» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Miejsca do których często wracacie

Miejsca do których często wracacie

Strona: < 1 2 3 4 > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 61
Ja już od dłuższego czasu lubię odwiedzać Zalew Zegrzyński - bardzo dobry dojazd z Warszawy - zaledwie 30 km. Znajduje się tam świetne centrum rekreacyjne - PROMENADA - mogę polecić każdemu kto lubi aktywny wypoczynek ponieważ ośrodek oferuje bardzo dużo różnych atrakcji - sportów wodnych i drużynowych.
CHociaż mi osobiście najbardziej smakuje tam jedzenie - świetna kuchnia polska, amerykańska w country saloonie. Za to w meksykańskim barze na plaży można posmakować przepysznych drinków :D
IP: 89.229.134.13
efka
Gość
jeśli chodzi o Polskę to najbardziej lubię okolice Białegostoku, Supraśl, Kruszyniany i generalnie wioseczki przy granicy z Białorusią, to ciągle Polska B niestety, nie jest postrzegana jako arakcyjne pod względem turystycznym miejsce. A jeśli chodzi o zagranicę, to od kilku lat jeżdżę z alfa starem do Turcji. Po prostu ten kraj nie chce się ode mnie odczepić :) Dwa razy byłam w Kapadocji, i chcę więcej, na wapienne tarasy Pamukkale mogłaqbym się gapić godzinami, uwielbiam to uczucie kiedy wchodzę do naprawdę ciepłej wody i mgę w niej siedziec nawet dwie godziny... Jak dla mnie Turcja jest zdecydowanym faworytem :)
IP: 89.72.112.27
Dajanna
Gość
Egipt, Sharm, Regency Plaza Resort. Uwielbiam spędzać tam czas, odpowiada mi klimat. Ale najbardziej lubię nurkować. W jednej ze szkółek już tak mnie dobrze znają, że mam nawet zniżki. A latanie tam 2 razy do roku wcale nie jest drogie wbrew pozorom, zawsze w biurach znajduję dobre oferty. Byłam już z tui, teraz lecę z alfa starem. Na własną rękę nie podróżuję bo nie lubię.
IP: 89.74.17.70
denika
Gość
Zdecydowanie Ostrów Lednicki - świetny, historyczny klimat, spokój i cisza, do tego czyste jezioro i możliwość zwiedzania.
IP: 78.8.138.41
Użytkownik
Posty: 2
Na Dolnym Śląsku jest taka mała miejscowość Leśna. Obok niej Zamek Czocha. Uwielbiam to miejsce.
IP: 93.159.143.194
Użytkownik
Posty: 3
Ja co roku jeżdżę na Kaszuby, kocham kaszubskie klimaty i wypoczynek nad jeziorem
IP: 193.26.131.142
Użytkownik
Posty: 9
Chyba każdy z nas ma takie miejsca do których lubi wracać i do których ma duży sentyment,to naturalna sprawa. Ja np uwielbiam morze, a w szczególności Sarbinów,gdzie każdy solidnie wypocznie.
IP: 79.185.55.244
Użytkownik
Posty: 2
Ja bardzo chętnie powracam do http://www.siedliskoblanki.com/ , jest to bardzo miłe miejsce, w którym można przyjemnie wypocząć na łonie natury.
IP: 46.149.145.230
Użytkownik
Posty: 2
BlueBird napisał
Na Dolnym Śląsku jest taka mała miejscowość Leśna. Obok niej Zamek Czocha. Uwielbiam to miejsce.


Zgadzam się - piękna okolica, a oprócz Zamku Czocha jest jeszcze kilka innych choć może nie tak okazałych zamków.

Ze swojej strony polecam nadmorski Rewal, tam zdecydowanie lubię wracać ;)
IP: 83.144.76.38
Użytkownik
Posty: 9
Super temat, fajnie jest podzielić się wrażeniami i wspomnieniami z przebytych podróży, a do tego można jeszcze dowiedzieć się o wielu fajnych miejscach. Ja osobiście należę do osób, które lubią podróżować i poznawać nowe miejsca, ale rzeczywiście sama mam kilka takich miejsc, do których chętnie wracam. Przede wszystkim jest to Szklarska Poręba, ogólnie uwielbiam Sudety. Poza tym bardzo fajną miejscowością jest Ustroń (stąd niedaleko do Wisły i chyba wspomnianego wyżej Szczyrku). Jeśli chodzi o morze, to polecam Mrzeżyno (niedaleko stąd do Kołobrzegu).
IP: 178.43.250.158
Kol_Ola
Gość
dla mnie miejsce, do którego z przyjemnością wracam jest Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa. Pięknie, po prostu pięknie. Cudowna okolica - las i jezioro - obsługa miła, sam ośrodek bardzo ładnie urządzany i ze smakiem. Mają bardzo dużą ofertę zabiegów i różnych atrakcji. Polecam szczególnie jesienią bo według mnie o tej porze roku jest tam jeszcze ładniej.
IP: 5.226.87.98
cookie
Gość
Tanzania i wakacje na Zanzibarze, szczególnie podobało mi się nurkowanie, niebieski, krystalicznie czysty ocean oraz piękne plaże.
IP: 81.190.39.117
Użytkownik
Posty: 9
Cały czas zastanawiam się nad wycieczką na Mazury, jeszcze nie byłam, a tyle się słyszy dobrego teraz o tym regionie. Niebawem mam kilka dni wolnego, więc nie jest wykluczone, że właśnie tam się wybiorę, tylko gdzie dokładnie? Ktoś ma jakieś pomysły godne polecenia, z własnego doświadczenia?:)
IP: 178.43.175.118
Użytkownik
Posty: 1
Ja często wracam w Góry Świętokrzyskie. Mało kto dziś o nich pamięta. Wszyscy pędzą do Zakopanego, albo dalej. Tymczasem Góry Świętokrzyskie mają swój niepowtarzalny urok. Zwykle zamawiam noclegi w hotelu w Kielcach. Z tego hotelu codziennie jeździmy w nowe miejsca.
IP: 89.73.170.124
Użytkownik
Posty: 4
Ja wracam zawsze w góry, aczkolwiek najbardziej lubię wracać w Bieszczady, to wyjątkowe miejsce.
IP: 93.105.222.167
Użytkownik
Posty: 46
Ja bardzo często wracam nad morze,to akurat taki region który chętnie odwiedzam i to bez względu na czas,porę roku- zawsze jest pięknie,cicho i spokojnie.
IP: 79.185.54.254
Użytkownik
Posty: 5
jeśli chodzi o Polskę, to co roku jestem na Półwyspie Helskim, wcale nie z powodu zaludnionej plaży - uwielbiam przede wszystkim tę plażę od strony zatoki no i uwielbiam spacerować po iglastych lasach:) Za granicą stawiam na Paryż, choć mam 3-letnią przerwę od francuskich wojaży. W tym roku pojadę do Paryża na Sylwestra
IP: 46.186.92.32
Użytkownik
Posty: 3
w czasie lata obowiązkowo trójmiasto, wiosna lub jesień zakopane
IP: 109.231.37.34
Jemiołuszka
Gość
Dla mnie takim miejscem jest Krynica Zdrój. Zaglądamy tam dość często. Ostatnio odkryliśmy tam fajny hotel spa Czarny Potok i teraz oprócz wakacyjnego chodzenia po górach i zimowych nart dodaliśmy jeszcze jesienny relaks w spa :) .
Lubię też Ustroń, Szczawnicę, Szklarską Porębę. Nad morze jakoś nie jeździmy bo zawsze są tłumy :)
IP: 87.204.40.25
Użytkownik
Posty: 5
My często wracamy w Karkonosze.Ja Na jesienne wyjazdy polecam . Po pierwsze o tej porze roku jest spokojniej, ponieważ jest juz mniej turystów a po drugie góry przybierają piękne barwy- widokowo rewelacja-uwielbiam Góry są cudne i od kilku lat, przynajmniej dwa razy w roku staramy się tam wybierać. Zawsze kiedy jedziemy w Karkonosze, rezerwując nocleg, korzystamy z serwisu enoclegi. biz, ponieważ każdy hotel, pensjonat czy schronisko z tej bazy jest warty polecania bez względu na standard. Poza tym jest to jeden z nielicznych serwisów, który poprawnie wyświetla się na moim telefonie, dlatego przypadł mi do gustu
IP: 82.139.13.53
Aniula
Gość
jeśli chodzi o Polskę to od wielu lat jeżdżę w Beskidy, najbardziej lubię Beskid Żywiecki, okolice Żywca są jak dla mnie magiczne i staram się tam spędzić co najmniej tydzień w roku. A zagranica? Od kilku lat jeżdżę z tym samym biurem, z alfa starem, do Egiptu, uwielbiam te kraj, mimo że jest taki turystyczny i mimo że w kurortach w sezonie ciężko przejść po chodniku. Już kupiłam first minute na wiosnę 2014, lecę do Marsa al Salam :-)
IP: 89.72.112.27
Gohulka
Gość
W Polsce często wracam do Zakopanego i mam nadzieję, że w lutym też mi się uda a z zagranicy co roku wracam do Włoch. Mam tam co prawda rodzinę, ale tak czy siak sentyment mam niesamowity zwłaszcza do Neapolu. Od ostatniej podróży zmądrzałam i wykupuję ubezpieczenie turystyczne, bo to groszowe sprawy a ja nie miałam pojęcia. Na szczęście tylko wybiłam palec, ale stałam się przezorna. Zalecam każdemu, towarzystw jest wiele. W razie co można porównać sobie ceny np w inseco to porównywarka. Zalecam przed każdym kolejnym odwiedzaniem sentymentalnego kraju:)
IP: 178.180.77.179
hajli
Gość
ja wracam nad nasze polskie morze, jakoś mnie tam ciągnie. Tylko miejscowości zmieniam, żeby sobie urozmaicić. A teraz wybieram się do Gdańska do Hotelu Dwór Oliwski jest uroczy, więc nie wykluczone, że tam też będę wracać.
IP: 164.126.32.153
ewelina
Gość
Zdecydowanie Wągrowiec, mam z nim związane miłe wspomnienia, miasteczko bardzo zmieniło się ostatnio in plus, jest miłe, klimatyczne, nad jeziorem... Fajne miejsce.
IP: 78.9.3.120
Użytkownik
Posty: 5
Tatry i Zakopane! Zawsze odwiedzamy Morskie Oko,Dolinę Pięciu Stawów i Dolinę Kościeliska urokliwe miejsca na długo pozostające w pamięci. Jeśli nocleg w Zakopanem to polecam sprawdzona wielokrotnie przez nas Góralską Chatę przy ulicy Balzera, z cudownymi widokami na Tatry. Pokoje czyściutkie i przytulne, śniadania pyszne i urozmaicone. Właściciele bardzo mili i życzliwi. Opis oraz zdjęcia zgodne z rzeczywistością. Polecamy wszystkim, którzy cenią ciszę, piękne widoki oraz rodzinną atmosferę.
IP: 82.139.13.53

Strona: < 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Polska » Miejsca do których często wracacie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij