» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Olimpion Melathron-poproszę o wrażenia z pobytu.

Hotel Olimpion Melathron-poproszę o wrażenia z pobytu.

Strona: 1

Autor Treść
JA>>>
Gość
Długo szukałam miejsca na wyjazd do Grecji,taki niezbyt drogi,na przeciętną kieszeń.Wybóra padł na Hotel OLIMPION MELATHRON,na Riwierze Olimpijskiej.
W związku z tym mam prośbę do osób które już tam były.
Opiszcie swoje wrażenia,i powiedzcie jak tam jest naprawdę,bo zdjęcia czasem odbiegaja od prawdy.Chodzi mi o warunki w samym hotelu,jak też o o jedzenie,bo wykupiłam śniadania i obiadokolacje,i ogólnie o atmosferę jak tam jest.Acha,jeszcze sprawa wycieczek ;ktore warto kupowac???
Dodam tylko wszystko już "zaklepałam",wiec i tak klamka zapadła.

Czekam z niecierpliwością.
IP: 188.137.85.156
JA>>>
Gość
Kilka miesięcy temu szukałąm kogoś ,kto już był w wyżej wymienionym hotelu,nie znalazł się nikt.
Może teraz się uda???byłabym wdzięczna...
IP: 188.137.85.156
JA>>>
Gość
Co jakiś czas tu wracam,po raz kolejny poszukać kogoś ,kto podzieliłby się wrażeniami z wyżej wymienionego ,kameralnego hoteliku.Na razie mi się nie udało,może tym razem ktoś się znajdzie???
IP: 188.137.85.156
JA>>>
Gość
Skoro,mimo usilnych poszukiwań ,nie mogę znaleźc nikogo ,kto był w tym hoteliku,to może znajdzie się ktoś ,kto w tym sezonie wyjeżdżał już z biurem Delta Travel z Krakowa.Interesuje mnie wszystko co dotyczy organizacji samej podróży jak i pobytu na miejscu.Z tego co wiem,to w tym sezonie zmienili przewoźnika,więc chciałabym wiedziec coś więcej niż ładne i składne wyjaśnienia samych pracowników biura.Zapewniają też ,że mimo zamieszek w Grecji,turyści nie odczuwają niczego.
IP: 188.137.85.156

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Olimpion Melathron-poproszę o wrażenia z pobytu.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij