» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 > »

Autor Treść
A...
Gość
Do około 13 jest...
IP: 89.25.132.241
chudziak
Gość
To powinniśmy zdążyć zrobić zakupy zaraz o przyjeździe :)
IP: 31.6.65.85
chudziak
Gość
Byłam ,wróciłam -mogę na świeżo odpowiedzieć na pytania choć pewnie dopiero przed następnym sezonem pojawią się .
IP: 31.6.65.85
chudziak
Gość
Aha, wiele osób narzeka ,że prysznice generalnie nie mają osłon .Wynika to z faktu dużej wilgotności powietrza w tym regionie i łatwością z jaką grzyb wdaje sie w fugii. Brak zasłon redukuje nieco taką możliwość a rozlana woda podczas kąpieli "zmusza" mieszkańców do natychmiastowego wytarcia podłogi w łazience.
IP: 31.6.65.85
dorota010252@tlen.pl
Gość
Trzeci rok pod rząd jeździmy na wczasy z Biura Podróży ''Tęcza" z Bielska Białej do Nei Pori w Grecji.Profesjonalna obsługa przez internet krótkie i szybkie załatwianie rezerwacji i przelewu.Na miejscu w Grecji fachowa opieka rezydentek p.Januli i p.Basi.oraz personelu Villa Filio.Rezydentki zawsze dostępne pod telefonem.Kierowcy autokaru w obydwie strony bez zarzutu.Jedyne zastrzeżenie mieliśmy do pani pilot w drodze powrotnej t.j.1.10.br.Nie przekazywała informacji na temat krajów przez które przejeżdżaliśmy,mikrofon bez nagłośnienia,gonitwa do ubikacji w przerwie 15-minutowej[kolejki do ubikacji]
IP: 93.175.64.99
Użytkownik
Posty: 115
shakal... opisz swoje/Wasze wrażenia z Marii, oraz Nei Pori proszę. pozdrawiam..



shakal napisał
Dziękuję za wspaniały opis .11.08 2015 bedziemy z dziećmiw w Marii.
IP: 91.226.50.130
Kuba
Gość
Witam , zarezerwowałem wczasy w Nei Pori na początek Sierpnia 2016 r.
Wyjazd rodzinny 2 os dorosłe + 2 dzieci 6-10 lat.
Stołować planuje się w tawernach ( obiady-kolacje) śniadania w miejscowych marketach.
Mam pytanie do osób które były w 2015r Nei Pori dotyczące cen .
Ile średnio kosztują obiady ,przekąski, piwo w tawernach , jakie są ceny w marketach podstawowych artykułów spożywczych napojów ,owoców ,piwa i mocniejszych alkoholi z większymi % ;)
Zamierzam na 9 dni pobytu rodzinnego przeznaczyć około 650 euro wyżywienie plus coś wyskokowego %%% na wieczory , nie wiem czy to nie za mało :) niestety budżet domowy nie pozwala zbyt szaleć ;)
( dwie wycieczki fakultatywne METEORY i SKIATHOS opłacę z osobnej puli )
Do Nei Pori wybieram się pierwszy raz więc prosze osoby co tam były w ostatnich latach o praktyczne porady co warto tam zobaczyć gdzie najlepiej stołować itd.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania.
IP: 83.26.252.63
Użytkownik
Posty: 115
wybieramy sie do Nei Pori od 4.09., czy jedzie ktoś z Krakowa w tym terminie?
IP: 91.226.50.130
gość
Gość
Mam pytanie do tych, którzy byli w Neri Pori, czy w tym miasteczku lub okolicy jest port rybacki lub targowisko na którym można kupić świeżą rybę?
IP: 83.238.235.75
A...
Gość
Port jest w Platamonas...w piątki targ w Nei Pori...
IP: 89.25.132.241
Jaa
Gość
Czy ktoś się wybiera lub był z Tęczą w Willi Rania?? Nie wiem czy wybrać Nei Pori z Tęczą (bez wyżywienia) czy Bułgarię w opcji all inclusive z biurem Wygoda Travel, cenowo wyjdzie podobnie. Nie widzę tylko nigdzie opinii na temat Willi Rania :(
IP: 83.10.148.243
Jack
Gość
Kto jedzie do wili elwira 20.08.2016????? z tęczy??????
IP: 109.95.144.229
Joa
Gość
A ktoś jedzie do Nei Pori do willi Elwira 19 września 2016 z Tęczy???????????????
IP: 93.105.44.229
Beata
Gość
Kuba napisał
Witam , zarezerwowałem wczasy w Nei Pori na początek Sierpnia 2016 r.
Wyjazd rodzinny 2 os dorosłe + 2 dzieci 6-10 lat.
Stołować planuje się w tawernach ( obiady-kolacje) śniadania w miejscowych marketach.
Mam pytanie do osób które były w 2015r Nei Pori dotyczące cen .
Ile średnio kosztują obiady ,przekąski, piwo w tawernach , jakie są ceny w marketach podstawowych artykułów spożywczych napojów ,owoców ,piwa i mocniejszych alkoholi z większymi % ;)
Zamierzam na 9 dni pobytu rodzinnego przeznaczyć około 650 euro wyżywienie plus coś wyskokowego %%% na wieczory , nie wiem czy to nie za mało :) niestety budżet domowy nie pozwala zbyt szaleć ;)
( dwie wycieczki fakultatywne METEORY i SKIATHOS opłacę z osobnej puli )
Do Nei Pori wybieram się pierwszy raz więc prosze osoby co tam były w ostatnich latach o praktyczne porady co warto tam zobaczyć gdzie najlepiej stołować itd.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania.

Myślę że 650 euro wystarczy, my też jezdzimy z dwójką dzieciaków i nie wydajemy więcej niż 500 euro. Stołować się mozecie w restauracji Familia, nie wiem jak jest w tym roku, ale wcześniej dla klientów Tęczy były zniżki chyba 15% w tej restauracji, a jedzenie dość smaczne. W Nei Pori jest też sporo pizzerii ;) Co do cen, to trochę wyższe niż w PL, wiadomo że wszystko zalezy od kursu euro ;)
IP: 83.22.160.188
i love NP
Gość
W tym roku po raz kolejny Nei Pori! wieziemy następnych zachwyconych opowieściami, już się doczekać nie mogę :) dla zainteresowanych miejscowością polecam mój wcześniejszy wpis, który jest dość szczegółową informacją na temat miejscowości. dziękuję za info dotyczące krabów, na pewno w tym roku zobaczę :). A dla tych co nie byli biuro Tęcza jest solidnym i z pewnością bardzo przystępnym cenowo operatorem, zatródnia też fachowych ludzi, (pozdrawiam wszystkich kierowców i pilotów) współpracują z Evi Tours (mam nadzieję, że w tym roku także z Panią Basią i Panią Janulą) to nasza opieka na miejscu, oni także organizuja wycieczki fakultatywne, to najlepsza możliwość na zobaczenie atrakcji greckich z polskim przewodnikiem, nie ma co kombinować i szukać czegoś innego, bo ja na to zmarnowałam 3 piękne godziny na plaży i okazało się, że właśnie oni najlepsi i cenowo naj też :). GORĄCY APEL DO WSZYSTKICH MŁODYCH IMPREZOWICZÓW!!! NEI PORI TO NIE MIEJSCE DLA WAS!!!JEDŹCIE NA IBIZĘ, KORFU ALBO RODYJSKIE FALIRAKI!!! ZOSTAWCIE NEJ PORI MŁODYM Z DZIEĆMI, TAKIM CO CHCĄ UMIARKOWANEGO SPOKOJU. BO TAM WIECZOREM JEST GDZIE WYJŚĆ, MOŻNA SIĘ POBAWIĆ, ALE MOŻNA SIĘ TEŻ WYSPAĆ!!! (no chyba,że tak jak nam, na szczęście tyko ostatniej nocy, trafi się stadko jurnych i młodych, co to myślą, że są jedyni na świecie i tym oto sposobem skutecznie utrudniają życie innym).A tak z innej beczki, tudzież korytka: tęsknię za grecką kuchnią :), Tawerna PLATON , może i nie jest w najatrakcyjniejszym miejscu, ale za to oferuje dobre jedzenie w przystępnych cenach :) Pierwszego wieczora zamawiam pasticio :) innym też polecam. Polecam po raz kolejny piekarnie na końcu miasta, niedaleko właśnie PLATONA. Tym pieczywem można się delektować :) a polacy coś wiedzą przecież o dobrym pieczywie :) Uśmiecham się do wszystkich którzy w dniach 10-20. 08.2016 będą się relaksować na plaży w NP, ja tam biegnę zaraz po odstawieniu bagaży pod sokoli wzrok właścicieli Marii ( mam cichą nadzieję, że jak zwykle przyjedziemy przed oddaniem pokoi :) ) Pozdrawiam wszystkich którzy się wybierają, zachęcam niezdecydowanych, a!!! i dla tych co pierwszy raz! Meteora i Skiatos to punkty obowiazkowe ( na skiatos można zostać opryskanym przez delfiny jak ma się szczęście, a miasteczko wręcz bajowe, plaża srebrna, dosłownie!!!, tego nie można pominąć! polecam również Ateny i inne wycieczki, np. Olimp. No i wieczór grecki, zabawa gwarantowana, grill nie do przejedzenia, wino lejące się strumieniami, wspaniała zabawa!!! Nie mogę zapomnieć o Panu Dimitrosie - człowieku dobroci, miejscowemu kierowcy dzięki któremu wyjazdy i zabawa na miejscu są niezapomniane. Do zobaczenia w sierpniu. Ja odliczam dni :)
IP: 83.27.3.29
Użytkownik
Posty: 115
Nie ukrywam, ze to Twój wpis, szczegółowy opis NP spowodował moja "przemianę". Dotychczas jeździłam do OB (Olimpic Beach), i tak jak Ty nie wyobrażałam sobie wyjazdu do innego miejsca na Riwierze Olimpijskiej. Spróbuje jednak, Twój opis NP wydrukowałam, by przed wyjazdem nie szukać we wpisach. Zachęcona przez Ciebie wykupiłam wczasy już w październiku 2015, a wyjeżdżam z Krakowa dopiero 4.09.Liczę, że po powrocie zdążysz coś napisać i opisać aktualną sytuację.
IP: 91.218.211.202
A...
Gość
Z Tym to cię PONIOSŁO

No i wieczór grecki, zabawa gwarantowana, grill nie do przejedzenia, wino lejące się strumieniami, wspaniała zabawa!!!
IP: 89.25.132.241
buko280
Gość
witam jade 2 .08 martwie sie o granice macedońską przecierz tam sa imigranci a co z tym wieczorem greckim jest nie tak
IP: 95.160.159.10
A...
Gość
Słuchaj w tamtym roku też byli emigranci na granicy...ale Ja ich nie widziałem...wieczór grecki jak to wieczór raz spróbować można ale czy aż tak super dla Mnie NIE...
IP: 89.25.132.241
i love NP
Gość
nic nie poniosło :) ja właśnie tak tą imprezę pamiętam :)
IP: 83.22.70.63
Użytkownik
Posty: 72
buko280 napisał
witam jade 2 .08 martwie sie o granice macedońską przecierz tam sa imigranci a co z tym wieczorem greckim jest nie tak


Jeżeli chodzi Ci o obóz w Idomeni przy granicy macedońskiej, to już w tamtym tygodniu pisali, że został on zlikwidowany, a imigranci przeniesieni gdzie indziej. Sama jadę 8.06. , ale myślę, że nie będzie problemów.
IP: 37.190.226.46
ted
Gość
nie wie kto ,czy ciapaki turbany sie nie kreca w nei pori ,jade z dziecmi a to zboczency i barbarzyncy jakich mało
IP: 89.22.209.16
Górka
Gość
My wybieramy się do Nei Pori 30.08. do 11.09.2016r. małą grupkę , 5 osób do willi Maria. To nasza pierwsza wyprawa do Grecji. Jedziemy z Biurem Tęcza. Czy ktoś może powiedzieć jaka w tym czasie jest tam pogoda.
IP: 89.174.200.47
ania
Gość
Ja się zastanawiam nad Nei Pori w zeszłym roku byliśmy w Kutsupi. Malutkie miasteczko z jednym sklepem i dwoma Tawernami. Niedaleko od Kokkino Nero. W tym roku chyba wolałabym coś większego właśnie jak Nei Pori.
W zeszłym roku byliśmy w połowie września. Jak pogoda? Cieplutko chociaż byly dwa dni deszczowe. Ale mimo deszczu temperatura się utrzymała. Wieczorami było już chłodnawo ale też bez przesady :)
IP: 5.60.171.26
A...
Gość
2016 Wrócił już ktoś...jakieś nowości...???
IP: 89.25.132.241

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij