» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » fuerteventura - miesiąc miodowy

fuerteventura - miesiąc miodowy

Fuerteventura wakacje Fuerteventura Pogoda

Strona: 1

Autor Treść
kicia250
Gość
Witam ,

W lipcu wyjezdzamy na dwa tygodnie na wyspę Fuertaventura na miesiac poslubny do Hotelu Oliva Beach Resort. jesli ktos byl tam w miesiacach letnich, to proszę powiedzcie mi:

* jak mozna tam aktywnie spedzic czas poza Hotelem (slyszalam o quadach, wezcie pod uwage te atrakcje, ktore sa blisko hotelu, prosze
*co warto zwiedzić?
* co powiedzie na temat hotelu, ktory wybralismy? bedzie odpowiedni?
* czy to dobre miejsce na miesiac poslubny? - chcemy odpoczywac i sie lenic, ale 2 tygodni na pewno nie wytrzymamy
*slyszalam, ze temperAtur/'>atura wody jest dosc niska (ok.20stopni) - czy faktycznie tak jest i czy przy brzegu tez??
*czy jest tam cos na co trzeba uwazac? zlodzieje, robactwo, skorpiony:p moze rekiny;p? - przezorny zawsze ubezpieczony;p
*oraz czy w lipcu plaza jest czysta?

Dziekuje, pozdrawiam :)
IP: 83.7.155.244
freya
Gość
Byłam tam w zeszłym roku,dokładnie Corallejo.Przepiekna wyspa,niedaleko rezerwat przyrody-wydmy.Białe piaszczyste plaze .Warto pojsc na Grandes Playa a takze pol godzinki autobusem do małej miesciny El Cotillo,poprostu raj!Woda bardzo ciepla,plaze czyste.Wielkich zagrozen nie ma,zdarzaja sie karaluchy...ale to dopiero po zmroku harcują:P Idac deptakiem ,wszedzie stoja budki oferujace rozne atrakcje,jeep safari,wycieczka na wysepke Lobos,udanego pobytu!
IP: 81.141.178.141
Agata
Gość
Też mam zamiar wybrac się na tę wyspę i znalazłam ciekawe wycieczki fakultatywne -
Lanzarote
Jeep Safari
Wyspa Lobos katamaranem
Oasis Park
Łódź podwodna Subcat

coś polecacie? warto na którąś z tym propozycji zwrócić szczególną uwagę? :)
IP: 212.244.89.194

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » fuerteventura - miesiąc miodowy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij