalnie sam hotel - BARDZO POLECAM!

Podroz autokarem w dwie strony, normalna. Tam 26 h, spowrotem 28 godzin, ale jesli komus to nie przeszkadza - nam nie :) - to warto sie przejechac i zaoszczedzic te 300/400 zl. Generalnie caly wyjazd naprawde super jak za tą niska cene z OKS. Ludzie na to biuro podrozy narzekaja ale wiekszosc problemow sami sobie stwarzaja. Jesli ktos ma jakies pytania to pisac, chetnie pomoge :) pozdrowienia
IP: 87.101.32.140
ani
Gość
dobra dobra yar... ja mam 175 cm wzrostu i naprawde w drodze powrotnej mnie skrecało... z Polski do Bułgarii bylo oki, ale powrot masakra... chcieli zaoszczedzic chyba i dali nam zamiast 3 autokary to 2 nieby wieksze, a co za tym idzie byly bardziej scisniete... wyzsza osoba ode mnie miala by problemy, nie powiem jak by byla jeszcze szersza... a naleze do szczupłych osob... wiec raczej sama sobie nie stwarzam problemów... o kiblu juz nie wspomne.. komus sie nie chcialo go wypróżnić ...
IP: 77.65.128.250
Mychaaa
Gość
Dyskusje nadal trwaja ;DDD
IP: 83.22.223.90

Strona: « < 1 2 3 4

Forum turystyczne » Bułgaria » BUŁGARIA Hotel Andromeda

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij