» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Miejsca do których często wracacie

Miejsca do których często wracacie

Strona: « < 1 2 3 4

Autor Treść
DariuszekL
Gość
Spokojnym i dosyć interesującym miejscem jest jezioro Sielpińskie zlokalizowane wśród sosnowych lasów w województwie świętokrzyskim. Czyste powietrze, bliskość natury, cisza i spokój. Nad morzem to Jarosławiec. Miejscowość ta ma wspaniały "klimat".
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:49, 04.03.2021. »
IP: 79.96.31.139
Użytkownik
Posty: 4
U mnie natomiast bardziej królują miejsca zagraniczne. Przykładowo bardzo sobie cenię greckie wyspy. Świetnie się tam czuję. Tak poza tym to jakoś nie mam jakiś konkretnych miejsc, hoteli. Bardziej lubie poznawać nowe. Podobają mi się te pomysły na urlop. Mozna tam naprawdę znaleźć interesujące miejsca i dzięki temu też jakoś rozwinąć swoją wiedzę. Jeździć stale do tych samych miejsc to nie dla mnie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:45, 04.03.2021. »
IP: 95.160.182.144
Gocha
Gość
ja uwielbiam wracać w świętokrzyskie. jak napisał DariuszekL, w województwie świętokrzyskim również są bardzo fajne miejsca do odwiedzenia. przede wszystkim Góry Świętokrzyskie, z miejscowości kocham Ujazd i Kurozwęki. miałam okazję dokładnie zwiedzić te rejony dzięki pani Dorocie Czesak, przed którą świętokrzyskie nie ma chyba żadnych tajemnic. ma też bardzo fajne wycieczki, zerknijcie na swietokrzyskie-przewodnik.pl i wybierzcie się koniecznie w moje ukochane rejony!
IP: 89.76.239.80
Użytkownik
Posty: 12
Jak mogę, to wracam w góry. Uwielbiam po nich chodzić.
IP: 87.207.156.42
Użytkownik
Posty: 18
Barlineeeek. Piękne miejsce na ziemi :) polecam ;)
IP: 193.22.83.71
Użytkownik
Posty: 1
My bardzo często wracamy do Grzybowa i Ośrodka Swallow, bardzo lubię to miejsce, ma swój klimat :) Polskie morze ma to do siebie, że fajnie jest nad nie wrócić.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:44, 04.03.2021. »
IP: 81.190.212.105
Użytkownik
Posty: 10
Nam najbardziej podoba się Beskid:) najchętniej rezerwujemy ten hotel Łysoń w Inwałdzie :) ktoś był może w tym parku miniatur?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:44, 04.03.2021. »
IP: 195.189.88.70
Użytkownik
Posty: 4
Ja z reguły nie wracam w te same miejsca - wolę odkrywać coraz to nowsze rejony :D jeśli zdarza mi się jeździć w to samo miejsce po raz drugi, to tylko inną porą roku, góry latem, a góry zimą to jednak zupełnie inne przeżycia :) ale tak jak mówię, staram się kombinować i szukać nowych miejsc, inspiracji szukam na przykład na różnych portalach społecznościowych podróżniczych :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 21:49, 27.01.2015. »
IP: 89.65.251.31
gertruda
Gość
Ja często wracam sobie nad morze, a konkretnie do kompleksu hotelowego w Dźwirzynie, a konkretnie do Hotelu Senator i bardzo lubię tam wracać.
IP: 87.207.89.115
halinka
Gość
Ja lubię wracać do Gdańska. To miasto jest dla mnie tak urzekające. Ostatnio jak byłam to trafiłam do Latajacego Holendra, restauracji w hotelu Holland House przy Długim Targu, super miejsce, urządzone bardzo ciekawie, i jedzenie bardzo smaczne.
IP: 79.96.31.139
Użytkownik
Posty: 5
Ja osobiście przynajmniej raz w roku muszę zaliczyć Dźwirzyno. Jesli tego nie zrobie czuje się źle... moim zdaniem jest to najlepszy kierunek zarówno dla amatora polskiego morza jak i wielkiego fana. Jest to idealna miejscowość- nie za duża, nie za mała :)
IP: 46.105.44.140
Użytkownik
Posty: 4
Ja kocham wracać zdecydowanie w Bieszczady- jest to miejsce do regeneracji, uspokojenia. Jest to źródło i inspiracja do "katharsis". No tajemnica wszystkich tych miejsc.
IP: 5.135.42.136
Użytkownik
Posty: 61
Szukamy aktualnie czegos na ten rok....
IP: 46.242.137.43
Użytkownik
Posty: 42
Na miejsce wypoczynku w zeszłym roku wybraliśmy hotel spa Hanza ( okolice Torunia) .Skorzystaliśmy z pakietu pielęgnacyjnego i jesteśmy bardzo zadowoleni W cenie otrzymaliśmy 2 noclegi pełne wyżywienie i bogaty pakiet zabiegów. Mogliśmy również korzystać z sauny, basenów oraz jacuzzi. Obiekt jest nowy, dopiero co wybudowany.
Pokoje czyste, ładnie urządzone. Jedzenie smaczne, zróżnicowane. Obsługa też bardzo miła i uczynna
Z pewnością wybierzemy się tam jeszcze raz bo jest to idealne miejsce na chwilę relaksu po długich miesiącach pełnych pracy.

W tym roku planowaliśmy kilka wypraw za granicę ale raczej zostaniemy w Polsce ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:43, 04.03.2021. »
IP: 212.91.26.225
Użytkownik
Posty: 1
Ja bardzo często wracam do Hiszpańskiej Malagi. To bardzo niezwykłe miejsce, pełne rozrywki i kultury. Są tam przemili ludzie, muzea, świetne restauracje i piękne krajobrazy. Już 7 razy byłam tam na wakacjach i mam nadzieję, że niedługo znów się tam wybiorę :) jeżeli będziecie mieć okazję tam być zajrzyjcie koniecznie do muzeum Picasso. Sami zobaczcie dlaczego warto odwiedzić Malagę
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:43, 04.03.2021. »
IP: 185.30.125.251
Użytkownik
Posty: 7
Sosonowiec.
IP: 23.106.56.11
Użytkownik
Posty: 1
Jurata
IP: 23.106.56.36
Użytkownik
Posty: 61
Chorwacja. Byłem wiele razy oraz wydaje mi sie, ze jeszcze odwiedzę ten kraj nieskończona ilość razy ;) Wiosną jak i jesienia ( lato jest dla mnie zbyt gorące na planowanie tam podroży, poza tym poza sezonem jest o wiele mniej turystów oraz mozna spokojniej wypocząć).

W tym roku licze na to ,ze uda sie ponownie wybrać.

Organizuje kajaki w Chorwacji.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:43, 04.03.2021. »
IP: 151.236.19.237
Użytkownik
Posty: 43
do Chorwacji czesto wracam
IP: 46.205.195.136
Użytkownik
Posty: 36
Podobnie jak ja, ale w przyszłym roku mam zamiar pojechać tam samochodem i chcę wynająć auto na tą podróż. Dzięki temu będziemy mogli więcej zwiedzić także po drodze a marzy się nam Budapeszt. Czytałam nawet na temat wynajmu na tej stronie https://zabrze24.info/co-warto-wiedziec-o-wypozyczaniu-samochodu-z-wypozyczalni/ i to mnie do tego pomysłu przekonało
IP: 46.205.195.136
Użytkownik
Posty: 61
Czy ktoś z Was wybieras się na wakacje do Okuninki? Pytam się bo zastanawiam się czy nie wynając sobie domku letniskowego ;)

Czy ktoś moze nocował w domku letniskowym w Okunince Szyszka?

https://szyszka-okuninka.pl/

Jak oceniacie standard domku? Czy warto jest się tam wybrać.
IP: 185.108.106.234

Strona: « < 1 2 3 4

Forum turystyczne » Polska » Miejsca do których często wracacie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij