» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 > »

Autor Treść
elka
Gość
byliśmy w Albanii na początku czerwca...autobusy firmy Sindbad, bardzo porządne i wygodne. Kierowcy mili, spokojni, uczynni.
pozdrawiam
IP: 193.164.255.42
Użytkownik
Posty: 4
elka napisał
My jedziemy z Krakowa 30.08...do Olimpic Beach...będziemy zainteresowani poznaniem sensownego towarzystwa...może tam się spotkamy?]



halo my wyjezdzamy z katowic 1.09 wiec moze sie spotkamy :):)
IP: 88.156.126.154
elka
Gość
super, może skontaktujemy się przed wyjazdem, by jakoś się umówić w Olimpic Beach.Znacie nazwę obiektu, do którego jedziecie?My jedziemy trzeci (!) raz, więc znamy miejscowość. Wiemy jak się tam poruszać.Jeżeli jedziecie pierwszy raz, to pytaj, co Was interesuje. Postaram się udzielić wyczerpujących odpowiedzi i rad.
pozdrawiam...do zobaczenia
IP: 193.164.255.42
marta
Gość
co do tej Albanii.. z jakim biurem i w jakiej miejscowaości,my jedziemy 21.07
IP: 31.42.14.52
krzycholu
Gość
[quote=elka]
super, może skontaktujemy się przed wyjazdem, by jakoś się umówić w Olimpic Beach.Znacie nazwę obiektu, do którego jedziecie?My jedziemy trzeci (!) raz, więc znamy miejscowość. Wiemy jak się tam poruszać.Jeżeli jedziecie pierwszy raz, to pytaj, co Was interesuje. Postaram się udzielić wyczerpujących odpowiedzi i rad.
pozdrawiam...do zobaczenia
Jesli jedziecie tam trzeci raz to znaczy że warto...My jedziemy do OB pierwszy raz ( 15 lipca) chociaz z biurem MT juz jezdzilismy do BG i mamy miłe wspomnienia.
Wczesniej opisywał miejscowość i pobyt w tym roku kolega darko,który w sumie był zadowolony.
Co polecasz zwiedzić w okolicy, z jakiego biura wykupic wycieczki fakultatywne ( np Skiathos i Meteory) jakie knajpki polecasz i sklepy , gdzie najlepiej plażować?
Pobyt mamy w Posejdonie, jakies opinie i lokalizacja.
Dzięki z góry za info i pozdro :)[/quote=elka]
IP: 79.191.195.149
elka
Gość
marta napisał
co do tej Albanii.. z jakim biurem i w jakiej miejscowaości,my jedziemy 21.07


byliśmy w Sarandzie docelowo, wpadaliśmy do Ksamil, 12 km od Sarandy.Jest to albania południowa .Biuro Milleniumtravel. nie mamy zadnych zastrzeżen. -biuro w Legnicy, my jechaliśmy z Krakowa
IP: 193.164.255.42
marta
Gość
My jedziemy do Vlory z Oskarem ,zobaczymy..
IP: 83.22.220.171
Klaudia
Gość
oj mnie sie marzyło wlasnie do Albaniii ale nikogo nie moglam namowic bo się bali ;/
za rok pojade nawet sama :)
IP: 82.139.51.126
elka
Gość
Piotr napisał
Jadę także do hotelu Enastron w okresie od 28.06-09.07 z Krakowa.Jakieś informacje na temat samego hotelu ?

Byłam w Enastronie w ubiegłym roku i byłam zadowolona.Pokoje przyzwoite, łażienka wygodna, duże balkony, internet słaby, ale w lobby działa, działająca winda. I jeszcze to: obok na słupie jest gniazdo bocianie, więc będąc w miasteczku kierować sie na gniazdo i nie zginiesz ;) miłego wypoczynku
IP: 193.164.255.42
elka
Gość
marta napisał
My jedziemy do Vlory z Oskarem ,zobaczymy..

bedzie super i będziecie na pewno zadowoleni. Ludzie są sympatyczni i mili, można jechać bez obaw. 8) :D
IP: 193.164.255.42
Marco
Gość
Mam pytanie ws. wody w morzu. Czy to prawda że wygląda ona tak jak ta w bałtyku? Czy te opinie są przesadzone?
IP: 91.197.88.21
elka
Gość
Marco napisał
Mam pytanie ws. wody w morzu. Czy to prawda że wygląda ona tak jak ta w bałtyku? Czy te opinie są przesadzone?

o jaką miejscowośc Ci chodzi? W Olimpc Beach woda mętna / ale bakteriologicznie czysta/, a w Albaniii czyściutka i przejrzysta jak z kranu/kryształ/. Przywiozłam butelkę, jest super, ale zasolenie 39% :)
IP: 193.164.255.42
elka
Gość
Klaudia napisał
oj mnie sie marzyło wlasnie do Albaniii ale nikogo nie moglam namowic bo się bali ;/
za rok pojade nawet sama :)

za rok może wybierzesz sie a nami. Planujemy pojechać tym razem do Ksamil koło Sarandy...ale to jeszcze rok, znajdziesz chętnych..pozdrawiam :)
IP: 193.164.255.42
elka
Gość
krzycholu napisał
[quote=elka]
super, może skontaktujemy się przed wyjazdem, by jakoś się umówić w Olimpic Beach.Znacie nazwę obiektu, do którego jedziecie?My jedziemy trzeci (!) raz, więc znamy miejscowość. Wiemy jak się tam poruszać.Jeżeli jedziecie pierwszy raz, to pytaj, co Was interesuje. Postaram się udzielić wyczerpujących odpowiedzi i rad.
pozdrawiam...do zobaczenia
Jesli jedziecie tam trzeci raz to znaczy że warto...My jedziemy do OB pierwszy raz ( 15 lipca) chociaz z biurem MT juz jezdzilismy do BG i mamy miłe wspomnienia.
Wczesniej opisywał miejscowość i pobyt w tym roku kolega darko,który w sumie był zadowolony.
Co polecasz zwiedzić w okolicy, z jakiego biura wykupic wycieczki fakultatywne ( np Skiathos i Meteory) jakie knajpki polecasz i sklepy , gdzie najlepiej plażować?
Pobyt mamy w Posejdonie, jakies opinie i lokalizacja.
Dzięki z góry za info i pozdro :)

Wycieczki na pewno zaproponuje rezydent. Meteory na pewno, Skiatos też można. Jeżeli chodzi o knajpki nie mam doświadczenia. pijemy sobie wieczorami winko na balkonie i rozmawiamy. Tematy bardzo różne w zaleznosci od interlokutorów, ale jest miło, i o to chodzi, czyż nie?miłego urlopu ;)[/quote=krzycholu]
IP: 193.164.255.42
Marco
Gość
Wątek o Olimpic Beach, to wydawało mi się że o tym mieście mowa ;)

Rozumie, ale można ją porównać do bałtyku, czy raczej czystsza?
IP: 91.197.88.21
elka
Gość
wątek rzeczywiście o OB, ale przewija się Albania, Vlora.......
Woda w OB trochę mętna przez unoszący się drobniutki piaseczek.miłego dnia :D
IP: 193.164.255.42
Wojtek
Gość
Witam!
Może ktoś coś powiedzieć o wycieczkach:
-PAXOS I ANTYPAXOS
-ZAGORIA I WĄWÓŻ VIKOS
-WYSPY JOŃSKIE
-MITOLOGICZNY EPIR
-KORFU

Nazwy wycieczek kopiowałem z biura Oskar, więc mogą się różnić od nazw z innych biur ale jakby ktoś coś o nich wiedział, to prosze o opinie ;)
IP: 91.197.88.22
AGA
Gość
bbb
dzięki za reklamę

czytam i czytam oczom nie wierzę... ludzie jaka metna woda??? co wyscie oszleli czy co?? woda nawet na glębokościach jest przeżroczysta.. wiadomo jak jest dzien z przyplywem gdzie są fale to i piasek musi byc w wodzie.. jak nie ma fal..co jest częstsze.. to woda przeżroczysta każdą muszelkę widać z wysokosci 1,5m
w tawernach taniocha i smacznie
wszedzie dostepne za grosze owoce warzywa, pieczywo, woda napoje w granicach 0,20 do 1E i co tam mozna chcieć...a jak sie komus nie podoba "mydlo i powidło" to niech siedzi przed kompem i wypisuje głupot bo pewnie nigdzie w życiu nie był... tylko spamuje! - takich tu nie potrzeba

avc
przepraszam ze tak późno ;)) w szafkach apolonii znajdziesz 2 patelkie z 4 garnki kazdej wielkosci durszlak miskę pokrywki , sztucce dla 4 osob, szklanki kubki, literatki?? takie cos do alkoholu ;)) czajnik i dzbanek do herbaty;))
dobrze miec buteleczkę plynu do naczyn, gąbkę, sól cukier przyprawy ;) wielki obiad na mieście w zeszłym roku to 3,5E to z reguły 2 talerze(danie główne i sałatki) i gratis lody lub gigantyczna Frappe - nam sie trafiało wszystko w komplecie... bo tawerny prześcigają się w zacheceniu klientów... jeśli poprosisz o dodatkowe nakrycie to spokojnie je dostaniesz )) z mężem tak robiliśmy
rozpisałam sie ale dlaczego nie ;))
przeciez to stronka o OB
aha komarów nie wiedziałam .. ani jednego ;)) ani w hotelu ;)) ani na plaży ;) a wieczory na balkonie i spacery o zachodzie słońca były naszym rytuałem
apropo.... pogody ma nie byc w OB w tym roku?? ktoś chyba z tych polskich temperatur tego "lata" chyba udaru słonecznego dostał..;]
IP: 91.196.12.154
AGA
Gość
;)) jeszcze
PS
my jedziemy z Gliwic tak jak w zeszłym roku ;)) 28 lipca z biurem podróży wakacje .pl ale z tego co tu przeglądam nikt więcej w naszym terminie się tam nie wybiera ;]
na szczęscie mamy tam schodzony każdy kawałek wiec będzie ... suuuuper ;))

dla tych którzy pierwszy raz autokarem - polecam kocyk na "klimę" w nocy i podusie podróżną (w realu w tej chwili za 3,99 ;)
IP: 91.196.12.154
kamila
Gość
Witam!
Czy ktoś może był w OB w hotelu Phoenix, proszę o info
IP: 87.206.19.210
Melisaa
Gość
ktoś będzie w OB od 26 lipca do 4 sierpnia?
IP: 94.40.111.2
Aga
Gość
tak ;) ja z mezem i 2 małych dzieci;)

i jeszcze Michał jedzie do posejdona w tym terminie
IP: 91.196.12.154
Miro
Gość
To tak podsumowując, po przejrzeniu ok. 40 stron z tego tematu - może komuś innemu się przyda, a może stali bywalcy zauważą błędy ;)

Sklepy:
-Słoneczko
-Lidl w paralii
-Białe auto z warzywami na końcu OB
- cukiernia Panton

Restauracje:
-Rai
-Lakis
-Tokariati
-Akrogiali
-pizzeria(nie Perche No, tylko ta druga, może zna ktoś nazwę?)
-nie restauracja, ale super lody obok rosyjskiej knajpy(?) z dachem w niebiesko białe paski

Dobre wino - Retzina
Dobre piwa - Amsell, Mytos, Spartan, Pils-hellas

Lokalne biura wycieczkowe:
-Armira Travel
-Olimpios Travel
-Stefanido

Jeszcze jakieś ciekawe miejsca które warto tam odwiedzić, bądź trunki, które trzeba spróbować? ;)
IP: 91.197.88.21
miro
Gość
ja chetnie sie dowiem czegos wiecej na temat OB co i gdzie i za ile zjesc dobrze i tanio co zobaczyc ,pozdrawiam i czekam na wiesci
IP: 83.22.171.245
EDZIA
Gość
ja chetnie sie dowiem czegos wiecej na temat OB co i gdzie i za ile zjesc dobrze i tanio co zobaczyc ,pozdrawiam i czekam na wiesci
IP: 83.22.171.245

Strona: « < ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij