» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 > »

Autor Treść
gosc
Gość
A nie wiecie, czy Villa Vasilis jest daleko od centrum? Nigdzie nie mogę jej zlokalizować na mapie - okolice cerkwi czy może jeszcze dalej? Był ktoś tam już, poleca - nie są ta czasem byłe apartamenty Chrisa???
IP: 89.25.249.1
gość
Gość
Ann - gdzie znajduje się dokładnie ten Vasilis??? Bo wiem, że Oceanik jest na samym końcu Nei Pori - trochę już za daleko - a Vasilas jest daleko? - gdzie on dokładnie jest, bo nie mogę znaleźć żadnej informacji o jego lokalizacji. Czy mógłby ktoś-ktokolwiek mi pomóc?

ann napisał
ja byłam w Vasilisie :) dzisiaj wróciłam do Polski. Vasilis to dawny ośrodek Chrisa, który miało między innymi biuro Śląsk. Znajduje się praktycznie zaraz koło Filio. co was konkretnie interesuje jeśli chodzi o Vasilisa?
IP: 82.177.206.202
buko280
Gość
napisz jak podróż czy wszystko w porządku
IP: 95.160.159.229
A...
Gość
2016 Wrócił już ktoś...jakieś nowości...???
IP: 89.25.132.241
GoscA
Gość
Witam,

Był ktoś już w Willa Elwira w tym roku ?? Jakie tam warunki ??
IP: 185.38.170.4
Dag
Gość
Witam. Czy ktoś wybiera się do Nei Pori w I połowie sierpnia (villa Filio)? Jedziemy z synem 16 letnim i zastanawiam się, czy będzie miał towarzystwo
IP: 91.90.77.6
Dag
Gość
gosc napisał
A nie wiecie, czy Villa Vasilis jest daleko od centrum? Nigdzie nie mogę jej zlokalizować na mapie - okolice cerkwi czy może jeszcze dalej? Był ktoś tam już, poleca - nie są ta czasem byłe apartamenty Chrisa???


Vasilis jest na drugim końcu Nei Pori, cerkwia jest mniej więcej w połowie drogi między Olimpic a Vasilis :)
IP: 91.90.77.6
Gość
Gość
A ja myślałem, że Vasilis (patrząć na mapę googla) - to jest tak południowy-wschód Nei Pori (okolice Eviliona i Evidiona).
Jak jest ostatania ulica na południu mapy Nei Pori - "zormpa", to ta równoległa nad nią - ale w którym miejscu na tej ulicy, to ciężko powiedzieć.
IP: 82.177.206.202
Użytkownik
Posty: 115
i masz rację, Vasilis jest dokładnie w tym kwartale /mapka google/ co Evilion i Evidion.Mam mapkę, moge przesłac Ci na maila.

Gość napisał
A ja myślałem, że Vasilis (patrząć na mapę googla) - to jest tak południowy-wschód Nei Pori (okolice Eviliona i Evidiona).
Jak jest ostatania ulica na południu mapy Nei Pori - "zormpa", to ta równoległa nad nią - ale w którym miejscu na tej ulicy, to ciężko powiedzieć.
IP: 91.218.209.253
Jaa
Gość
ted napisał
nie wie kto ,czy ciapaki turbany sie nie kreca w nei pori ,jade z dziecmi a to zboczency i barbarzyncy jakich mało


no większych barbarzyńców niż syryjczycy to nie spotkasz, ciapaci nie są tacy źli, bez przesady
IP: 83.26.250.98
gośc
Gość
elkahalina - poproszę o mapkę na e-mail: fundu(małpka)o2.pl ;)
IP: 82.177.206.202
gosc
Gość
elkahalina - super mapka - jedyna konkretna i merytoryczna - o google maps a tym bardziej podaniu lokalizacji przez BP zapomnij. Brawa dla tej Pani! :)
IP: 89.25.249.1
hmm
Gość
witam czy jedzie ktoś 1 sierpnia do Nei Pori willa Filio
IP: 89.79.15.214
magmar
Gość
Hej jade 1 sierpnia do Nei Pori do zobaczenia :)


hmm napisał
witam czy jedzie ktoś 1 sierpnia do Nei Pori willa Filio
IP: 193.24.205.148
RADMOR68
Gość
Był ktoś może w nei pori willa maria ap, 4 osob . prosze o informacje
IP: 87.204.49.173
gorka
Gość
W willi Maria apartamentów jest w sumie 8 , na 1 i 2 piętrze po 4. Te od strony ulicy czyli frontu mają większe kuchnie i łazienki w tych pozostałych zabierają powierzchnie schody. te większe to nr. 4,5 ,12,13 a te mniejsze to nr. 1,8 ,9,16. Pozostałe to studia 3 osobowe jednakowe też 8 pokoi. Pozdrawiam !
IP: 77.88.178.138
Użytkownik
Posty: 115
Gorka,super ,że napisałśs o Marii w Nei Pori. Na początku września byłam w Vassilisie, nie mam dobrych wspomnień, a mam zamiar wybrać się w przyszłym roku, więc Twoja informacja na czasie.Dzięki. Czekam na ofertę na przyszły rok.pozdrawiam
IP: 185.157.12.32
xxx
Gość
który hotel polecacie w Nei Pori, byliśmy w Elwirze - masakra, byliśmy w Paralii w la Petite Sirene i la Petite jest dużo lepszy, czystszy, bardziej elegancki, większe pokoje.

Który hotel polecacie w Nei Pori ? villa Maria, może villa Vassilis ?
IP: 82.145.220.169
Jola
Gość
Dlaczego ktos pisze że w Elirze masakra? Ja byłam pierwszy raz na 2 turnusach we wrześniu i dla mnie super . Otrzymalismy pokoik na dole i było czysto. W ostatni dzień nie musieliśmy opusczać pokoi o 9 tej tylko siedzieliśmy dotąd póki autokar nie zajechał czyli do południa i mogliśmy robić co chcieliśmy. Ja za to słyszłam że w Marii ludzie narzekali bo tam Niemiec rządzi i trzyma dyscypline o 22 ej cisza nikt nie może głośniej na bslkonie gadać ,śmiać itd. To słyszałam od kilkunastu osób którzy byli ze mną na tym samym turnusie tylko że byli w Filio i Rani i Elwirze. Natomiast jedno zastrzeżenie mieli Ci co byli w Ranii to brak ciepłej wody wieczorem. W Elwirze była codziennie,gospodarz też miły uczynny( zepsuł mi się czajnik do 5 minut miałam nowy z pudełkiem) ja byłam zadowolona.
IP: 78.88.193.136
Aneta
Gość
Witam wszystkich serdecznie ;-) Mam pytanie do Państwa czy mógłby ktoś udzielić mi jakichkolwiek informacji o Villi Fotini w Nei Pori oferowanej przez biuro podróży Tęcza.Wybieram się tam z rodziną w sierpniu 2017 zależy mi bardzo na Państwa opinii.Jestem ciekawa w której części Nei Pori ona się znajduję niestety na mapie google znalazłam inną Ville Fotini a tej z biura Tęcza nie ma ;-( Pozdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi ;-) Aneta
IP: 78.88.197.254
Aro
Gość
Villa Fotini jest pierwszy raz zamiast Filio...
IP: 89.25.132.241
Aneta
Gość
Dziękuję za odpowiedź w poprzednich latach moi rodzice byli w Filio a w ofercie na 2017 już jej nie ma więc wybór padł na Fotini ;-)Pozdrawiam
IP: 78.88.197.254
Użytkownik
Posty: 2
Wybieram się w tym roku do Nei pori villa vasilis. Jesli ktos był w tej villi proszę o opinie.
IP: 88.156.175.225
Użytkownik
Posty: 2
Witam. Jadę 29 lipca z 14 letnim synem w to samo miejsce.
Dag napisał
Witam. Czy ktoś wybiera się do Nei Pori w I połowie sierpnia (villa Filio)? Jedziemy z synem 16 letnim i zastanawiam się, czy będzie miał towarzystwo
IP: 109.241.43.196
Użytkownik
Posty: 2
ann mozesz coś więcrj opowiedzieć o vili vasilis jak warunki czy daleko do wody.
gość napisał
Ann - gdzie znajduje się dokładnie ten Vasilis??? Bo wiem, że Oceanik jest na samym końcu Nei Pori - trochę już za daleko - a Vasilas jest daleko? - gdzie on dokładnie jest, bo nie mogę znaleźć żadnej informacji o jego lokalizacji. Czy mógłby ktoś-ktokolwiek mi pomóc?

ann napisał
ja byłam w Vasilisie :) dzisiaj wróciłam do Polski. Vasilis to dawny ośrodek Chrisa, który miało między innymi biuro Śląsk. Znajduje się praktycznie zaraz koło Filio. co was konkretnie interesuje jeśli chodzi o Vasilisa?
IP: 82.145.222.3

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij