» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 113 114 115 116 117

Autor Treść
martadawid
Gość
Witam :) Wybieramy się z mężem do Sunny days el palacio 09.08.2012. Wylot z Katowic. Czy leci ktos w tym terminie?
IP: 79.191.230.181
aisha
Gość
Shisza jest tam platna, 3 dolary placilismy.
IP: 164.127.154.22
aga
Gość
Ja lecę z córką 10.08 z Katowic, mam nadzieję że OLT expres nie wytnie jakiegoś numeru
IP: 83.13.203.82
paulina
Gość
lecę z chłopakiem ( 19 i 24 lata) 10.08 z Wrocławia, ktoś leci w podobnym wieku??
IP: 78.88.201.128
martadawid
Gość
Czy 28 , 25 i 2 X 24 lata to podobny wiek? ;)
IP: 83.29.46.28
bartek
Gość
Polecam chować wszystkie wartościowe rzeczy do sejfu w pokoju , moja żona miała np w torebce długopis Parkera i wyparował z pokoju . Troszkę nas to zniesmaczyło bo codziennie zostawialiśmy chłopakowi z room service dolara napiwku ale ten najwyraźniej stwierdził , że to nie jest dostateczne uznanie jego "ciężkiej pracy" zgłosiliśmy sprawę do menedżera hotelu bo nie lubię takich sytuacji ale nie wiem czy wyciągnęli jakieś konsekwencję co do tego pracownika. Generalnie gdyby nie ten incydent to mógłbym śmiało powiedzieć , że byłem zadowolony z pobytu w tym miejscu i pomimo kilku niedociągnięć kwestii kulinarnych i wszechobecnych "Zawracajdup" nieustannie proponujących wycieczki itd , wszystko rekompensowało morze i fajna rafa 100 metrów od hotelu nadająca się w sam raz do snurkowania i freedivingu .
IP: 79.185.59.15
paulina
Gość
martadawid no jasne, że podobne. jeszcze pare dni i smażymy się pijąc drinki przy basenie, masz może facebooka?
IP: 78.88.201.128
martadawid
Gość
Paulina tak mam facebooka ale nie chciałabym tutaj podawać swojego nazwiska :) Jeśli chcesz podaj swój to się odezwę :)
IP: 83.5.60.65
paulina
Gość
martadawid musicie sobie wpisać sami Paulina Kamińska wałbrzych ( na miniaturce mam takie odwrócone zdjęcie), gdyż nie mogę podać linku, bo nie jestem zarejestrowana, a jak nie to masz moje gg 2301142 i tam pogadamy czekam na wiadomość :)
IP: 78.88.201.128
Justyna
Gość
Witam. Interesuje mnie czy w hotelu Sunny Days El Palacio sejf jest darmowy w pokoju, czy jest dyskoteka? Czy po wyjściu z hotelu jest gdzie iść?? Jest no Nasz pierwszy pobyt w Egipcie i zastanawiam się czy będzie można spokojnie poruszać się po okolicy czy lepiej siedzieć w hotelu.
IP: 89.229.147.189
Użytkownik
Posty: 1
witam, czy ktos cos moze wie o jednym z pracownikow, ma na imie Alaa i jest tak jakby szefem? albo osoba kierujaca nad kelnerami w restauracji el Palacio w Hurghadzie?? jakie jest jego nazwisko?? i co o nim wiecie?? bardzo prosze o odpowiedz
IP: 178.43.4.59
Karola
Gość
Witam wybieram sie z chłopakiem do Sunny 14.09 z Katowic jedzie ktoś może w tym terminie??
IP: 80.51.175.133
Gosia
Gość
wylatuje ktos z Katowic 20.09 5 rano ;>
IP: 178.37.133.50
h4t
Gość
Polecam tanie wycieczki fakultatywne u Sary (Polki), tanio, solidnie i bez problemu można ustalić szczegóły. hurghada4tourists.eu
IP: 217.153.156.114
turysta
Gość
Witam - jestem w tym hotelu- teraz!!!. Co do basenu i laguny ciężko się przyczepić.Dobre jest też położenie od miasta 5 km - spacerek. Ale reszta .... 90 % Rosjan i co się okazuje rozmawiałem z Polką która tu wyszła za szefa kelnerów - ha i tylko potwierdziła moje spostrzeżenia. Ruscy rzucają się na jedzenie - wręcz wyrywają je sobie - ładują całe talerze a później i tak nie jedzą - hotele nie nadążają z wydawaniem ani z kosztami produkcji, gotują to co najtańsze i wszystko jest jałowe - Jedzenie jest tragiczne!!!!. Oczywiście są tacy co im smakuje. Ja w Egipcie jestem 20-sty raz i całe szczęście że stać mnie na jedzenie w mieście. Drinki - nawet je lubię :) ale pierwszy raz nie mogę upić się ich alkoholem. To samo źródło podaje że przez tych samych panów i panie z Rosji - hotele rozcieńczają alkohol. Niemcy, Anglicy i ci co już posiadają tą wiedzę nie mieszkają Hurghardzie ani w Sharm tylko jadą niedaleko nie mam głowy do nazwy - ale tam gdzie nie ma Ruskich. W tym hotelu nawet ręczników na plaże brakuje od 12.00. Obsługa jest nie sympatyczna wręcz chamy. Jednego z nich musiałem trzepnąć bo złapał mnie za rękę kiedy wynosiłem kawałek pizzy na talerzu na plaże. Oczywiście były przeprosiny i dostałem własnego beżowego na jakiś czas. Ale już wiem skąd takie zachowanie - podobno Rosjanie kradną notorycznie talerze i dlatego wprowadzono zakaz wynoszenia ... jedzenia. Wprowadzono też maks 2 kubeczki dla jednej osoby podczas pobierania drinków, napojów- przyczyna podobno marnotrawstwo przez Rosjan napojów. Hotelu nie polecam !!! - za tę kwotę pobytową można znaleźć o wiele fajniejszy hotel. Polecam za to pierwszą napotkaną restaurację idąc w kierunku miasta po lewej stronie za meczetem. Doskonałe owoce morza - rewelacyjnie podany homar i krewetki. Dużo spokoju obok w tz Marina - normalny klimat gdy już zmęczą cię krzyki beżowych w ich hiper marketach. A plus to 40 dolarów za 7 dni WIFI w hotelu- najlepiej działa około 2 w nocy :)
IP: 91.216.134.40
kasia
Gość
hej. bylam pod koniec wrzesnia, ogolnie to polecam:) chociaz pierwsze wrazenie nie bylo najlepsze to swietnie sie bawilam, hotelowi nie mam nic do zarzucenia obsludze rowniez, wszyscy ladnie sie usmiechali;) tak przy okazji szukam piosenki granej rano, z tego co pamietam to nawet nie podczas animacji, byla to arabska fajna szybka piosenka, niestety nie zacytuje bo nie pamietam ale moze ktos kojarzy;) moze ktos dysponuje wszystkimi tytulami piosenek?
IP: 193.239.80.27
kazik
Gość
Sunny był fajny tylko uważajcie na Ate Ahmeda pseudo Adriano i na jego dziewczyne ,która prowadzi dysco nazywa się chyba Toxic , naprawdę jest toksyczna , faszerują gości narkotykami w drinkach , był nawet jakiś zgon Rosjanki . Agnieszka się chyba nazywa i jest z Polski więc no coment
IP: 178.219.126.65
turystka
Gość
czy ktoś wie jak ma na imie barman, chodzi mi o bar przy włoskiej restauracji w el palacio???
IP: 176.109.163.82
ania
Gość
co nowego w el palacio? jakieś nowe ploteczki????
IP: 176.109.163.82
bozy90
Gość
witam !! wybiera się ktoś może 5-12 wrzesień do tego hotelu ? , bardzo proszę o info bo lece sam i nie wiem czy kogoś spotkam :)
IP: 77.46.98.158
szhe
Gość
ja wraz kolezanką lecimy do tego hotelu,bedziemy 2 tyg.od 28 sierpnia do 11 wrzesnia wylot z Poznania
IP: 164.126.228.79
boży90
Gość
no i fajnie to już nie będę sam :)
IP: 77.46.98.158
szhe
Gość
daj jakis namiar na siebie ,to moze sie zgadamy,moze mail ?
IP: 46.112.99.134
boży90
Gość
bozy90@o2.pl fajnie by było :) bo ja tam będe sam jak palec :) kolega mnie wystawił ;/
IP: 77.46.98.158
Użytkownik
Posty: 10
O patrz a ja za tydzień jadę niedaleko Hurgady :D
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 16:58, 04.03.2021. »
IP: 37.47.160.220

Strona: « < ... 113 114 115 116 117

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij