» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Adelais *** (Kreta) - opinie

Hotel Adelais *** (Kreta) - opinie

Dodaj opinię Adelais opinie

Strona: 1

Autor Treść
miki
Gość
Chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego hotelu. Oczywiście, kto był :) Mi ten hotelik bardzo przypadł do gustu głównie dlatego, że bardzo lubię ciszę i spokój, a tak tam właśnie było, można było się zrelaksować i odpocząć, dobry serwis, smaczne jedzenie, ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, przynajmniej według mnie :)
IP: 77.114.156.82
hania
Gość
Właśnie dzisiaj wróciłam z tego hoteliku rzeczywiście cisza spokój ale nic poza tym, obsługa beznadziejna i nie sympatyczna, jedzenie w opcji all inclusive beznadziejne, caly czas parówki , mortadela i jajka na śniadanie natomiast na obiad frytki i kawałki kurczaka, drinki z wodą i dostępne tylko rum o ouzo także beznadzieja niestety jadalismy w tawernie nad morzem tam było pięknie. Położenie hotelu rewelacyjne blisko morza i cisza pełen relaks natomiast hotel zły w basenie można kąpać się do 19tej-coś strasznego. pozdrawiam i nie polecam.
IP: 46.134.50.43

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Adelais *** (Kreta) - opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij