» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 20
Znajomy był z nimi dwa razy w Grecji i bardzo sobie chwalił, w tym roku z tego co wiem też jedzie;) organizują tanie wyjazdy, sama się zastanawiałam, czy się z nimi nie wybrać;)
IP: 83.22.200.23
Aro
Gość
dorota napisał
interesują mnie informacje na temat villi Filio jade pierwszy raz do nei pori ..... bo jeżeli jest tak jak piszą wczesniej to wole już Paralie pisac na : dbronczyk@poczta.fm
Dzięki


Byłem z Nimi 2 razy,w 2015 jadę 3 raz,po raz drugi do fillio,dla Mnie jest ok...drugi raz bym nie jechał w te miejsce jeżeli by było do dupy....
IP: 89.25.132.241
Ptak
Gość
Witam, czy mógłby ktoś podać jakieś informacje na temat villi Marii w Nei Pori oraz o samej miejscowości? :)
IP: 82.139.45.214
Aro
Gość
Ptak podaj e-mail coś podeśle
IP: 89.25.132.241
Użytkownik
Posty: 115
Do ARO. Zamierzam zamienić OB na Nei Pori, bo ile można /3pobyty / i chętnie skorzystam z Twojej wiedzy.Jeżeli możesz, mnie też cos podeślij, proszę.
princess.elka@wp.pl
IP: 193.164.254.58
Aro
Gość
No ok Ja w Nei Pori 4 razy ale...ciągle mało...podeśle
IP: 89.25.132.241
Lucky
Gość
:) Cześć, dużo młodzieży w Nei Pori ? Czy raczej rodzinna atmosfera?
IP: 83.4.225.51
Aro
Gość
Trochę jest ale....dużo to Węgrów,Serbów jest...ok
IP: 89.25.132.241
Użytkownik
Posty: 115
ARO, dzieki. Reszta w mailu. 8)
IP: 193.164.254.58
Lucky
Gość
a dziewczyny dobre? :D
IP: 83.7.119.132
Aro
Gość
Jak czekolada...
IP: 89.25.132.241
michal22michal
Gość
prosiłbym o informacje na temat villa elvira, jadę koniec lipca, proszę o obszerne info tych co byli,
druga sprawa proszę o podanie miejsce, gdzie można kupić dobre jedzenie w dobrej dla konsumenta cenie, wiem, że ludzie, którzy tam jeżdżą mają obcykane, gdzie dobrze i tanio zjeść, gdzie kupić fakultatywne wycieczki tanio i z polskim przewodnikiem, nie mam pakietu z wyżywieniem, więc muszę wiedzieć, gdzie są fajne tawerny, proszę o pomoc,
może być na maila: michal22michal@wp.pl
IP: 88.208.107.1
mafler
Gość
Cześć chciałem zapytać o imprezy, jest sie gdzie pobawić czy raczej lipa?. Chodzi mi raczej o dyskoteki itp.
IP: 83.7.117.104
Aniamania
Gość
Drodzy forumowicze czy byliście w willi Rania lub Vasilis. Zastanawiam się którą wille wybrać, wole spokojne miejsca, nie przy samej drodze. Co radzicie? Pozdrawiam
IP: 77.252.185.194
ANKA
Gość
Bardzo proszę o informacje na temat Villi Elwira. Mam wykupione wczasy od 20.06. ale nie mogę znaleźć żadnych informacji o tym obiekcie, a jadę z dwójką dzieci i byłabym bardzo wdzięczna za krótki opis tego miejsca.
IP: 89.77.100.239
michal22mical
Gość
czy ktoś może coś powiedziec na team villa elvira?
IP: 31.63.237.226
Magda
Gość
Jedzie ktoś 9.08.15 do willi Filio w Nei Pori? 8)
IP: 83.26.15.124
Kinder
Gość
Jedzie ktoś 30.07 ? jakiś młodzieżowy skład?
IP: 83.4.189.194
Marii
Gość
Bardzo proszę o informacje o Villi Rania
IP: 83.5.25.110
Turysta
Gość
Byliśmy w tamtym roku w willi Elvira, schludnie, czysto, okolica spokojna, praktycznie na końcu zabudowań. Mieliśmy obawy co do miejsca zakwaterowania, ale nie było żle. Brak ogródka, na parterze z pokoi wychodzi się na takie małe "tarasy", na piętrach balkony, wystarczające w zupełności do wieczornego przesiadywania :). Przed willą znajduje się małe miejsce, gdzie jest huśtawka ogrodowa, namiot ogrodowy z ławkami i stolikiem, ale szału nie ma. Odległość do morza niewielka, jakieś 10-15 min, może nawet nie. Możliwość korzystania z wi-fi, nie zawsze i tylko na zewnątrz lub na dole w holu, nie jest to jednak według mnie jakaś tragedia, w końcu jedzie się wypoczywać i spędzać czas z rodziną :). Wyposażenie standardowe, jest w czym ugotować, gdyby zaistniała taka potrzeba. Jezdzimy z biurem co roku, jesteśmy zadowoleni, zarówno z personelu jak i z miejsc , które oferują. Nie ma co liczyć na luksusy, za takie pieniążki uważam, że jest całkiem przyzwoicie.
IP: 89.25.155.98
michal22michal
Gość
Wita wszystkich !

Słuchajcie, skoro już sporo osób, które się tu wypowiadają było w neipori, powiedzcie, gdzie są w neipori dobre ceny na jedzenie, czytałem gdzieśna jakimś forum, że jest jakaś taverna w neipori, gdzie są naprawdę przystępne ceny i dobre jedzenie.
Zabierać z Polski jakieś jedzenie jak dla mnie nie ma sensu, byłoby to kiczowate.
Jakie są aktualnie ceny w Neipori jedzenia w sklepie, jakie koszty obiadu w tavernie i restauracji?
Co tam jeszcze warto zobaczyc i kupić? a na co uważać?
IP: 31.63.247.83
michal22michal
Gość
aha turysta dzieki za info mozesz podac email do Ciebie? chciałbym się dopytać o kilka kwestii jeszcze:)
IP: 31.63.247.83
John
Gość
był ktoś w 2015? może się wypowiedzieć ?
IP: 83.7.123.81
Turysta
Gość
michal22michal napisał
aha turysta dzieki za info mozesz podac email do Ciebie? chciałbym się dopytać o kilka kwestii jeszcze:)

Chętnie odpowiem na pytania, niestety nie mam pojęcia jak wysłać prywatną wiadomość, bez konieczności zarejestrowania się na stronie.
IP: 89.25.155.98
Turysta
Gość
Jeśli chodzi o zabieranie żywności z Polski, na pewno polecam zabranie wędliny i serów, kupiliśmy raz i nie polecam. Kiełbasa owszem dobra, ale trzeba też wiedzieć jaką. Żywność w sklepach troszkę droższa niż u nas. W czwartki jest targ, można się zaopatrzyć w warzywa, ryby, jajka. W tawernach obiady od 7 euro, gyros w bułce od 2 euro, pizza od 10 euro. My kupowaliśmy w sklepie przy plaży, według mnie najlepiej zaopatrzony. Trzeba się rozeznać, w każdym sklepie cenny różne. Nie ma bankomatu, trzeba iść do miasteczka obok (ponad 1 h). W chleb zaopatrywaliśmy się w piekarni, nie jestem wstanie wytłumaczyć jak tam dojść, w każdym bądz razie jest ona pomiędzy domami, czynna bardzo krótko. Przy promenadzie są również inne piekarnie, ale jakoś bardziej do nas przemawiała właśnie ta.
IP: 89.25.155.98

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij