» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Nocleg w Poznaniu

Nocleg w Poznaniu

Strona: < 1 2

Autor Treść
Marco
Gość
Guys I can recommend very nice hotel with nice views in Poznan - Hotel Wloski. From the hotel is about 5 min to the Stary Browar –shopping centre. Very close to the center of Poznan. Beautiful rooms with nice and cozy decor. In the room was waiting for me a bottle of water and fresh fruit, a very nice gesture. Every day was delivered fresh beauty to the bathroom. Relaxed and friendly atmosphere throughout the hotel allows you to relax after a day of sightseeing. Breakfast is very tasty and varied. Always fresh. Great Italian cuisine. Revelation. You may very well enjoy an elegant decor and a quiet Italian atmosphere.
IP: 79.141.172.14
Kasia
Gość
Witajcie, w ten weekend przyjeżdżam do Poznania na Triathlon :) nocuję 3 dni w Hotelu Włoskim, znajomi mi polecili, podobno hotel oferuje bardzo atrakcyjne warunki i pyszne śniadanka :)
IP: 95.141.29.54
Mario
Gość
Ja też polecam hotel włoski, bardzo elegancki ze świetnym personelem. Zawsze mają atrakcyjną ofertę cenową, zapewnia fajne warunki pobytu. Polecam
IP: 95.141.20.196
Iza
Gość
Fajny hotel w centrum poznania, uprzejmy i uśmiechniety personel, kawa i codzienna prasa dostępna dla gości przez cały pobyt...
IP: 95.141.31.4
Pajo
Gość
Tak to prawda, ostatnimi czasy nie byłem w lepszym hotelu niż Włoski, zawsze sie tam zatrzymuję jak przyjeżdżam do Poznania, hotel ma wysoki standard i zapewnia fajne, atrakcyjne warunki pobytu.
IP: 79.141.173.62
Turistos
Gość
Faktycznie dobry hotel, można go śmiało polecić. Byłem kilka razy już w Hotelu Włoskim i wszystko było bez zarzutu.
IP: 79.141.160.64
Ania
Gość
Zgadzam się, świetny hotel, bardzo jasny. Obsługa mówiąca w obcych językach - duży plus :)
IP: 95.141.20.196
Niikita
Gość
Jeżeli ktoś nie przepada za hotelami, a lubi dobry standard, to warto spróbować noclegu w apartamentach. Fajna oferta apartamentów w Poznaniu jest na www.luxpart24.pl
IP: 62.121.138.38
Maria
Gość
Chetnie przyjeżdżam do poznania na spotkania ze znajomymi, do dyskotek do pubów, niestety mieszkam poza poznaniem, i po nocnych szaleństwach nocuję w hotelu niedaleko od starego rynku, w hotelu wloskim :) polecam
IP: 94.242.255.236
Użytkownik
Posty: 1
Ja spałam tutaj http://taniewakacje.info/Poznan/1879/Tanie_Noclegi_w_Poznaniu_eNoclegPoznan.html będąc ze znajomymi, polecam bo bardzo dobre warunki a cena, co tu dużo mówić - super atrakcyjna.
IP: 81.190.219.175
Mateusz
Gość
kilkukrotnie nocowałem w hotelu włoskim, i jest to bardzo fajny i komfortowy hotel, ładne wnętrza, odnowione kilka tyg temu, miło się tam zawsze przyjeżdża, a do tego ceny za nocleg są zawsze atrakcyjne.
IP: 176.10.99.206

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Polska » Nocleg w Poznaniu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij