» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » Biuro Podróży "Olimp" z Krakowa

Biuro Podróży "Olimp" z Krakowa

Hiszpania wakacje Hiszpania opinie Hiszpania pogoda

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
Robert M. Ozorków
Gość
To ja Ci Zbyszku napiszę o Vieste. Jak dla mnie to najfajniejsze miejsce z oferty Olimpu. Camping duży, położony tarasowo, z namiotów super widoki na morze. No ale coś za coś-do namiotu wspinaczka pod górę, jakieś 5-10 minut od plaży, ale bardzo przyjemna. W namiotowisku jeszcze jedna wspinaczka :)-do natrysków i toalet i mniejsza do kuchni po posiłki. Sam camping bardzo fajny, do dyspozycji dwa świetne baseny, bar przy basenach, oprócz tego pizzeria, restauracja, sklep, pralnia, wypożyczalnia rowerów, amfiteatr gdzie codziennie są animacje, oprócz tego camp posiada restaurację-bar na plaży, płatne leżaki parasole, animacje na plaży. Plaża duża, zadbana, woda bardzo daleko jest płytka i cieplejsza niż powietrze, tak ciepłej nigdzie nie spotkałem. Acha, po campingu kursuje co chwila bezpłatny multikar na chyba 8 osób, wsiadasz na dole-wysiadasz prawie przy namiotach i odwrotnie. Samo Vieste przecudowne, zwłaszcza wieczorami. Nie wyobrażam sobie pobytu w lipcu, byliśmy przełom sierpnia/września i upał był ogromny. W Vieste lubi wiać wiatr, ale przynosi on ulgę.
Ceny normalne, podobne do Blanes. Podróż dość szybka, chyba 22 godziny. My mieliśmy w drodze powrotnej zwiedzanie Rzymu-polecam. Rezydentka Sylwia-super babka, pomocna, sympatyczna i miła. Kuchnia taka jak w Blanes, kucharze ze Słowacji, czyli nie ma rewelacji, ale głodny nikt nie chodzi, nikt też nie narzeka. W tym roku jadę do Blanes, już trzeci raz, ale do Vieste też jeszcze pojadę.
IP: 188.146.13.140
Max
Gość
Potwierdzam, w bungalowach nie da sie wytrzymać. Jest makabrycznie, zaduch, skwar ciasnota i owady. Namiot bije bungalow o 100 %.
IP: 37.31.23.91
Nina Smolik
Gość
Oj tak, Max masz rację, też żałowałam.
IP: 31.174.133.199
Kozik
Gość
A jak wyglądają posiłki ,czy są zjadliwe
IP: 83.22.240.180
lola
Gość
Byłam z Olimpem 2 razy na Thassos w hotelu Herih byłam bardzo zadowolona, jadę 3 raz tym razem do Vieste również do hotelu i mam nadzieję że wyjazd będzie udany :)
IP: 87.207.114.15
MRO
Gość
Od kiedy Olimp na ofertę w Vieste w hotelu? Coś Ci się chyba pomerdało lola:). Nie pisz głupot bo wprawadzasz zamieszanie.
IP: 91.192.123.36
lola
Gość
ach jaka pewność siebie i opryskliwość żenada zadowolony z ataku? tymczasem jesteś w błędzie! Biuro może zorganizować na życzenie klienta pobyt w hotelu tzw ofertę indywidualą WYOBRAŹ SOBIE :mrgreen:
IP: 87.207.114.15
Ciekaw
Gość
Lolu, to na czym w takim razie biuro Olimp zarabia? Na bilecie autokarowym? Dowiedziałam się w biurze i rezerwując sobie samemu miejsce w hotelu, zapłacisz tyle samo co przez biuro :).
No ale jak sprzedadzą miejsce w autokarze dla goscia z hotelu, to braknie dla gościa pod namiot. Byłam już w Vieste trzy razy i nigdy nie słyszałam o opcji hotelowej czy bungalow. Wiem, że Olimp starał się wynegocjować hotel dla gości z Polski, ale nic z tego nie wyszło. Oczywiście na Baia degli Aranci.
IP: 164.127.235.31
lola
Gość
Nie wiem na czym zarabia, czy na hotelu, czy na bilecie autokarowym. Oczywiście oferta jest zdecydowanie droższa niż camping i możliwa nie w szczycie sezonu ;)
IP: 176.115.28.106
Ciekaw
Gość
No to ile kosztuje taka oferta i w jakich termin Czy jest z wyzywieniem w hotelu?
IP: 164.127.235.31
lola
Gość
1890/HB
IP: 87.207.114.15
OMG
Gość
Witam . Mam pytanko do osób które były w czerwcu 2014 w Hiszpanii Blanes na campingu w bungalowach , jakie warunki ?
IP: 83.7.51.160
Kaźmierz
Gość
Takie se.
IP: 164.127.222.101
Użytkownik
Posty: 5
Korzystałam z tego biura i wszystko odbyło się bez problemów.
IP: 109.235.22.109
Roca
Gość
Czy w Hiszpanii na Campingu Roca w Blanes był jakiś pożar??? Pytam gdyż biuro Olimp odwołało z tego powodu wyjazd zaplanowany na 13 czerwca 2014r.
IP: 83.5.236.207
greg
Gość
Też jestem ciekaw czy faktycznie był pożar. Cztery dni przed wyjazdem dowiedziałem się o tym rzekomym pożarze.
Chcąc nie chcą musiałem z żoną jechać do Albanii bo tylko taką propozycję dostaliśmy w tym terminie.
IP: 83.27.72.23
Kozik
Gość
Nie było żadnego pozaru.Byłam na tym turnusie i wszystko było ok.
IP: 83.22.200.48
Robert M.
Gość
Nie było pożaru. Była malutka powódź :)))))))
IP: 91.192.123.36
greg
Gość
Kozik wyjeżdżałaś 13 czerwca ? Jeśli tak, to już nigdy z biurem Olimp nigdzie nie pojadę i z całą stanowczością będę wszystkim odradzał. Zostałem po prostu bezczelnie oszukany (zresztą wygląda na to, że osoba o nicku Roca również)...
IP: 83.4.123.94
Kozik
Gość
Wyjeżdżałam 13 czerwca,powrot 26.Wszystko było ok.Wczasowiczów na tym turnusie było tylko 10 osób,reszta to młodzież licealna z Żywca.
IP: 83.27.215.165
Henryk
Gość
lola napisał
Biuro może zorganizować na życzenie klienta pobyt w hotelu tzw ofertę indywidualną WYOBRAŹ SOBIE :mrgreen:

Jestem zainteresowany taką opcją, no ale w Olimpie mi powiedzieli, ze pierwsze słyszą o takiej możliwości i to za 1800 z HB. Gdyby Vieste było z taką opcja, to brałbym w ciemno.
A tak swoją drogą, to BT Olimp mogłoby pomyśleć o przeniesieniu namiotów bliżej, np. tam gdzie stoją campery. Ta wspinaczka do namiotów odstrasza wielu ludzi od skorzystania z tej oferty. Namioty niżej i będzie to najlepsza oferta, bo miasto i okolice są wspaniałe. Kamping zresztą też.
Ta oferta z jakiej skorzystałaś w hotelu za pośrednictwem Olimpu bardzo interesująca, tyle, że nieprawdziwa.
IP: 46.112.151.226
lola
Gość
Szczerze mówiąć to jakoś mam gdzieś to czy mi wierzysz czy nie hehe wróciłam pod koniec czerwca i było bosko chociaż z pogodą szału nie było.... ;)
IP: 87.207.114.15
lola
Gość
szczerze pisząc nie wierzę, że pytałeś....chyba, że u pośrednika. W każdym razie udanego wypoczynku życzę gdybyś wybierał się do Vieste. :P
IP: 87.207.114.15
erem
Gość
Lolu, jak ma na imię rezydentka Olimpu w Vieste?
IP: 91.192.123.36
J. Kaniewski
Gość
Też mam wrażenie, ze Lola nigdy nie była w Vieste i zwyczajnie prowokuje na forum. To troll i tyle. Olać ją.
IP: 31.174.242.17

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Hiszpania » Biuro Podróży "Olimp" z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij