» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < ... 9 10 11 12 13

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 6
Czy ktoś ma wiedzę na temat warunków w willi Fotini. Interesuje mnie stosunek właścicieli do turystów, czystość i czy każdym pokoju jest balkon. Może ktoś ma zdjęcia obiektu?
IP: 94.254.131.105
Użytkownik
Posty: 5
Witam
My startujemy do Nei Pori w ten piątek (21.07.2017 r.) z Katowic z pod Centrum Handlowego BELG.
Czy ktoś wie gdzie tam blisko można zostawić samochód na 2 tygodnie ???
Może ktoś da namiary na sprawdzony parking ???
Z góry dzięki...
Pozdrawiam
IP: 148.81.201.234
Użytkownik
Posty: 6
Jak z cenami w sklepach?Jakieś sprzęty kuchenne zabrać z Polski ze sobą czy kuchnia w miarę wyposażona?Jadę do Elwiry z Tęczą pierwszy raz,pytałam już wcześniej na forum ale teraz na bieżąco proszę napisać czy dowód osobisty wystarczy?
IP: 77.254.156.16
Użytkownik
Posty: 72
Ja tylko mogę odpowiedzieć na pytanie, że dowód osobisty wystarczy.
IP: 89.229.56.178
Użytkownik
Posty: 19
Pyza pytaj konkretnie o co chodzi ? ceny czego w sklepach ? sprzaty to zalezy gdzie jedziesz w opisie masz czy kochnia z aneksem wyposazona . pytaj
IP: 91.192.145.4
Użytkownik
Posty: 6
Witam, byłam z biurem Tęcza w NEI PORI po raz pierwszy. Ogólne wrażenia bardzo dobre. Podróż męcząca ale widoki piękne. Willa Fotini duży pokój i kuchnia dobrze trafiłam ale wyposażenie w sztućce i naczynia stołowe kiepskie. Wycieczka na Meteory super wrażenia. Jedynie jestem zawiedziona "srebrną" bransoletką którą zakupiłam po zapewnieniach Pani Anuli przewodniczki że jest to srebro z próbą 925 - cena dużo wyższa niż u nas - a po tygodniu noszenia wierzchnia warstwa zeszła i pokazał się żółty metal nie polecam tam żadnych zakupów.
IP: 93.105.22.102
Użytkownik
Posty: 6
minimini chodzi mi o chleb, masło mięso i owoce a jesli chodzi o kuchnię to czy jakiś porządny ostry nóż jest i patelnia w miarę przyzwoita niby piszą żę kuchnia wyposażona ale może coś dobrać? :mrgreen:
IP: 77.254.132.140
Użytkownik
Posty: 19
chleb jest bułkowaty polecam ciemny , mało ok miesa kielbaski to nie to co polsce . ostry nóz? zawsze mozesz kupic sa tani po pare euro
owoce smaczne i mega tanie
IP: 91.192.145.4
Użytkownik
Posty: 6
dzięki wielkie :D
IP: 77.254.158.99
Użytkownik
Posty: 6
No i na ostatnią chwilę pytanie czy w Elwirze jest wifi?
IP: 77.254.149.10
Użytkownik
Posty: 3
Jest ale działa tylko na dole w okolicach tzw. recepcji
IP: 188.146.108.18
Użytkownik
Posty: 3
Witam. Mam pytanie do tych którzy juz byli w tym roku w Nei Pori..czy jest tam jeszcze ten jubiler obok biura wycieczkowego bo w zeszłym roku był.
IP: 78.88.194.113
Użytkownik
Posty: 6
Tak był jubiler
IP: 93.105.22.102
Użytkownik
Posty: 3
dzięki...pytam bo w zeszłym roku mieli bardzo ładne rzeczy i się obkupiłam i ceny wręcz były niskie bo byłam po 20 tym września ,a w tym roku też jade i licze ze bedzie coś ciekawego.
IP: 78.88.194.113
Użytkownik
Posty: 3
a był ktoś w tym roku w Ranii? jest ciepła woda? w zeszłym roku były problemy
IP: 78.88.194.113
Użytkownik
Posty: 1
Witam
Byłem w nei pori 9 dni. Nie jestem zadowolony.
Villa Fotini to stare i zniszczone pokoje. Pokój znajomych cały śmierdział tak capilo z kibla, ze siedzieli oni u nas.... strasznie gorąco w nocy trzeba otwierać okna i balkon wtedy gryzą komary których sa tutaj miliony. Trafiłem na grupę Serbów którzy codziennie tak krzyczeli do godziny 00 ze nie szło spac a od rana to samo... ciagle sie nie wysypialismy. Łóżka małe i jak ktoś ma 190 cm wzrostu to spanie na nich to męka bo sie nogi nie mieszczą. Kuchnia słabo wyposażona polecam zabrać ze sobą ostry, duży nóż. Płyn do naczyń, gąbkę. Ewentualnie swoje sztućce. W tej miejscowości jest strasznie duzo komarów a preparaty z polski nie działają wiec lepiej kupić cos na miejscu.
Wydaje mi sie, ze duzo informacji jest nieaktualnych o tej miejscowości.
Po spędzeniu tutaj czasu mam zdanie o Grekach ze to brudasy, wszędzie syf...
Ktoś pisał o jedzeniu w hotelu Platon jest tam dobre jedzenie w przyzwoitych cenach. Miła pani z polski tam pracuje.


Plaża piaszczysta ale brudna, pełno w niej kiepów z papierosów, plastików i nikt tego nie sprząta. Piasek sam w sobie jest brudny bo pełno kawałków drzew w nim jest i wyglada jak piasek z węglem 😬
Plusem jest to ze przez 20 metrów w głąb moza jest płytko wiec rodzice mogą w spokoju obserowac dzieci z brzegu bez obaw ze znikną pod woda zaraz. Dla małych dzieci jest duzo atrakcji np wesołe miasteczko.
W piątki w okolicach cerkwi jest targ.
W wodzie duzo pływa jakis traw i jak sa fale (a sa bardzo często) to miesza sie piasek i woda wyglada jak w naszym Bałtyku.
Miejscowość ok, ale szału nie ma mnóstwo ludzi wieczorem najwiecej Serbów i jak dla mnie drogo. Ja juz tu nie wrócę.
IP: 46.134.185.194
Użytkownik
Posty: 1
Witam. Opiszę szerzej warunki w willi Rania z Biura Tęcza.W willi spędziliśmy 10 dni w sierpniu 2018 roku. Dojazd był zorganizowany bardzo dobrym autobusem, z miłym pilotem. Jedyna wada to długie postoje na granicach np. na granicy serbsko-węgierskiej 3 godz. , ale to oczywiście jest niezależne od biura.
Biuro Tęcza ma w Ranii 3 apartamenty i 1 studio. 2 apartamenty i studio są na piętrach pod dachem i mają one bardzo ładny widok na morze i góry. Apartamenty mają dwa wyjścia na balkon. Najlepszy balkon i widok ma apartament nr 3. Pokoje są dosyć duże, łóżka twarde, poduszki małe i niewygodne -warto mieć swoją. Kuchnia jest wyposażona w podstawowe sprzęty i jest ok pod warunkiem, że nie otwieramy szafek. Zapach który się z nich wydobywa jest powalający. Trzeba mieć swoje ściereczki i płyny. Najgorsza jest łazienka. Oglądając jej zdjęcia na stronie biura wiadomo, że nie ma kabiny i zasłony prysznicowej. Jest jednak bardzo nieprzyjemny zapach wydobywający się z rury kanalizacyjnej. Polecam zabrać dobry odświeżacz powietrza. Po każdym prysznicu łazienka jest cała zalana. Trzeba się także nastawić na to, że raczej trzeba będzie sobie tą łazienkę posprzątać. Do południa nie było ciepłej wody.
Okna są bardzo cienkie i od piątej, szóstej rano mamy wrażenie że śpimy na ulicy. Hałas śmieciarek, budzące się do życia okoliczne sklepiki lub odgłosy gołębi, które gruchają na naszym dachu towarzyszą nam przez wszystkie ranki. Jeżeli nie ma się zatyczek do uszu, to nie ma możliwości aby się wyspać.
Komarów podczas naszego pobytu nie było dużo. Warto mieć jednak wtyczki antykomarowe do kontaktu.
W apartamentach nie ma WiFi.
Potwierdzam, że w hotelu Platon są dobre bufety.
Nei Pori to miasteczko dla rodzin z dziećmi . Atrakcją dla najmłodszych może być także rzeczka z żółwiami i krabami. Przechodząc obok hotelu Platon trzeba skręcic w prawo w kierunku widocznych zarośli.
Leżaki na plaży są darmowe pod warunkiem, że zamówi się np. kawę - 3,5 Euro , piwo -4 Euro itp.
Polecam także wycieczkę na Meteory i rejs na wyspę Skiathos.
Można się także wybrać do pobliskiego Platamonas na zamek. Najlepiej pojechać taksówką bezpośrednio do zamku - koszt 10 Euro, następnie jeżeli nie ma upału pieszo zejść do centrum Platamonas - ok. 3 km najpierw drogą ,a później piękną nadmorską trasą po nieczynny torach kolejowych. W centrum wsiadamy do kolejki do Nei Pori.
Pomimo tych niedogodności i za tą cenę można spędzić w willi Rania wakacje.
Biorąc pod uwagę: piękny widok z balkonu, duże pokoje, cudowną plażę, ciepłe morze, dobre jedzenie - wady łazienki nie wydają się już takie wielkie.
IP: 37.47.72.76
Użytkownik
Posty: 6
z jakim filtrem najlepiej krem do opalania kupić?żeby raka w pierwszy dzień nie spiec
IP: 213.238.119.193

Strona: « < ... 9 10 11 12 13

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij