» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja, Makarska

Chorwacja, Makarska

            Makarska wakacje Makarska opinie o hotelach

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Nina
Gość
Tegoroczne wakacje spędziliśmy na Chorwacji, dokładnie w miejscowości Makarska. Jechaliśmy w zasadzie "na ślepo" i baliśmy trochę o noclegi i rzeczywiscie był mały problem na miejscu, z uwagi na okres wakacyjny (środek lipca). Na szczęście po kilku godzinach udało się znaleźć miły apartamencik, jednak cena jak można się domyśleć była dość wygórowana. Następnym razem na pewno załatwimy sobie zakwaterowanie jednak przez biuro. Co do samej Chorwacji to byłam po prostu zachwycona!!! Morze jest przepięknie turkusowe, no po prostu rewelacja. Miasteczko Makarska cudne. Także gorąco polecam. Myślimy już o następnej podróży na Chorwacje, ale szukamy jakiegoś ciekawego miejsca, będę wdzięczna za podzielenie się wrażeniami.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 00:10, 19.01.2007. »
IP: 83.22.222.181
pliskowska.agata@wp.pl
Gość
polecam Dudwę lezy w Czarnogórze kilka godzin dalej za Makarska
Byliśmy tam rok temu w lipcu było super ciekawsza plaża niż w Makarskiej w sumie w ciemno można jechać na pewno znajdziecie sobie kwaterę albo apartament ciekawy kraj można z Chorwacji zrobić wycięczkę do Budwy żeby się upewnić.
IP: 83.21.73.117
:vbv
Gość
proszę o fotki z makarskiej wybieram się tam w tym roku bede wdzieczna poza tym siostra jedzie do czarnogory wiec jesli ktos ma jakies zdjecia tez z czarnogory prosze o zdjecia maja-przybylska@o2.pl
IP: 89.76.42.35
Dedek
Gość
bardzo plecam sam wybieram sie w tym roku znowu do makarskiej
IP: 83.31.224.104
Hanuś
Gość
Witam wszystkich, ja byłam w Chorwacji pierwszy raz w 1999 roku i już wtedy zakochałam się w tym kraju. Jest wiele powodów dla których warto tam jechać.Po pierwsze jest to bardzo piękny kraj.Po drugie-nie jest tak drogo.A po trzecie Chorwaci są przyjażnie nastawieni do Polaków, nie to co w Bułgarii...Zwoiedziłam wiele miejsc w Europie, Chorwacja jest u mnie na 2 miejscu, bo na pierwszym jest Norwegia(ze względu na ludzi i krajobrazy, ale żeby tam jechać na 2 tygodnie to trzeba mieć jakieś 7 tyś zł. ,bo to najdroższy kraj w Europie),a do Chorwacji można pojechać z 1000 zł. w kieszeni.Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Chorwacji:-)
IP: 83.30.74.94
annamaria34
Gość
Moi drodzy, wybieramy się do Chorwacji na Rivierę Makarską. Jeśli ktoś mógłby mi polecić dobre noclegi - apartamenty, to bardzo proszę. Zależy mi głównie na kwarerze z ogrodem - zabieramy dwoje małych dzieci.
IP: 83.30.100.165
wojtek
Gość
Szukam kwater tanich i fajnych na chorwacji w okolicy makarskiej mój meil wojte-zal@wp.pl
IP: 80.51.140.1
JaJaJa
Gość
wejdz na www.gandalftravel.pl
co prawda z dojazdem ale...
IP: 89.76.42.35
Użytkownik
Posty: 2
albo www.ois.pl. Jade z tym biurem po raz pierwszy w tym roku i licze na super wakacje!!!
IP: 83.27.5.247
edit
Gość
Bardzo mile wspominam wyjad do Makarskiej za posrednictwem biura OSKAR. Bardzo malownicza miejscowosc,tętniąca zyciem, przepiekne plaze (kamieniste) mnie zdecydowanie bardziej odpowiadaly od piaszczystych. Pełno pabów i dyskotek Ja bylam po sezonie takze wiekszosc była juz zamknieta:(Polecam wycieczki fakultatywne do Dubrownika - obowiazkowo spacer po murach obronnych (niesamowite widoki), oraz fish picnic rejs statkiem na Bol naprawde super. Nie polecalabym osobom, ktore planuja wyjad po sezonie wycieczki nad wodospady rzeki krki, poniewaz we wrzesniu cały czas tam pada.Jezeli chodzi o zakwaterowanie to ja wybralam apartament LUX z wlasnym aneksem kuchennym. Warunki ogólnie dobre apartament skladal sie z dwoch pomieszczen sypialni i jadalni + łazienka (czysto). Podróz trwala okolo 24 h (szybko zleciała) takze nie ma czego sie obawiac:)organizacja dobra, mili rezydenci na miejscu, jedyny minus to to, że wykwaterowyloanie z apartamentow bylo o 9 a wyjazd o 21.30 ( o tym biuro nas poinformowalo) takze ostatni dzien byl dosc ciezki.Polecam wszystkim!!! naprawde warto!!!
IP: 195.117.179.250
Kora
Gość
To biuro może też wynająć same apartamenty (dojazd własny) i wtedy nie ma się czym martwić że nie znajdzie się miejsca w sezonie.
IP: 83.31.225.79
guga
Gość
czy ktos był w Makarskiej z biurem gandalf?
IP: 77.253.110.117
Ewa
Gość
Też jedziemy na początku czerwca (Makarska) z biura Gandalftravel(Łódź). Zasięgnęliśmy wcześniej opinii od osób juz jeżdzących z tego biura i oparliśmy się na ich pozytywnych wrażeniach.Jedynie ,co mnie nieco przeraża to... ta ok 20 godzinna podroż :( . Niestety nie wszyscy mogą latać :( :( Czy może ktoś już z Państwa ma taką podróz poza sobą ?? Proszę o króciutką wzmiankę.
IP: 217.113.225.28
Tadeusz
Gość
jechaliśmy do Makarskiej w marcu, ale z noclegiem po drodze w Znojmo w Czechach dlatego może podróż nie była aż tak uciążliwa. Chociaż od Znojmo do makarskiej też jechaliśmy 14 godzin.
IP: 86.63.85.200
Aga
Gość
Byliśmy w Makarskiej w 2006.(z gandalf travel) Podróż chociaż trwała 24 godz, nie była męcząca . Dużo przerw, dobrej klasy autokar. A najważniejsze, że za 2 tygodnie znowu tam ruszamy! pozdrawiam 8)
IP: 83.24.150.50
Gosia
Gość
Ja tez jade w tym roku do Chorwacji i rowniez z biurem Gandalftravel :) Ewa daj znac jak bylo ;) ja jade w drugiej polowie sierpnia :) moze pomozesz co wziasc takiego najbardziej potrzebnego :) tez mnie troche przeraza mysl o 24 godz podrozy :P Pozdrawiam :)
IP: 83.2.170.131
Gosia
Gość
I tak jeszcze dodam ze tez jade z biura z Łodzi ;)
IP: 83.2.170.131
Gosia
Gość
A i jeszcze jesli moglabym prosic to napiszcie mi (zwracam sie tu do Ewy i Agi) o jakis wycieczkach z Makarskiej np do Dubrovnika, moze jakis rejs statkiem na jakies wyspy :) bo moze trzeba troszke wiecej pieniazkow odlozyc niz sie planuje ;) Prosze bardzo o kontakt :)
IP: 83.2.170.131
Monika
Gość
równiż jadę z Gandalfem do makarskiej w drugiej połowie września. Mam nadzieje, że bedzie to niezapomniany czas. :) pozdrawiam
IP: 150.254.181.174
Ula
Gość
Witam! Zastanawiam się nad wyjazdem do Makarskiej z biura Gandalftravel pod koniec lipca. Prosiłabym o jakieś opinie nt tego miejsca np. czy w pobliżu jest dużo klubów, dyskotek, co warto zwiedzić :) Z góry dziękuję :)
IP: 79.139.63.10
Ula
Gość
Witam wszystkich! Zastanawiam się nad wyjazdem na wakacje do Makarskiej z biura Gandalftravel. Prosiłabym o podzielenie sie opiniami dotyczącymi tego miejsca np. co warto zwiedzić, czy w pobliżu jest dużo klubów, dyskotek, jakie są ceny. Z góry dziękuję :) Pozdrawiam!
IP: 79.139.63.10
mama
Gość
witam wybieram sie z dzieciakami do chorwacji ,przegladam rozne oferty ,ale cene sa kosmiczne,a luksus zaden .Wiem,ze troche puzno szukam,ale jak juz cos znajde to w zajety termin:(dajcie jakies ciekawe namiary wyjezdrzac 21lipca mobile homy byl by extra dzieki :P
IP: 77.253.71.74
Gosia
Gość
Zapraszam na forum.gazeta. pl Moim zdaniem to forum jest fajne mozna sobie poczytac na wiele tematow a jak nie doczyta sie tego co sie chce zawsze mozna zrobic swoj watek ;) Tutaj tez przeczytalam ze ktos porownal Makarska do naszego Sopotu albo Wladyslawowa - czyli gwarno i malo miejsce ale zawsze mozna pojsc gdzies dalej. Wysylam na ta strone zeby sobie poczytac ;) Pozdrawiam i zycze milego czytania ;)
IP: 83.2.170.131
Ewa
Gość
Witam serdecznie po powrocie z Makarskiej :) Wiecie co ?? teraz wiem ,że trudno jest jednak tutaj dawac rady, bo każdy z Was może je inaczej odebrac. Ja tez miałam poteżny mętlik w glowie przed podrózą ,ale jechał na szczeście ze mną mój małżonek potrafiący zachować należyty dystans do drobnych wpadek np.biura Gandalf.Sądzę ,ze są one możliwe w kazdym biurze, a tym bardziej w pełni sezonu . My jesteśmy szalenie zadowoleni. Wycieczki fakultatywne chyba mają najtańsze i zaliczamy je do udanych.Widzieliśmy jednak osoby, które ......jak juz chyba wstaja z łóżek, to nastawiają się na marudzenie i "wyszukiwanie" problemów. Chorwacja jest przecież śliczna!!. Plaże kamieniste w/g mojej oceny REWELACYJNE!. Nie przykleja się do wysmarowanych ciał piasek, nie wnosimy go w torbach do domu i na plaży nie grozi nam "obsypanie" przez przechodzacych przecież turystów:) Woda prześliczna, a co za tym idzie nurkowanie z rurką (nawet jak dla mnie początkującej osoby) dostarcza niezapomnianych wrażeń. Najgorsze są jednak powroty z plaży do willi ..hmm ..troszkę trzeba zasuwać pod górki ,ale ..po kilku dniach juz jest OK!! Plaze oddalone troszke w stronę Splitu są mniej zaludnione i oczywiscie bardziej urocze :) :) Nie można się tutaj nudzić - chodząc na różnego rodzaju piesze "odkrycia" najbliższej okolicy i samej Makarskiej. Wycieczka w góry na Biokovo tez godna polecenia. Dubrownik ?? - koniecznie!! Wyspy stateczkiem ? ..a i owszem :)
Do willi (my przebywaliśmy w Ante) w zasadzie wraca się jedynie spać i umyć. Zastrzezeń zadnych nie mieliśmy co do standardu domku i gospodarza (jest spoko gość ) .Stołówka zintegrowała Nas i kilka małżeństw w niezlą paczkę, a zatem ??? ...tylko się radować i nie marudzić :)) To sa przecież nasze wymarzone wakacje i zasłużone z pewnoscią urlopy:)
AAaaaaaa ! ...co do podróży autokarem , o którą się się tak bardzo bałam, to .......hmmm ...ja niezbyt miło ją zniosłam ze swoimi dolegliwosciami kregosłupa, natomiast mój meżuś po zakończonej podróży stwierdził ,że jak by miał możliwość i kasę, to za 5 minut mółby wracać z powrotem. Ja w drodze powrotnej nie baczac na opinie i gesty pasazerów i kierowców(jednak nikt się nie pukał w czoło :)) ułożyłam się na swoim małym kocyku (z wygodną podusią pod głowę) na ...podłodze!!!. Chyba byłam najbardziej "wygraną", a i mąż mógł się swobodnie rozłożyć na 2 miejscach :))
Podroż ogólnie bardzo sprawna i ....trwała w jedną stronę z Łodzi 24 godz , a z powrotem 21 godz.
Mineło juz troszkę czasu od naszego powrotu ,a ja ....codziennie myślami jestem jeszcze w Chorwacji i cieszę się ogromnie ,że miałam możliwosć za stosunkowo niską cenę (1810 zł za 15 dni pobytu z wyżywieniem) radować duszę i oczy z moim kochanym mężusiem :))
Pozdrawiam tych ,którzy mają zamiar wojażować i tych ..z którymi mieliśmy możliwość spedzić w czerwcu miłe chwile:)
Wracamy za rok !!!
Ewa i Bartuś :))
IP: 217.113.225.28
Gosia
Gość
Tak milej wypowiedzi jeszcze nie czytalam :) A o twoim powrocie w autokarze....... usmialam sie :)hehehehe. Tez mi sie wydaje ze kazdy z nas musi sam ocenic jaka ta wycieczka bedzie bo nikt do przodu nam tego nie powie, a poza tym kazdy ma inne wymagania :P Mam male pytanie odnosnie nurkowania :P czy maske z fajka kupowalas w Polsce czy raczej w Chorwacji ? bo ja sama nie wiem co zrobic.... moze cos poradzisz :)
Dzieki za wypowiedz. Pozdrowienia dla Ciebie i meza ;)
IP: 83.2.170.131

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja, Makarska

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij