» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 20 21 22 23 24

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Cześć!!! Parga to był cel wyjazdu wrześniowego z tamtego roku - w tym roku powtórka! Chętnie odpowiem na pytania ;). Ps Szukam mojej forumowej koleżanki Bozena62 ... jesteś??? zaglądasz tutaj???
IP: 89.230.17.23
Użytkownik
Posty: 1
Cześć! Wybieram się do Grecji do Pargi z biurem podróży Oskar do willi Tousis. Czy ktoś był już w tym obiekcie? Czy rzeczywiście ma dobrą lokalizację? Proszę o opinie jakie tam są warunki? Zastanawiam się też nad wykupieniem wyżywienia. Jeśli ktoś korzystał, to proszę o informacje i opinie, czy warto? Czy może lepiej żywić się we własnym zakresie?
IP: 31.178.49.157
Użytkownik
Posty: 5
Cześć! Nie byłam w tej willi, ale na zdjęciach wygląda super. Widok z balkonu wskazuje, że jest troszkę na wzgórzu, więc powrót z plaży pod górkę, ale z pewnością blisko do centrum. Z wyżywieniem to jest tak,że każdy lubi coś innego. My nigdy nie wykupujemy, bo nie wiem czy to co zaproponują będzie smakowało. Żywimy się trochę na mieście ,trochę sama gotuję . Poza tym jeżdzi się na wycieczki, które są całodniowe i w drodze się coś chamśnie.
IP: 109.95.146.34
Użytkownik
Posty: 115
link do willi Tousis w Pardze

https://www.google.pl/maps/place/Tousis/@39.2874633,20.3968335,16.25z/data=!4m5!3m4!1s0x135c634d4dbba4a9:0xdf853e523444e283!8m2!3d39.2867017!4d20.3990252?hl=pl
IP: 185.157.12.32
Użytkownik
Posty: 4
Willa Tousis jest pierwszy sezon w ofercie - lokalizacje ma dobrą ;). My się zawsze żywimy sami ;) spory wybor knajpek, tavern itp. do tego carrefur i przynajmniej nie jest człowiek ograniczony czasowo. Tradycyjnie połowe wyjazdu na wycieczkach spędzimy ;). Czy ktoś wypożyczał auto w Pardze??
IP: 89.230.17.35
Użytkownik
Posty: 5
Tematem auta też jestem zainteresowana:)
IP: 109.95.146.34
Użytkownik
Posty: 4
juz wiem!!! we wrześniu za 2 dni trzeba zapłacić tak od 90 do 115e + dowod osobisty i karta kredytowa (w razie braku pobierana kaucja zwrotna ok 500e)
IP: 37.47.129.144
Użytkownik
Posty: 15
Fajnie. Dobrze, że dzielisz się wiedzą :)
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 26
To małe, nadmorskie miasteczko z typowo grecką architekturą położone na niewielkim wzgórzu zachwyca nie tylko atmosferą, ale również tawernami serwującymi greckie przysmaki. Co ważne jest tam też piaszczysta plaża, kryształowe morze oraz możliwość wypadów do niezwykłego wąwozu i Parku Narodowego Vikos a także miasta Ioanina z cytadelą tureckiego paszy.
IP: 188.146.142.103
Użytkownik
Posty: 1
Jaką drogą jedzie do Pargi oskar, przez Brno i dalej w dół przez Słowację, czy górą przez Żlinę ? Ktoś już odwiedził Tousis, bo również się wybieram ? Jeśli tak to chciałbym poznać opinie czy rzeczywiście pokoje są na parterze, czy łazienki są czyste i ogólnie jak wygląda to studio.
IP: 93.105.21.80
Użytkownik
Posty: 2
hello! Wybieram się we wrześniu z Oskarem do studia Gabriel. Ktoś może był? Ogólnie jak ceny w tym sezonie?
IP: 80.55.142.105
Użytkownik
Posty: 4
Dzięki za porady :)
IP: 31.2.67.86
Użytkownik
Posty: 1
Cześć mam pytanie do Wczasowiczów którzy będą lub byli w tym roku w Pardze. Podajcie adres email do rezydentki Julii. ;)
IP: 95.175.14.62
Użytkownik
Posty: 2
"Periotka" zaglądasz tu jeszcze? Wybierałaś się we wrześniu ubiegłego roku do Studia Gabriel. Ja też tam jadę. Coś możesz opowiedzieć?
IP: 80.55.142.105
Użytkownik
Posty: 1
Witam wszystkich, parę dni temu wróciłam z Pargi ze studia Olive Tree. Sama niestety szukając informacji o Olive tree nie znalazłam żadnej konkretnej i jechałam w sumie w ciemno :) Termin 1.10-14.10, ze względu że nie było już praktycznie wielu turystów dostałyśmy pokój przeznaczony dla Anglików ( troszkę wyzszy standard) Właściciele mają tylko jeden pokój dla Polaków który jest mniejszy i ma widok tylko na góry). Sama lokalizacja jest ok. 10 minut spacerem do miasta i na plaże. Idzie się bardzo przyjemnie wśród pięknych ulic. Sklepy w odległości 2-3 minut. Nikt nie chodzi pod oknami i można spokojnie leżeć na basenie. Pokój dla "Anglików" dość duży , łóżko stół TV , mały aneks kuchenny z garnki i sztućcami. Proponuję zabrać płyn do naczyń oraz gabke. Łazenka mała torchę brodzik przeciekał ale to nic takiego ;) Taras/balkon przepiękny widok na góry , morze i otaczającą zieleń. Sama Parga jest jednym z najpiekszniejszych miejsc w jakich byłam. Mnostwo knajp sklepow stragnaow i piekny krajobraz. Polecam z całego serca wycieczkę na PAXOS i ANTYPAXOS , sama nie chciałam na nie płynać początkowo bo myslalam ze to zwykly rejs ale gdy juz tam byłam na statku jest po prostu cos wspanialego. Odradzam wycieczke do Albanii(Saranda) szkoda pieniędzy. Same nowe hotele, ładna plaża i to wszysytko. w koło bieda aż piszczy. Polecam gorąco termin od połowy września do połowy października. Wszystko jest jeszcze otwarte ale nie ma już tłumów . Pogoda rewelacyjna. z 10 dni kropiło tylko w jeden. Temepratury gorące powyżej 25 stopni. Woda ciepła klimat świetny. Cała grupa bardzo się zintegrowała, dużo rozmawialiśmy więc znam ich opinie na temat praktycznie każdego z noclegów. (Irini, Tousis, Petrou i jeszcze paru które oferuje biuro podrózy OSKAR) proszę pisać a chętnie odpowiem. Pozdrawiam :)
IP: 217.171.58.44

Strona: « < ... 20 21 22 23 24

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij