» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sanatorium Panorama Morska Jarosławiec

Sanatorium Panorama Morska Jarosławiec

Strona: 1 2 >

Autor Treść
iwona26
Gość
Witam. Polecam zdecydowanie Jarosławiec i sanatorium Panorama
Morska. Obiekt jest blisko plaży, ok 300m. Ośrodek zapewnia moc
atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. W okresie letnim jest czynny
fajny aquapark ze zjeżdżalniami, super sztuczna falą, grotą solna.
Dla dzieci są liczne place zabaw, ze zjeżdżalniami, drabinkami,
huśtawkami itp. Ponadto są boiska do gry w piłkę (siatkówka, noga,
koszykówka), są korty tenisowe, pin pong. Na czas zabiegów dzieci
można zostawić w przedszkolu pod fachowa opieka Pani przedszkolanki.
Dzieci mogą też pobawić się w świecie dziecka, gdzie są super bujaki
oraz basen kulkowy. Są różne zabawy dla dzieci które prowadzi kadra
animatorów, bale maskowe, piżamowca, wybory miss, smerfolandia,
projekcje bajek i filmów jak i dyskoteki. W dzień są również zabawy
na świeżym powietrzu z poczęstunkiem przy muzyce. Dla dzieci są też
organizowane przejażdżki konne, oraz przejażdżki bryczką. Dla
dorosłych też jest dużo imprez, dancingi, karaoke, dyskoteki,
koncerty, jest super sala fitness, spa. Pyszne jedzenie bez
ograniczeń. Pokoje super z łazienkami, tv, lodówką i czajnikiem oraz
suszarką do włosów, w pokojach są również ręczniki po dwa na osobę.
teren liczy ok 14h, pełen pięknej zieleni, można spacerować.
Polecam!!!!
IP: 195.117.165.202
Majka
Gość
Co prawda byłam tam w październiku i nie miałam okazji podziwiać tej pięknej zieleni, ale również byłam zachwycona pobytem. Dlatego zarezerwowałam już turnus w tym roku- chcę skorzystać z Aquaparku!!! :P
Gorąco polecam!!!
IP: 195.117.165.202
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Nie ma to jak samoreklama.
Pisze Pan/Pani z tego samego adresu IP, a podpisuje sie różnymi nickami i sam sobie odpowiada. Proszę nie dodawać postów w ten sposób, bo usuniemy wszystkie.
IP: 79.191.248.254
kuracjusz
Gość
rzeczywiście świetny obiekt dla osób zdrowych. nie polecam jednak w przypadku osób malących trudności z poruszaniem się. nawet na zabiegi trzeba się wspinać pod niezłą górkę.
IP: 77.254.52.230
Kasia
Gość
Pilnie odsprzedam pobyt w sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu dla dwóch osób w terminie 17-30.07.2010 w domku K2.
Kontakt 512000736
IP: 83.6.227.142
anita
Gość
również byłam na turnusie było super polecam! 8)
IP: 91.94.19.210
hela
Gość
Hej, ja byłam W panoramie morskiej i zdecydowanie polecam ten ośrodek. Wspaniała organizacja, jedzenie bez ograniczeń ,zabiegi bardzo fajne ,miły personel.Teren jest pełen zieleni ,boiska do gry ,place zabaw. Ośrodek jest super pozdrawiam ...
IP: 91.94.45.92
chanel
Gość
Witam.

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat Panoramy Morskiej, oglądałam filmiki na stronie tego ośrodka i jestem nim zachwycona, wybieram się tam w przyszłym roku na wakacje... myślę, że mimo wysokiej ceny - warto, mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Nie zależy mi tak bardzo na rehabilitacji jak na dobrym wypoczynku i fajnej zabawie. Oglądając filmiki zastanowiło mnie jedno... czy ktoś może powiedzieć mi o co chodzi z tymi kartami płatniczymi, którymi płaci się za wszystko w tych sklepikach i "restauracjach" przy basenie? Jaka tam jest kwota? Trzeba za nie dodatkowo płacić?
IP: 217.97.226.250
ala
Gość
Byłam tam całą rodzinką na wakacjach i naprawdę godny polecenia ośrodek, tylko, ze jedzenie jest jakie jest. Fakt można się najeść do woli, ale przez dwa tygodnie ciągle to samo, jajka, jajka i jeszcze raz jajka. Śniadanie i kolacja, dużo tego , ale nudne, bo obiady bardzo marne wręcz tragiczne. Może ktoś napisać, że piszę głupoty, ale byłam w paru już ośrodkach nad morzem i pierwszy raz z takim obiadem marnym się spotkałam, a tanio tam nie jest.Tak więc dla rodzin z dziećmi to bardzo polecam bo są super baseny, zjeżdżalnie, fala sztuczna, sztuczna rzeka, świat dziecka, siłownia, wieczorami imprezy, a z jedzenie to dla dzieci najmniej ważne bo tak nigdy nie są głodne.Wolą lod ;) ;) y i frytki.Pozdrawiam i polecam
IP: 78.131.128.50
ala
Gość
jeszcze co do kart, to płaci się dodatkowo, dostajesz kartę którą płacisz na terenie ośrodka bo za gotówkę nie można tam kupić, no i ile wpłacisz dodatkowa na kartę to za tyle możesz sobie kupić różne tam lody, piwo, napoje itd., a jak coś zostanie ci na karcie to na końcu turnusu zwracają :lol:
IP: 78.131.128.50
lidka
Gość
Fajne miejsce na wakacje z dziećmi. Dużo przestrzeni, place zabaw. świat dziecka, przejażdżki konne lub bryczką. jest także aqua park z podgrzewaną wodą. Jest sztuczna fala, rwąca rzeka, grzybki wodne więc dzieciaki mogą szaleć do woli. Są budki z lodami goframi, kebabami itp, za wszystko płaci się kartą jak juz wspominała Ala. Jedzenie dobre, ja osobiście nie mogę powiedzieć żeby obiad był marny. Porcje są duże, a i tak można zjeść coś ze stołu szwedzkiego. Wieczorami są organizowane imprezy, więc mozna poszaleć na parkiecie lub pośpiewać na karaoke. Ogólnie rzecz biorąc ośrodek zasługuje na piątkę z plusem.
IP: 46.134.176.105
Alina
Gość
Polecam Spa panorama Morska. Bardzo nowoczesne i komfortowe miejsce. Wysokiej klasy kosmetyki i profesjonalizm pań kosmetyczek decyduje o komforcie pobytu. Polecam gorąco zabieg o nazwie ,,z głębi oceanu" potęzny zastrzyk energii :D . Rewelacyjny jest także masaż gorącymi kamieniami i seans w power slim studio z maską koralową. Polecam
IP: 178.56.48.49
ada
Gość
Ośrodek super na wysokim poziomie. Mi najbardziej podobał sie aquapark, rewelacyjny. Woda ciepła i czysta mnóstwo leżaczków, i palmy 8) naprawde super się prezentują. Każdy basen ma inną funkcje, moi chłopcy upatrzyli sobie rwącą rzeke i :mrgreen: i zabawie nie było końca. Polecam także restauracje tropicoco mają tam pyszne desery ;)
IP: 31.60.54.95
turysta
Gość
lekarze w panoramie odmawiaja leczenia gdy ktos jest spoza osrodka, bylismy na kwaterach prywatnych maz potrzebowal pilnie pomocy i pomimo tego ze dzialaj jako oddzial NFZ nikt nie chcial nam udzielic pomocy
chamstwo wsrod personelu medycznego i wpuszczajacego na bramie, powiedzieli ze jak bedziemy ich goscmi to wtedy ewentualnie udziela nam porady medycznej
nie polecam
IP: 95.48.137.186
GOŚĆ
Gość
Ja nie polecam

faktycznie ośrodek zrobiony komfortowa ale brak jakiejkolwiek kultury ze strony personelu
IP: 83.31.36.168
GOŚĆ Z LIPCA
Gość
Faktycznie warunki na wysokim poziomie ale niestety za wszystko życzą sobie pieniędzy we wcześniejszych latach było za darmo

Co z tego że są korty ,rowery i inne rzeczy jak musisz zapłacić i wcale nie małe pieniądze .Za parking 180 zł trzeba zapłacić za 2 tygodnie .

NIE POLECAM DOMKÓW PONIEWAŻ CAŁE ŚCIANY W MRÓWKACH

Jedzenia jest dużo niestety nawet suchego chleba nie wolno wynieść do pokoju bo cię ochroniarz zaczepia że kradniesz .W poprzednich latach było dość lepiej nawet torebki czy nawet talerzyki były aby każdy sobie wziął coś dla dziecka do pokoju .


OD 2011 ROKU WSZYSTKO SIĘ ZMIENIŁO NA GORSZE WIĘC NIE POLECAM!
IP: 83.31.36.168
marzena
Gość
nie zgadzam się z poprzednia opinią i nawet jestem zdziwiona????? Przeciez ja tez bylam w tym roku od 24.06 - o8.07. Jedzenie mozna bylo wynosić do pokoi, wystarczylo tylko poprosic o jednorazowy talerzyk....i do woli mozna bylo wziąść. Mrowek w domkach tez nie widziałam. Co do parkingu, to rzeczywiscie bardzo za drogo. Poza tym moglby sie zmienic repertuar programów rozrywkowych, bo co rok to samo i troche nudzi. Poza tym, ok.
IP: 83.26.225.98
gosia
Gość
A ja właśnie tu jestem. Mam info na gorąco. Domki ok. Mrówek nie widziałam. Co do czystości mam wiele do życzenia. Wymiana ręczników i przetarcie podłogi w toalecie raz na tydzień a sprzątania pokoju i wymiany pościeli wcale. Gdy zamówiłam za 15 zł, to starto mi parapet i mopem podłogę. Jedzenie można wynosić. Jest serwowane do stolika więc gdy dzieci nie zjedzą spokojnie można zabrać. Parking 180 zł za 2 tygodnie. Drogo!!! Do tego trzeba doliczyć klimatyczne, 50 zł za internet, 10 za szlafroki, 15 sejf, co daje sumę niemałą. Przecież sam ośrodek jest już drogi. Nie dajcie się nabrać na wcześniejsze rezerwacje. Przyjmują juz na 2012 rok. Po przyjeździe okazało się, że co innego mi obiecano telefonicznie a co innego otrzymałam. Musiałam walczyć o zmiane zakwaterowania i godziny zabiegów. Przedszkole czynne od 9 do 17 a mi zabiegi zaplanowano od 7.30. Co miałam zrobić z 2 dzieci, z którymi sama przyjechałam? A grota inhalacyjna, cóż jest i kazdy kto jest gościem Panoramy ma do niej wstęp bezpłatny. Nie dajcie się więc wmanewrować, że to jeden z dwóch zabiegów, który nam się należy w czasie pobytu. Animacje to jeden haos i żenada. W latach poprzednich przynajmniej był poczęstunek. Teraz raz w tygodniu grochówka i kiełbaska. Aqua Park super ale poza tym nic ciekawego. Za te pieniadze szereg ośrodków w kraju ma ciekwaszą ofertę. Tu jest morze i to główny atut. Jednym słowem cena nieadekwatna do jakości. Pozdrawiam.
IP: 83.21.206.197
rafałek 141213
Gość
Witam bardzo serdecznie !!
Ja jestem teraz w Panoramie Morskiej w Jarosławcu po raz ósmy.Rzeczywiście jest super tu się po prostu nie można nudzić są dwa zabiegi nowe wyposażenie pokoi i w ogóle jest super... A co do kart płatniczych to uważam że jest to dobre rozwiązanie bo nie wydaje się pieniędzy tylko płaci się tą kartą a na koniec turnusu jeżeli nie wykorzystał ktoś karty to oni mu zwracają pieniądze których nie wykorzystał i zwracają 2 zł kaucji:)
IP: 83.21.188.106
rafałek 141213
Gość
marzena napisał
nie zgadzam się z poprzednia opinią i nawet jestem zdziwiona????? Przeciez ja tez bylam w tym roku od 24.06 - o8.07. Jedzenie mozna bylo wynosić do pokoi, wystarczylo tylko poprosic o jednorazowy talerzyk....i do woli mozna bylo wziąść. Mrowek w domkach tez nie widziałam. Co do parkingu, to rzeczywiscie bardzo za drogo. Poza tym moglby sie zmienic repertuar programów rozrywkowych, bo co rok to samo i troche nudzi. Poza tym, ok.

ma pani racje ;)
IP: 83.21.188.106
Felicja
Gość
Ja też byłam w Panoramie Morskiej od 23 lipca do 5 sierpnia 2011 i cóż można powiedzieć. Oprócz przepięknie zagospodarowanego ośrodka i wielu atrakcji w aquaparku oraz kompleksu Spa nie ma nic co mogłoby zadowolić za dość duże pieniądze które tam się zostawia. Personel wulgarny, niekompetentny i nieumiejętny w rozwiązywaniu wielu spraw. Panie w recepcji ZGROZA!!! Personel w restauracji Tropicoco chamski. Uwaga: karty all inclusive to pułapka. Nikt wam nie odda pieniędzy znajdujących się na karcie, ale bez obawy, nikt nie uzależni sie od serwowanych tam drinków alkoholowych bo po prostu oszukują w miarkach alkoholu serwowanego. Spróbujcie zapytać od której zaczyna się doba kilku pracowników recepcji a otrzymacie kilka różnych odpowiedzi. Barmani w Tropicoco rzadko przynoszą to co się zamówiło, oni wiedzą lepiej co gościom smakuje i to podają... Ach, zapomniałabym o pływających w basenie kupach dzieci, których nikt z personelu nie ma zamiaru sprzątnąć. PO PROSTU DNO!!! NIKT MNIE JUZ TAM NIE ZOBACZY. Zostawiłam tam 11.000 zł za dwa tygodnie.
IP: 77.253.2.229
Kris
Gość
Te ceny-no cóż wysokie,dlatego dyrekcja aby obniżyć koszty,zatrudnia pracowników na umowy-zlecenia a sprząta firma zewnętrzna.
IP: 77.253.130.76
anita
Gość
od barmanów to wara!
IP: 31.60.51.116
w kwietniu 2011
Gość
Niestety nie sposób nie zgodzić się z negatywnymi opiniami o ośrodku. Fakt, kupę kasy władowali ostatnio ,ale trochę zabrakło wyobrażni. Materace może i wygodne ,ale położone na zwykłych łóżkach jedynkach i rano nie wiadomo gdzie szukać materaca/zjeżdża/ Jedzenie niebo ,a ziemia do tego co była kilka lat temu. Wiaderko i poszło.Występów na scenie też nie było, choć stała, ale ,,to na sezon,,Poczęstunków na ,,oczku wodnym,, też o połowę mniej. Byliśmy z mężem 7 dni ,a internet po wielu monitach podłączono dopiero 3 dnia,oczywiście skasowano za cały pobyt.Balkon zajęty przez klimatyzator więc dwie osoby już się nie mieszczą.Jest NA BOGATO ale bez sensu!!!!!!!! Interesują się tobą do przelewu gotówki!!! :roll:
IP: 89.174.17.150
Użytkownik
Posty: 1
Sanatorium panorama morska to najlepsze miejsce w jakim dotąd byłem bardzo dobry basen jedzenie w stołówce jest bardzo dobre jedyny minus to to że morze wypluwa same brudy i glony a wracając do panoramy morskiej to bardzo fajne miejsce :D Wojtek,8 lat
IP: 85.222.28.106

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » Sanatorium Panorama Morska Jarosławiec

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij