» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2011

Paralia 2011

Strona: 1

Autor Treść
greg
Gość
Witam! Proszę o aktualne dane wycieczek fakultatywnych. Interesują mnie ceny,gdzie najlepiej wykupić, i które tak naprawdę są godne polecenia.
Proszę też o wszelkie porady i uwagi dla osób które wybierają się do grecji-paralia po raz pierwszy. Dziękuję :) :)
IP: 87.205.190.101
Użytkownik
Posty: 128
z wycieczek fakultatywnych mogę polecic napewno Skiathos i na niej plażę lalarie (mam madzieją że jest w programie na ten rok) ,oczywiscie zabrac ze soba maskę do podwodnego oglądania :) i flitr 50 bo kazdy wracał z wycieczki jak rak. a z innych to napewno Meteory-wiszace klasztory , ja byłam na obydwuch dwukrotnie i są warte ceny. . Odradzam Ateny , bo wyjazd jest pózną noca , jakieś 4-5 godzin potem szybkie zwiedzanie i jak się człowiek nie zgubi w tłumie turystów to powrót i jest się na pózną kolację . szwagierka z dziemi była wykończona,nogi spuchnięte a inni również jeszcze następny dzień dochodzili do siebie od zmęczenia . bo co innego upał na plazy a co innego 50`c w Atenach , chyba że lubisz taką gonitwę i nie masz dzieci na ramionach :) , po plaży w parali chodzi bardzo dużo bambo :) bez urazy do nich . ale są nachalni w sprzedaży super pobróbek wszystkiego , jeśli juz kupowac to ostro się targowac . ja za perfumki u bambo ale na ulicy dalam 5e a na plaży wołają 10-15e. . jesli chcesz cos kupic do jedzenia to piekarnie maja pyszne nie tylko słodkości ale i chleb ten sam co podają do obiadokolacji. z restauracji mogę polecic STRUGA prawie przy kościele.patrząc w morze i na kościół to po lewej stronie jakieś 20-do50m. naprawdę pyszne jedzenie. druga świetna tawerna jest w porcie ze stolikami wychodzącymi na chodnik do portu. tam zawsze jedlismy pyszne owoce morza. natomiast jeśli chcesz zrobic zakupy w dużym sklepie to polecam greckie delikatesy z dużym żółtym ichnim napisem . lub lidl(chyba) ale to dyskont i dobrego greckiego sera fety i oliwy tam nie dostaniesz. dla kobiet sklepy jubilerskie są co kawałek poprzeplatane z futrami ale UWAGA , srebro jest bardzo drogie , u nas w KRUKU lub YES są podawane ceny za gram itd a tam płacisz za niby super wyrób , sprawdz najpier przed wyjazdem np. pierścionek lub branzoletka ile tu kosztuje w różnych firmach w podobnej wielkości i wtedy tam na miejscu będziesz mial rozeznanie czy się opłaca. mi sie nie oplacalo i po powrocie wolałam kupic tu. pozatym wiele slepów daje niby certyfikat autentycznosci złota ale tak naprawdę to u nas jest on do niczego , tak nacieła się jedna pani ,która po roku specjalnie pojechała jeszcze raz do parali by zwrócic złoto które było srebrem złoconym . po postraszeniu policją odzyskała pieniądze i był to jubiler w mieście przy kościele. więc wart pooglądac ale nie zawsze kupowac chyba że srebro :) ..............jeśli masz jakies konkretne pytania to pisz , mam nadzieję ze pomogę .
IP: 89.74.97.131
Użytkownik
Posty: 128
ceny wycieczek masz na stronie w katalogu wczasów , to zależy z jakim biurem jedziesz . ale we wszystkich biurach sa prawie takie same. nieznacznie taniej jest w samej parali u greckich biur .ale nie masz co liczyc na polskiego przewodnika . ja kozystalam z oferty greckiej tylko co do nurkowania z butlą bo w naszych fakultatywnych tego nie ma , i kosztowało 50e od osoby
IP: 89.74.97.131
greg
Gość
Dziekuję za odpisanie na moje pytania. Jadę do hotelu Porto del Sol początek czerwca.
IP: 77.255.88.56
Użytkownik
Posty: 128
to zaraz po drugiej stronie ulicy za budynkiem portowym masz tawernę . . Plaża ta patrząc z hotelu po prawej jest bardzo fajna i ma siatki przeciwko meduzom więc można bezpiecznie popływac, nie zawsze są ale naprawdę parzą , natomiast jak pójdziesz w kierunku miasta tam też są plaże ale wąskie poprzedzielane falochronami z kamienia i trochę tłoczno . ja byłam po drugiej stronie Parali w nowej dzielnicy i tam też są szerokie plaże ale to od waszego hotelu trochę daleko. acha... w większości na plażach są leżaki i parasole nie płatne tylko trzeba zamówic coś u kelnera ( frape dają z butelką wody )więc szkoda brac ze sobą ciężar picia .ale warto najpierw się rozeznac bo ja raz płaciłam za leżaki a potem już wiedziałam gdzie jest za darmo .... życzę udanego wypoczynku :)
IP: 89.74.97.131
mario
Gość
też tam będę w czerwcu i ciekawy jestem jak tam sytuacja wygląda cenowo.javascript:void()
IP: 178.73.51.10
olo
Gość
jade z dziewczyna w lipcu do parali i bedziemy mieszkac w hotelu konstan.jakie sa ceny jedzenia, piwa i ubran ile zabrac kieszonkowego na pierdoly.i co najlepiej zabrac z polski.czy jest opcja samemu jechac na wycieczki
IP: 83.1.131.6
Martines
Gość
Powiedzcie jak wyglada sytuacja tych całych "zamieszek" w rejonach Parali?? Jest to odczuwalne, jest sie czego obawiać??
Pytam tych którzy już byli w tym roku 2011 w Parali. Wybieramy się na początku sierpnia i nie wiem jak mam się nastawiac, czy nawet odwoływac wycieczke
Z góry dziekuje z info, pozdrawiam!
IP: 95.50.34.186
ZIOLKI
Gość
WITAM CIE.WLASNIE JESTESMY W PARALII W PORTO DEL SOL. CISZA SPOKOJ,CO DO ZAMIESZEK.SPOKOJNIE MOZNA SPEDZAC TU URLOP,CO NIE ZNACZY ZE NIC SIE NIE DZIEJE JESLI CHODZI O ATRAKCJE.BARDZO POLECAMY TO MIEJSCE I HOTEL :) JEDZENIE BARDZO DOBRE,W POKOJACH CZYSTO,MILA OBSLUGA.POLECAMY.
IP: 94.68.146.127
Martines
Gość
Dziękuje za odpowiedz dot. zamieszek . Wypowiedz ZIOLKI sugeruje że jest chyba dość mocno związana z tym hotelem:) mi to osobiście nie przeszkadza, poniewąz dobra rekalama to podstawa sukcesu (oczywiście musi być jednocześnie rzetelna).
Popraw mine jeżeli się myle. Może powiesz mi coś na temat apartamentów VENUS w Paralii ?? POZDRAWIAM :)
IP: 95.50.34.186
ziolki
Gość
NIE JESTESMY ZWIAZANI W ZADEN SPOSOB Z TYM HOTELEM.JESTESMY TU Z MEZEM PIERWSZY RAZ NA WAKACJACH,ZAMIESCILISMY SWOJA OPINIE O TYM HOTELU DLA TYCH KTORZY ZAMIERZAJA SPEDZIC W NIM URLOP.JA SZUKALAM OPINII PRZED WYJAZDEM I NIESTETY NIE ZNALAZLAM.NIESTETY NIE WIEM NIC NA TEMAT INNYCH HOTELI I APARTAMENTOW.
IP: 94.68.178.194
ziolki
Gość
olo napisał
jade z dziewczyna w lipcu do parali i bedziemy mieszkac w hotelu konstan.jakie sa ceny jedzenia, piwa i ubran ile zabrac kieszonkowego na pierdoly.i co najlepiej zabrac z polski.czy jest opcja samemu jechac na wycieczki
witamy cie. PODAJE CI CENY;PIWO W KNAJPIE 3e,KAWA 3E,lody 1e-galka,PARASOLE PRZY PLAZY NIBY BEZPLATNE ALE MUSISZ COS ZAMOWIC (kawa,piwo 3-3,5e) ogolnie nie jest tanio. jest tu lidl ale ceny tez wyzsze (piwo ok.1e,chipsy 1e).My nie szalejemy a mimo to 70-100zl wydajemy.mozna samemu wykupi wycieczki,sa biura na miejscu ktore sie tym zajmuja.Ale i tak jest super! :)
IP: 94.68.178.194
tomekwad
Gość
Hej Ja też z rodzinka wlasnie jestem w paraolii hotel PHILIPPOS -co do cen to trzeba sie pomyszkowac troszke i kawe czy piwko tez mozna znalezc w knajpie za ok 1,5 - 2 euro -- piwka w sklepach ok 1,2 1,5 - ale tez tansze w lidlu 0,69 lub greckie w sklepikach od 0,8 euro Ceny w tawernach rózne - najtaniej gyros (kebab) od 1,5 euro do ok 2.5 -- za 3 -3,5 euro w zestawie z napojem lub piwkiem -- dania proste typu barowego czyli kebab z frytkami sałatką czy inne mieso w takim menu od ok 5 euro - sałatka grecka ok 5 euro .
Tak jak LUBINIANKA polecam tawerne przy porcie świetne żarcie - zamieszek ani sladu ani nie czuje sie nic takiego
wycieczki najlepiej wykupic na miejscu ale warto sprawdzic 2 - 3 biura - np na skiatos 2 osoby dorosłe + dziecko w jednym biurze 35 + 35 + 30 euro a niedaleko naszego hotelu przy ulicy NIKOS jest biuro i tam ta sama wycieczka wyszła 76 euro a to spora roznica
pozdrowionka dla wszystkich :)
IP: 94.68.130.192
Martines
Gość
Jedziemy autokarem do Paralii... Proszę o informacje nt tego co radzicie zabrać do autokaru, czego nie brać, czy podróż jest męcząca i w ogóle wasze doświadczenia z takiej podróży, ile trwa, słyszałem że ok 30 godz.
Powtórze się i zapytam o informacje dot. apartamentów typu VENUS (oczywiście w paralii)
Dzięki i pozdrawiam!
IP: 95.50.34.186
abc
Gość
ja byłam w zeszłym roku i w tym roku również jedziemy 31 lipca z biura EKO-TOUR. My z Katowic w kierunku Paralii jechaliśmy ok 24 godziny, natomiast jakoś szybciej się wrociło (pewnie dlatego ze wracalismy nocą)
IP: 89.230.214.63
magdek
Gość
A jak z cenami żywności w tym roku w Paralii?
IP: 80.50.232.230
krzyś
Gość
Mam pytanie dotyczące zakupów w parali. Interesują mnie damskie kurtki skórzane? Jakie macie zdania na ten temat?
IP: 88.199.98.120
belatka
Gość
Witam,

PARALIA 5-19 wrzesień. Czy ktoś wybiera się w tym terminie do Paralii?
IP: 83.5.188.231

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2011

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij