» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 6
Wybiera się ktoś do Villi Fotini z Tęczą pod koniec lipca? Czy ktoś wie w jakiej części Nei Pori leży villa Fotini która jest w ofercie Tęczy?
IP: 109.241.43.196
Użytkownik
Posty: 72
Tu jest zaznaczona lokalizacja Fotini:

http://www.greece.com/photos/destinations/Macedonia/Pieria/Village/Neoi_Pori/Nei_Pori,_Fotini_apartman/53373682
IP: 89.230.68.185
Użytkownik
Posty: 6
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.
IP: 109.241.43.196
Użytkownik
Posty: 3
Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat Villi Apostolia. Zastanawiam się nad wakacjami z Tęczy. Oczywiście za taką cenę nie spodziewam się wysokich standardów ;) interesuje mnie czystość, stosunek właścicieli do gości. Ktoś coś wie?
IP: 83.26.254.80
Użytkownik
Posty: 6
Witam czy ktoś mógłby udzielić mi informacji o gwiazdkach do prądu. Czy pasują polskie wtyczki? Jadę pod koniec lipca do Villi Fotini.
IP: 94.254.131.46
Użytkownik
Posty: 72
Byłam w kilku miejscowościach w Grecji i wszędzie były takie same gniazdka , jak u nas.
IP: 193.19.167.140
Użytkownik
Posty: 6
wybieram się do Nei Pori w tym roku czy trzeba mieć paszport czy dowód osobisty wystarczy?Bardzo proszę o informację :)
IP: 77.254.156.128
Użytkownik
Posty: 72
Wystarczy dowód
IP: 89.230.68.185
Użytkownik
Posty: 5
Witam
Jadę do Villi MARIA z Tęczy w lipcu 2017 r.
Niestety nie mogę jej zlokalizować na mapie.
Pomożecie ??? :)
IP: 148.81.201.234
Użytkownik
Posty: 8
Proszę bardzo :)
https://ibb.co/cTkCca
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 5
Dzięki sopotnian...
Jeśli mieszkałeś w Marii to napisz kilka słów o tym hotelu (jak go oceniasz).
Pozdrawiam
IP: 148.81.201.234
Użytkownik
Posty: 8
Byłem tam w 2008 roku, więc moje informacje mogą być nieaktualne. Z tego co pamiętam warunki były adekwatne do ceny wczasów (skromnie, ale czysto) My zajmowaliśmy 4 os apartament od strony ulicy, którego dużym atutem był duży taras osłonięty przed słońcem markizami. Chwaliłem sobie również położenie w ostatniej linii zabudowy przez co było tam dość spokojnie. Idąc do końca ulicy, a potem w prawo można było dojść do placu zabaw i mostku, pod którym przesiadywały żółwie. W tym roku jedziemy do Nei Pori ponownie, ale tym razem do Willi Rania (tylko u nich były apartamenty 5-cio osobowe). Chętnie przeczytam opinie o tym miejscu.
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 5
Dzięki za info... faktycznie minęło prawie 10 lat, więc mogło się pozmieniać... mam nadzieje że na lepsze. My też mamy zamówiony apartament 4 osobowy. Czy to prawda że składa się on z 2 pokoi ??? Napisz jeszcze jak było z ciszą nocną, bo jedziemy w kilka rodzin i lubimy posiedzieć sobie wieczorami przy piwku. Czy właściciele nie robią z tego problemu ? Na fotkach na poziomie parteru pod budynkiem widać coś w rodzaju dużego tarasu, czy można tam sobie posiedzieć ?
Wnioskuję, że skoro jedziesz kolejny raz do Nei Pori to sama miejscowość musi być fajna...
Pozdrawiam
IP: 148.81.201.234
Użytkownik
Posty: 8
Nie wiem dokładnie jak wygląda tam obecnie sytuacja z ciszą nocną lub sjestą. Kiedy ja tam byłem ta kwestia nigdy nie pojawiła się jako problem, chociaż dzieci czasem hałasowały na tarasach. W komentarzach z późniejszych lat można przeczytać, że niektórzy wczasowicze byli "dyscyplinowani" przez właścicieli, więc może coś się zmieniło.
2 pokoje mogę potwierdzić, przynajmniej w apartamentach od strony ulicy. Ten taras pod budynkiem to rzeczywiście świetne rozwiązanie, jakiego nie widziałem w innych willach. W upalne dni to doskonałe schronienie przed słońcem. Problem w tym, że na parterze mieszkali właściciele i to oni najczęściej spędzali tam czas wieczorami. Odnosiło się wrażenie, że parter to ich prywatna przestrzeń, ale może to tylko moje wrażenie i nie mieliby oni nic przeciwko przesiadującym tam gościom. Zaznaczam, że było to w 2008, więc wiele mogło się zmienić.

Jeśli chodzi o powód powrotu do Nei Pori to decyzja zapadła po katastrofalnym ubiegłorocznym wyjeździe nad Bałtyk (zimno, mokro, drogo, tłoczno). Poza tym jest to jedna z niewielu propozycji na rynku, która pozwala 5-cio osobowej rodzinie pojechać nad ciepłe morze nie rujnując przy tym domowego budżetu. Korzystaliśmy już wcześniej z usług tego biura i byliśmy zadowoleni. Dlaczego Nei Pori? Zastanawialiśmy się nad innymi miejscowościami oferowanymi przez Tęczę, ale Nei Pori przebija wszystkie inne swoją plażą. Plaża jest bardzo szeroka i długa, więc nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Jak wszędzie część miejsc przy samej wodzie zajmują parasole należące do Beach Barów, ale i tak jest sporo przestrzeni. Morze jest tam bardzo płytkie dziesiątki metrów od brzegu, co daje idealne warunki do kąpieli dla dzieci. Oprócz tego w Nei Pori mieszczą się różne lokalne biura turystyczne, gdzie można wykupić wycieczki w cenach niższych niż oferowane przez rezydentów. Dla przykładu, pojechaliśmy do Meteorów za 10EUR od osoby, podczas gdy rezydentka oferowała tą samą wycieczkę za 30 EUR. W Nei Pori jest też stacja kolejowa, co pozwoliło nam pojechać na wycieczkę do Salonik za niewysoką cenę. Rozkład jazdy jaki obowiązywał w 2008 umożliwiał nawet wycieczkę do Aten na cały dzień, ale zrezygnowaliśmy z niej ze względu na dzieci, ponieważ wycieczka koleją wiązała się z dwoma nocami spędzonymi w pociągu. Ogólnie w tym roku nastawiamy się na plażowanie i ewentualną wycieczkę na Skiathos.
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 15
Wycieczka na Skiathos jest fajna. Może trochę zbyt duży ścisk na pokładzie statku - lecz każdy znajdzie coś miłego dla siebie. Oczywiście, punktem najważniejszym są delfiny, które przez kawałek drogi towarzyszą. Ich skoki i "roześmiane" "pyszczki" to coś niesamowitego. Fajnie jest też zapuścić się w greckie uliczki i poczuć klimat wyspy . Co do plażowania - faktycznie piasek na plaży Koukounaries robi wrażenie - stąd nazwa złoto głupców. Woda i pływanie w niej to też jedna z fajniejszych przyjemności. W mojej ocenie to udany wyjazd rodzinny.
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 5
Kolejny raz dzięki SOPOTNIAN :)
Co do Skiathos potwierdzam... warto. My płynęliśmy trzema statkami które po drodze toczyły ze sobą wojnę na balony wypełnione wodą (frajda dla dzieci), a na pokładzie w tym czasie serwowano miejscowe mocniejsze trunki (frajda dla rodziców).
Pozdrawiam
IP: 148.81.201.234
Użytkownik
Posty: 19
czy są jakies ogólnodostepone baseny w Nei Pori???
IP: 91.192.145.4
Użytkownik
Posty: 8
Hotel Afrodyta ma swój basen, ale obawiam się, że tylko dla gości. Można wszakże zapytać na miejscu. A tak w ogóle po co siedzieć w basenie mając obok ogromną piaszczystą plażę i ciepłe morze?
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 1
Witam. Jeżdżę z biura podróży Śląsk. Do Nei Pori jadę już 3 raz, do Villi Oceanic. Szczerze polecam.
Hotel czysty, nowy. Może nie w samym centrum, ale do niego bliziutko. Promenada wzdłuż plaży. Plaża na wyciągnięcie ręki. Cicho, spokojnie. Cisza nocna o 24:00. Ale na plaży można balowac do rana :). Okoliczni rolnicy sami pod hotele dowożą owoce, nie trzeba daleko chodzić. Praktycznie w każdej tawernie i rastauracji można porozumieć sie po polsku. Polecam wycieczkę na Skhiatos z kapitanem Costasem, całodniową wycieczkę. W Nei Pori jest hodowla krabów ( po prawej stronie plaży od villi Oceanic, jakieś 300 m), można sobie samenu za free wyłowić i ugotować i zrobić sałatkę , sa też żółwie, ale to już bliżej cerkwi. Przede wszystkim cisza, spokój, leżing, smażyng i tsipouro z Fantą :)
IP: 82.160.15.3
Użytkownik
Posty: 19
EDSSA POZAR wodospady ktos był na wycieczce tam ? opinie poprosze :) z gory dziekuje
IP: 91.192.145.4
Użytkownik
Posty: 3
Jestem aktualnie w Nei Pori willa Elvira, jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało
IP: 188.146.104.22
Użytkownik
Posty: 19
zazdroszcze ja musze jeszcze czekac :) EDSSA POZAR wodospady odwiedziliscie ? warto?
IP: 91.192.145.4
Użytkownik
Posty: 19
jaki polecacie sklep ? jakie biuro na wycieczki fakultatywne ? :) dzieki za odpowiedzi
IP: 91.192.145.4
Użytkownik
Posty: 3
Przyjechaliśmy z Tęczą. Na wodospadach nie byliśmy. Meteora obowiązkowo. Braliśmy udział też w wycieczce Natura i smaki Grecji. W programie kąpiel w oczkach solnych i kąpiel błotna (gładka aksamitna skóra). Dalej wizyta w winiarni, degustacja win z możliwością zakupu oraz konsumpcja dań greckich opartych na podpłomykach sferze Feta i jogurtach. Rozmawiałem z tubylcem na temat rejsu na Skiathos. Ponoć nie ekonomiczna 3h jazdy do portu plus 2h sam rejs. OMasz na myśli sklep spożywczy?
IP: 188.146.96.142
Użytkownik
Posty: 19
napisalem wiadomosc , masz w skrzynce . dzieki i czekam na odpowiedz
IP: 91.192.145.4

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 >

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij