» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Autor Treść
zana
Gość
czy już wiadomo czy sprawa trafi do TV ?
IP: 91.206.244.1
patycja.wawa
Gość
Trafi, tylko potrzebna nam większa liczba poszkodowanych do nagrania rerortażu. Niestety do tej pory zgłosiło się do mnie mało osób.
IP: 83.17.198.90
qqq
Gość
Miałem sobie darować ale napiszę; ponad setka pokrzywdzonych, a sprawa nie ruszyła od 4 miesięcy.Telewizja-srelewizja, prokurator, może jeszcze Trybunał Haski?Ja też jestem (byłem)pokrzywdzony.Razem ze znajomymi odzyskaliśmy pieniądze wg następującego modelu: w listopadzie po spotkaniu w Happy Travel odddaliśmy sprawę prawnikowi, w grudniu mieliśmy sądowy nakaz zapłaty, w styczniu był prawomocny i jako że znaleźliśmy nieruchomość należącą do W. wpisaliśmy się na hipotekę.Pod groźbą egzekucji komorniczej w lutym odzyskaliśmy dług.Dość oczywiste, n'est-ce pas?Polecam.
IP: 62.148.90.130
Użytkownik
Posty: 7
Do qqq: Gratuluje, szczerze. Czy moge prosic o namiar na tego prawnika na adres <jazzz@poczta.onet.pl>. Bede bardzo wdzieczna.
IP: 85.222.17.76
zzz
Gość
Do qqq:
To jest nadzieja, gratuluje ... Rowniez bede wdzieczna za namiar do Pana prawnika. donata@saft.pl
Dziekuje i pozdrawiam.
IP: 83.24.159.164
qqq
Gość
Proszę państwa, nie ma znaczenia osoba prawnika ale zasada postępowania.Dowolny radca przyjmie zastępstwo procesowe i poprowadzi taką sprawę - to przecież najprostsze czynności administracyjno-procesowe. O ile wiem, nieruchomość na którą udało nam się wpisać jest w trakcie sprzedaży (po spłaceniu obciążeń stało się to możliwe) więc teraz może być trochę trudniej.
IP: 62.148.90.130
qqq
Gość
...uzupełniając, niezaleźnie od prawdopodobnego zbycia nieruchomości, każde z Państwa uzyskując wskazaną powyżej drogą sądowy nakaz zapłaty uruchamia czynności komornicze - tak więc jeśli uda się ustaić jakikolwiek majątek dłużniczki natychmiast zostaje zajmowany.Jasne, że jak 100 komorników wkroczy to raczej na pewno nie wszyscy wierzyciele zostaną zaspokojeni ale primo)niektórzy pewnie tak secundo)oszustka będzie ponosić konsekwencje swoich czynów. Ta droga niewątpliwie będzie skuteczniejsza lda wierzycieli i dotkliwasza dla dłużniczki niż internetowe rozważania o telewizji.
IP: 62.148.90.130
aga
Gość
Do użytkownika qqq
Bardzo proszę o informację, która to nieruchomość jest wystawiona na sprzedaż. Równiez zostaliśmy oszukani przez happy travel i jest nam to bardzo potrzebne do sprawy p/ciwko Magdalenie W.T.
Z góry dziekuję. Podaję swój email : ag7775@tlen pl lub tel 502293348. Bardzo proszę o pomoc w w/w sprawie
IP: 82.177.54.159
aga
Gość
Do qqq
Jeszcze raz bardzo proszę o namiary na tę nieruchomość do sprzedaży. Będę bardzo wdzięczna za informacje. tel 502293348
IP: 82.177.54.169
tom
Gość
Ja również proszę o te namiary.tel 602667704 email tom.welniak@op.pl
IP: 83.14.39.30
qqq
Gość
Proszę Państwa, nie mam czasu żeby za Was prowadzić sprawę.Względnie kontaktujcie się z forumowiczką @aga której przekazałem więcej szczegółów.Podałem mechanizm działania, polecam skontaktować się z prawnikiem.Poprzez forum internetowe nikt nie odzyska pieniędzy; byłem szczerze zdziwiony że tylko nasze trzy pary postanowiły zrobić użytek z wezwania do zapłaty które na moich oczach dziesiątki osób podsunęły W. do podpisania.
Powodzenia.
IP: 62.148.90.130
patrycja.wawa
Gość
PILNE!!!!
w sobotę 12.03.11 będziemy krecic reportaż z TVN.
W sprawie miejsca i godziny spotkania proszę o konakt na maila patrycja.wawa@o2.pl
Bardzo proszę o przybycie jak największej grupy poszkodowanych!!!!!!!!
IP: 178.73.50.4
gość
Gość
Do poszkodowanych

Ludzie jesteście poszkodowani a wstydzicie się spotkania z reporterką. Zobaczcie jaki odzew po interwencji mediów ma sprawa znęcania sie matki nad 5 letnim chłopcem. Jak sprawa ruszyła, jak reporterka postawiła na nogi osoby odpowiedzialne. Przecież to sa nasze pieniądze czego tu się wstydzić, to raczej oszuści niech się wstydzą. Proponuje jeszcze raz przemyśleć sprawę i jednak powrócic do sprawy spotkania z mediami. One naprawdę sporo mogą. Może wtedy zobaczymy jak Prokurator wytłumaczy się ze swojego postepowania. Powtarzam to są nasze pieniadze nie ma się czego wstydzić. Musimy imać się wspólnie różnych sposobów.
IP: 82.177.54.169
jmjm
Gość
Popieram propozycję gościa.Wygląda na to ,że każdy pogodził się ze stratą pieniędzy i nie chce udzielać się w mediach.Myslę,że media mogą nagłośnić tą sprawę i przyspieszyć działanie prokuratury. Ja niestety nie jestem z Warszawy ani z okolic dlatego nie mogę brać udziału w reportażu. A SZKODA!!!
IP: 80.54.68.125
gość
Gość
Nikt sie niczego nie wstydzi. Po prostu to jest kolejne bicie piany. Trzeba było zawołać media na poczatku. Teraz to musztarda po obiedzie. Prokuratura wszczęła śledztwo. Wiekszość osób załozyło równiez sprawy cywilne przeciwko p. W. Także konsekwencje będą. Niestety trzeba czasu. Myslę, że szybciej odzyskalibyśmy pieniadze, gdybysmy pozakładali sprawy tuz po spotkaniu z p. W. Ale człowiek naiwny słuchał sie obecnych tam prawników, że to niebotyczne koszty...a tu proszę 500 zł i już po sprawie. Pewnie teraz gorzej z odzyskaniem pieniędzy.
IP: 83.24.133.85
sara
Gość
Witam poczytam o tym jak zostaliscie oszukani i wam wspolczuje ale zastanawia mnie jedno jako oszustkę traktujecie tylko p. Magdalenę W.T. osobiście jej nie znam ale wiem, że to biuro podróży nie było tylko jej ale, że miała wspólnika. No wiec dlaczego w waszych wypowiedziach pojawia sie tylko ona a o wspólniku cisza?????????? Ja znam taka sytuacje kiedy to wspolnik zgarnął kasę a wszystko spadło na drugiego wspólnika wszystkie roszczenia a tamten umył ręce i sie, że wszystkiego śmiał. Zastanówcie sie bo ja bym też temu wspólnikowi wytoczyła sprawę bo za firme odpowiedzialność ponoszą obydwoje wspólnicy a nie tylko jeden. Ale to przecież tylko skromne zdanie osoby postronnej
IP: 212.244.6.202
mi_ma
Gość
Witam,
Do osob, ktore nie wiedza jak odzyskac pieniadze, napisac pozew etc.
Chetnie pomoge:
Osoby zainteresowane prosze o kontakt na adres:

mi_ma(małpa)vp.pl

Adres mailowy zostal tak celowo podany celem ominiecia programow spamujacych skrzynki mailowe.
Wystaczy usunac nawiasy zamist slowa małpa wpisac @

Zapraszam.
mi_ma
IP: 89.79.141.5
Sara
Gość
Ludzie domagajcie sie od wspólnika też coś bo jak wszyscy skierujecie sprawy przeciwko p. Magdalenie to po pewnym czasie ona nie bedzie miała nic i wy nic nie dostaniecie a jej wspólnik będzie sobie spał spokojnie ci którzy chcą naprawde odzyskać kasę powinni obskubać tez tamtego. Ja tak właśnie walczyłam o swoja kasę
IP: 212.244.6.202
Sara
Gość
Bo skoro byli wspólnikami to on też dostał wasza kasę!!!!!
IP: 212.244.6.202
Użytkownik
Posty: 7
Do Sara: z jakim skutkiem Pani walczyla?
IP: 85.222.17.76
Sara
Gość
No własnie wszyscy walczyli z jedna osoba i prawnik poradził mi żeby zostawić tą osobę bo inni wyciagna wszystko a ja zostane z niczym wiec walczyłam z drugim wspolnikiem i od niego kasę wyciągnelismy jak sie poźniej okazałao on poczul ze na tamtego jest nagonka to sam innych napuszczał bo znalazł kozła ofiarnego a tymczasem to on kasę zwędził
IP: 212.244.6.202
qqq
Gość
Kozłem ofiarnym to W.-T. nie była, bo w żywe oczy oszukiwała klientów, odmawiała podania "kontrahentów" kryjąc swoje lewe interesy etc.

Jak już pisałem wcześniej, nam udało się skutecznie odzyskać pieniądze - jakolwiek żywotnie jestem zainteresowany aby W.-T. odpowiedziała za oszustwa i wyłudzenia.Jaki jest status prac prokuratury?Gdyby potrzebne były zeznania poszkodowanych, to służymy naszymi osobami.
IP: 62.148.90.130
Użytkownik
Posty: 7
Do Sara: czy moge prosic o kontakt mailowy na adres jazzz@poczta.onet.pl, mam dwa krotkie pytania, ktore mi pomoga, bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam
IP: 85.222.17.76
ale słuchajcie
Gość
No dobrze ale słuchajcie ona sama interesu nie prowadziła. I zgodnie z prawem wspolnicy ponoszą taką samo odpowiedzialność za to a skad wiesz ze jej wspólnik o niczym nie wiedział i ze to tylko ona wszystko robila. Miałeś/ Miałaś z nim kontakt rozmawiałaś??? Może ona chciała zatuszować machlojki wspólnika??? Z doswiadczenia wiem ze nigdy to nie jest tak prosto i żadne z nas nie było tam i nie wie które z nich tak na prawdę kręcilo a które chciało w miarę bez niepotrzebnego rozgłosu to jakos wyjeśnic ze wspolnikiem
IP: 212.244.6.202
qqq
Gość
Świetnie bronisz W.-T.?A może to sama oszustka czuje, że grunt się jej pali pod nogami?Sąd zdecyduje o winie/współwinie, nie martw się - jeśli będzie trzeba pójdą siedzieć oboje.Czego szczerze życzę i jesli będę miał okazję to się do tego przyłożę.Oszustwami się po prostu brzydzę.
IP: 62.148.90.130

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij