» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 71 72 73 74 75 76 77 > »

Autor Treść
KOBRA
Gość
AGA napisał
bbb
dzięki za reklamę

czytam i czytam oczom nie wierzę... ludzie jaka metna woda??? co wyscie oszleli czy co?? woda nawet na glębokościach jest przeżroczysta.. wiadomo jak jest dzien z przyplywem gdzie są fale to i piasek musi byc w wodzie.. jak nie ma fal..co jest częstsze.. to woda przeżroczysta każdą muszelkę widać z wysokosci 1,5m
w tawernach taniocha i smacznie
wszedzie dostepne za grosze owoce warzywa, pieczywo, woda napoje w granicach 0,20 do 1E i co tam mozna chcieć...a jak sie komus nie podoba "mydlo i powidło" to niech siedzi przed kompem i wypisuje głupot bo pewnie nigdzie w życiu nie był... tylko spamuje! - takich tu nie potrzeba

avc
przepraszam ze tak późno ;)) w szafkach apolonii znajdziesz 2 patelkie z 4 garnki kazdej wielkosci durszlak miskę pokrywki , sztucce dla 4 osob, szklanki kubki, literatki?? takie cos do alkoholu ;)) czajnik i dzbanek do herbaty;))
dobrze miec buteleczkę plynu do naczyn, gąbkę, sól cukier przyprawy ;) wielki obiad na mieście w zeszłym roku to 3,5E to z reguły 2 talerze(danie główne i sałatki) i gratis lody lub gigantyczna Frappe - nam sie trafiało wszystko w komplecie... bo tawerny prześcigają się w zacheceniu klientów... jeśli poprosisz o dodatkowe nakrycie to spokojnie je dostaniesz )) z mężem tak robiliśmy
rozpisałam sie ale dlaczego nie ;))
przeciez to stronka o OB
aha komarów nie wiedziałam .. ani jednego ;)) ani w hotelu ;)) ani na plaży ;) a wieczory na balkonie i spacery o zachodzie słońca były naszym rytuałem
apropo.... pogody ma nie byc w OB w tym roku?? ktoś chyba z tych polskich temperatur tego "lata" chyba udaru słonecznego dostał..;]



co do wody-zależy jak się trafi -ja byłam od 15.06-3.07 i były tylko 3-4 dni z czystą wodą. Następne dni to nanoszone glony i mnóstwo trawy-tak, że trudno było wejść czy wyjść czystemu z wody ...a już oglądanie muszelek czy krabów na dnie było niemożliwe..
IP: 195.245.224.251
Teresa
Gość
Witam. Napiszcie coś o kierowcach. Jeżdżą bezpiecznie? Często robią postoje? Będę wdzięczna. Pozdrawiam
IP: 78.8.205.185
gość
Gość
Własnie wróciłyśmy z OB. Było super!!! Posejdon po remoncie bardzo fajny - uważajcie na wszelkie szkody - bo liczą słono!!! Wyposażenie aneksu kuchennego trochę skromne. My wzięłyśmy czajnik i toster. Ale jedzonko w knajpkach jest ok! bardzo dobre pizze i makarony u pani Renaty la dolce vita. Warto pojechać na Skiathos, Olimp i Meteory. Edessa jest przereklamowana trochę żałuję, że pojechałyśmy.
Opieka biura bardzo dobra, podroż trochę się dłużyła , ale można wytrzymać.
IP: 89.74.213.17
Marek
Gość
Ma ktoś kontakt z Olimpios Travel?
IP: 91.197.88.21
Dominika
Gość
Melisaa napisał
Aga jedziesz 25 lipca do ob? a ktoś jedzie 25 z Antałkiem ?

Ja ze znajomą jade z Antałka do Hotelu Enastron ;)
IP: 89.68.73.74
AGA
Gość
Teresa napisał
Witam. Napiszcie coś o kierowcach. Jeżdżą bezpiecznie? Często robią postoje? Będę wdzięczna. Pozdrawiam


nasi kierowcy jechali bardzo ostroznie, zmieniali sie często , poproszeni o zzrobienie kawy czy gor kubka z wlasnego czajnika poza postojami też za usmiech ;)
postoje często, nawet za często.. wolałabym szybciej jechać niz co 4-5 godz postój na siusiu...

przekrój wiekowy .. wielki .. od 2latków do 70;))) sporo młodzieży i po 50


w autokarze warto miec poduszke podróżną i kocyk... w nocy kierowcy wlaczaja klimę.. i troche zimno sie robi :) albo to ja jestem zmarzluch ;))

my juz za 7 dni ;))
IP: 91.196.12.154
Klaudia
Gość
Dziekuje za wiadomosc :) AGA my 14 sierpnia ale juz sie nie moge doczekac :) jak myslicie ile kasy zabrac dla mnie i dziecka 6 letniego zeby bylo ok?
IP: 82.139.51.126
chicca
Gość
Myślę,że masz tysiąc jeśli masz all.

Czy lezaki na prawdę kosztują 4 euro? nie mogę kupić kawy i sobie siedzieć na tych leżakach ?
IP: 94.40.111.2
Aga
Gość
chicca napisał
Myślę,że masz tysiąc jeśli masz all.

Czy lezaki na prawdę kosztują 4 euro? nie mogę kupić kawy i sobie siedzieć na tych leżakach ?


w zeszlym roku i kazdym poprzednim bylo.. kupisz kawe czy ice tee i korzystasz z lezaka caly dzien... pierwsze slysze o 4 E chyba ze jak nie chcesz nic kupić ;) zawsze mozna iść na plazę po prawej stronie w stronę nudystów gdzie mniej ludzi, czystsza z tego powodu woda, i plaza bez leżaków ze rozkladasz się na czym chcesz a panowie z "paczkami i z calym kramem" i tak przychodzą ;))

mój 6latek na szczęście nie wymagajacy 2x na dzien za pol euro (jeżdzace maszyny np pociag motor karuzele) i pociag do Paralii, dzieci miały za darmo w zeszlym roku jak jechało 2 dorosłych z nimi ale w Paralii jest mini wesołe miasteczko i to moze juz wiecej kosztować ;)) wiadomo lody za 1E na dzień, i obowiazkowo w cukierni jakieś frykasy też ok 1 E ;)) a tak jak kazde dziecko jeśli nie weźmiesz ze soba czegos do zabawy i plywania to bedziesz musiala kupić na miejscu bo dziecko bedzie chciec - wiec dodatkowa kasa ;))


;)
IP: 91.196.12.154
Aśka
Gość
A jak to jest z plażami? Gdzieś przeczytałam że są plaże piaszczyste i kamieniste, natomiast na google maps przeleciałam całe olimpic beach i wydaje mi się że wszędzie są piaszczyste.
IP: 91.197.88.21
krzycholu
Gość
Wlasnie pisze z OB Posejdon, burza i leje w tej chwili ale wczoraj tez podobno lalo ale my bylismy na Skiathos i tam pelna patelnia.
Apartamenty Ok czydye i wszystko nowe wyposazenie ubogie ale ludzie za ta kasę to jrst extra.
Wycieczki z Paralii prawie połowę tansze niz od p. OLI z Wave travel ale czyjakoscta sama? Nie wiem pojechali dzis znajomi ns Meteory to sie dowiem.
Koncze bo piwo stoi na stole....
IP: 94.68.134.51
Grażka
Gość
krzycholu napisał
Wlasnie pisze z OB Posejdon, burza i leje w tej chwili ale wczoraj tez podobno lalo ale my bylismy na Skiathos i tam pelna patelnia.
Apartamenty Ok czydye i wszystko nowe wyposazenie ubogie ale ludzie za ta kasę to jrst extra.
Wycieczki z Paralii prawie połowę tansze niz od p. OLI z Wave travel ale czyjakoscta sama? Nie wiem pojechali dzis znajomi ns Meteory to sie dowiem.
Koncze bo piwo stoi na stole....


dzieki krzychol za wiesci i proszę o więcej głównie jeśli chodzi o jakość wycieczek z biur OB . Ceny takie same jak wcześniej pisali na forum ?
IP: 80.50.135.230
krzycholu
Gość
Ceny wycieczek to Meteory i Edessa ( Pozar) 25 /os Skiathos 35/os to z biura Wave travel
Na miescie i w Paralii wycieczki tańsze ale czy lepsze? Tu nie odpowiem w jednym zdaniu sami ocenicie co warto wybrac.
Najwiekszy zawod to morze, zielona zupa od plazy na 15 m wglab morza dalej moze byc woda czysta.
Reszta ogolnie Ok, ceny rozne ogolnie drożej niz w Polsce ale coz to strefa euro...
Koncze bo wifi w Posejdonie to katastrofa jak mowi kpt.Kostas :-)
IP: 94.67.135.136
krzycholu
Gość
Ceny kilka ktore pamietam- piwo od 0,65 do 1,20 puszka w sklepie w knajpkach od 1.20 do 3 euro za kufel.
Dania tutaj różnie ale srednio ok.8 , chlebek maly 0,70 pomidory 1,20 ( drogie) arbuz 0,20 ogorek szt 0,65 cukier 0,90 rogal 0,25 paczki na plazy 1,50.
W Lidlu troche taniej pare centów ale kolejki mega po 30 m no i wyprawa do Paralii bilet 1,10 / os.
puszka rybek 3,30 wodka normalna droga ok 18 za to wszędzie masa ouzo i oliwek oliwy itd.
najbardzie j oblegana knajpka to Augiopuli jakos tak niebieski wystroj i masa ludzi.
Skiathos to jest mega impreza i polecam w ciemno każdemu.
Ok koncze bo pisanie z fona to masakra. .. :-)
IP: 94.67.135.136
Mirek
Gość
Naprawdę woda taka straszna? Jedziemy za kilka dni i zaczynam się obawiać.
IP: 91.197.88.21
Grażka
Gość
krzycholu napisał
Ceny kilka ktore pamietam- piwo od 0,65 do 1,20 puszka w sklepie w knajpkach od 1.20 do 3 euro za kufel.
Dania tutaj różnie ale srednio ok.8 , chlebek maly 0,70 pomidory 1,20 ( drogie) arbuz 0,20 ogorek szt 0,65 cukier 0,90 rogal 0,25 paczki na plazy 1,50.
W Lidlu troche taniej pare centów ale kolejki mega po 30 m no i wyprawa do Paralii bilet 1,10 / os.
puszka rybek 3,30 wodka normalna droga ok 18 za to wszędzie masa ouzo i oliwek oliwy itd.
najbardzie j oblegana knajpka to Augiopuli jakos tak niebieski wystroj i masa ludzi.
Skiathos to jest mega impreza i polecam w ciemno każdemu.
Ok koncze bo pisanie z fona to masakra. .. :-)


Jeszcze raz bardzo dziękuje za informacje . dzieki nim wiem ile eurosków zabrać :D . Mam nadzieję , że do wrzesnia morze troszke się oczyści z tej zielenizny.
IP: 80.50.135.230
krzycholu
Gość
Sa dni ze zielicha i trawy jest troche mniej to bylo chyba po burzy i byly wtedy spore fale.
na plazy lezy tez sporo trawy chyba morskiej i nie sprawia to przyjemnego widoku.
Czysta plaza i wodato jest na skiathos tutaj w Ob i Paralii wyglada to nieciekawie.
Denerwuje mnie wataha dzikich psow ok 20 ktore w nocy i nad ranem ganiaja po miescie i plazy iszczekaja na ludzi wracajacych z dyskotek z Paralii.
Brudne wychudzone itd.
Ale to tyle z minusow reszta jest Ok :-)
IP: 94.67.135.136
xlukas1
Gość
Ja jadę 4 - 15 sierpnia ale do Platon Palace Beach, jedziecie sami czy z dziećmi? Bo ja z żoną i 9-letnią córką. Jakie opinie są o tym hotelu? był ktoś?
IP: 78.11.38.133
krzycholu
Gość
Ta polecena knajpka to farotawerna Augerinos ( ach te nazwy) z blekitnym daszkiem
Klienci na koniec dostają s to lody lub deser i zawsze jest oblegana.
Musaka , pastizio 4 souvlaki z frytkami chyba 5 euro.
pozdro , jutro wyjazd :-(
IP: 94.67.140.224
Aga
Gość
za 2 godz wyjazd ... eh calutki poniedzialek w busie ale we wtorek rano juz bede witala sie z OB ;)
pozdrawiam
IP: 91.196.12.248
Klaudia
Gość
Mam pytanie do tych osob ktore juz byly :) i wrocily. Co z rzeczy ktore zabraliscie bylo zupelnie niepotrzebne i co by sie przydalo czego nie wzieliscie? wyjezdzam 14 08 czy powinnam wziac cos na dlugi rekaw czy raczej wszelkie sweterki sa zbedne?
IP: 82.139.51.126
elka
Gość
Klaudia napisał
Mam pytanie do tych osob ktore juz byly :) i wrocily. Co z rzeczy ktore zabraliscie bylo zupelnie niepotrzebne i co by sie przydalo czego nie wzieliscie? wyjezdzam 14 08 czy powinnam wziac cos na dlugi rekaw czy raczej wszelkie sweterki sa zbedne?

Jadę 3-ci raz, za pierwszym wyjazdem zabrałam wiele niepotrzebnych rzeczy, teraz juz wiem co zabrać.Ja zabieram /30.08.2014/:
-buty croksy /bardzo wygodne i przewiewne, chodzę w nich cały czas w OB
-jakieś lekkie "adidaski" na wypadek złej i zimnej pogody po powrocie
-bluza polarowa na noce spędzone w autokarze./jest chłodno/
- 1x cienka bluzka z długim rękawem na ew. chłodne wieczory i ew. dojście do plaży
- 3-4 t-sherty
- jakąś bardziej elegancką bluzeczkę, lub sukienkę jeżeli masz w planie tzw. "wyjścia", do tego oczywiście obuwie
- długie wygodne spodnie na podróz, lub legginsy
- spódniczkę, w której idę na plażę, założoną na kostium kąpielowy
- 2-3 pary krótszych, lub krótkich spodni
-bielizna osobista, ale bez przesady, majtki można przeprać
- 2 kostiumy kąpielowe
- ręcznik na plażę
- kosmetyki, nie za dużo, bo po co wozić
-suszarka do włosów /zawsze zabieram/, aparat foto, itp
- dokumenty, forsa, karta bankomatowa, itp
- odrobina płynu do naczyń, sciereczka,
- mały czajniczek lub grzałka/ tej unikam, bo niebezpieczna/
- torba "plażowa" na ręzniki, kanapke, kremy i inne precjoza,
- moja ulubiona kawę rozpuszczalną i niewielką ilość cukru trzcinowego,/ tam nie widziałam/
jeżeli chcesz zabierz specjalna poduszeczke pod kark w czasie podróży

NIE zabieraj parasola, jeżeli nie będziesz korzystać z parasoli przy tawernach, kup na miejscu za 5 Euro ;)

miłego urlopu...
IP: 193.164.255.42
krzycholu
Gość
Fajnie bylo... :-)
Pozdrowienia dla p.Oli z Wave Travel, p.Justyny ( pilot autokaru) oraz ekipy z Białegostoku i Łodzi.
IP: 213.158.217.105
kora
Gość
Był ktoś w willi Alkionis? Na zdjęciach nieco odbiega standardem od reszty willi, ale mam nadzieje, że nie jest tam źle.
My jedziemy tam 8 września z Antałkiem. Już odliczam dni ;)
IP: 176.124.142.75
Użytkownik
Posty: 115
kora napisał
Był ktoś w willi Alkionis? Na zdjęciach nieco odbiega standardem od reszty willi, ale mam nadzieje, że nie jest tam źle.
My jedziemy tam 8 września z Antałkiem. Już odliczam dni ;)

witaj, my jedziemy z Antałkiem 30.08., to na pewno bedziemy wracać autokarem, którym Wy przyjedziecie. Alkionisu nie znam, ale Konstantyn i Enastron już "zaliczyliśmy", tym razem Helena.. Życzę miłego urlopu i spokojnej, bezpiecznej drogi.pozdrawiam 8)
IP: 193.164.255.42

Strona: « < ... 71 72 73 74 75 76 77 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij