» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Miejsca do których często wracacie

Miejsca do których często wracacie

Strona: « < 1 2 3 4 >

Autor Treść
question
Gość
a ja wracam do dobrych spa, jak Good Time day spa w Łodzi, świetne miejsce, najbardziej lubię zabiegi na twarz i ciało, nawilżanie peeling i czuję się o niebo lepiej.
IP: 31.175.227.189
Edyta
Gość
fajne miejsca w Polsce to dla mnie Warmia, Bieszczady i okolice Ostrowa Lednickiego . tam jest piękne, czyste jezioro, cisza, pola, wiatraki. lubię Pobiedziska i cukiernię na tamtejszym ryneczku z pysznymi kołaczami, ciastkami. z zagranicznych wojaży podoba mi się Turcja i cała Afryka Północna . Turcję zwiedziłam prawie całą. byłam też w Maroku, Tunezji , Egipcie , Jordanii, Izraelu.
IP: 195.150.184.82
ewelina
Gość
Edyta, zgadzam się z Tobą, okolice Lednicy są świetne, bo nie tylko można spędzić tam fajnie czas zwiedzając, ale także można odpocząć nad jeziorem. No i do tego poznać kawałek historii Polski :-)
IP: 78.10.83.6
Użytkownik
Posty: 6
Fajne miejsca w Polsce? Uwielbiam Mazury za unikalne połączenie jezior i lasów. Odpoczywa mi się tam o wiele lepiej niż nad morzem co jest naprawdę dużą zaletą. No i przede wszystkim nie ma takich tłumów jak nad Bałtykiem.
IP: 5.60.157.222
Użytkownik
Posty: 2
Jestem z Wrocławia i w związku z bliskością geograficzną bardzo lubię odwiedzać Kotlinę Jeleniogórską. Piękne tereny, wiele zabytków (niegdyś nazywana Kotliną Zamków i Pałaców) a do tego góry - Sudety. Każdy znajdzie więc tam coś dla siebie.
IP: 194.8.14.250
Użytkownik
Posty: 2
A ja wracam co roku na Jaworzynę Krynicką i do Piwnicznej. Uwielbiam Beskid Sądecki
IP: 178.43.42.117
sheldon
Gość
Fuerteventura myślę że nie tylko ja chętnie tam wracam. Nazwa pochodzi z ojczystego dla Béthencourta języka francuskiego i oznacza „mocną przygodę” (fr. forte aventure). Przeżyłem niejedną mocną przygodę i dlatego odwiedzam często tą wyspę:)
IP: 79.186.208.251
Użytkownik
Posty: 2
Miejsce, do którego wracam od lat to Szczawnica. Super klimatyczne miejsce! Nie wiem co ludzie mają do Szczawnicy, ale jak czasami czytam komentarze to ręce opadają. Polecam im napić się Józefiny i tyle ;p Co do noclegów to przez lata bywało różnie, ostatnio ze znajomymi wybraliśmy się do apartamentu Victoria i było całkiem przyjemnie. Duże jasne pokoje z super widokami, a co najważniejsze cisza i spokój.
IP: 89.70.30.60
Użytkownik
Posty: 4
Na pewno Włochy ;) Jestem tam co kilka lat,w tym toku również planuję tam jechać na dwa tygodnie ;)
IP: 91.150.183.35
Użytkownik
Posty: 2
Praaaaga za granicą, Szczawnica w Polsce! Polecam wszytkim obrażonym na polskie góry ;)) W Pradze to zatrzymywaliśmy się zwykle w byle jakich hotelikach ale i tak było cudowanie. W Szczawnicy zawsze nocujemy w poleconym przez znajomego apartamencie Martyna. Bardzo fajne miejsce, zadbane, wyremontowane, z pełnym wyposażeniem. I widok na moją kochaną Palenicę <3 <3 <3
Polecam wybrać się w te miejsca jeśli ktos oczywiscie jescze nie był ;))
IP: 89.70.30.60
Użytkownik
Posty: 8
A ja lubię Słowację:) często wyjeżdżam tam, ponieważ lubię gorące źródła termalnych wód, głównie kurortu Bojnice. Można korzystać z basenów termalnych i stref SPA, ale nie tylko. Jest wiele ciekawych miejsc które warto zobaczyć. Turystycznie atrakcje to: bajkowy zamek, jaskinia, ZOO, zabytkowa starówka, parki i ścieżki oraz zamki, górskie doliny Donovale, Poruba, Jonska, jaskinie.
IP: 5.57.177.15
Sonarn_d
Gość
mój ukochany trójkąt to jest Szczawnica- Praga-Bratysława. Wszytkie te miejsca są kosmicznie różne, ale każde z nich uwielbiam. W Pradze zatrzymuje się w Chili Hostelu-bardzo ...klimatyczne miejsce Troche może zbyt młodziezowe jak dla mnie, ale pasuje mi do atmosfery Pragi. Jeśli chodzi o Szczawnice to zwykle jeździ nas tam więcej wiec wybieramy apartament Victoria w centrum szczawnicy, bo nie ma problemów z rezerwacją, formalnościami jakimikolwiek i tachaniem ze sobą wszytkich sprzętów, bo wszytko jest na miejscu. A co do Bratysławy to zwykle jeździmy tam do znajomych wiec nic nie polecę
IP: 89.70.30.60
Użytkownik
Posty: 20
U mnie to są Mazury - uwielbiam to miejsce. Właściwie co roku tam z rodziną wracamy, zawsze w inne miejsce
IP: 5.184.135.8
Użytkownik
Posty: 1
jest kilka takich miejsc do których mam w pewnym sensie sentyment, uwielbiam do nich wracać, na pewno jednym z nich jest Wenecja, jestem pod wrażeniem tego miasta i chętnie je odwiedzam, za każdym razem poznaję inny zakątek i za każdym razem coś innego mi się podoba, raz to jakiś zabytek, raz nowo odkryta kawiarenka, nie można sie tam nudzić, własnie myślę czy nie wybrać się tam na parę dni szukam jakiegoś fajnego lotu, ceny są całkiem ok, za oknem deszcz i ponuro a tu wizja takiej wycieczki:)
IP: 83.18.138.114
Użytkownik
Posty: 3
Jak dla mnie to Tatry i wypady na szlaki. Chodząc po górach można się świetnie zrelaksować pomimo zmęczenia podejściami. Wracam tam w sezonie letnim regularnie od chyba 15 lat już. Ech gdyby jeszcze dojazd był dogodniejszy....
IP: 178.182.164.184
Monikas
Gość
ojej nachetniej to zawsze do Egiptu !!!!! gwarantowana pogoda !!! dobre egipskie jedzenie !!!! prawdziwa goscinność !!!! piekne zabytki !!! tanie zakupy !!!!!! no i szalenie przystojni Egipcjaninie !!!!! jesli ktoś jeszcze nie był to ojojoj pakujcie walizeczki i to już !!!!!!!! Pozdrawiam ..... obecie na wakacjach w Sharm el Sheikh hehe
IP: 105.200.4.228
Użytkownik
Posty: 10
Wracam często do Łodzi gdyż jest to piękne miasto, takie zabytkowo-przemysłowo-postapokaliptyczne
IP: 31.61.129.86
Użytkownik
Posty: 1
A ja uwielbiam nasze Karkonosze. Wracam tam jak tylko czas mi na to pozwala. Kocham tamtejsze widoki
Karpacz i jego okolice są po prostu piękne. Polecam !!!!
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:04, 04.03.2021. »
IP: 83.21.62.191
Użytkownik
Posty: 12
ostatnim czasem będąc na terenie Pomorza wstąpiłem do Wejherowa i powiem wam, ze nie było czasu się nudzić, jest zamek do zwiedzania, piękny park:) można miło spędzić czas i przy okazji kilka ciekawych fotek uszczelić ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 08:36, 17.07.2014. »
IP: 91.150.183.35
Użytkownik
Posty: 5
Dla mnie takim miejscem jest Ustka, jest tam przepięknie! ;)
IP: 109.235.22.109
Użytkownik
Posty: 1
Uwielbiam Karkonosze i takie miejscowości jak Karpacz czy Szklarska. Można tam zobaczyć tak piękne rzeczy
Uwielbiam tamtejsze szlaki górskie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:50, 28.06.2014. »
IP: 83.8.116.56
Użytkownik
Posty: 1
Zgadzam się ze swymi przedmówcami. W zeszłym tygodniu wróciłam z wakacji w Karpaczu i jedno co mogę powiedzieć to, to że było SUPER. Wspaniałe Widoki, fajne atrakcje i świetny klimat. Polecam wszystkim wypoczynek w górach, tam czas płynie jakoś tak inaczej.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:28, 25.07.2014. »
IP: 79.186.178.228
Użytkownik
Posty: 5
Praktycznie co rok odwiedzam Willę 5 Dolin w Zakopanym - nie to żebym polecał bo jak się rzucicie to nie będzie miejsca dla mnie ale ...
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:50, 04.03.2021. »
IP: 213.17.182.140
Apeks
Gość
My za to zabieramy co roku dzieciaki nad morze. O ile kiedyś jeździliśmy głównie latem to teraz doceniamy podróże poza sezonem. Jest spokojniej, niedrogo i można spokojnie zwiedzać ( a na to właśńie jesteśmy nastawieni).
Właśnie wróciliśmy z podrózy po pomorzu zachodnim. Byliśmy w ŚWINOUJŚCIU .
Świetna miejscowość. Bardzo ładna, zadbana ale dobra również jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Można pojechać do Międzyzdrojów, Dziwnowa. My byliśmy również w Niemczech.
Mieszkanie jakie wynajęliśmy również super. Gotowaliśmy sobie śniadania ponieważ mielismy w pełni wyposażony aneks kuchenny. Standard również super. Tutaj zdjęcia:
swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/regina-maris/141_516
2 spore pokoje w sam raz dla rodzinki 2 plus 2. Ładnie urządzone zresztą.
Fajnie,że było bezpłatne łącze internetowe, do tego szybkie tak wiec był jednak ten kontakt ze światem ( a jednak w PL nie wszędzie jest...).
Trzeba wpłacać zaliczkę w wysokości 400 zł i na to trzeba się przygotować jednak moim zdaniem jak na takie wygody to warto...
IP: 176.221.121.5
Użytkownik
Posty: 1
Też mam takie miejsca do których chętnie wracam, jednym z nich jest Kreta. Każdy urlop tam spędzony jest udany, wspaniałe miejsce godne polecenia. W zeszłym roku aż dwa razy byłam na Krecie. Trafiłam na tanie loty więc nie zastanawiałam się zbyt długo. Jak nie skorzystam z takich okazji - to później trochę żałuję
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:50, 04.03.2021. »
IP: 80.53.61.34

Strona: « < 1 2 3 4 >

Forum turystyczne » Polska » Miejsca do których często wracacie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij