» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Treść
anna
Gość
Czy dobrze zrozumiałam wioletta05 jeździsz z tram travel teraz ok serices do Anastazji? Z pozostałych postów wynika, że rezydentką jest niejaka pani ania
IP: 83.18.160.10
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
Pani Aniu ja jeżdżę co roku z VIctoria Travel.Główne biuro znajduje się w Rybniku. :D
IP: 83.9.138.159
jadud
Gość
Wczoraj wróciłem z Olimpic Beach z BP Rego-Bis. Na początku parę zdań o BP Rego Bis. A więc ... bez najmniejszych problemów. Autokar z Krakowa OK, apartament na miejscu bardzo czysty, świeżo wyremontowany ok. 300 m od plaży.Wszystko co było w ofercie zostało spełnione co do ostatniego zdania. Czas dojazdu około 27 godzin z wieloma przerwami. Nic nie można zarzucić organizacji ani pilotom. Kierowcy jadący równym tempem bez szaleństwa w oczach. Na miejscu opieka medyczna ok,rezydentki uchwytne codziennie przychodziły do apartamentu. Tylko ceny wycieczek dosyć wysokie ale na miejscu kto sprytny to znajdzie taniej /smart travel w Paralii/.Nie polecam tramp travel tragedia. A teraz ceny: pita 1,5-2 euro gyros 5, chleb o,6, wino od 2,30, piwo od 0,50 kawa frape od 1,50 -3,00 na plaży gdy wypożyczasz leżak i parasol następne zamówienie kosztuje 2 e, a następne 1,5 e. Ogólnie ceny są takie jak w Krakowie ale niższe niż nad Bałtykiem. Temperatura od 30 C w górę . Co chcecie wiedzieć pytajcie. Oświadczam że jestem turystą a nie przedstawicielem biura a więc będę odpowiadał jak tylko będę wiedział. Pozdrawiam
BYŁO SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.13.104.210
anna
Gość
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Jeśli chodzi o ścisłość ja również nie jadę z tram travel tylko z Sandia ale oni są tylko podwykonawcami, głównym organizatorem jest Tramp Travel, a opinie o tym burze nie są zbyt pozytywne. Mam troszkę mieszane uczucia.
IP: 83.18.160.10
jola
Gość
pytanie do JADUD odnoście cen, w jakiej cenie mniej więcej alkohole :) papierosy itp :)?
IP: 83.19.71.122
Zorzanin
Gość
Tak te biuro podobno jest dobre ( VictoriaTravel ) Ja jade z tego biura teraz w niedziele z Zor o 7 rano jade pierwszy raz do Grecji zobaczymy jak tam jest ;) :P
IP: 85.181.59.202
Celina
Gość
Byłam w Rawdzie na ostatnim turnusie i to co zaraz opiszę jeży włosy na głowie. Wyjechaliśmy z Katowic z ogromnym opóźnieniem - ponad 3 godzinnym. Miejsce w którym stał autokar nie było żadnej toalety. Kierowcy którzy podjechali spoznieni w zaden sposob nie przeprosili turystow za tak duze spoznienie. Jeden z kierowcow zachowywal sie wrecz agresywnie. Powiedzial ze on i tak nie dostal jeszcze zaleglych pensji od biura OK SERVICES i jak zaraz ludzie nie zamilkna to on moze w ogole nie jechac. Co wiecej okazalo sie, ze biuro nie wyslalo pilota. Gdy poprosilam o legitymacje pilocka kierowca zaczal sie smiac mi w twarz. Powiedzial zebysmy zapomnieli o pilocie bo biura nie stac na wykwalifikowanego pilota i nikt nie ma legitymacji pilockiej.Autokar był bardzo stary (ok 17 letni), spod szyb wyciekala woda w czasie deszczu, przod autobusu byl obdrapany. Jedna Pani chciala wezwac policje by skontrolowala stan techniczny autokary, ale kierowca jak to uslyszal to kazal ludziom szybko wsiadac i odjechal! Na nic zdaly sie klotnie z kierowca by szybko podjechal na policje w celu skontrolowania autokaru! Kierowcy zachowywali sie oprdynarnie. Nas jako turystow ktorzy zaplacili za ewypoczynek nie obchodzi to, ze kierowcy nie dostali pensji. W czasie podrozy autokar sie popsuł. Peklo boczne kolo. Okazalo sie ze kierowcy nie maja zapasowego i nie maja pieniedzy na wymiane na nowe. Ludzie musieli sie zlozyc na nowe kolo i na serwis! Autokar popsul nam sie na terenie Czech. Naprawa kola trwala ok 3 godzin. Wszyscy byli wsciekli. Jedna z rodzin zrezygnowala z wczasow z tym biurem i z Czech na wlasny koszt wrocili do Polski. Z tego co wiem beda wystepowac do sadu! Strasznie zaluje ze ja rowniez z moim mezem i corka nie wrocilismy jak oni. Na terenie Serbii zatrzymalismy sie na posilek w takim zajezdzie RED STar - okazalo sie ze musimy doplacac do jedzenie mimo, iz wczesniej zaplacilismy a biuro poinformowalo nas juz zadnych doplat nie bedzie! do Rawdy jechalismy 39 godzin. Bylismy strasznie opoznieni. Rezydentka nie znala hoteli w ktorych ma nas zakwaterowac. Nikt na nas nie czekal po przyjezdzie. Na zebraniu onformacyjnym sprzedawala wycieczki w ogole nie informujac turystow o waznych rzeczach. Na wycieczki jezdza nieprzygotowani piloci, czesto w autokarach brakuje klimatyzacji, nie jezdza z nami polscy kierowcy tylko bulgarscy. zadna rezydentka nie mowi w jezyku bulgarskim. Droga do Istambulu jest STRASZNIE NIEBEZPIECZNA! Na miejscu nikt nam nic nie opowiada. Rezydentka czyta z ksiazki. Nic nie wie i nic nie umie. Reszta wycieczek jest zorganizowana fatalnie. Wszystkie wycieczki sa bardzo drogie. Wystarczy pojsc na miasto i kupic w innym biurze wycieczki o polowe tansze z wykwalifikowanym polskim przewodnikiem w luksusowych autokarach z fantastyczna klimatyzacja. Jedzenie w hotelu ELWIRA JEST OBRZYDLIWE, PORCJE BARDZO MALE. kTOS JUZ O TYM TUTAJ NAPISAL! I NIE WYMIENIAJCIE PIENIEDZY U WLASCICIELKI HOTELU BO TO JAWNE OSZYUSTWO. nIE DAJCIE SIE NA TO NABRAC. Boze te wakacje byly jedne z najgorszych w moim zyciu. Chamstwo jakim odznaczala sie jedna z rezydentek bylo wprost niewyobrazalne. Zreszta dziewczyna ta nie miala zadnych kwalifikacji ani uprawnien by pracowac w turystyce! Pokoje strasznie odbiegaly od tego co mozna podziwiac w folderze. OSOBY KTORE DOSTALY OD BIURA DARMOWE WYCIECZKI Z OKAZJI DNIA KOBIET, ALBO WALENTYNEK NIE MAJA CO LICZYC NA GRATISY! TO BYLO OSZUSTWO. NICZEGO NIE DOSTALAM, CO WIECEJ MUSIALAM PLACIC DWA RAZY TYLE ZA WYCIECZKE NIZ BYLO TO OBIECANE! Nikt nie ma zadnych informacji, nikt nic nie wie. Rezydentki nie chca na miejscu podpisywac reklamacji - tlumacza sie ze biuro zakazalo im to robic. Poszukajcie w internecie informacji na temat tego biura i naprawde nie dajcie sie nabrac i oszukac. Lepiej zrezygnowac i stracic troszke pieniedzy, niz wrocic ze skolatanymi nerwami. Nie bylismy ubezpieczeni. Za wizyte u lekarza na miejscu ludzie musieli placic. Rezydentka zreszta nie miala zielonego pojecia gdzie jest lekarz! NIE DAJCIE SIE NABRAC! NIE WARTO. SZKODA WAKACJI I ŁEZ!
IP: 79.189.38.146
Gero
Gość
Witam,
Mam pytanie jadac na 10 dni do Olipmic Beach ile trzeba wziac ze soba kasy tak zeby sobie w miare pouzywac i nie oszczedzac? Prosze o pomoc bo jade pierwszy raz? Jaka jest pogoda we wrzesniu?
IP: 83.15.26.18
karolcia
Gość
Witam! Ja jadę z kumpelka do Olimpic Beach 10.09.2008 z katowic do hotelu Apartement Pinelopi. Jedzie ktos w tym terminie? pozdrawiam :)
IP: 83.30.183.97
jadud
Gość
Do Joli.Odnośnie cen alkoholi to Quzo od ok. 4 e za 0,5l piwo jak pisałem powyżej, metaxa w zależności od ilości gwiazdek od 7 e, papierosy np.palmal 2,0 za paczkę małą, 2,5 za paczkę dużą , marlboro 3 e, znależliżmy polską wódkę "Strażacką" ale nie piłem bo nie pijam wynalazków. Wódki zachodnie trochę droższe niż w Polsce więc nie polecam. Arbuzy tanie jak barszcz 0,25e inne owoce też. Napoje w okolicy 1e +- 20% . Ceny w knajpach z jedzeniem wg mnie bardzo przystępne kalmary,frytki,sos tatziki, sałatka z pomidorków około 5-6 e. Kawa jak pisałem wyżej. W dyskotekach alkohol i kawa trochę droższe ale da się przeżyć. Bilet autobusowy do Paralii 0,90e ciuchcia 2,5e albo 20 minut spacerkiem. Wstęp na dyskoteki dla dziewczyn w piątki za darmo. W sklepach ceny przystępne i całkiem znośne. Złoto chyba dość drogie, nie mam odniesienia do cen w Polsce.
Do Gero. Zależy jakie masz potrzeby ale wydaje się że od 250e w górę.
IP: 83.13.104.210
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
Ja mogę polecić z czystym sumieniem biuro Victoria Trawel z Rybnika.Szefem jest grek .Jest to człowiek bardzo wykształcony i to on najcześciej obwozi wycieczki jako pilot.Skończył w stanach historię sztuki i ma doskonałe pojęcie o tym co opowiada
IP: 83.9.138.159
Jola
Gość
Dziękuje za informacje :)
IP: 83.19.71.122
asik
Gość
ja pare dni temu wrocilam z olimpic, bylam z biura antalek,wszystko bylo ok. szczerze moge polecic to biuro.jechalismy do grecji 25godzin. a na miejscu po prostu super,zakochalam sie w grecji i zamierzam tam wrocic:) bylam w atenach, parali, salonikach i na dzikiej plazy w chalkidikach i tio polecam najbardziej. hellada i love you :)))
IP: 89.228.233.219
lidka
Gość
mam coraz wieksze obawy co do biura OK SERVICES a jade do Olimpic 9 wrzesnia z żywca i nie wiem jaki jedzie przewoznik. tyle sie zlego naczytalam że głowa mała. CZY KTOS COS WIE? ( nie chce spać na polu kukurydzy w Serbii)
IP: 83.18.6.154
anna
Gość
Ja też jadę z okser... tylko 10 08 i także się troszkę obawiam. Jednak myślę, że nie będzie tak źle. Przewoźnikiem jest min. firma Pastuszek, która ma niezłą opinię. Wszystko jednak w tym wypadku zależy od nastawienia. Jednak po takich sugestiach człowiek może szukać dziury w całym.
Jeśli ktoś był w Grecji z tym biurem teraz proszę o informację.
IP: 83.18.160.10
Nataszka
Gość
Hej hej, jadę do Olimpic Beach z Orlando Travel 15.08 start :)
Kto orientuje się czy biurko dobre jest rączki do góry! :) Goorąco pozdrawiam;)
IP: 90.156.96.239
lidka
Gość
anna podziel sie wrazeniami po powrocie czekam, a teraz udanych wakacji i BEZPIECZNEJ podroży !!!!!!! see you.
IP: 83.18.6.154
domi
Gość
ja jade 30 lipca do Oimpic beach! :):)
IP: 85.221.205.193
stolik1
Gość
Do "DOMI".Witam! Jedziesz o 17 30 autokarem z Fan Clubu z przed Chali Łuczniczka ul.Torunska59?pozdrawiam
IP: 195.205.216.25
stolik1
Gość
Z Bydgoszczy?
IP: 195.205.216.25
grecja
Gość
jedzie ktos z katowic w terminie 28.08-8.08 ? Pozdrawiam
IP: 195.140.154.35
EJJJ ZORZANIN
Gość
napisz na gg 836383
IP: 195.140.154.35
Klaudia
Gość
witam, szukam kogoś kto jedzie w przyszłym czasie do Olimpic Beach,
to bardzo ważne,
proszę o kontakt gg : 2474798
IP: 85.11.117.132
Klaudia
Gość
i szukam również kogoś kto był i ma zdjęcia tej miejscowości,
mianowicie chodzi mi o zdjęcie na którym jest pewna restauracja (albo chociaż o nazwę tej restauracji),
to jest to miejsce jak się szło główną dorogą tak jakby od Paralii i jest ona jedną z pierwszych, był tam kelner w fioletowej koszulce,
czy ktos wie o jaką restaurację mi chodzi?
proszę o odp.
gg:2474798
IP: 85.11.117.132
Klaudia
Gość
BARDZO proszę, aby ktoś się do mnie odezwał... to sprawa życia i śmierci... no może nie ale bardzo ważna :D :)
pozdrawiam
IP: 85.11.117.132

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij