» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » itaka ma problemy z titanic bitch spa&aqua park!!!!!!

itaka ma problemy z titanic bitch spa&aqua park!!!!!!

Strona: 1

Autor Treść
paula
Gość
Witam wszystkich:)

jestem przerazona lecimy w 4 do titanic bitch spa&aqua park 21.10 z Warszawy,kolezanka poleciala do tego samego hotelu 7.10 i na miejscu pod hotelem okazalo sie ze jesli ktos jest z ITAKI nie zpstanie przyjety do tego hotelu gdyz owe biuro ma z tym hotelem jakis problem badz tez co pewniejsze hotel z ITAK, :evil: zostali przniesieni do innego hotelu,standard jest ok ale skoro płace ponad 2 tys za konkretny hotel to w glowie mi sie nie miesci jak mozna tak ludzi robic na lewo,jakas masakra,wychodzi na to ze sprzedaja gruszki na wierzbie i sa nie rzetelnym biurem ktore naciaga klientow i nie wywiazuje sie z umowy!!!!!Mam nadzieje ze moze akurat zostaniemy przyjeci do w/w hotelu.prosze o pomosc czy cos mozna jeszcze przed wylotem zrobic w tej sprawie czy moga mi zagwaratnowac ze nie zostaniemy przeniesieni do innego hotelu,ewentualnie gdzie mozna skladac reklamacje!!!!
IP: 83.11.199.174
Madzik22
Gość
ja byłam w ym roku pod koniec sierpnia z ITAKi w sieci hoteli resort a dokladnie Titanic resort%aqua park 4* i nie było zadnych problemow az wrecz przeciwnie było wszystko super i nie dało sie do niczego przyczepic, słyszałam podobna opinie przed wyjazdem jak Ty ale w rzeczywistosci sie okazało ze nie ma problemow. Grupa z ktora leciałam czec była w moim hotelu a czesc w hotelu do którego ty sie wybierasz i na koniec pobytu na lotnisku wymienialismy sie doswiadczeniami i oni byli bardzo zadowoleni co było mozna było spotkac w titanic bitch spa&aqua park mieli fajna rezydenke,jedzenie dobre pokoje rowniez i nie było problemu z pokojami nawet dolarow do paszportu nie dawali. Tyle moge powiedziec co bylo sierpien/wrzesien. W biurze raczej nie zagwarantuja Ci ze napewno bedziesz bo ja przy podpisywaniu umowy tez o to pytałam i oni mowia ze tak sie nie zdarza a jezeli tak wychodzi ze nie ma pokoi tzn ze rezydent bedacy na miejscu zle sie dogadali z hotelem co do terminow i miejsc wiec oni odrazu reaguja ze przenosza do hotelu o tym samym standardzie. Jezeli Cie przeniosa z titanic bitch spa&aqua par ktory ma 5* do tego co ja byłam to mysle ze roznicy nie odczujesz. Tylko fakt ze jest zawsze roznica 300zl. Podpisujac umowe zapewniano mnie ze mnie nie przeniosa poniewaz mja sprawdzone hotele a te które stwarzały problemy nawet mi Pan wymienił zostały wycofane z oferty. Reklamacje da sie skladac tylko ponoc na miejscu musisz mie formularz reklamacyjny i podpisuje chyba go rezydent ktory zaswiadcza ze wystapił blad bez jego potwiedzenia reklamacja nie bedzie skuteczna. Mozesz udać sie jeszcze do biura gdzie zawierałas umowe i powiedziec w czym tkwi problem co oni na to, juz takie cuda sie dzieja biura upadaja wiec mysle ze warto jeszcze przed wyjazdem reagowac. Ja podpisywałam umowe w Krakowie w biurze Itaka i za rok tez tam sie udam
IP: 195.189.88.11
paula
Gość
Dzieki bardzo za odpowiedz,jutro ide do ITAKI w Rzeszowie i może uzyskam jakąś racjonalna odp co jest grane i co to za kombinacje alpejskie:),ale znajać życie nic konkretnego mi nie zagwarantuja,zreszta zobaczymy,oby owa sytuacja nie miala miejsca 21.10:)
pozdrawiam
IP: 83.11.199.174
Madzik22
Gość
zycze udanego wyjazdu i oczywiscie zazdroszcze :)
IP: 195.189.88.11
tyiace
Gość
paula napisał
Witam wszystkich:)

jestem przerazona lecimy w 4 do titanic bitch spa&aqua park 21.10 z Warszawy,kolezanka poleciala do tego samego hotelu 7.10 i na miejscu pod hotelem okazalo sie ze jesli ktos jest z ITAKI nie zpstanie przyjety do tego hotelu gdyz owe biuro ma z tym hotelem jakis problem badz tez co pewniejsze hotel z ITAK, :evil: zostali przniesieni do innego hotelu,standard jest ok ale skoro płace ponad 2 tys za konkretny hotel to w glowie mi sie nie miesci jak mozna tak ludzi robic na lewo,jakas masakra,wychodzi na to ze sprzedaja gruszki na wierzbie i sa nie rzetelnym biurem ktore naciaga klientow i nie wywiazuje sie z umowy!!!!!Mam nadzieje ze moze akurat zostaniemy przyjeci do w/w hotelu.prosze o pomosc czy cos mozna jeszcze przed wylotem zrobic w tej sprawie czy moga mi zagwaratnowac ze nie zostaniemy przeniesieni do innego hotelu,ewentualnie gdzie mozna skladac reklamacje!!!!


"skoro place ponad 2 tysiace", a odlicz sobie koszt samolotu (1200-1500pln, ubezpieczenia i ile zostalo na hotelik?no ile?)
IP: 41.153.37.196
Sylwia
Gość
Hotel Titanic Beach to jakaś porażka!
Zamiast wypocząć wroćiłam z pobytu z rodziną zestresowana...... Wylot mieliśmy 24 grudnia 2010 r. o godz 6 rano, przylot brak rezydenta z Tui lotnisku własną rękę musieliśmy znaleść autokar ktory zawiezie nas do hotelu!!!!... Pozniej następne rozczarowanie, pokoj nie był gotowy. CZekanie w recepcji ok 3 godz. na pokoj. Zaprowadzono nas do pokoju z dwoma pojedyńczymi łożkami( w rezerwacji było jedno podwojne łoże plus dostawka). Powrót do recepcji, proba wymiany pokoju, znów oczekiwanie... Po 5 godzinach czekania wkoncu dostalismy pokoj. Prysznic nie dzałał znów interwencja w recepcji, zaznaczam iz rezydentki z nami nie było, nie pofatygowała się aby przyjechać z nami do hotelu, POZDRAWIAM TUI, !!! Jeden dzien zmarnowany a po co komu miły czas w Wigilię!!
Pokoj brudny, łazienka brudna, brak ciepłej wody, prysznic zapchany...
Jedzenie jeszcze było by do przyjęcia gdyby nie sterty brudnych naczyn, szklanek talerzy... wszystko się lepi .
Aqua Park nie jest bezpieczny, trzeba uważać na dziecko, moj syn się skaleczył w miejscu specialnie wyznaczonym dla dzieci o ostrą krawędz. Powrót 31 grudnia, brak rezydenta, panika ludzi , autokar spóźniony, oczekiwanie na lotnisku, samotot opózniony...
Ogólnie odradzam szkoda pieniedzy i straconego czasu. Moje ośmioletnie dziecko podsumowało to jednym zdaniem ,,to moje najgorsze wakacje na których do tej pory byliśmy, mam nadzieję że nigdy wiencej tu nie wrócimy mamo"...
IP: 87.206.149.3
Aga
Gość
Hotel cudny,obsługa rewelacja pokoje czyściutkie rezydentka z 7 issland godna polecenia:) Transfer z lotniska do hotelu expresowy,zakwaterowanie również.Najpiekniejsze wczasy dotychczas!!Dzieci zachwycone.
IP: 87.206.167.43
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: Itaka
Ja też od znajomych słyszałam że hotel bardzo dobry. Sami zachwalali rezydenta i same biuro podróży. Myślę, że to jest tylko kwestia zbyt wygórowanych oczekiwań czasami i wybrodności co poniektórych klientów.
Ja jeszcze nie podróżowałam z żadnym biurem ale jak będę miała taki plan to wybiorę Itakę najprędzej. mam wrażenie ze to biuro ma dobre rekomendacje.
IP: 87.207.80.22

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » itaka ma problemy z titanic bitch spa&aqua park!!!!!!

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij