» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » summerelse zmiana hotelu ! pomocy

summerelse zmiana hotelu ! pomocy

Strona: 1

Autor Treść
sabian
Gość
witam, w sobotę mieliśmy lecieć na krete do hotelu golden sun w adelianos kampos. dzisiaj poinformowano nas ze w tym hotelu nie ma juz miejsc!!! i proponują paskudny, daleko od morza i cywilizacji hotel pantheon! co możemy zrobić ??? pomocy !
IP: 178.218.237.86
Sebastian
Gość
Mamy dokładnie to samo, a jak chcemy zwrot pieniędzy to jeszcze chcą potrącić jakąś kasę za rezygnację
IP: 194.69.207.112
sabian
Gość
no właśnie ... to jest jakiś skandal ! ten hotel pantheon to porażka ... poczytaj sobie opinie. Na plaże niby 2 km ale w linii prostej. Piechotą 6 km i to jeszcze trzeba drogą iść bo chodnika nie ma. My jesteśmy załamani ... skąd lecicie ?
IP: 78.88.232.246
Sebastian
Gość
Sprawdź tu: www.forumprawne.info/prawo_cywilne/reklamacja_zmiana_hotelu_18220.html
IP: 194.69.207.112
sabian
Gość
dzięki. zrezygnowaliscie czy lecicie ? jeżeli tak to ile Wam potrącili za rezygnację ?
IP: 78.88.232.246
Sebastian
Gość
rezygnujemy, o potrąceniach nie chcemy słyszeć, nawet w umowie mają napisane że mogą zmienić warunki wyjazdu na 3 dni przed, a zmianę hotelu tylko na miejscu.
IP: 194.69.207.112
Sebastian
Gość
Sprawdź sobie VI punkt, podpunkt 1:

VI. Zmiana istotnych warunków umowy
1. W przypadku gdy Organizator przed rozpoczęciem imprezy turystycznej jest zmuszony z przyczyn,
od niego niezależnych, zmienić istotne warunki Umowy powinien niezwłocznie o tym powiadomić,
Klienta. Klient ma obowiązek w terminie 3 dni od zawiadomienia poinformować Organizatora, czy
przyjmuje proponowaną zmianę Umowy czy też odstępuje od umowy za natychmiastowym zwrotem,
wszystkich wnie-sionych świadczeń.
IP: 194.69.207.112
sabian
Gość
u nas jest sytuacja taka, że dowiedziałem się o zmianie wczoraj o 17:50 (10 minut przed zamknięciem biura!) prowadziłem negocjację z kobietą przez telefon, pytałem czy dołożą jakąś wycieczkę, albo auto, dyskutowaliśmy, dzisiaj miała dać znać co załatwiła. Okazało się, że ona źle mnie zrozumiała i potwierdziła zmianę, a organizator czyli summerelse odpisało że żadnej bonifikaty nie będzie bo hotel jest o wyższym standardzie! nie wiem na jakiej podstawie wyższy skoro oba hotele mają po 3*.
IP: 78.88.232.246
sabian
Gość
to są jakieś jaja ... za tą wycieczkę z all płaciliśmy 1800zł, teraz najtańsza opcja na greckie wyspy z all to 2200zł. Do tego urlop kończy się za tydzień i trzeba wracać do pracy ... ale kogo to obchodzi, byle kase ściągnąć z klienta ...
IP: 78.88.232.246
Sebastian
Gość
Wiesz przez telefon to ona sobie może potwierdzać, nie ma w mailu ani na piśmie to niech zapomni. Ja dzwoniłem do Summerelse, ale strasznie pyskata babka zaczęła mnie straszyć że jak zrezygnuję to stracę kasę. Dla mnie zmiana połozenia hotelu 300m na 1500m to nie jest zmiana standardu, to może na taksówki dadzą kasę 7euro x 2 strony x 14 dni
IP: 194.69.207.112
Sebastian
Gość
Wiesz nie ważne ile zapłaciłeś, trzeba ostrzegać w Internecie że robią zmiany na 18h przed wylotem. Widocznie nie maja takiej pozycji jak inne biura i tak ich właściciele hotelu traktują, że dostają rezerwację jak inny "zamożny" klient zrezygnuje.
IP: 194.69.207.112
sabian
Gość
Dokładnie. Zmiana położenia ok, ale z tego syfu pantheonu nawet na plażę piechotą się nie dostaniesz! jeździ bus z hotelu co prawda, ale trzeba się na niego zapisywać dzień wcześniej. Nie wiem co robić ...
IP: 78.88.232.246
sabian
Gość
Po to człowiek miesiąc wcześniej ogląda oferty, wybiera, żeby mieć to za co płaci i co wybrał a nie żeby tuż przed wyjazdem był tak niemiło zaskakiwany.
IP: 78.88.232.246
Sebastian
Gość
Wydaje mi się że jak się zgodzisz to będzie cięzko o odszkodowanie
IP: 194.69.207.112
Sebastian
Gość
Dobrze że jeszcze nie wpisują że mogą zmienić kraj pobytu, wysyłali by pewnie nad polskie morze.
IP: 194.69.207.112
sabian
Gość
no właśnie ... dzwoniłem teraz też do summerelse i powiedzialem, że nie potwierdziłem zamiany i że to pomyłka pośrednika. Spróbują to wyjaśnić i mają oddzwonić ... cyrk.
IP: 78.88.232.246
sabian
Gość
po wielu telefonach, kłótniach udało się zmienić na hotel scaleta beach tuż przy plaży ... ufff jednak bedzie udany urlop :)
IP: 78.88.232.246

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » summerelse zmiana hotelu ! pomocy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij