» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 >

Autor Treść
marianna
Gość
Proszę się zastanowic, zaliczkę można wycofać, nawet jakby mila pzrepaśc to lepiej.0to kitniarskie biuro , które nie dba o swoicjh klientów-byłam swiadkiem, kiedy były problemy z przetransportowaniem chorego do Polskiz Bułgari -za niskie ubezpieczenia-poza tym biuro ma b. niski stan zabezpieczenia finansoweo- wtym roku moze padnie tak jak w tamtym roku dwa biua p. Katarzyny Maj...
IP: 80.55.185.170
amw
Gość
Najpierw był tramp travel , potem ok services , teraz ok services travel, w między czasie aquamaris.Myśleli też ,że z nowym bp galene nabija ludzi w butelke , ale raczej im się już nie uda. Obecnie prokuratura zaczęła się nimi interesować , a poszkodowani szykują pozew zbiorowy.Odradzam korzystania z ofert tego pseudo bp.
IP: 178.37.22.238
rugsin
Gość
"OK Services Travel sp. z o.o. oświadcza, że nieprawdziwa jest informacja, że Spółce lub osobom związanym ze Spółką przedstawiono jakiekolwiek zarzuty, o czym mowa w artykule "Prokurator sprawdza OK Services Travel".

Nie odpowiada prawdzie informacja, jakoby Pani Katarzyna Ketikoglou była głównym udziałowcem OK Services Travel, gdyż nigdy nie posiadała większości głosów.

Niezgodna z prawdą jest także informacja o powiązaniach kapitałowych pomiędzy spółkami OK Services Travel a Aquamaris S.S. spółki te nie są i nigdy nie były spółkami powiązanymi, nie istniał także stosunek zależności czy dominacji pomiędzy nimi. Nieprawdziwa jest informacja, że Pani Katarzyna Ketikoglou jest prokurentem OK Services Travel. Niezgodna z prawdą jest podana przez autorkę informacja, że OK Services sp. z o.o. zakończyła działalność w formie upadłości, bądź układu ratalnej spłaty z wierzycielami.

Nieprawda jest, iż Spółka OK Services Travel finansowała działalność Aquamaris SA np. przez spłatę jej zobowiązań. Nieprawdziwa jest informacja o antydatowaniu przez Services Travel jakichkolwiek umów, podobnie jak absurdalne twierdzenie o ukrywaniu i wywożeniu przez OK Services Travel dokumentów Aquamaris SA.

Nieścisłe są informacje, że na pytanie skierowane do Pani Katarzyny Maj odpowiedziała Pani Katarzyna Ketikoglou. Pytania zostały skierowane do Pani Katarzyny Ketikoglou za pośrednictwem zarządu OK Services Travel.

Nieprawdą jest, żeby twierdzenie zamieszczone w końcowej części artykułu, od słów "Nawet jeśli pojawią się poważne podejrzenia..." pochodziły od Pani Katarzyny Ketikoglou - są to wnioski autorki artykułu. Rzetelność dziennikarska wymaga także wskazania, skąd tekstem donosu dysponuje tamt. Redakcja, co pominięto. Natomiast sam fakt sporządzenia anonimowego donosu świadczy o obawie donosiciela przez odpowiedzialnością prawną za fałszywe kierowanie oskarżeń. "

WIADOMOŚCI TURYSTYCZNE z dnia 15.03.2013r.
IP: 78.8.111.219
miczel
Gość
Katarzyna Katikoglou okradła kilkaset rodzin prowadząc bp aquamaris a teraz próbuje robić z siebie niewinną i pokrzywdzoną przez ludzi którzy szargają jej reputacją .Bardzo nam przykro ale oszusta tak się traktuje.Oszukany na 5600 pln pozdrawiam.
IP: 46.112.77.246
lipcowa
Gość
Zarezerwowaliśmy w tym roku wyjazd z OK Travel do Chorwacji, po przeczytaniu tych wpisów jestm "lekko" przerażona. Czy ktoś jeszcze wybiera się w tym roku z tą firmą na urlop ?
IP: 145.237.253.224
Juras
Gość
Bylem w Paralii i Olimpic Beach.fajne miasteczka,typowo turystyczne.jak ktos lubi byc wsrod ludzi to dobrze trafi.Duzo sklepow,tawern, girosow, dyskoteki.Super dla mlodych ale i dla starszych(mozna pospacerowac0.Ja bylem z Ok Servis.Za ta cene co zaplacilem to ok .Tylko na sile wpychaja wycieczki .Ja sie uparlem i znalazlem inne biuro w Paralii-Olimpios Travel.Fajna obsluga po polsku.Wycieczki duzo tansze i maja ten sam program a nawet ciekawiej.Polecam p. Katarzyne -przewodniczka z super informacjami.Pojechalem na Siatos , Olimp, Saloniki, Atos-suuuper.
ceny w Paralii jak to w miescie turystycznym.Kawka Frape -3 euro, piwo 2,50 - 3 euro. Girosik 2 euro.jest tez LIDL i mozna wszystko taniej kupic.
IP: 5.54.116.189
grekolub
Gość
Hej Aro - ja nie jestem jak to uprzejmie piszesz "pracownikiem oszustów" ale również podzielam opinię Beaty. Korzystam z usług biura OK już piąty raz i chociaz mają czasem niewielkie wpadki, to znam gorsze biura z którymi jeździłem poprzednio. Może miałeś jakieś poważne zatargi z nimi, ale nie można tak kategorycznie wypisywać idiotyzmów, że każdy inaczej oceniający to również oszuści. W tym roku też z OK jadę i mogę śmiało powiedzieć - nie mam zastrzeżeń co do ich usług.
Aro napisał
Beata=Pracownik oszustów
IP: 89.72.74.142
Aro
Gość
Ja też bym bronił swojej firmy jak LEW...a z OSZUSTAMI PRECZ !!!
IP: 89.25.132.241
janki
Gość
Ludzie, dajcie spokój... Jak Aqamaris upadło w tamtym roku to byłam pzred wyjazdem do grecji z ok service, tak samo jak wy bałem się ze nigdzie nie pojade, ale pojechałem, byłem, bawiłem się świetnie... to ze jakieś biuro upadło i niby powiązania z innym da się sprwdzić, ale sami tutaj siejecie panikę. Ja jestem zadowolony z ok service, za takie pieniądze to lepiej być nie mogło. W tym roku znów wybieram ok service,
IP: 37.31.108.77
awm
Gość
Żyjemy w czasach relatywizmu moralnego, niestety . Widzę ,że niektórym jest obojętne z usług jakich osób korzystają , nawet gdyby miało się okazać ,że osoby te mają coś na sumieniu. ("Ważne jest ,że tanio i ja na tym skorzystam , a to co zrobili innym - już mnie nie obchodzi "). Katarzyna Ketikoglou - prezes upadłego aquamarisu ,do końca stycznia tego roku posiadała 50 % udziałów w ok services travel . Wycofała sie , gdy w mediach ponownie zaczęto kojarzyć ok services z aquamarisem .Nieoficjalnie jednak wiadomo ,że ok services to jej firma , choć ona sama już w niej formalnie nie figuruje . Jak ktoś napisał na innym forum - "najlepiej się steruje z drugiej linii , zwłaszcza gdy na pierwszej się jest spalonym".Nikogo do niczego nie namawiam - i tak zrobicie jak będziecie chcieli . Ale powiedzcie - czy kupilibyście samochód , wiedząc ,że jest kradziony ?
IP: 178.37.56.242
wojti
Gość
Czy ktoś był w hotelu Preslav w Złotych Piaskach?
Proszę o rzetelne opinie
IP: 31.0.176.25
iza
Gość
Witam serdecznie. Byłam z tym biurem w 2012 r w Słoneczym Brzegu . Jestem Bardzo zadowolona-zarówno z przejazdu jak i z hotelu-wszystko zgodnie z opisem. Uważam że cena adekwatna do usługi i warunków .Parę osób z mojego otoczenia także korzystało z usług tego biura i byli zadowoleni. W tym roku wybieram się do Chorwacji i mam nadzieję ,że będzie dobrze -grunt to pozytywne nastawienie!!! :P
IP: 93.176.221.139
Aro
Gość
Co Bierzesz ??? też bym Chciał !!!
IP: 89.25.132.241
Ela
Gość
Kto był w villa rubcic Novi Vinodolski proszę o opinie
IP: 85.11.79.58
Ela
Gość
Byłam z tym biurem na Korfu w 2013 .Bardzo miele wspominam te wakacje .Minusem był autokar trochę ciasno, ale co do reszty same pozytywy.Niektóre wypowiedzi mnie trochę przerażają , a wykupiłam wycieczkę na sierpień do chorwacji.
IP: 85.11.79.58
Ela
Gość
Byłam z tym biurem na Korfu w 2011 .Bardzo miele wspominam te wakacje .Minusem był autokar trochę ciasno, ale co do reszty same pozytywy.Niektóre wypowiedzi mnie trochę przerażają , a wykupiłam wycieczkę na sierpień do chorwacji.
IP: 85.11.79.58
Andzik
Gość
Właśnie wróciliśmy z Chorwacji byłam z nimi w Bułgarii 3 lata temu i było zupełnie inaczej a tu nie wiadomo kto gdzie mieszka o 10 byliśmy na miejscu to oni dopiero do agencji turystycznej idą szukać dla nas pokoji zakwaterowanie o 16 a do tej pory koczowanie przed hotelem. Villa Rubcic nie istnieje wiec żeby nie było zdziwienia zamieszkacie w apartamentach gdzies w miejscowości praktycznie wszyscy mieszkali na ostatnich ulicach miejscowości wiec na plaże ok 20-25 min i z plaży 40 bo pod górkę. Miejscowość w miare średnio duża plaże kamieniste tylko przy hotelu pisek nawożony.
IP: 83.7.229.17
Darek
Gość
Byłem z tym biurem w czerwcu w Parali, miałem wykupiony nocleg w aparthotel Yakinthos . Na mijscu okazało się ze mamy spac w hotelu innym bo tam nikt niewykupil wczasów czy cos takiego ,ale wyszlo nam na plus bo osrtalismy hotel kostis lepszy i dorszy w ofercie bardzo ladny elegancko urządzony czysty i wszystko nowe polecam tylko hjedzenie slabe mało ale smaczne. Na miejscu rozmwialem z e znjomym grekiem powiedizl mi ze podobno to biuro podrozy wisi kase właścicielowi z yakinthosa i s apokluceni dlatego tam neidaja ludzi ciekawe dlaczego maja dalej to w ofercie bezsenu, przejazd ok autokar ok wszystko udane, pojade jeszcze raz tym biurem
IP: 46.254.75.10
Natalia
Gość
Czy był ktoś gościem hotelu Rainbow w Olimpic Beach? I czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat autokarów tego biura, ponieważ nigdzie nie znalazłam nic konkretnego na ten temat. Wybieram się 11.08 do Olimpic Beach i po przeczytaniu tych opini zastanawiam się co jest jest prawdą a co jedynie tanim chwytem konkurencji. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam.
IP: 46.112.171.184
lalu
Gość
byliśmy 2 razy w grecji w olimpic i parali. Rainbow, ładny i nit nie narzekał, bardzo blisko do plaży (mówie o tym w olipmpic) autokary luks, zawsze klima, częste postoje, podróż mecząca bo długa, ale na 4 autokary którymi jechałam nie moge powiedzieć złego słowa na temat żadnego
IP: 178.182.237.98
wiolina
Gość
Natalia napisał
Czy był ktoś gościem hotelu Rainbow w Olimpic Beach? I czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat autokarów tego biura, ponieważ nigdzie nie znalazłam nic konkretnego na ten temat. Wybieram się 11.08 do Olimpic Beach i po przeczytaniu tych opini zastanawiam się co jest jest prawdą a co jedynie tanim chwytem konkurencji. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam.


:) Natalio my też jedziemy 11.08 do Olimpic Beach do hotelu Rainbow. Wyjeżdżamy z Katowic. A ty skąd?
IP: 83.16.106.26
Natalia
Gość
Z Wałbrzycha :)
IP: 37.30.21.63
Natalia
Gość
A jak to jest z wyżywieniem. Jemy w Rainbow, czy w innym hotelu? Bo na którejś ze stron pisali, że wyżywienie dla zakwaterowanych w Rainbow było w hotelu Yakinthos
IP: 37.30.21.63
wiolina
Gość
No to myślę Natalio, że się spotkamy, z tego co nam wiadomo to posiłki są w Rainbow
IP: 83.16.106.26
wiolina
Gość
Natalio a jeśli mogę spytać to jedziesz z rodzinką? Nas jedzie czworo, ja z mężem, córka 25 lat i syn 15?
IP: 83.16.106.26

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 >

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij