» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 19 20 21 22 23 24 >

Autor Treść
Periotka
Gość
Cześć wszystkim :) wybieram się do Pargi do studia Gabriel, ktoś z Was miał tam może zakwaterowanie? Jakie są warunki i jak daleko jest do plaż/ sklepów/ tawern?
IP: 46.76.154.153
Maciey
Gość
Niestety jest dość daleko do centrum i do plaż www.grecia.directbooking.ro/booking-villa-gabriel-studios-statiunea-parga-reservation-offer-893945.aspx#htabs (kliknij w zakładkę z mapami)
IP: 91.233.19.241
bibetka
Gość
bozenaa62 - spokojnej podróży i udanego wypoczynku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 89.230.16.222
bozenaa62
Gość
Bibetka, dzięki za życzenia. Właśnie pakuję ostatnie tobołki i zajrzałam tu, coby sobie przypomnieć co tam na wyposażeniu w Thomasie jest :).Niestety po raz kolejny się okazało, że nasze walizki nie są z gumy i trzeba zrobić szybką weryfikację spakowanych rzeczy:(
Pozdrawiam i Tobie tez życzę udanego urlopu :)
IP: 95.160.158.208
Maciey
Gość
Ktoś się wybiera 22-go do Pargi?
IP: 91.233.19.241
Tomek
Gość
Ja się wybieram 22-go z Oskarem do Pargi
IP: 79.110.202.83
Maciey
Gość
No to się spotkamy. Będziemy w Irini - kolejny raz już. Zatem jeśli potrzebujesz informacji to pisz. My wsiadamy w Bielsku 23-go
IP: 91.233.19.241
Tomek
Gość
Byłem w tamtym roku przejazdem w Pardze i na tyle mi się to miasteczko spodobało, że postanowiłem w tym roku tam się wybrać. Ja będę z Wrocławia. A zakwaterowanie mam w Matiasie
IP: 79.110.202.83
Maciey
Gość
Też tak miałem. Do Pargi zawędrowałem w latach 90-tych przypadkowo na kilka godzin i to miasteczko zapadło mi w pamięci. Wróciłem tam rok temu i w tym roku też. Matias daleko od Irini, więc pewnie będziemy się widywać okazjonalnie. W tym roku planuję spacer trasą widokową i plażowanie w Lichnos. W razie czego, to pisz lub obserwuj kto wsiada w Bielsku :)
IP: 91.233.19.241
bibetka
Gość
jestem załamana ;( dziś wyjazd do Pargi a pogode zapowiadają fatalną na czas pobytu uuuuu
IP: 89.230.16.113
Paweł
Gość
Zmartwienie dotyczące pogody było niepotrzebne. W okresie 18-27.09.2016 padało zdaje się raz wieczorem/w nocy.
Pogoda piękna, woda bardzo ciepła 25 stopni.
Plażowaliśmy głównie na Valtos, 2x na Lichnos. Lichnos przepiękna. Taksówka wodna na Lichnos 5 euro/os w jedna strone. Można dojść pieszo drogą, bądz piękną ścieżką zaczynającą się za Carefurrem.
Pyszne jedzenie u Sakisa, a u Stefanosa ryba pyszna, świeża, ale droga.
Bylismy wypozyczonym autem na Lefkadzie- na Porto Katsiki(robi wrażenie) i na rejsie na Paxos (15 euro/os) - moim zdaniem warto, ale nie płynąć na kacu - wtedy jest nieprzyjemnie.
Miasteczko bardzo klimatyczne i z całą pewnością warto się wybrać.
Minusy:
- spore odległości od Valtos i Lichnos (wodne taxi jednak drogo wychodzi)
- słabe zaopatrzenie w owoce (mimo targu w poniedziałki i piątki)
W innych regionach Grecji było pod tym względem o nebo lepiej.
Całość jednak zdecydowanie na plus.
Aha, podróż autokarem była męcząca.
IP: 94.66.220.245
bozenaa62
Gość
Bibetka, no i jak tam wrażenia? Moje bardzo dobre, za wyjątkiem dalekiej lokalizacji Villi Thomas od centrum. Jestem dobrym piechurem, ale dwu-trzykrokne marsze do miasta w ciągu dnia i z powrotem trochę mi dopiekały:)Ale jakoś dałam radę:)W trakcie pobytu nawet powiedziałam, że nigdy nie wrócę do Pargi, ale teraz myślę, że jeśli już to do innego obiektu( wyznaję zasadę, że szkoda życia na ponowne wizyty w tym samym miejscu:)). Kupiłam wszystkie wycieczki, przywiozłam 4000 zdjęć i teraz mam co robić:).Acha, i pogoda nam też dopisała :) padało przez większość drogi od granicy do Grecji, a 10 km przed Pargą wyszło słońce i tak zostało:)
IP: 95.160.158.45
bozenaa62
Gość
Acha, i już kupiłam wczasy na przyszły rok, tym razem na kolejną, grecką wyspę:)Aby do września ! :)
IP: 95.160.158.45
Maciey
Gość
My już też wróciliśmy. Podczas naszego pobytu padało tylko raz i tylko w nocy, tak więc nie straciliśmy ani odrobiny słońca.
IP: 178.235.193.125
Bibetka
Gość
Cześć Bożenaa62 ;) Wakacje udane nawet bardzo :) chętnie wróce do Pargi. Z wycieczek fakultatywnych zaliczyliśmy - wyspy jońskie - corfu ( zaliczyliśmy też pałac achillion) - zagoria - paxos antipaxos. Pogoda dopisała. A faktycznie jest gdzie spacerować i to z górki pod górke ;) moje mięśnie łydek protestowały a myślałam, że długie dystanse to pestka dla mnie ( w pracy też kilometry pokonuje ). Głowa pełna wrażeń teraz będe nimi żyła do następnego urlopu ;) pozdrawiam
IP: 89.230.16.218
bozenaa62
Gość
Cześć Bibetka, a już myślałam, że zostałaś w Pardze na zawsze :)długo się nie odzywałaś. Jakbyś mogła, to napisz do mnie na maila bozenaa62@interia.pl, to może pogadamy poza forum:)Pozdrawiam
IP: 95.160.158.227
bibetka
Gość
;) bozenaa62 napisałam ;)
IP: 89.230.17.34
Użytkownik
Posty: 6
Parga jest super. Miasteczko jest niesamowicie urokliwe, zamek na skale to świetny punkt widokowy, knajpki są fantastyczne, tubylcy przemili :) Zdecydowanie lepsze miejsce na wakacje niż pobliskie Korfu i dobry punkt wypadowy na różne wycieczki. My byliśmy na Paxos, w Klasztorach Meteora i w Zagorii. Kupowaliśmy u rezydenta, chociaż równie dobrze można te same wycieczki znaleźć u lokalnych biur podróży, których jest dużo. A i jeszcze ciuchcia jadąca do zamku Ali Paszy jest świetną atrakcją dla tych, którzy choć trochę znają angielski.
IP: 89.66.108.166
Użytkownik
Posty: 1
:D Jedzie ktoś do Pargi w lipcu(21.07.17).Studio Olive Tree :roll:
IP: 82.143.185.219
Użytkownik
Posty: 5
Ja jadę 21.07 do Irini z biurem Oskar. Wyjeżdżam z Bielska.
IP: 109.95.146.34
Użytkownik
Posty: 15
Terapeuta i gosia70j, proszę o opinie na temat hoteli, w których będziecie mieszkać. Z góry dziękuję i życzę udanego wypoczynku :)
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 5
IwonM, pierwszą opinie o Irini mogę wystawić już dziś. Dla mnie ważną rzeczą jest bliskość plaży i w miarę płaski teren( chodzi tylko o dojście i powrót z plaży w upale i ewentualny wyskok do pokoju w razie nagłej potrzeby). Byłam w Pardze w 2009r. i obiecałam sobie, że tam wrócę. Jest tam cudownie. Wiem,że wiele jest pięknych miejsc na świecie, ale ze względu na to, że nie wsiąde do samolotu za żadne skarby świata Parga jest na pierwszym miejscu cudowności. Wiem gdzie leży Irini ,celowo wybrałam właśnie to studio,blisko jest na wzgórzu las oliwkowy,z gory są piekne widoki na Pargę. Jak przeglądałam ofertę biura to do innych pokoi trzeba brnąć pod górę , albo w centrum, w ciasnocie gdzie z okna widać kawałeczek morza i mury sąsiednich budynków. Poza tym tuż przy Irini jest sklep i całkiem niedaleko knajpka z pysznym jedzonkiem, przynajmniej takie było. Tam stołowali się Ci którzy wykupili posiłki w biurze.
IP: 109.95.146.34
Użytkownik
Posty: 15
gosia70j dziękuję za szybką odpowiedź :) Dla mnie te same przesłanki są ważne, stąd przeglądając ofertę biura podróży właśnie Irini przykuło moją uwagę. Nie byłam jeszcze w Pardze. Do tej pory zaliczyłam Thassos i Tesalię parokrotnie. Pora wybrać się na drugą stronę :) Serdecznie pozdrawiam!
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 5
IwonM, proszę bardzo! Jeśli jeszcze chcesz coś wiedzieć pytaj, jesli będę wiedzieć chetnie odpowiem :D . Pozdrawiam!
IP: 109.95.146.34
Użytkownik
Posty: 15
Dziękuję. Pytań na pewno będę miała więcej, lecz poczekam do powrotu ;) Liczę na obszerną relację. Raz jeszcze pozdrawiam!
IP: 83.238.133.72

Strona: « < ... 19 20 21 22 23 24 >

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij