» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Leptokaria - hotel Galaxy

 Dodaj opinię Opinie o hotelu Galaxy

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
kadrowicz
Gość
bedzie tez grupa z Janikowa wyjezdzamy 18lipca do 1 sierpnia fakt ze bedzie to kolonia ale opiekunowie młodzi wiec mam nadzieje ze sie poznamy,do zobaczenia na miejscu
IP: 77.91.36.164
pati4422
Gość
A czy może ktoś wybiera się 6. sierpnia galaxy, beskid tour?? :D Bielsko Biała:)
IP: 193.200.133.206
misiek3072
Gość
ja prawdopodobnie jadę do hotelu Galaxy albo 28.07 albo 06.08 z beskid tour
IP: 212.87.244.34
martuss
Gość
Pawla napisał
A moze ktoś sie wybiera do Leptokarii-hotel Galxy 28.07.08r:>?


ja sie wybieram i 2 moje znajome :D
IP: 83.29.26.83
PAwla
Gość
Mozna jakies namiary na osoby, ktore jada 28.07?
IP: 83.4.151.198
ktoś
Gość
hotel masakra , jedzienie tragedia spaghetti to makaron z kasza gryczana:/ i czepiaja sie wszytkiego ze nie mozna wnosci nawet swego jedzienie paranoja, i strasznie nie miła obsługa, a noi na stronie podane jest ze pokoje sa 2 i 3 osobowe a podostawiano łóżek i były juz 4 osobowe ciasno w pokojach,
IP: 78.154.78.181
ona
Gość
Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Większość osób nieprzyjemna dla gości, odnosząca się w sposób wulgarny. Komunikuja się z goścmi głownie krzykiem i pretensjami. Grupy zorganizowane maja po 15 minut na zjedzenie sniadania, ale stoją przez przynajmniej 10 minut w kolejce, po czym wysłuchuja pretensji, że za długo jedza i nie mogą liczyć nawet na dodatkowe zaparzenie herbaty. Argument jakiego użyła pewna pani z obsługi brzmiał: "Ja tu jestem narzeczoną kierownika". Nie wspomne o pokojach, które powinny być 2-osobowe a zostały przerobione na "4". Nie zycze nikomu pobytu w tym hotelu bo jest to gwarancja popsutego wyjazdu.
IP: 83.31.61.168
xyz
Gość
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Hotel Galaxy jest totalna porażką. Zakaz wnoszenia własnego jedzenia, stale zimna woda pod prysznicem, sniadanie,obiad i kolacja w pospiechu- po porze swoich posiłków nie można było nawet zrobić herbaty lub kawy - uzasadnienie "kto będzie teraz po Pani zmywał?". O pokojach lepiej sie nie wypowiadac- z 2 osobowych zrobione tzw "4" z 2 dostawkami, ciasno oraz brak jakich kolwiek szafeczek... Zdecydowanie nie polecam.
IP: 80.52.243.29
on.
Gość
Popieram wypowiedzi poprzedników, hotel to jedna wielka pomyłka, bardzo niemiła obsługa, nastawieni bardzo wrogo do osób przebywających w tym hotelu. całkowity zakaz wnoszenia swojego jedzenia, nawet owoców. jedzenie fatalne, które nie ma nic wspólnego z grecką kuchnią, same dania polskie na dodatek nie pierwszej świeżości. na śniadanie, obiad czy kolację jest 15 minut i nie uwzględnia się tutaj 10 minut w kolejce, ogólnie załamka. nie polecam.
IP: 80.48.4.226
zawiedziony
Gość
To szczera prawda! Niedawno wróciłem z tego "Hotelu". Nie wiedzieć czemu ale właściciele i obsługa prowadzą tam ciągle coś w stylu wojny partyzanckiej z gośćmi...Głupie teksty, spojrzenia , uśmieszki były w naszą strone na porządku dziennym. Zakaz wnoszenia jakiego kolwiek jedzenia i np. materacy do pływania bo są "niebezpieczne!!!" Po prostu chamstwo i niec wiecej...Nie polecam... Jeśli chcesz wypocząć a nie ciągle sie denerwować to zatrzymaj sie gdzie indziej...
IP: 83.31.124.123
Gość
Gość
też jadę 28;]
IP: 83.5.100.141
Gość
Gość
to widzę że nam się ciekawa podróż szykuje skoro takie tam "klimaty" w tym hotelu:P
IP: 83.5.100.141
...
Gość
ja powiem tak wrócilam w tamtym tygodniu z leptokari z hotelu galaxy... byłam na 2 tygodnie z obozem... powiem tak... było bardzo fajnie... nikt nie był dla mnie tam nie uprzejmy,dało sie podadać, taki starszy facet był strasznie nie uprzejmy ale jedna z kobiet taka blondynka była bardzo bardzo miła i dało sie z nią pogadać i była chyba polką... pomagała nam.... fajny tez był tam jeden z synów własciciela, tez z nim przegadałam całą noc bo mieszkałam obok niego... a w miasteczku bardzo duzo uprzejmych ludzi... tu ktos sie boi że grecy jacyś nie uprzejmi... wcale że nie... aaa.... i dużo tam albańczyków oni są strasznie zboczeni i wogóle a tak barzdo miło... bardzo dużo greków starało sie ze mną rozmawiać po polsku...polubiłam te miasteczko:)
IP: 217.153.12.122
taki jakis
Gość
Uwazajcie na ten hotel, a szczegolnie na jedzenie.... Warto wziac dodatkowa kase na jedzenie w miescie. Tzw. suchy prowiant wydawany na wycieczki ogranicza sie do rogalika i 0.5 litra wody mineralnej przy wyczieczce na caly dzien, w razie powrotu do hotelu po porze obiadowej taki sam "suchy prowiant" daja. Standard jest taki ze kwalifikuje sie na generalny remont. Klimatyzacja 4 lub 5 euro za dobe. A obsluga agresywna.
Narzeczona syna wlasciciela jest polka i potrafia prowadzic "inwigilacje" tego co dzieje sie w pokojach.

Post jest na powaznie.
IP: 83.31.212.158
ona
Gość
Narzeczona wlaściciela to temat rzeka.. Nigdy nie spotkałam się z większym chamstwem i prostactwem. Jej teksty do gości, odzywki.. Stojąc 15 minut w kolejce po posilek minał nam czas na zjedzenie go i skwitowała to "bezczelni polacy jecie za dlugo, myslicie ze tu sami jestescie?" . Chyba nie musze dodawac ze sama jest polką. Oczywiscie takich ekscesow bylo wiecej. Ale chyba najlepsze jest jak cała świta hotelowa siedzi w salonie na dole i wszyscy milkną kiedy sie przechodzi.. no poprostu genialnie. W żadnym innym miejscu nie czułam sie tak niemile widziana.
IP: 83.31.8.10
pati
Gość
:P
pati4422 napisał
A czy może ktoś wybiera się 6. sierpnia galaxy, beskid tour?? :D Bielsko Biała:)



ja ja sie wybieram :)
IP: 89.76.112.192
Gosc
Gość
Byłam w Leptokarii w zeszłym roku. Miejsce piękne, okolica wspaniała. Nie polecam hotelu Galaxy.
IP: 213.158.196.83
bogusia
Gość
bylam w tym roku w galaxy .zenujace w zasadzie warunki .klimatyzacja platna 4 euro na dobe ..przegiecie w ofercie biura cena 1 euro . sałatki ,surówki ...zjecie w polsce ..w galaxy jedzenie beznadziejne ..JEDNO CO JEST PIEKNE ...POGODA ..I PYSZNE ARBUZY ..NALEZY SOBIE KUPOWAC BO W HOLELU NIE URACZYSZ ..o przepraszam byl raz na kolacje ...i widok z tarasu nas golebie wlasciciela i obs....ne barierki i okoliczny placyk pod platanem ..ale grecja jest pieka ..polecam ..nie koniecznie w tym hotelu ..
IP: 77.112.47.114
Gość
Gość
nie prawda nikt na nikogo nie napada, w tym hotelu są sami polacy, jedzenie jest bardzo nie dobre ( w hotelu), ale hotel sprawia miłe wrażenie, jest bardzo ciepło, co wtorek jest targ na którym można kupować owoce, ciuchy i inne rzeczy
IP: 195.26.23.30
kubix
Gość
To co piszą to prawda.Totalna masakra.Pokoje tragedja ciasne w karzdym dostawione łóżko . od 19.00 do 9.00 nie ma ciepłej wody,nie sprzatają w pokojach,jedzenie nie świerze.Przez 9 dni na śnadanie było to samo(zeschły chleb,wyrób omletopodobny,do picia była kranówa w śmierdzacej szklance lub herbata z 10 parzenia,margaryna,dżem,najtańszy żółty ser i wędlina przypominajaca martadele) to wszystko to niby szwedzki stół.Kiepska opieka rezydęta ,brak zainteresowania problemami gości hotelu.Grecy uprzejmi.
IP: 89.108.235.48
KUBIX
Gość
Bogusia świetnie to ujełaś. Brawo za odwagę!;)
IP: 89.108.245.188
ALa
Gość
A czy to prawda że nie wolno wnosić swojego jedzenia (np. jak kupiłam soebie w mieście?)???
IP: 83.19.142.221
,,,,
Gość
To prawda hotel i jedzenie jest totalna porażką a najgorsze co może tam być to pani Marta która tam jest najgorsza to wszystkiego sie wpiepsza a na dodatek wymyśle ploty na temat młodzieży i wychowawców. trzeba być naprawdę pier.... żeby mieć tyle lat co ona i tak się zachowywać!!
IP: 89.25.200.60
malula
Gość
A może ktoś napisze o cenach wycieczek proponowanych przez rezydentów w hotelu? Na decyzję macie pół - góra jeden dzień. Nie dajcie się nabrać! Przejdźcie się po mieście. Znajdziecie tam oferty nawet 15-20 euro tańsze.
IP: 78.154.84.58
Ktoś
Gość
Powiem tak hotel Galaxy. To zalezy gdyż ma on 2 ośrodki obok siebie. Ten pierwszy (duzy) możliwe iż jest fajny lecz ten drugi NIE POLECAM byłem tam 12 dni i mam dosyć tych łazienek i wogóle, szafy rozwalone ( oczywiscie nie w całości), lodówki albo nie chłodzą albo są rozwalone, brak ciepłej wody bieżacej ( to znaczy w dzień jak sie nagrzeje owszem jest na wieczór gdy już wszyscy sie umyja nie ma sama lodówka leci), zleksza można powiedzieć nie pachnie ładnie. Gdy przyjechałem nie mialem zmienionej pościeli. Co tu jeszcze mowic mółbym cos dodac ale po co to chyba wystarczy.
IP: 77.223.195.179

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij