» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Leptokaria - hotel Galaxy

 Dodaj opinię Opinie o hotelu Galaxy

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
Vi.
Gość
ja jade 20 lipca ale bede tam 23 :D hotel galaxy .. czytalam ze hotel nieciekawy ale jak sie bedzie soadzac ca;y dnie na plazy to mysle ze da sie przezyc :D licze na to .. ktos jeszce jedzie moze z biura podrozy korsarz w poznaniu ?
IP: 94.40.44.199
Ktośśś
Gość
ja jade 3 lipca ale pewnie sie spotkam z tymi co jadą 24 czerwca ;p
Pamiętajcie żebyśmy sie odnaleźli w pensjonacie, od razu mówie że z kolegami do dziewczyn w nocy bedziemy przychodzić, może jakąś "cichą" imprezke sie zrobi ;p
IP: 84.201.220.5
Ktośśś
Gość
moje gg 1002938
IP: 84.201.220.5
Monia
Gość
Vi.Ja w sumie też 23 bedę. Założę się, ze bd jechać tym samym banem;p
IP: 83.4.78.235
Vi.
Gość
no to pewnie sie spotkamy
:D
IP: 94.40.44.199
Monia
Gość
a jedziesz sama czy z kimś?
I ile masz lat;>?
IP: 83.4.239.155
Jaaaa
Gość
jestem ciekawa jak wyglada hotel Galaxy po remacie
Ja moze pojade 29sierpnia
IP: 79.163.98.115
Igaa
Gość
ja jade od 16-29 sierpnia;d;d
ale bede tam dopiero 18;p 2 dni bede jechac;p
IP: 91.189.31.3
Igaa
Gość
Może ktoś jedzie od 16-29 sierpnia.?;p;p
IP: 91.189.31.3
Ines
Gość
Bylam w Leptokarii w hotelu Galaxy w tamtym roku w lipcu. Za klimatyzajce trzeba placic ale nam nie byla potrzebna dalo sie wytrzymac. Pogoda na 100 % pewna ze bedzie sloneczna:)Pokoje sa dosyc male bo raczej ida na ilosc a nie na jakos i w pokoju 2 osobowym bylysmy we 4 i troszke ciasno bo szafek malo i torby lezaly. Minus w lazince taki ze jest sam brodzik bez kabiny ani nawet zaslony i jak sie wychodzi z kapieli to cala lazienka mokra:/
Ogolnie jestem zadowolona bo malo przebywa sie w hotelu a raczej na plazy a wieczorami sie wychodzi. Jesli chodzi o wycieczke polecam Meteory na prawde niesamowite wrazenia :))
IP: 83.31.52.4
Jaaaa
Gość
no własnie co jest ciekawego na tych meteorach?
IP: 79.163.104.123
M ; )
Gość
Kto jedzie na oboz do Leptokarii od 30 czerwca do 12 lipca .
Jakiś hotel 'dafny' czy coś ;p
A i wie moze ktoś o co chodzi z 'nieoczekiwaną zamianą miejsc' ?? z góry dzieki wielkie ;p
IP: 87.99.104.194
Vi.
Gość
Monia: ja mam 16 lat i jade z kuzynka i jej dwoma kolezankami :D a ty ?
IP: 94.40.44.199
madź
Gość
ja jade 3.07 ;D bedzie ostro.. woohoo!
IP: 90.129.119.87
faa
Gość
ja11
IP: 83.16.218.34
k..
Gość
madź z kim jedziesz?? ja też jade 03.07 i skąd jesteś??
IP: 84.201.220.5
Inka
Gość
Byłam kiedyś w Hotelu Galaxy i spędziłam tam najpiękniejsze chwile w swoim życiu, standard może nie jest jakiś bardzo suuper ale okolica, może za hotelem i wszystko - rewelacja POLECAM ;)
IP: 83.25.121.204
HAHAHA
Gość
galaxy? jak czytam wasze opinie to jestem przerazony bylem tam w zeszlym roku i nigdy wiecej nie pojade.. hotel jak dla mnie brudy.. ale pomijajac bo w ogole sie w nim nie siedzi bo w sumie nie po to sie przyjezdza na wakacjie zeby siedziec w pokoju.. jedzenie hotelowe-paskuda przytocze cytat, kucharka byla polka taka pani ok 50-tki i na stwierdzenie goscia hotelu "przepraszam ale ten ryz jest stary" odpowiedziala"nie nie wiem byl odgrzewany" na prawde wstyd w ogole cos takiego powiedziec.. musze przyznac ze nie raz mialem klopoty zaladkowe po tym co tam podawali spedzilem w tym hotelu 14 dni i po 4 nic juz w nim nie zjadlem , podobnie jak moi znajomi. a co do samej lepotokarii .. przed wyjazdem czytalem kurot super wszystko gra muzyka jak dla mnie dziura jedna dyskoteka .. jedna powiedzmy"aleja glowna" plaza brud , kurz.. i bezpanskie psy. nie wiem jak wyglada ta zabawa u grekow ale dla nich chyba zabawa w barach itp konczy sie o 23 i jak ktos chce tanczyc sam to chyba ze sciana.. jedyne mile zaskoczenie to ceny alkoholu i papiersosow za hainekena 0,5 placi sie w markecie 1-1,15 euro, za greckiego amstela mniej niz 1 euro ale jak dla mnie nie ma smaku pozatym to jest tam 5 marek piwa... wodek kilka wina sporo ale niestety sprzedawcy w sklepach sami nie wiedza co znaczy pol slodkie ani slodkie.. papierose tansze niz w polsce LM (25-stki!) kosztowaly 2,50 nexty(te co w polsce)1,90 40-stki 3,40 wiec nie bylo zle , jak na greckie miasto to bardzo duzo polakow, na prawde masa.. jednak nie polecalbym leptokarii.. a jak juz musi ktos tam byc to nie do galaxy :P na prawde taka rada:P mam nadziej ze ktos zrobi z tego uzytek
IP: 94.246.138.29
Ines
Gość
Jesi chodzi o ogladanie. Meteory to jest cos takiego co nie spotka sie w innym kraju na wycieczkach. Cos innego. Jedziesz autakarem waskimi uliczkami na sama gore i widzisz klasztor ktory jest zrobiony na samym szczycie skaly. Przewodnik ciekawie opowiada a pozniej mozna wejsc i sobie ogladac. Jakbym byla to z checia bym sie przejechala jeszcze raz. Poza meteorami (osobiscie sama nie bylam ) ale wiele pozytywnych opinii slyszalam o wycieczce na Skiathos.
W Galaxy tak jak "hahaha" uwazam ze standart nie jest za wysoki. Na pewno nie jest to hotel dla rodziny. Jesli ktos jedzie wieksza paczka to fajnie mozna spedzic czas poza hotelem. Niestety na tance w barach nie macie co liczyc. Jak poszlam z kolezankami tanczyc do jednego baru przy plazy (normalnie byl parkiet wydzielony i DJ) to muzyka zostala sciszona wiec wyszlysmy.
A Polakow....na kazdy kroku slyszac jezyk polski wiec uwazajacie jak cos na kogos mowicie:))
Na plus jest widok w Leptokarii. Z jednej strony woda a drugiej Olimp:)
IP: 83.31.2.146
Aga.
Gość
Hey wybieramy się do Leptokaria w połowie wrześnie, czy ktos może mi powiedziec, jaka wtedy będzie dopisywała pogoda? Czy jest upalnie?czytalam, że temperatura nie spada poniżej 20C. Jak oceniacie ceny, chodzi mi o ciuchy, kluby,sa wejścia płatne i jaki alkohol polecacie,i nazwy dyskotek w pobliżu Hotelu Galaxy! Dzięki.
IP: 83.18.175.125
Ines
Gość
W Leptokarii jest tlyko jedna dyskoteka i to doyc daleko od holetu Galaxy. Klubow za specjalnie tez nie ma Niestety:( Jedyne co to knajpki wzdol plazy gdzie mozna posiedziec pogadac posluchac muzyki. Potanczyc nie zawsze mozna bo czasem wylaczaja muzyke. Zaskoczylo mnie ze niektorzy grecy znaja podstawowe slowka z jezyka polskiego wiec mozna sie dogadac i w niektorzych sklepach tez mowia po polsku.Jesli chodzi o alkohole to najlepiej wino tam kupowac:)A ciuchy...hmmm? przy plazy za duzo ciuchow nie ma trzeba by isc za wiadukt i tam jest taki pasaz bpo bokach sa knajpki i sklepieki. Czasem cos fajnego sie znajdzie:)
IP: 83.31.11.199
Jedna;p
Gość
a byl ktos moze w hotelu "Dafne" ?;)
napiszcie mi jaki tam jest standard;p wybieram sie tam od 11-21.07 :)) z kolonia:)
pozdrawiam;p
IP: 89.234.192.73
Gośc
Gość
w zeszłym roku byłam w hotelu Galaxy... to typowy hotel dla Polaków.
Nie jest to jakiś luksus ale da się przeżyć tylko jedzenie dosyć często się powtarza...a na plażę bardzo blisko:D
IP: 79.163.250.220
Aga.
Gość
Jeszcze pogoda wrześniowa??
IP: 83.18.175.125
pogoda
Gość
do 30stopni
IP: 83.17.222.10

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij