» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 33 34 35 36 37 38 >

Autor Treść
kate:)
Gość
a jeszcze jedno MORZE: czy są duże fale i silne ?? i czy potrzebne są buty do wody tzn piaszczyste dno czy kamieniste? czy daleko jest z sea sight na plaże kleopatry?
IP: 83.11.243.155
kasiaklaudia
Gość
Side to piękne starożytne miasto ,wszędzie jakieś ruiny i wykopaliska,zobacz sobie na google,jesli lubisz zwiedzac to polecam ,wycieczka połączona jest ze zwiedzaniem najstarszego na swiecie zachowanego w całosci starozytnego amfiteatru w Aspendos,oraz pięknych wodospadów w parku narodowym Kursunslu koło Antalayi .cudo!Jest w tym obiad i polski przewodnik ,jak na tydzien urlopu to wiecej czasu nie mialam na wycieczki,wiec musialo starczyc.wycieczka od Agaty z biura naprzeciwko bo z innych biur moze być inaczej.
Jeśli chodzi o plaze to Kleopatra jest dosc daleko,trzeba jechac dolmuszem(busikiem)nr 1,ze wszystkimi tobołami,ale ja załuje ze nie byłam bo jest podobno cudowna...plaza przy hotelu nie zachwyca,mega gogący zwirek i piasek,mnóstwo kamieni ,więc bez butów nawet nie wchodz,równiez do wody.Morze bardzo słone i niespokojne,fale mogą rzucić człowiekiem na kilka metrów i potłuc o kamienie!sama mialam kilka sińców:)Ale i tak bym tam wróciła...
IP: 83.21.57.139
A.J.
Gość
kasiaklaudia Szczerze powiedziawszy to uwielbiam słońce,upał i opalanie. Biorąc jednak pod uwagę moje nastolatki to jestem zmuszona do wzięcia jakiegoś środka. Dziewczynki mają jakąś 30 UVA/UVB. Ja dla siebie chyba wezmę coś na przyspieszenie opalania coby się przez te 5 dni opalić choć trochę :mrgreen:
kasiaklaudia piszesz,że masz w przyszłym tygodniu urlop to tak jak ja ;) miłego wypoczynku. Wybierasz się gdzieś? My jedziemy do Karpacza :D
IP: 95.160.86.122
kate:)
Gość
no właśnie takie morze jest najgorsze : piękne a ustać się nie da nie mówiąc o pływaniu :) ta wycieczka do side jest jednodniowa?
IP: 95.49.149.117
kate:)
Gość
kasiaklaudia a w jakim okresie byłaś w Turcji?
IP: 95.49.149.117
kasiaklaudia
Gość
Tak jest jednodniowa ,wyjechalismy o ósmej,zdazylismy jeszcze zjesc sniadanko,i wróciliśmy na kolacje.Ja byłam w czerwcu 8-15,pogoda wtedy jest najlepsza,nie ma jeszcze tych potwornych upałów.AJ nie musisz sie smarowac przyspieszczem :)i tak sie opalisz,a jesli nie zastosujesz jakiegos filtra chociaz 10 na twarz ramiona i dekolt to bankowo wyjądujesz w szpitalu z poparzeniami...to nie polskie słónce..Dziękuje za zyczenia :) ten urlopik spędzę już na leżaku w ogrodzie z książką :)to też ma swoje uroki pozdrawiam
IP: 83.23.7.142
kate:)
Gość
kasiaklaudia dzięki za informacje:) AJ : to prawda co pisze kasiaklaudia sama widziałam jak ludzie leżeli plackiem a potem mieli poparzenia w postaci bąbli na pół pleców, poza tym udar słoneczny i omdlenia ( sama leżałam na leżaczku i było fajnie a jak wstałam to zrobiło mi się słabo i musiałam uciec w cień chociaż też kocham słońce i opalanie :) tam słowo upał znaczy co innego niż w Polsce
IP: 79.191.205.71
A.J.
Gość
Wiem wiem żartuje sobie:) Mam tylko nadzieję,że po 15 września będzie słonko:) Oby juz nie takie upały.
IP: 94.229.223.11
kasiaklaudia
Gość
oj tak po 15 wrzesnia będzie bosko:)nie umęczysz się tak
Kate a ty kiedy jedziesz ?
IP: 83.23.20.57
Użytkownik
Posty: 13
W ubiegłym roku leciałem do tego hotelu właśnie 15 września. Temperatury były jeszcze po 34 st. a w poniedziałek niedaleko hotelu bazar. Żona była w niebo wzięta :-)
IP: 79.186.154.222
kasiaklaudia
Gość
wow 34 sopnie we wrzesniu?no my w czerwcu mielismy tak ok 30,a nie kropił wam deszczyk?
A z tym bazarem to prawda ,na prawo od hotelu jakies 400 metrów w poniedzialki od 8 rano rozklada sie ogromny targ,urbania,warzywa owoce ,raj:) ale zeby tak bardzo tanio jak niektorzy mówia to nie powiedzialabym
IP: 83.23.20.57
kate:)
Gość
ja już niedługo lecimy 17 sierpnia :) co lepsze nawet nie cieszą mnie tak wakacje jak lot samolotem :)
IP: 79.185.106.111
kate:)
Gość
co do środków transportu to te ich dolmusze czy jak to się zwie mają jakieś przystanki czy po prostu trzeba je łapać? ile się płaci są jakieś ustalone ceny "biletów" czy trzeba negocjować:)
IP: 79.185.106.111
Elka
Gość
Dolmusze jeżdżą często i ogólnie sa przystanki ale zatrzymują się w każdym miejscu - wystarczy pomachać ręką - cennik najczęściej jest podany koło kierowcy. Czasem można wynegocjować lepszą cenę (przy wiekszej ilości osób) - ale to też zależy od chęci kierowcy... pozdrawiam...
IP: 77.254.212.192
kasiaklaudia
Gość
dokładnie tak własnie jest,jesli chcesz mozesz równiez jechac autobusem.Ogólnie jazda samochodem czy busem w Turcji to horror,kierowcy jezdza jak szaleni a zasady są po to aby je łamać..nigdy jeszcze się tak nie bałam jeżdząc autobusami jak tam!Panuje tam jedna najważniejsza zasada-pierwszeństwo ma ten kto ma większy pojazd i kto głośniej trąbi :)a z sygnalizacją świetlną jest tak ,ze na czerwonym można jechać a na zielonym trzeba :)życzę niezapomnianych przejażdzek :)
IP: 83.20.163.244
@rek
Gość
kate:) z jakiego miasta lecisz?
IP: 217.113.225.107
kate:)
Gość
z Krakowa :P
IP: 79.185.109.206
mac
Gość
bylem, widziałem,zaliczyłem .super!!!!!!!!!!!
IP: 77.89.88.144
A.J.
Gość
mac
A coś więcej???
Ja dopiero się wybieram,poopowiadaj trochę :)
IP: 95.160.86.122
kate:)
Gość
tak tak było super tylko krótko ;(
IP: 79.191.204.159
A.J.
Gość
Też się tego obawiam :(
IP: 94.229.223.11
mac
Gość
A.J. co konkretnie chcesz wiedziec?
IP: 77.89.88.144
mac
Gość
byłem tam 2 tyg. upał jak cholera i bardzo duża wilgotnośc. jedzenia opór . dośc często kurczak, pod każdą postacią.ludzie bardzo mili.pytajcie to odpowiem
IP: 77.89.88.144
kate:)
Gość
ja tylko tydzień tak naprawde to 6 dni bo jeden dzień minął na dojazd i wyjazd:( jak dla mnie jedyne minusy to podróż niestety długa i męcząca prawie 3 godz autokarem z lotniska- wylot 12:15 z Polski a na miejscu byliśmy ok. 20 wieczorem no i położenie hotelu pomiędzy innymi hotelami przy basenie praktycznie zero wiaterku no i wokół widać ściany sąsiednich budynków niestety nigdzie przed wyjazdem tego nie wyczytałam w żadnych komentarzach. Trzeba się przygotować na zderzenie z tamtejszym klimatem- od razu po przybyciu do hotelu wszystko wydawało się do d... :) myślałam że nie wytrzymam tam ani chwili ze względu właśnie na upał i wilgotność :) dopiero na drugi dzień zaczynamy się przyzwyczajać i później już tego tak nie odczuwamy przynajmniej w moim przypadku :)
IP: 83.28.78.165
A.J.
Gość
mac
kate:)
My w gratisie mamy wycieczkę do Alanii. Byliście ?
Co zwiedzaliście ciekawego?
Czy to prawda, że w Turcji można kupić tanio kurtki skórzane?
A jaką walutą się posługiwaliście?
A jak łaźnia turecka, korzystaliście,gdzie?
Czy ilość ręczników w pokojach jest wystarczająca?
IP: 95.160.86.122

Strona: « < ... 33 34 35 36 37 38 >

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij