» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... > »

Autor Treść
bbb
Gość
Awawa napisał
bbb!
Wróciłam i jestem zachwycona pobytem!!!! Chora z powodu wyjazdu stamtąd :( Wszystko jak pisałaś wynalazłam :) Zjadłam 2 razy w Lakisie: suvlaki i spaghetti z 4 serami (nadskakują aż miło:), 2 dni szukałam lodów za euro i w końcu je dopadłam!:) Naprzeciwko "mojej" ławeczki w parku, obok tek ruskiej knajpy z dachem w paski niebiesko-białe. Lody pycha!!! Chlebek kukurydziany też:) Lubiłam tez drożdżówy z jabłkiem. Jadłam też w To Kariati i Rai a także obok To Kariati jest jest tawerna (ni e pamietam nazwy) gdzie np. gyros w picie jest za 1,80. Bardzo mi smakował! Już w drugim dniu trafiłam na tawernę z muzyką buzuki na żywo i byłam wniebowzięta!!! :D Spędzałam tam całe noce zasłuchana w głosy greckich śpiewaków i w te cudne piosenki...!! :) Grecy wspaniale się bawią z całymi swoimi rodzinami.. Starzy, młodzi.. To była uczta dla mnie móc oglądać starych greków tańczących na parkiecie.. i Ta cała oprawa... Strzelające szampany... Paląca się ogniem whisky - aż żal było patrzec na to marnotrawstwo:) Byłam obsypywana mnóstwem kwiatów!:) Mieszkałam w Enastron na II piętrze. Miałam narożny pokój, balkon od wschodu. Poleca, bo od 10.00 rano słońce już nie wchodziło do pokoju i można sobie było spokojnie wietrzyć a bryza od morza była super. Widok z balkonu rewelacyjny - z jednej strony na Olimp, a z drugiej widziałam morze w oddali. Polecam wszystkim wczasy bez wyżywienia. Tam na 200m2 jest chyba z 10 supermarketów, z 10 przychodni lekarskich, 2 piekarnie i mnóstwo tawern, sklepików itp. Jedyne czego brakowało to apteki, ale tą znalazłam w Katerini. Byłam tam w środę na targu, o którym ktoś tu już pisał. Dla mnie rewelacja! Oliwek chyba ze 20 rodzajów - 1kg od 2,40euro do 3,80euro. Taki sam wybór w owocach, warzywach itp Warto tam jechać, poza tym w Katerini jest ładne centrum: Terranova ma fajne ciuchy i przeceny dla dzieci a Bershka dla nas :D Bbb ja jestem zakochana w tym miejscu, spędziłam tam cudowne wakacje, morze ciepłe i przyjemne (znalazłam sobie ulubioną zatoczkę na pograniczu plaży naturystów i naszej) wszędzie blisko, ludzie przyjaźni. Kupowałam w markecie TEO (zarówno rzeczy codzienne i spożywcze jak i fajne prezenty tam można było wynaleźć. Bbb, nie wiem jak Ty, ale ja już tam chcę wracać!!!!! Tym bardziej, że dzisiaj tam impreza buzuki w mojej tawernie i to beze mnie :( Cóż, do następnego razu :D Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

Witam Cię Awawa :) Jak to czytam, to jakbym tam w tym momencie była. Pięknie opisujesz i przywracasz wspomnienia. Powiem tak: gdyby nagle ktoś mi powiedział, ze jest wolne miejsce w autokarze, to uwierz mi, wsiadam tak jak stoję i jadę. Pozdrawiam Ciebie również :)
IP: 89.200.227.216
Kamil
Gość
Antałek ma wolne miejsca :D
IP: 91.150.151.87
bbb
Gość
no to już nie ma :D
IP: 89.200.227.216
bubbles
Gość
witam, wybieram sie do OB. prosze mi powiedziec czy sa tam targowiska w okolicy? czy mozna sie tanio obkupic w "markowe" ciuchy, futra?
IP: 83.22.145.232
buba
Gość
bubbles- prawdziwy POLACZEK :D jeżeli zobaczę kogoś w Grecji w skarpetkach i klapkach kubota, to Ci pomacham :)
IP: 91.150.151.87
egi
Gość
o BP OK Services, o o którym wiele tu pisano:

kontakt24.tvn24.pl/temat,biuro-podrozy-ok-services-z-dnia-na-dzien-odwolalo-wycieczki,95468,html?categoryId=496
IP: 77.254.98.197
Użytkownik
Posty: 1
bbb napisał
Awawa napisał
bbb!
Wróciłam i jestem zachwycona pobytem!!!! Chora z powodu wyjazdu stamtąd :( Wszystko jak pisałaś wynalazłam :) Zjadłam 2 razy w Lakisie: suvlaki i spaghetti z 4 serami (nadskakują aż miło:), 2 dni szukałam lodów za euro i w końcu je dopadłam!:) Naprzeciwko "mojej" ławeczki w parku, obok tek ruskiej knajpy z dachem w paski niebiesko-białe. Lody pycha!!! Chlebek kukurydziany też:) Lubiłam tez drożdżówy z jabłkiem. Jadłam też w To Kariati i Rai a także obok To Kariati jest jest tawerna (ni e pamietam nazwy) gdzie np. gyros w picie jest za 1,80. Bardzo mi smakował! Już w drugim dniu trafiłam na tawernę z muzyką buzuki na żywo i byłam wniebowzięta!!! :D Spędzałam tam całe noce zasłuchana w głosy greckich śpiewaków i w te cudne piosenki...!! :) Grecy wspaniale się bawią z całymi swoimi rodzinami.. Starzy, młodzi.. To była uczta dla mnie móc oglądać starych greków tańczących na parkiecie.. i Ta cała oprawa... Strzelające szampany... Paląca się ogniem whisky - aż żal było patrzec na to marnotrawstwo:) Byłam obsypywana mnóstwem kwiatów!:) Mieszkałam w Enastron na II piętrze. Miałam narożny pokój, balkon od wschodu. Poleca, bo od 10.00 rano słońce już nie wchodziło do pokoju i można sobie było spokojnie wietrzyć a bryza od morza była super. Widok z balkonu rewelacyjny - z jednej strony na Olimp, a z drugiej widziałam morze w oddali. Polecam wszystkim wczasy bez wyżywienia. Tam na 200m2 jest chyba z 10 supermarketów, z 10 przychodni lekarskich, 2 piekarnie i mnóstwo tawern, sklepików itp. Jedyne czego brakowało to apteki, ale tą znalazłam w Katerini. Byłam tam w środę na targu, o którym ktoś tu już pisał. Dla mnie rewelacja! Oliwek chyba ze 20 rodzajów - 1kg od 2,40euro do 3,80euro. Taki sam wybór w owocach, warzywach itp Warto tam jechać, poza tym w Katerini jest ładne centrum: Terranova ma fajne ciuchy i przeceny dla dzieci a Bershka dla nas :D Bbb ja jestem zakochana w tym miejscu, spędziłam tam cudowne wakacje, morze ciepłe i przyjemne (znalazłam sobie ulubioną zatoczkę na pograniczu plaży naturystów i naszej) wszędzie blisko, ludzie przyjaźni. Kupowałam w markecie TEO (zarówno rzeczy codzienne i spożywcze jak i fajne prezenty tam można było wynaleźć. Bbb, nie wiem jak Ty, ale ja już tam chcę wracać!!!!! Tym bardziej, że dzisiaj tam impreza buzuki w mojej tawernie i to beze mnie :( Cóż, do następnego razu :D Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

Witam Cię Awawa :) Jak to czytam, to jakbym tam w tym momencie była. Pięknie opisujesz i przywracasz wspomnienia. Powiem tak: gdyby nagle ktoś mi powiedział, ze jest wolne miejsce w autokarze, to uwierz mi, wsiadam tak jak stoję i jadę. Pozdrawiam Ciebie również :)


Hej bbb :)
ja też bym wsiadła w momencie z powrotem, choćby na weekend:) a juz na pewno wakacje w przyszlym roku zaklepane :D Pozdrówka!

Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć przekrój zdjęć z OB czy Enastronu to zapraszam:)

https://www.facebook.com/ewa.kasprzyk.94/media_set?set=a.10200227098311268.1073741826.1566780166&type=3
IP: 31.172.177.250
kingaa20
Gość
to już pojechane, z ok services miałam jechać........do OB....!!!
w sobote w nocy miał być wyjazd! czy ktoś jeszcze?????
IP: 178.235.121.238
bbb
Gość
Awawa, obejrzałam Twoje zdjęcia i muszę przyznać, że masz talent :) ........i znów tam byłam :)
IP: 89.200.227.216
bbb
Gość
kingaa20 napisał
to już pojechane, z ok services miałam jechać........do OB....!!!
w sobote w nocy miał być wyjazd! czy ktoś jeszcze?????


TAK, SŁYSZAŁAM W RADIO, CO ZA DUPKI, PODOBNO CIESZYLI SIE DOBRĄ OPINIĄ
IP: 89.200.227.216
egi
Gość
dobrą opinią? wystarczyło poczytać kilka wcześniejszych postów na tym forum. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, dlaczego pomimo tylu negatywów o tej firmie znalazło się wielu takich, którzy im zaufali...

kontakt24.tvn24.pl/temat,odwolane-wycieczki-zamkniete-biuro-i-brak-kontaktu-ok-services-travel-zlozyl-wniosek-o-niewyplacalnosci,95468,html?categoryId=496
IP: 77.254.187.149
Aro
Gość
egi 1000 % racji !!!
IP: 89.25.132.241
bbb
Gość
Ta firma działała co najmniej od 5 lat. Nie czytam wszystkiego. W każdym razie nie zazdroszczę tym ludziom. Nikt nie chciałby znaleźć się w ich sytuacji.
IP: 89.200.227.216
kingaa20
Gość
tak DOBRĄ OPINIĄ "EGI"!! jeździłam z tego biuro co rok! od 5 lat! ZAWSZE byli w porządku, hotele piękne, autokary wygodne nowoczesne, obsluga lux, wszystkie certyfikaty w tym "certyfikat rzetelności" na który uczulają media aby przed zakupem wycieczki biuro miało taki certyfikat. wiec nie madrzcie się, bo siedzicie i czytacie te pierdoly ludzi nie wiadomo skad.
IP: 178.235.121.238
egi
Gość
jeśli faktycznie mieli certyfikat "Rzetelnej firmy", to coś tu systemowo zawiodło. Certyfikat może mieć firma, które nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań, ważny jest jednak tylko 30 dni, więc pewnie był nieaktualny. Być może często korzystałaś z ich usług; ja niedawno wróciłem z Olimpic Beach i chcąc się dowiedzieć jak najwięcej o tym miejscu, od początku do końca przeczytałem to forum . Tylu negatywów o jednym organizatorze w jednym miejscu jeszcze nie widziałem. Nazwa (OK) to chyba z przekory.
IP: 159.205.116.132
bbb
Gość
Nikt nie może przewidzieć co, kiedy, komu i gdzie. Nikt nie jest w stanie tak do końca ochronić się przed oszustami. Nikt. Po co jakieś kazania, nie rozumiem tego. Nikomu nie życzę znaleźć się w takiej sytuacji i jeszcze czytać takie pierdoły. Dziewczyna chciała się tu pożalić i oczekuje wsparcia, więc dajmy je jej. Pozdrawiam Cię kingaa20 :)
IP: 89.200.227.216
Awawa
Gość
bbb napisał
Nikt nie może przewidzieć co, kiedy, komu i gdzie. Nikt nie jest w stanie tak do końca ochronić się przed oszustami. Nikt. Po co jakieś kazania, nie rozumiem tego. Nikomu nie życzę znaleźć się w takiej sytuacji i jeszcze czytać takie pierdoły. Dziewczyna chciała się tu pożalić i oczekuje wsparcia, więc dajmy je jej. Pozdrawiam Cię kingaa20 :)


bbb,
Popieram! Nic dodać nic ująć :D
IP: 31.172.177.250
Kinga
Gość
dzięki za wsparcie;) może go nie oczekiwałam, ale zapytałam czy ktoś jeszcze z tego forum znalazł się w podobnej sytuacji;) a tu dostałam umoralniające posty, jakim to debilem trzeba być żeby jechać z tym biurem, szczerze- wiadomo ze każdy teraz może się mądrzyć...a i chcielibyśmy odzyskac te pieniądze a szanse sa niewielkie, tylko najbardziej wkurza, ze to niebylo zwykle bankructwo biura. to oszuści, jeszcze dzień wcześniej przed ogłoszeniem niewyplacalnosci biura, kazali przelewac do godz. 12 pieniądze za wycieczki. a ta pani wlascicielka biura miała już 3 czy 4 biura i kazde upadala co rok, dwa...kpina w dodatku ma nowe biuro: www.greckiewakacje.pl -ostrzegam ze to ta sama osoba, sprzedają te same wycieczki co w ok services travel tyle,(ten sam hotel, nawet opis miejsc przekopiowany ze strony ok services travel) ze z ok services travel ludzie nie pojada a z greckiewakacje.pl pewnie pojade bo zaczynają swoja dzialanosc od czerwca, banda oszustow! tylko patrzeć jak za rok dziwnym trafem zbankrtuje. Pzdr.
IP: 178.235.121.238
Kinga
Gość
a tak przy okazji słyszeliście cos o biurze podrozy "TĘCZA"?:) bo 23.08 jade z nimi do Grecji jednak tylko ze 3 km dalej-nie OB tylko Leptokaria, mam nadzieje ze to biuro nie zbankrutuje...;)
IP: 178.235.121.238
egi
Gość
Kinga, jeśli niepotrzebnie dolałem oliwy do ognia, przepraszam. A jeśli prawdą jest to co piszesz o greckiewakacje.pl, (GTMT Sp. z o.o) należałoby to nagłośnić, by przestrzec innych. Poszperałem trochę i okazuje się, że w Polsce mamy prawo, które sprzyja tego typu oszustom i oszustwom. Złodzieje (bo tak trzeba ich nazwać) nie ponoszą praktycznie żadnych konsekwencji i bez przeszkód mogą otworzyć nowe biuro turystyczne.
IP: 159.205.49.57
Kinga
Gość
spoko:) walczymy, na fb utworzyla się grupa oszukanych przez ok services travel, nawet zaintersowala się nami tewizja Polsat-interwencja i w pn. 0 10 ma się spotkać z poszkodowanymi przez ok services, wiadomo z czescia z nich(ci którzy sa z bielska białej, czy katowic) ja niestety jestem ze Skarzyska Kamiennej i ciężko będzie.. zobaczymy co to będzie, ale coraz więcej wskazuje na to ze Pani Katarzyna Ketikoglou ma wiele nieruchomości, tylko skaD? jeżeli 3 biura jej zbankrtowaly, to jest polskie prawo...

to jestem z postów u nas w grupie na fb: "Witam wszystkich,
ja i moi znajomi również tak jak i większość tutaj zostaliśmy "oszukani"
Nie na darmo piszę OSZUKANI. Ktoś poniżej wspomniał że strona greckie wakacje.pl to ich druga firma.
Ten ktoś nie mylił się. Poświęciłem trochę czasu i postanowiłem sprawdzić w/w firmę. Pierw udałem się na wskazany na stronie adres B-B ul. Powstańców Śląskich 6 i...... nic, brak jakichkolwiek śladów biura podróży, portier też o niczym nie wiedział.
Nie odpuściliśmy, postanowiliśmy zadzwonić i pod wskazany nr telefonu pod pretekstem zainteresowania ofertą i spotkania bezpośrednio w biurze podróży. otrzymaliśmy info iż biuro znajduje się w Bielsku na Placu Ratuszowym 4, tam też się udaliśmy.
Dodam tutaj iż w dniu odwołania pierwszych turnusów (14 sierpnia) nie dowierzając iż firma ta mogła upaść pojechałem pod siedzibę biura OK Services. Ku mojemu zdumieniu biuro było nieczynne, a przez witryny doskonale było widać że z wyposażenia biura zniknęły dość SPECYFICZNE dwa komputery firmy Compaq (zwróciłem na nie szczególną uwagę, gdyż interesuję się komputerami).
Wchodząc dziś do biura Greckiewakacje.pl pierwsze co zauważyłem to DOKŁADNIE TE SAME dwa komputery - dodam że nie podłączone.
Rozpocząłem rozmowę normalnie jako potencjalny klient zainteresowany konkretnie willą Margaritta w Paralii w terminie od 31 sierpnia (dokładnie taki sam jaki zakupiłem w OK Services).
Pani z obsługi ze smutkiem w głosie oznajmiła mi że niestety wszystkie terminy są już zajęte w tej willi i zaproponowała nam inny obiekt. Nie mogłem dalej prowadzić konwersacji gdyż nie wytrzymałem. Wyrzuciłem z siebie co miałem do powiedzenia, o naszych zniszczonych wczasach, o łudząco podobnych niepodłączonych komputerach, które w dniu zamknięcia firmy OK Services zniknęły z tamtejszego biura.

Moje pytanie brzmi: skoro firma upadła, to dlaczego komputery, które miały stanowić masę upadłościową firmy OK Services znajdują się w nowo powstałej NIEPOWIĄZANEJ z OK SERVICES firmie. ????!!!!!!

Jest wiele różnych niepowtarzalnych dowodów na to iż firma greckiewakacje.pl jest KLONEM biura które upadło w tę środę.
Mam tu na myśli m.in.
- identyczne treści zamieszczone na stronach obu biur;
- nazwiska padające w obu firmach;
- to samo Towarzystwo Ubezpieczeniowe i tak samo śmieszna suma gwarancji ubezpieczeniowej;
- nazwisko osoby, która zakładała wszystkie upadłe do tej pory biura (Aquamaris, Tramp Travel, Ok Services Travel, Ok services , a teraz greckiewakacje.pl

Więcej dowodów przedstawię na stronie internetowej, którą obecni tworzę i która będzie miała na celu przestrzec przed tą nowo powstałą firmą.

Dla nie wtajemniczonych dodam, że zauważyłem że domena strony greckiewakacje.pl, została zarejestrowana już w MAJU tegor roku (dokładnie 2013.05.17 13:24:10) , a więc już wtedy obecny zarząd greckiewakacje.pl , wcześniejsi pracownicy wiedzieli że OK services upadnie, splajtuje itp. A mimo to ,
JAKŻE miła (z uśmiechem na twarzy) PANI Joanna J. przyjmowała ode mnie dnia 31.lipca ostatnią ratę za wczasy, kończąc zdaniem "życzę udanych wakacji" "

OSZUSCI I TYLE.
IP: 178.235.121.238
Carro
Gość
Jak będzie strona gotowa daj tutaj znać. Ja jutro wyjeżdżam do Paralii, a miałam jechać na Korfu, żenada z tym biurem i całą resztą. Prawo powinno się zmienić, bo tak to wszystko robią w białych rękawiczkach. Trzeba się zgadać i robić tak, by ostrzec przed nowy biurem.....greckie wakacje.
IP: 164.127.111.53
awm
Gość
Ktoś z Urzędu Marszałkowskiego powinien wypowiedzieć się na temat "greckichwakacji". W tamtym roku, gdy Katarzyna Ketikoglou 2 dni po plajcie aquamarisu poleciała zarejestrować nowe bp galene ( które teraz zostało przekształcone w greckiewakacje ), przedstawiciel UM przyparty do muru przez dziennikarza , ostrzegał ludzi przed korzystaniem z usług tego biura. Może dzięki temu galene nie zaistniało . Jak się wpisało w intrnecie hasło galene , to zaraz wyskakiwało -" marszałek odradza " , "nowe biuro na zgliszczach aquamarisu" itp.Powinniśmy stworzyć taką "rekomendację " "greckim wakacjom". A tak przy okazji , próbowaliście wpisać Katarzyna Ketikoglou ? Słowa powiązane- oszustwo , bankructwo ,śledztwo . prokuratura.
IP: 159.205.170.64
Awawa
Gość
Ja trochę z innej beczki. Czy ktos był moze na Sylwestrze w Grecji? Widzę ze są organizowane wycieczki na tydzień, z Sylwestrem np w w Paralii. Mam ochotę pojechać, ale chcialabym trochę info z pierwszej reki :) Np. w której restauracji jest organizowana impreza, czy są tylko pary i osoba samotna nie będzie sie czula nieswojo, czy śpiewają i grają na niej miejscowi śpiewacy czy muza puszczona ze sprzętu?
IP: 130.255.152.104
egi
Gość
www.facebook.com/okservicestravel?fref=ts
IP: 159.205.122.165

Strona: « < ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij