» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » wczasy za 340 euro

wczasy za 340 euro

Strona: 1

Autor Treść
Bożydar
Gość
Wyjechałem z narzeczoną w marcu od 14 na dwa tygodnie na Teneryfę.Przyznam się że długo do tego się przygotowywałem bo opinie o tej wyspie są różne.Bałem się korzystać z biur podrózy bo nie lubię typowych kombajnów tutystcznych jak w Egipcie.Nie uważam tego za wczasy.
Teneryfą ma naprawdę wielki plus pogody.Jest też relatywnie tanio.Polecam też biuro Dial World Exchange z Krakowa gdzie wykupicie wspanaiły apartament za 340 euro.Warto to zrobić bo wbrew pozorom jakość hoteli lub innych apartamentów jest na Teneryfie słaba a ceny wysokie.
Oczywiście kto co lubi.
Polecam też raczej zamieszkać w okolicach Playa las Ameroocas bo innaczej można się naprawdę naciąć na brak plaży.
IP: 88.10.75.53
Ksenia
Gość
a ja byłam na Wyspach Kanaryjskich z biurem podróży, z alfa starem, i bardzo sobie to chwalę. Też nie lubię kombinatów turystycznych a la Egipt, dlatego długo i starannie wybieraliśmy miejscowość i hotel, który miał być raczej kameralny. I w sumie agentka dobrze nam doradziła. Także te biura podróży nie zawsze są takie złe :-)
IP: 89.72.112.27

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » wczasy za 340 euro

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij